Prekyba USDT pozicijomis su „OKEx Linear“ ir „Inverse Futures“

Thomas Tse

Vyriausiasis kiekybinis strategas

USDT, dar žinomas kaip „Tether“, yra labai likvidus turtas kriptografijos rinkoje, kuris yra plačiai priimtas keliose biržose ir kuriuo galima prekiauti visą parą. Jis veikia kaip biržoje prekiaujamas fondas (ETF), kur pagrindinis turtas yra JAV doleris; ir jis priima sukūrimo ir išpirkimo mechanizmą, leidžiantį prekybininkui juo prekiauti rinkoje su priemoka ar nuolaida. Šiandien mes kalbėsime apie USDT nuolaidas ir priemokas bei prekybos strategijas, susijusias su USDT pagrindu. Mes naudosime OKEx USDT linijines ir monetomis margintas atvirkštines ateities ateitis, kad pakartotume USDT kursą ir skirtingais ateities principais skirtingose ​​būsimose kadencijose.

Per pastaruosius kelis mėnesius USDT prekiavo itin didele kaina sausumos Kinijoje, o ofšorinė rinka vis dar efektyviai prekiavo maždaug 1: 1. Rašymo metu CNY norma sausumoje yra ~ 7,08 USD, o „OKEx“ C2C USDT rinkoje ji siūlo 7,21 USD kainą. Iš esmės rinka yra neefektyvi dėl kapitalo apribojimų, USDT Kinijoje prekiauja maždaug 2–3% priemoka. Tai nėra labai „arb-pajėgi“, nebent turite specialią sąranką. Tačiau turėtume pastebėti tam tikrą užsitęsusią Kinijos paklausą, lemiančią rinkos neefektyvumą kitose kriptografinės rinkos dalyse.

1 pav. „Bloomberg“ 2 paveikslas. OKCoin USDT / USD ofšorinėje rinkoje USDT priemoka yra daug silpnesnė ir prekiaujama lengva priemoka

USDT laikymo asimetrija

Negalima kalbėti apie prekybą USDT, prieš tai nežinant „Tether“ sandorio šalies rizikos. Paprastai būdami prekybininkai kvantais stengiamės kuo labiau sumažinti sandorio šalies riziką. Nors „Tether“ susprogdinimo rizika yra nedidelė, vis dėlto ji egzistuoja, o poveikis gali būti gana dvejetiškas. Anksčiau matėme, kad USDT kursas taip pat sumažėjo iki 0,9 USD ir iki 1,05 USD.

USDT akcijų pakėlimas yra gana mažas, kaip ir tradiciniai rinkos ETF, paprastai nėra jokių apribojimų kurti. Jei USDT prekiauja aukščiausiu lygiu, prekybininkai gali greitai atiduoti „Tether Limited“ (valdytojui) dolerį ir priversti USDT parduoti rinkai ir nuolat kartoti šią prekybą. Todėl priemoka visada lieka maža ir tik retai viršija 0,5%, todėl turėtume pasinaudoti pranašumais, kai ji yra didelė.

Bet jei „Tether“ taps nelikvidus ir pamatys, kad bankas veikia, USDT greitai nukris iki 0 USD. „Tether“ suteiktas leidimas kurti ar išpirkti yra asimetriškas. Taigi šis atsipirkimas yra labai asimetriškas, jūsų trūkumas laikant „Tether“ yra 100%, bet jūsų pusė yra labai ribota.

Kaip apsidrausti USDT OKEx

Kiek prekybininkai stengiasi kuo labiau sumažinti savo „Tether“ poveikį laikydami kuo mažiau arba apsisaugodami nuo jo neigiamos pusės. Apsidraudimas yra kaip daržovių valgymas, kai kurie iš mūsų tai daro dėl to, kad žinome, kad turime, bet ne dėl to, kad norėtume. Jei turite USDT ir norite užsidirbti pasyvių pajamų, galite nusipirkti neatidėliotinų ir parduotų turtingų atvirkštinių monetų garantuotų ateities sandorių (kaip aptarta anksčiau kituose mano straipsniuose).

Jei ateities sandoriai prekiauja pigiai, galite pirkti pigius linijinius ateities sandorius ir parduoti turtingus atvirkštinius ateities sandorius. Tai suteikia jums tam tikrą teigiamą pagrindą.

