Bakkt Exchange: Bitcoin nākotnes darījumu pārskata ceļvedis

bakkt-kriptogrāfijas apmaiņa

Bakkt: Bitcoin Futures Trading Crypto Exchange pārskats

Bakkt, kuru vada Ņujorkas fondu biržas (NYSE) mātesuzņēmums Intercontinental Exchange (ICE), ir vadoša institucionāla līmeņa Bitcoin Futures tirdzniecības platforma, kas cenšas leģitimēt kriptovalūtas apmaiņas arēnu, grandiozā veidā nodrošinot pārredzamību un uzticību digitālajiem aktīviem. mode.

Bakkt, kura mērķis ir uzlabot Bitcoin pirkšanas, pārdošanas, uzglabāšanas un iztērēšanas iespējas, kā arī darbojas kā regulēts tirdzniecības, mijieskaita un noliktavas risinājums, 2019. gada septembrī parādījās uz skatuves pēc vairāk nekā gadu ilgas gaidīšanas. Pats pirmais vēsturiskais Bakkta ieraksts bija atpakaļ 2018. gada 3. augustā, kad ziņas par bitkoina nākotnes biržām parādījās par ICE, Microsoft un Starbucks, kas visi bija iesaistīti palaišanā, lai ņemtu Bitcoin galveno un piesaistītu institucionālo ieguldījumu naudu. Pārskatīsim, kā darbojas Bakts.

Bakkt lietotāja rokasgrāmata: Institucionālā līmeņa kriptogrāfijas apmaiņa

Šeit ir visu jauno Bitcoin tirdzniecības biržas piedāvājumu pamatelementu sadalījums:

Iespējas

 • Fiziski piegādāti Bitcoin nākotnes līgumi
 • Pieder Intercontinental Exchange (kas arī vada NYSE)
 • Mērķis ir institucionālie investori

Depozīta metodes

 • N / A (noguldījumi pieejami tikai institucionāliem investoriem)

Plusi

 • Institucionālā līmeņa kriptogrāfijas glabāšana un tirdzniecība
 • Augsti regulēta un atbilstoša vide
 • Izmanto ICE esošo institucionālo tirgus infrastruktūru

Cons

 • Izklaide paredzēta tikai institucionāliem investoriem
 • Pašlaik piedāvā tikai bitcoin nākotnes tirdzniecību

Informācija par uzņēmumu

 • ICE Futures US (IFUS) produkti: Bakkt Bitcoin Daily Futures + Bakkt Bitcoin Monthly Futures
 • Dibināts / palaists: 2018. gada augusts / 2019. gada septembris
 • Atrašanās vieta: Atlanta, Džordžijas štats
 • Oficiālā mājas lapa: Bakkt.com
 • Īpašnieks: Starpkontinentālā birža (ICE), Ņujorkas fondu biržas (NYSE) mātesuzņēmums
 • Komanda: Kellija Loeflera izpilddirektore, Ādams Vaits (COO), Balaji Devarasetty viceprezidents, Maiks Blandina CPO
 • Sociālie profili: Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Emuārs
 • E-pasts: [email protected]

Ievads

Kopš paziņošanas 2018. gada augustā Bakkt ir bijusi ļoti gaidīta bitcoin tirdzniecības platforma, jo tā plāno pirmā piedāvāt pirmās dienas fiziski nokārtotus Bitcoin nākotnes līgumus. Visbeidzot, pēc vairāk nekā gadu ilgas gaidīšanas Bakkt uzsāka bitcoin nākotnes tirdzniecību 2019. gada 23. septembrī. Agrākie Bakkt pārskati blakus ICE un Microsoft, M12 (Microsoft riska kapitāla daļa), Pantera Capital, Galaxy Digital, Boston Consulting Group un Sākotnējie investori bija arī Horizons Ventures. Baktt, kurš līdz šim ir piesaistījis vairāk nekā 182,5 miljonus ASV dolāru, ir saskaņots arī ar Susquehanna International Group, Parafi Capital, PayU, Goldfinch Partners, Fortress Investment Group un Eagle Seven, piedāvājot piedāvāt bitcoin pensiju fondus, kopfondus un biržā tirgotos fondus. (ETF) lielākajiem naudas pārvaldītājiem nākotnē.

Bakts, kurš tehniski nav birža vai mijieskaita centrs, ir kvalificēts digitālo aktīvu glabātājs, kurš vēlas stiprināt patērētāju lietojumprogrammas un maksājumus par virtuālajām valūtām, oficiāli uzsākot Bitcoin nākotnes platformu ar regulētām cenu atklāšanas funkcijām, kas nepaļaujas uz tirdzniecības datiem no vietas tirgos.

