Investavimas į „Teladoc Health, Inc“ (NYSE: TDOC)

„Teladoc Health, Inc.“ (NYSE: TDOC) yra telekomunikacijų ir virtualios sveikatos priežiūros įmonė, įsikūrusi JAV. Teikdamas tokias platformas kaip mobiliosios programėlės ir vaizdo konferencijos vietoj medicininių paskyrimų, „Teladoc“ iš esmės keičia sveikatos priežiūros paslaugų teikimo būdą. Teikdama paslaugas daugiau nei 130 šalių, bendrovė tęsia spartaus augimo kelią ir nerodo jokių sulėtėjimo požymių.

Kas yra „Teladoc Health, Inc“ (TDOC)?

„Teladoc“ yra viena ilgiausiai veikiančių virtualių sveikatos kompanijų pasaulyje. Kai operacija prasidėjo 2002 m., Bendrovė pradėjo pacientus iš esmės susieti su gydytojais Teksaso valstijoje. Po ankstyvos sėkmės įmonė po kelerių metų pradėjo veikti šalies mastu. Užmezgant santykius su didelėmis organizacijomis ir draudimo kompanijomis, jų vartotojų bazė sparčiai augo, kai darbdaviai ėmė siūlyti „Teladoc“ kaip pasirinkimą kaip naudą darbuotojų sveikatai. Praėjus dviem dešimtmečiams, įmonėje dirba 4000 ir siūlo visą paslaugų paketą, skirtą integruoti visus sveikatos priežiūros aspektus. Šis „viso žmogaus“ metodas leidžia rasti visapusiškus sveikatos priežiūros sprendimus, atitinkančius individualius poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų siuntimas, ar antroji nuomonė, „Teladoc“ teikia paslaugas beveik visiems, kuriems jos reikia.

Strateginių žingsnių dėka bendrovė įsitvirtino kaip vienintelė didžiausia telekomunikacijų sektoriaus įmonė pagal klientų bazę. Tai padaryti leido įsigijus pagrindinius konkurentus „Ameridoc“ ir „Consult A Doctor“ dar ankstyvoje pramonės šakoje 2014 m. Šių žingsnių dėka kompanija Jungtinėse Valstijose turėjo palyginti nedaug konkurencijos, leidžiančios sparčiai augti. Šiandien tokiomis organizacijomis kaip „Microsoft“ ir „Target“ įmonei patikima teikti sveikatos paslaugas savo darbuotojams. Iš viso JAV „Teladoc“ turi daugiau nei 50 milijonų mokančių klientų.

Virtuali priežiūra yra laikoma vis svarbesne sveikatos priežiūros ateities dalimi. Prieiga prie tokių paslaugų kaip psichinės sveikatos specialistai daugelyje sričių yra menkos, o galimybė suteikti prieigą anksčiau nepasiektiems pacientams yra vienas didžiausių virtualios priežiūros pranašumų. Virtualios priežiūros patogumą ir konfidencialumą pacientai, ypač jaunosios kartos pacientai, dažnai įvardija kaip vieną iš pagrindinių veiksnių, ieškančių virtualios priežiūros. Vyresnio amžiaus pacientams galimybė kreiptis į sveikatos priežiūros įstaigą neišeinant iš namų yra nepaprastai patraukli. Pašalinamos tokios kliūtys kaip laikas, mobilumas ir atstumas, todėl daugiau asmenų siekia gydymo.

Kodėl „Teladoc Health, Inc“ (TDOC) Materija?

Eksponentiškai priėmus virtualią priežiūrą, „Teladoc“ yra labai gerai įsitvirtinusi kaip viena iš pasaulio lyderių šioje srityje. Vien per pastaruosius 5 metus virtualių apsilankymų per „Teladoc“ skaičius išaugo nuo 576 000 2015 m. Iki daugiau nei 10,6 mln. 2020 m. Vartotojų, esančių ne iš JAV, dalis taip pat padidėjo ir dabar tenka daugiau nei 20% „Teladoc“ apsilankymų. Tai reikšminga, nes įvaikinimas kitose pasaulio vietose nebuvo toks greitas kaip JAV. Kadangi kitose pasaulio dalyse daugiau suprantama ir priimtina virtuali priežiūra, „Teladoc“ paklotas pamatas šiose vietose atsipirks ateinančiais metais..