USDT vertės nurodymas iš „OKEx“ indeksų ir USDT reverso pirkimas

Kovo 13-osios suirutės rytą skubėta į saugų prieglobstį (taip – „Tether“ yra saugus prieglobstis kriptografijoje, nes ją galite atsiimti į savo piniginę). Naudodami BTC-USDT (5290USDT) ir BTC-USD (5590 USD) indeksus galime teigti, kad USDT prekiavo 1,05 USD. Jei manome, kad USDT grįš į paritetą (dėl asimetrinio veiksnio, kaip aptarta aukščiau), turėtume parduoti dolerio indeksą ir pirkti „Tether“ indeksą į ilgą dolerį ir trumpąjį.

Dauguma prekybininkų rinkoje yra susipažinę su šia strategija, todėl atvirkštinė dolerio ateitis iš tikrųjų buvo lygiavertė linijinei USDT ateičiai. Kadangi dolerio indeksas yra 5% didesnis, atvirkštinių ateities sandorių pagrindas buvo 5% pigesnis, nes ateities sandorių dalyviai tikisi, kad USDT premija bus susmulkinta pasibaigus galiojimo laikui. Apie 11:25 mes pagaliau pastebime, kad dolerio ateities sandoriai ir apsikeitimo sandoriai buvo atjungti 4% virš „Tether“ kainų. Jei įžengtumėte į tokią poziciją (esant 2 kartus didesniam svertui), kad parduotumėte atvirkštinę ateitį ir pirktumėte tiesinę ateitį, tik per 15 minučių gautumėte maždaug 8% grąžą.

Pavyzdžiui:

Jūs atidarote poziciją kovo 13 d. 11:30:57 (darant prielaidą, kad turite pakankamai atsargų)

Jei laikytumėte kovo 27 d. Galiojimo laiką ir imtumėte BTC-USD-200327 pristatymo kainą, kuri buvo 6725,42 USD, BTC-USDT-200327, kuri buvo 6703,4 T, jūsų grąža būtų maždaug 0,032 BTC (~ 214,76 USDT).

Kitas jūsų klausimas gali būti, turėdamas galvoje atvirkštinius ateities sandorius su BTC, galbūt turėčiau tiesiog užfiksuoti atvirkštinės ateities neigiamą -10% bazę. Kaip aptarta indekso arbų straipsnio niuansuose, atvirkštinės ateities sandoris atvirkštinės arbitražo prekybos metu yra labai kapitalo reikalaujantis ir dėl atvirkštinio atsipirkimo pobūdžio sunku valdyti maržą.

Kokia rizika?

Nei vienas straipsnis apie arbitražą nėra baigtas, neaptarus su tuo susijusios rizikos. Akivaizdu, kad yra rizika, tokia kaip maržos išlaikymas, grąžinimas ir sandorio šalies rizika, tačiau taip pat turėtumėte atsižvelgti į pririšimo riziką. Kai prekiaujame ateities sandoriais su skirtingomis kotiruojamomis valiutomis, atsidarome pozicijoms kotiruočių valiuta net ir apsidraudę prekybos valiuta. Tokiu atveju prekiaujant bet kokiu atvirkštinių ir tiesinių ateities sandorių skirtumu bus sukurta dirbtinė „Tether“ arba USDT pozicija.

Apskritai turėtume nukrypti link „Tether“ (pvz., Pirkti linijinius ateities sandorius). Trumpas USDT reiškia, kad USDT linijinių ateities ar apsikeitimo sandorių pirkimas arba BTC pirkimas su USDT. Esant tikimybei, kad USDT nukris 50%, BTC-USDT indeksas bus dvigubai didesnis nei BTC-USD indeksas, ir jūs iš tikrųjų galite gauti dvigubą USDT sumą, o dolerio atžvilgiu – savo P&L vis tiek būtų plokščia.

Išvada

„OKEx“ siūlo platų kriptografinių išvestinių priemonių asortimentą, atitinkantį skirtingus prekybininkų poreikius. Atsižvelgiant į rinkos nepastovumą, šiuos ateities sandorius labai lengva atsijungti, o arbitražo galimybės dažnai yra tiems, kurie visada yra pasirengę. Jokiu būdu šios prekybos strategijos nėra lengvos ar dažnai pasitaiko, jei tai yra labai pelninga, jos truktų tik trumpą laiką ir dažnai jas saugo robotai – prekiautojai ja gali vaišintis tik tada, kai robotai neturi amunicijos. Šiame straipsnyje mes išnagrinėjome akivaizdų pavyzdį, tačiau yra daugybė mažų galimybių, pavyzdžiui, šis pavyzdys rodo TRX 0925 (mažiau saugoma ateitis).

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me