Citas platformas jau piedāvā bitcoin nākotnes tirdzniecību. Tātad, kas padara Baktu atšķirīgu? Bakkta bitcoin nākotne ir fiziski noregulēta vai nodrošināma, kas nozīmē, ka reāls bitcoin tiek pārvietots ar katru darījumu.

bakkt-bitcoin-futures-contract-detailsBakts arī atšķiras no konkurences ar institucionāla līmeņa infrastruktūru. Biržas darbību uzsāka InterContinental Exchange (ICE), kurai pieder un kura darbojas Ņujorkas fondu birža (NYSE) un citas nozīmīgas tirdzniecības platformas. ICE ir ieviesusi savu NYSE stila CFTC saderīgo infrastruktūru Bakkt no paša sākuma. Savienojot šo infrastruktūru ar institucionāla līmeņa aizbildnības risinājumiem, Bakkt varētu piesaistīt bitcoin vairāk institucionālo investoru nekā jebkura cita platforma, kas pirms tam ir nākusi.

bakkt-bitcoin-exchange-ieguvumi

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Bitcoin nākotnes līgumi ir tikai pirmais Bakkt piedāvātais produkts. Platformas mērķis ir uzsākt vairāk produktu, kas virzās uz priekšu, tostarp pilnvērtīgu kriptogrāfisko tirdzniecību institucionālajiem investoriem un sabiedrībai. Tā kā tā regulētā bitcoin cenu noteikšanas funkcionalitāte netiks veikta ar tirdzniecības apjoma manipulācijām, piemēram, mazgāšanas darījumiem un citām krāpnieciskām darbībām.

bakkt-bitcoin-futures-trading-chart

Galu galā Bakkt joprojām ir sākuma stadijā, taču tas jau nodrošina institucionālajiem investoriem drošu un pieejamu veidu, kā iekļūt kriptogrāfijas tirgos. Nākamais jautājums ir: vai institucionālie investori lec uz kuģa?

Galvenās iezīmes

Bakts, kura mērķis ir nodrošināt piekļuvi ikvienam investoru spektram, lai iesaistītos kriptogrāfijas valūtās, sākot no patērētājiem līdz tirgotājiem un iestādēm, plāno noteikt prioritāti drošībai un uzticībai topošajai digitālo aktīvu klasei, piedāvājot gudru glabāšanu, maksājumus, tirgus un atbilstības risinājumus.

Galvenās Bakkt iezīmes ir:

Institucionālā kriptogrāfiskā uzraudzība: Bakkt padara drošu, institucionālu uzglabāšanu par savas platformas galveno iezīmi. Lai nodrošinātu digitālos aktīvus klientiem, Bakkt izmanto vismodernāko fizisko un kiberdrošību kopā ar institucionālas kvalitātes tehnoloģijām un pārvaldību. Tie ir tie paši kiberdrošības aizsardzības pasākumi, kas atbalsta apmaiņu, piemēram, ICE un NYSE. Visi klientu bitkoini tiek glabāti Bakkt noliktavā, kuru pārvalda ierobežota mērķa trasta uzņēmums, kuru regulē Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments (NYSDFS) un kas darbojas kā kvalificēts glabātājs. Viņi arī iegādājās uzņēmumus Rosenthal Collins Group (RCG – 2019. gada 16. janvārī) un Digital Asset Custody Company (DACC – 2019. gada 30. aprīlī), lai palīdzētu palielināt kriptogrāfijas kases glabāšanu un krātuves paplašināšanu, kā arī cieši sadarbojoties ar BNY Mellon banku.

Fiziski piegādāti nākotnes līgumi: Bakts ievieš fiziski piegādātus nākotnes līgumus, kur fiziskais bitcoin tiek tirgots ar nākotnes līgumiem. Lai gan noteikti pastāv arī citi Bitcoin nākotnes tirgi, Bakkt ir pirmais, kurš piedāvā fiziski piegādātus Bitcoin nākotnes līgumus.

Atvērts akreditētiem investoriem: Visiem Bakkt dalībniekiem veic piemērotus AML / KYC pārskatus, kas atbilst CFTC regulētajiem tirgiem, pēc tam izveido savienojumu ar Bakkt, izmantojot ICE esošo infrastruktūru.

Atbilstoša un regulēta vide: Bakkt ir veidots kā atbilstoša un regulēta vide no pamatiem gan institucionālā, gan patērētāju līmenī. Visiem depozītiem un izņemumiem ir pieejama ķēdes analīze un uzraudzība. Bakts arī regulāri piedalīsies finanšu un drošības auditos, kā arī normatīvo aktu atbilstības pārbaudēs.

Regulēta, atbilstoša Bitcoin nākotnes tirdzniecība: Bakkt ikdienas un ikmēneša Bitcoin nākotnes darījumu tirdzniecība atbilst CFTC normatīvajām prasībām, kā arī atbilstības režīmam, kas regulē citus līgumus IFUS, CFTC regulētā izraudzīto līgumu tirgū (DCM) un ICE Clear US (ICUS), CFTC regulētajos atvasinātajos instrumentos. Klīringa organizācija (DCO).