Kita „Teladoc“ populiarumo priežastis yra integruotas požiūris į sveikatos priežiūrą. Be virtualių vizitų pas gydytojus, įmonė taip pat siūlo psichinės sveikatos priežiūrą, lėtinės priežiūros valdymą ir specialistų paslaugas. Taikydama šį metodą, įmonė užtikrina, kad nuo pat pirmojo apsilankymo pacientai gydymo metu galėtų tęsti „Teladoc“ produktų pasiūlą. Jungdamasis prie sveikatos priežiūros sistemos, „Teladoc“ taip pat siūlo asmeninio gydymo „duris“ tiems, kuriems reikia tokio tipo paslaugų. Ši integracija į tradicinį sveikatos priežiūros sektorių yra lemiamas veiksnys, pritraukiantis pacientus į „Teladoc“ platformą.

Augant klientų poreikiams, didėjo ir „Teladoc“ strategija. Be organinio augimo, strateginiai žingsniai laikui bėgant padarė įmonę stipresne. Iš viso, 12 įsigijimų juos užbaigė įmonė, kurių kiekvienas apima skirtingą adresuojamą rinkos segmentą. Šie įsigijimai buvo vienas pagrindinių augimo variklių per pastaruosius metus. Keletas šių naujų pasiūlymų, kurie tapo įmanomi įsigyjant, pavyzdžiai „InTouch Health“, Geriausi gydytojai, ir Tu pats sveikiausias 

„Teladoc Health, Inc“ (TDOC) Perspektyvos

Nepaisant to, kad „Teladoc“ jau dominuoja virtualioje globos erdvėje, augti yra kur. Šiuo metu 40% „Fortune 500“ įmonių naudojasi „Teledoc“ sveikatos priežiūros paslaugomis. Jei tai yra kokių nors požymių, vis dar yra didelė rinka, kurios dar reikia pasiekti. Kai nauji vartotojai prisijungia prie sistemos ir naudojasi pirmą kartą, tikėtina, kad jie ir toliau naudosis sistema, kai pamatys patogumą ir naudą. „Covid-19“ pandemija greičiausiai pagreitino šį pokytį, kai prisijungia nauji vartotojai, kad išvengtų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinktų virtualią priežiūrą.

Naudojant esamą modelį, verslas yra labai keičiamas ir laikui bėgant tik tobulės. Kai prie platformos prisijungia daugiau pacientų, „Teladoc“ greitai papildo papildomas paslaugas, kad patenkintų naujų klientų poreikius. Pavyzdžiui, „Teladoc“ susijungimas su „Livongo“ 2020 m. Atvėrė visiškai naują įmonės augimo kelią. Matydamas tendenciją, kad daugiau pacientų reikia gydyti lėtinėmis ligomis, „Teladoc“ į savo portfelį įtraukė vieną iš lėtinės priežiūros valdymo lyderių 18,5 mlrd. USD sandoris susilieti su Livongo. Šiuo įsigijimu į „Teladoc“ ekosistemą buvo įtraukta „Livongo“ debesyje pagrįsta diabeto valdymo technologija, padedanti pacientams kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje..

Kur nusipirkti „Teladoc Health, Inc“ (TDOC)

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Teladoc Health, Inc“ (NYSE: TDOC) Investavimas į „Teladoc Health, Inc“ (NYSE: TDOC) Investavimas į „Teladoc Health, Inc“ (NYSE: TDOC)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Virtualios priežiūros nauda tampa vis akivaizdesnė. Kai daugiau pacientų naudojasi šiuo nauju medicininės priežiūros metodu, „Teladoc“ galės tinkamai plėsti savo veiklą. Per pastaruosius kelis dešimtmečius bendrovė padarė didelę pažangą konsoliduodama paslaugas „Teladoc“ pavadinimu. Dėl šio darbo bet kuris asmuo, besikreipiantis į medicininę priežiūrą, greičiausiai svarstys „Teladoc“ ar vieną iš daugelio dukterinių įmonių. Bendrovei plečiantis į naujas rinkas, augimo galimybės tebėra labai perspektyvios.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me