Atbalsta korporatīvie partneri: Kopš projekta izsludināšanas Microsoft, Starbucks un citas lielās korporācijas ir Bakkt partneri. Kriptogrāfijas telpā ir bijis maz projektu ar tāda veida korporatīvo atbalstu, kādu mēs redzam ar Bakkt.

Pieejams iestādēm un patērētājiem: Sākotnēji Bakkt ir vērsts uz regulētas kriptogrāfijas tirdzniecības nodrošināšanu institucionālajiem investoriem, lai gan galīgais plāns ir piedāvāt platformu gan patērētājiem, gan institucionālajiem investoriem.

Tirgotāja atbalsts: Papildus institucionālo un patērētāju investoru apkalpošanai Bakkt sadarbosies ar tirgotājiem un ļaus viņiem vieglāk piekļūt digitālajai ekosistēmai.

Pilnībā apdrošināts: Bakta aukstajiem un siltajiem maciņiem ir apdrošināšanas polise 125 miljonu ASV dolāru apmērā. Tas nozīmē ne tikai to, ka zaudējumu gadījumā tiek segti līdzekļi, bet tas arī nozīmē, ka apdrošināšanas sabiedrība ir apmierināta ar Bakkt drošības procedūrām.

Bakta valūtas un pāri

Sākot 2019. gada septembrī, Bakkt atbalsta tikai viena veida tirdzniecību: bitcoin (USD) nākotnes līgumi:

 • Bitcoin (USD) ikdienas nākotnes līgumi
 • Bitcoin (USD) ikmēneša nākotnes līgumi

bakkt-btc-usd-daily-future-market-specs

Bakkt Bitcoin Daily (BTC) un ikmēneša (BTM) nākotnes līgumi ir tirgojami 22 stundas katru dienu no plkst. 8:00 līdz svētdienām līdz 6:00 pēc piektdienas. Bakkta nākotnes līgumu tirdzniecībai nav arī iepriekšēju līdzekļu finansēšanas, turēšanas vai atteikšanās no prasībām.

Atteikšanās metodes

Patlaban Bakkt nodrošina tikai institucionālos ieguldītājus, un parastās patērētāja noguldīšanas un izņemšanas metodes nav atklātas.

Bakkt reģistrācijas un pieteikšanās process

Bakts rūpējas par institucionālajiem investoriem un vēl nav atvēris reģistrāciju parastajiem patērētājiem. Pilnīga informācija par KYC / AML un verifikācijas procesu nav publicēta.

Tomēr Bakkt pieprasa, lai institucionālie investori izietu caur ievērojamiem lokiem, lai izmantotu platformu. Dalībniekiem tiek piemērotas piemērotas AML / KYC pārbaudes, kas atbilst, piemēram, CFTC regulētajiem tirgiem, un viņi izveido savienojumu ar biržu, izmantojot ICE esošo infrastruktūru. Bakkt apgalvo, ka tās KYC / AML prasības ir “bankas līmenis”.

Bakkt Trading

Patlaban Bakkt piedāvā tikai Bitcoin (USD) dienas un mēneša nākotnes līgumus. Fiziski piegādāta nākotnes līgumu tirdzniecības platforma ir pieejama tikai institucionāliem investoriem, sākot ar darbību 2019. gada septembrī. Kad Bakkt kādā brīdī nākotnē atvērsies parastajiem patērētājiem, mēs to paskaidrosim tālāk detaļa kā notiek tirdzniecība ar Bakkt.

Mēs dzīvojam!

Pirmā Bakkt Bitcoin Futures tirdzniecība tika veikta plkst. 20:02 pēc ET par cenu 10 115 USD

– Bakts (@ Bakts) 2019. gada 23. septembris

Pašlaik Bakkt USD nākotnes līgumu tirdzniecība ir iekļauta tirdzniecības ekrāna nosaukumā ICUS. Dienas cenu ierobežojums nav noteikts. Līguma lielums ir 1 bitcoin, cenu cenas ASV dolāros par bitcoin līdz divām zīmēm aiz komata. Minimālā cenu svārstība ir 2,50 ASV dolāri par vienu bitcoin (2,50 ASV dolāri par līgumu), un bloķētos darījumus var izpildīt par 0,01 ASV dolāriem par bitcoin (0,01 ASV dolāri par līgumu). Bloķētajā tirdzniecībā ir vismaz 10 partijas.

bakkt-bitcoin-usd-mēneša-nākotnes diagramma

Lūk, ko oficiālā Bakkt vietne parāda kā daļu no tā “Bitcoin Futures Workflow” diagrammas:

bakkt-bitcoin-futures-workflow-chart

Bakkt Bitcoin iespējas nākotnes darījumos:

Bakkt Bitcoin Options līgumi ir jaunizveidots paziņojums, kas paredzēts uzsākt 2019. gada 9. decembrī. Kā kriptogrāfijas valūtas nozari vispirms Bakkt regulētie iespēju līgumi par Bitcoin nākotnes līgumiem debitēs ar galvenajām īpašībām, piemēram, kapitāla efektivitāti, skaidru naudu vai fizisku norēķinu, Eiropas stila opcija, pievilcīgas maksas, plaša izplatīšana un likviditāte, tūlītējā ziņojumapmaiņa, bloķētie darījumi un iespēju analīze. Mēs atjaunināsim šo Bakkt pārskatu par viņu Bitcoin opciju līgumu, kuru salīdzinās ar viņu Bakkt ikmēneša Bitcoin nākotnes līgumu, kad šī gada beigās būs pieejama vēl viena informācija..

Bakta noliktavas apcietinājums

Papildus Bakkt Bitcoin Futures palaišanai Bakkt Warehouse aizbildnība, kuru ICE uzcēla no paša sākuma un kuras izveide prasīja vairāk nekā divus gadus, ir nākamā galvenā iezīme, ko viņi ienes kriptonauda ekosistēmā..

Bakkt Warehouse, kas ir gudrs kriptogrāfijas glabāšanas risinājums, kas ļauj fiziski piegādāt Bitcoin, ir veidots, ņemot vērā divas galvenās funkcijas. Pirmkārt, tas palīdz novērst nepieciešamību pēc Futrues komisijas tirgotājiem, lai mijiedarbotos ar Bitcoin, un, otrkārt, tas darbojas kā kvalificēts glabātājs sava Bakkt Trust Company dēļ, kas ir ļoti svarīgi, lai izpildītu institucionālos standartus.

bakkt-crypto-glabāšanas-pārskats

Ar pirmo pieeju drošībai un to regulē Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments (NYDFS), Bakkt apcietinājuma risinājuma mērķis ir aizsargāt klienta aktīvus, izmantojot uzņēmuma līmeņa drošības iespējas, līdzīgi kā tos izmanto Ņujorkas biržā un ICE desmitos citu apmaiņas platformas visā pasaulē.

Bankas līmeņa saderīgā Bakkt Warehouse izmantos tiešsaistes (siltu) un bezsaistes (aukstu) ciparu aktīvu glabāšanas iespējas, lai palīdzētu mazināt plaisu starp funkcionalitāti un ērtu lietošanu, kā arī mazinātu ar karstajiem seifiem saistītos riskus. Abiem seifu komplektiem, sākot no banku līmeņa glabātavām ar gaisa spraugu līdz diennakts bruņotai drošībai uz vietas, būs 125 miljonu ASV dolāru apdrošināšanas polise, kā arī sadarbība ar BNY Mellon, lai palīdzētu glabāt kriptogrāfijas.

Viņi pieskaras arī visai viņu sistēmu drošībai Iespējas kā arī tās lietotāju privāto kriptogrāfisko atslēgu katastrofu atjaunošana. Viņi ieviesīs visus AML un KYC (naudas atmazgāšanas novēršanas un klienta pazīšanas) protokolus, kā arī ieviesīs ķēdes uzraudzības paņēmienus, lai pārbaudītu kriptogrāfijas aktīvu izcelsmi. Tika ziņots, ka vienīgā mijiedarbība starp Bakkt un Bitcoin blokķēdi notiks Bakkt noliktavā, kad lietotāji noguldīs un izņems savus BTC turējumus.

Bakta maksa

Bakkt iekasē šādas maksas par Bitcoin ikdienas un nākotnes līgumiem:

Maiņas un klīringa maksa – ekrāna darījumi: 1,00 USD par līgumu (katru dienu); 1,25 USD par līgumu (mēnesī)

Maiņas un klīringa maksa – EPP & Bloķēt darījumus: 1,60 USD par līgumu (katru dienu); 1,85 USD par līgumu (mēnesī)

Piegādes maksa: 9,75 USD par līgumu (katru dienu); 9,75 USD par līgumu (mēnesī)

Aizbildnības maksa: Bakkt ir ieplānojis “maksas brīvdienas” savam Bakkt noliktavas aizbildnības dienestam līdz 2020. gada 30. jūnijam. Bakkt aizbildnības dienests līdz šai dienai ir bezmaksas..

Bakkt nav izlaidis savu maksu grafiku citiem kriptogrāfijas darījumiem, un mēs nezinām, kā Bakkt maksas struktūra konkurēs ar citām lielākajām biržām un tirdzniecības platformām.

Bakkt drošības jautājumi un dīkstāves

Bakkt uzsāka darbību 2019. gada 23. septembrī. Kopš uzsākšanas birža nav cietusi no lieliem drošības pārkāpumiem vai dīkstāves. ICE un NYSE ir vienlīdz drošas, un jaunākajā vēsturē tās nav cietušas no lieliem drošības pārkāpumiem. Paredzams, ka Bakkt būs viena no drošākajām un drošākajām bitcoin tirdzniecības platformām. Bakkt Holdings LLC meitasuzņēmums Bakkt Trust Company LLC ir Ņujorkas štata kvalificēts licencēts Bitcoin aizbildnības sniedzējs, kurš ir reģistrēts Finanšu noziegumu apkarošanas tīklā (FinCEN). Šeit ir diagramma, kas parāda attiecības starp juridiskām pārvaldes iestādēm un ICE Bakkt Bitcoin nākotnes tirgu:

bakkt-bitcoin-futures-market-regulācija

Lietošanas ērtums

Patlaban Bakkt rūpējas par institucionālajiem investoriem, izmantojot to pašu platformu, ko redzēja ar ICE un NYSE. Platforma būs pazīstama tiem, kas agrāk ir izmantojuši citas ICE platformas. Platformas patērētāja versija vēl nav izlaista, tāpēc mēs nezinām, kā Bakkt salīdzina ar tradicionālajām kriptogrāfijas apmaiņas saskarnēm. Šeit ir arī Bakkt kriptogrāfijas biržas tirdzniecības laiks, pamatojoties uz Ņujorkas, Londonas un Singapūras laika grafikiem:

bakkt-exchange-trading-hours

Uzticība un privātums

Bakkt ir stingri uzticības un privātuma standarti. Visu klientu bitcoin tiks glabāts Bakkt noliktavā, kuru pārvalda ierobežota mērķa uzticamības uzņēmums, kuru regulē Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments. Šī trasta kompānija kalpo kā kvalificēts glabātājs. Bakts līdz šim nav cietis no lieliem privātuma vai drošības pārkāpumiem.

Klientu apkalpošana

Ar Baktu var sazināties pa e-pastu vai tiešsaistes veidlapu. Firma vēl nav atklājusi savas pilnvērtīgās klientu apkalpošanas iespējas, taču mēs sagaidām, ka šīs iespējas redzēsim, kad Bakkt uzsāks savu patērētājam paredzēto produktu.

Bakkt lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Bakkt

Bakkt ir atvēris savu tirdzniecības platformu institucionālajiem klientiem. Tomēr platforma vēl nav atvērusi tirdzniecību parastajiem patērētājiem vai lietotājiem.

bakkt-exchange-updates

Kad Bakkt tuvākajā laikā lietotājiem atvērs savu tirdzniecības platformu, mēs publicēsim pilnu ceļvedi, kurā paskaidrots, kā reģistrēties, saņemt verifikāciju un sākt tirdzniecību ar Bakkt.

Tikmēr institucionālajiem investoriem, kuri vēlas reģistrēties Bakkt, ir jānosūta pa e-pastu [email protected], lai sāktu darbu.

Bakkt panākumu nākotne vēl nav redzama, taču, kā teikts viņu oficiālajā twitter tagline, “paplašinot piekļuvi pasaules ekonomikai, veidojot uzticību un atbrīvojot digitālo aktīvu vērtību” – Bakkt kriptogrāfijas valūtas maiņas prognoze ar viņu fiziski nokārtotajiem Bitcoin Futures tirdzniecības platforma noteikti izskatās kā gaiša vieta tirgum.

Kā daļa no šī NYSE ICE kriptogrāfijas apmaiņas un Bitcoin nākotnes platformas pārskata, dodieties atpakaļ uz atmiņas joslu un uzlauziet visus jaunākos Bakkt ziņu atjauninājumus.

Stāsts līdz šim: atskats uz Baktu

Tagad mēs esam liecinieki oficiālās Bakkt palaišanas sekām ļoti ieinteresētai un starptautiskai auditorijai, un teikt, ka tā būs attīstība, kas ir plaši izolēta no plašāka tirgus, būtu atzīt, ka jūs pilnībā nesaņemat kriptonauda.

Vēsturiski runājot, ikreiz, kad mēs esam redzējuši, ka Bakkt parādās jaunumos, kas datēti ar 2018. gada augustu, tas sakrita ar dažādiem Bitcoin maksimumu un sile starp cita veida kriptovalūtām. Šī nedēļa un visi pēc tam nav bijuši izņēmumi; kad entuziasms palielinās pēc tā galīgās palaišanas, mēs jau esam redzējuši, ka Bitcoin plosās uz augšu.

Ir ļoti liela vērtība, ko Bakkt ienes kriptogrāfijas valūtas tirgū, un tās uzsākšanai ir visas iespējas visu tirgu pārcelt uz nākamo līmeni. Nesen intervijā Coin Telegraph Toms Lī, Fundstradt Global Advisors līdzdibinātājs, neatstāja nekādus mājienus, ka Bakts pozitīvi ietekmēs kriptogrāfijas uzticamību institucionālo tirgotāju acīs:

“Es esmu ļoti pozitīvi noskaņots pret Bakkt un tā spēju uzlabot uzticēšanos iestādēm, lai viņi kriptot.”

Lai gan tas saskaras ar taisnīgu šķēršļu daļu, neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar tehniskiem jautājumiem vai pat spītīgu regulatīvo aģentūru, īpaši Vērtspapīru un biržu komisijas, virzību; kā ierosinājums tika sākts 2018. gada augustā. Izpilddirektore Kellija Loeflere, kas ir ICE izpilddirektora Džefrija Sprechera sieva, palīdz vadīt Bakkt emuāra vietni, kurā tiek koplietoti visi jaunākie jaunumi un sasniegumi.

Tātad, kad mums ir tik nozīmīgs gadījums, papildus visiem iepriekš minētajiem faktiem un skaitļiem ir pamats domāt, ka mums vajadzētu ienirt uzņēmumā un kā tas no novatoriskas idejas ir kļuvis par vienu no visaugstāk novērtētajiem. paredzamais uz bitkoinu orientētais uzņēmums kriptogrāfijas pasaulē.

Atpakaļ Bakkt – sākums

Labāka konteksta labad – mēs atbildējām, kas tieši uz zemes ir Bakts? Un ko tas rada tirgū iepriekš? Bet, lai sāktu no jauna, Bakkt ir Ņujorkas fondu biržas (NYSE) spēlētāja un mātes uzņēmuma – Starpkontinentālās biržas (ICE) – ideja. Tas notika ar uzņēmumu pieaugošo interesi nodrošināt Bitcoin Futures risinājumu pieaugošai ieguldītāju bāzei.

Galarezultāts bija Bakkt, kas tika dibināts 2008. gada 31. jūlijā, pēc Bloomberg datiem, bet tika publiski pieejams tikai augustā. Daži no šī projekta motivējošajiem faktoriem bija tādi, ka, ja ieguldītāji sāktu ieguldīt naudu kriptovalūtās, viņi saskartos ar biedējošām izredzēm tikt galā ar augsta riska un augsta svārstīguma tirgu bez juridiskas aizsardzības, lai aizsargātu viņu aktīviem. Kā mēs esam daudzkārt dokumentējuši, “gudrā glabāšana” ir nākamais Bitcoin un kriptogrāfisko kasešu vilnis, un Bakkt ir galvenajā pozīcijā, lai būtu līderis šajā statusā..

Tas novērš kriptogrāfiju patiesu iekļūšanu galvenajā plūsmā, tādēļ, ja uzņēmumam vajadzētu parādīties uz vietas un nodrošināt tik nepieciešamo atbildību un profesionalitāti, tas būtu apsveicami ar atvieglotu nopūtu no regulatīvajām aģentūrām un atzinīgi vērtējot investoru, kuri arvien vairāk interesējas par telpu, apskāvienu.

Uzņēmuma pamatnostādne ir, uzņēmuma vārdiem no savas tīmekļa vietnes, kā jau minēts iepriekš, – “panākt digitālo aktīvu pārredzamību un uzticību”, pateicoties Bakkt komandas vēlmei daudz ciešāk iesaistīties ieguldījumu veikšanā vajadzību pēc lielākas riska pārvaldības un atbildības no kosmosa.

Tātad, kas ir tas, kas patiešām izceļ Bakkt no decentralizētajiem kolēģiem? Vienam tas ir daudz vairāk nekā tikai nākotnes pakalpojumu sniedzējs, kaut arī tas, visticamāk, mums ar viņiem asociējas. Faktiski tas ir nākotnes līgums ir tikai viens no viņu sniegtajiem pakalpojumiem, šeit ir risinājumi, ko Bakkt plāno piedāvāt saviem lietotājiem:

Bakkt kriptogrāfijas glabāšanas risinājumi

Droša krātuve faktiski ir kaut kas, ko investoru kopiena ļoti vēlas, un tā ir viena lieta, par kuru Bakkt pilnībā zina. Bakkt ir paredzējis lietotājiem nodrošināt investīciju līmeņa drošību, ļaujot viņiem patiešām gūt labumu no tirgus un pārliecināties par ieguldījumiem, zinot, ka tie tiek turēti ar vislabāko nodrošinājuma veidu, kādu var nodrošināt.

Saskaņā ar uzņēmumu vietni:

“Ar vismodernāko fizisko un kiberdrošību, institucionālā līmeņa tehnoloģijām un pārvaldību, kā arī ar apdrošināšanu digitālajiem aktīviem, kas tiek turēti iesaldētos maciņos, Bakkt nodrošina jaunu standartu digitālo aktīvu glabāšanā, izmantojot kiberdrošības rīkus, uz kuriem NYSE paļaujas. ”

Turētājbankas risinājumiem ir daudz vairāk nekā tikai drošības līmeņa investīciju, kā uzņēmums augustā skaidri paziņoja emuāra ziņā:

“Bakkt noliktava, kas ir daļa no Bakkt Trust Company, ir veidota, izmantojot kiberaizsardzības un fiziskās drošības aizsardzību, kas atbalsta visaktīvāk tirgotos pasaules tirgus, tostarp NYSE.” “Turklāt kvalificēta glabātāja neatkarīgas pārvaldības un atbilstības prasības nozīmē, ka Bakta noliktava ir veidota tā, lai tā atbilstu visaugstākajiem uzraudzības standartiem.”

Īpaši maksājumu risinājumi

Kriptovalūtas ir labi pazīstamas ar savu vienādranga tirdzniecības, pirkšanas un pārdošanas potenciālu. Bet pat ar to institucionālo investīciju pasaulē joprojām ir nepieciešama uzticama, neuzticama sistēma.

Šis ir Bakkt elements, kas patiešām ir vērsts uz investoriem, it īpaši ņemot vērā faktu, ka investoriem, kuri vēlas gūt labumu no šīs Bakkt pakalpojumu daļas, būs jāsniedz diezgan ievērojama priekšapmaksa, ja runa ir par patērētājiem balstītiem ieguldītājiem..

Saskaņā ar ziņojumu šī mēneša sākumā ieguldītājiem ir jāsniedz sākotnējā 3700 ASV dolāru sākotnējā iemaksa gan par nākotnes līgumu, gan par maksājumu risinājumiem. Tad nav maza depozīta.

Lūk, ko Bakkt saka par saviem maksājumu risinājumiem:

“Neatkarīgi no tā, vai starp patērētājiem un tirgotājiem, vai vienaudžiem, spēja veikt darījumus ar digitālajiem aktīviem ir daudzsološa, jo šīs jaunās globālās valūtas attīstās ārpus vērtības vai spekulatīvo aktīvu krājuma un kā sadalītas virsgrāmatas tehnoloģiju skalas. Bakts strādā ar vadošajiem tirgotājiem, kuri atzīst digitālo aktīvu potenciālu. ”

Atbilstības risinājums

Iepriekš mēs esam iedziļinājušies tēmā par to, kas decentralizēto nošķir no centralizētās apmaiņas, un viena no tām ir tāda veida attiecības, kādas tām ir ar atbilstības jautājumu.

Atbilstība normatīvajiem aktiem ir galvenais šķērslis, no kura decentralizētās biržas izvairās, piemēram, ar kriptovalūtu saistītu mēri, savukārt centralizētās ir tendence tos ievērot, lai ieguldītāji tos atzītu par profesionāliem spēlētājiem.

Bakkt ir ne tikai uzņēmums, kas strauji pievienojas institucionālajai saimei, pateicoties saistībai ar ICE. Bet arī pateicoties tam, ka tā potenciālajiem lietotājiem nodrošina ieguldījumu sistēmu, kas pilnībā atbilst regulatīvajām procedūrām, kuras noteikusi Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisija. Konkrēti, attiecībā uz prasībām attiecībā uz izturīgiem drošības elementiem lietotājiem, kā arī naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) un klientu pazīšanas (KYC) pārbaudēm..

“Bakkta uzmanība atbilstības nodrošināšanai aptver visus mūsu darbības aspektus. Neatkarīgi no tā, vai AML un KYC institucionālā un patērētāju līmenī, vai visu kriptogrāfijas depozītu un izņemšanas ķēdes analīze un uzraudzība, mēs nepārtraukti papildināsim, lai nodrošinātu, ka mūsu ir visstiprākā un uzticamākā platforma. Turklāt Bakts regulāri piedalīsies finanšu un drošības auditos, kā arī normatīvo aktu atbilstības pārbaudēs. ”

Nākotnes līgums

Un, protams, mums būtu žēl, ja mēs nenogremdētu nākotnes līgumu pasaulē, ņemot vērā faktu, ka tieši tas Bakkt ir vairāk pazīstams. Iemesls tam ir tāpēc, ka uzņēmums pārspēj jaunas vietas, pateicoties tam, ka šie līgumi pircējiem tiek nodrošināti kopā ar saviem normatīvajiem risinājumiem, piemēram, ar savu klīringa namu.

Pēdējais elements nozīmē, ka Bakkt var ātri kļūt par galveno globālo nosaukumu, nodrošinot Bitcoin nākotnes līgumus investoriem Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī 30 valstīs visā pasaulē..

Pēc Bakkt komandas domām, tie ir daudz vairāk nekā tikai virtuālo nākotnes līgumu sērija, jo tā ir iegādāta un guvusi nopietnus panākumus ar saviem fiziskās atmiņas risinājumiem. Bakkt komanda savā speciālajā Twitter kontā 28. augustā sāks nodrošināt lietotājiem krātuvi plaša spektra fizisko nākotnes līgumu klāstam..

“6. septembrī mūsu noliktava sāks piedāvāt drošu klientu bitcoin uzglabāšanu, lai sagatavotos Bakkt Bitcoin Daily palaišanai. & Mēneša nākotnes līgumi, kad tie sāksies 23. septembrī. Šie līgumi ļaus fiziski piegādāt bitkoinu ar regulētiem tirgiem un glabāšanu.

Saskaņā ar avotiem, šīs uzglabāšanas vietas nodrošina zināmu augstu investoru aktīvu aizsardzību, bet ir arī apdrošinātas ar apdrošināšanas polisēm vairāk nekā 125 miljonu ASV dolāru apmērā.

Drošības pasākumi

Līdztekus apdrošināšanas polisēm simtiem miljonu apmērā, Bakkt saviem lietotājiem piedāvā virkni drošības risinājumu, tostarp virkni “aukstu” un “siltu” maciņu, norāda uzņēmums:

“Bakkt noliktavu veido gan tiešsaistes (“ silts ”), gan bezsaistes, ar gaisu atstarots (“ auksts ”) digitālo aktīvu krājums. Bakkt sistēmas algoritmiski līdzsvaro gan siltās, gan aukstās uzglabāšanas līmeņus, lai samazinātu ar siltu uzglabāšanu saistītos riskus. ”

Atkarībā no tā, kāda veida drošu krātuvi investori meklē, viņiem ir izvēle vai nu no šiem “siltajiem” maciņiem; kas sastāv no 3. līmeņa drošības moduļiem, vienlaikus ir arī savienots ar tīklu, ļaujot investoriem būt gatavai piekļuvei saviem aktīviem. Tas liek domāt, ka šāda veida uzglabāšana ir vairāk vērsta uz tiem, kurus interesē tirdzniecība ar vidēju līdz īsu pozīciju.

Tikmēr tā ieguldītājiem paredzētais saldētavas risinājums izklausās kā kaut kas līdzīgs kriptovalūtai Fort Knox;

 • Lielākā daļa Bakkt noliktavā glabātā bitcoin ir bezsaistē
 • Gaisa spraugas sistēmas, kas glabājas bankas līmeņa glabātavās ar sarežģītām fiziskās drošības kontrolēm
 • Izveidošanas laikā seifa atslēgas tiek sadalītas un šifrētas, un viena darījuma parakstīšanai nepieciešami vairāki atslēgu fragmenti
 • Ģeogrāfiski sadalīta vairāku parakstu darījumu parakstīšana
 • Pienākumu nodalīšana starp iekšējām komandām
 • 24 × 7 uz vietas, bruņota apsardze

Tātad, var droši teikt, ka investori iegūst savu naudu, pērkot līgumus ar Bakkt.

Runājot par investoru drošību un normatīvo aktu ievērošanu, Bakts ir gatavs diezgan unikālām situācijām. Atkal tas ir saskaņā ar pašu uzņēmumu un īsu tā drošības elementu izlasīšanu.

Šīs funkcijas ietver rīcības politiku un lielu katastrofu plānošanu, kas saistītas ar investoru privāto atslēgu nozaudēšanu. Bakkt nonāk tirgū ar iepriekš sagatavotiem ārkārtas gadījumiem “Katastrofu atkopšana (DR) un darbības nepārtrauktības plānošana (BCP)” pēc saviem ieskatiem..

Jaunākās Bakkt ziņas

Lai gan tas ir kopsavilkums par to, kas notiek ar Bakkt, un no kā sastāv tā produkti, ir svarīgi arī apskatīt dažus no tā jaunākajiem notikumiem. 2019. gadā uzņēmums ir izveidojis vairākas jaunas partnerības pirms zaļās gaismas.

Daži no tiem ietver veiksmīgu Digital Asset Custody Company (DACC) iegādi 2019. gada sākumā. Šī iegāde galvenokārt kalpo, lai nodrošinātu lielāku kompetenci attiecībā uz saviem brīvības atņemšanas risinājumiem; apvienojot DACC kompetenci, lai labāk uzlabotu Bakkt piedāvājumus.

Līdztekus tam Bakkt nesen izveidoja ciešāku sadarbību ar BNY Mellon, lai vēl vairāk uzlabotu glabāšanas risinājumus gan plašāk, gan arī konkrētāk, ja runa ir par privāto atslēgu glabāšanu.

Turpiniet atgriezties, lai iegūtu Bakkt Updates: Final Word

Kopš paziņošanas 2018. gada jūlijā Bakkt ir bijusi ļoti gaidīta kriptogrāfijas tirdzniecības platforma. Sākotnēji bija plānots sākt darbību 2019. gada sākumā, Bakkt palaišana tika pārcelta atpakaļ uz 2019. gada 23. septembri, kad platforma oficiāli uzsāka ikdienas un ikmēneša bitcoin / USD institucionālo investoru nākotnes līgumi.

Virzoties uz priekšu, Bakts plāno piesaistīt institucionālos investorus ar ļoti drošu, regulētu un atbilstošu tirdzniecības vidi. Tajā pašā laikā Bakts galu galā atvērs tirdzniecību plašākai sabiedrībai.

Septembra starts bija pagrieziena punkts, bet ne finiša taisne. Smagais darbs – tirgus attīstība – notiek nākamajos mēnešos, kā arī jauni produkti un līgumi. https://t.co/zPvH7oQNiQ

– Ādams Vaits (@WhiteAdamL) 2019. gada 25. oktobris

Ar dažu Amerikas lielāko korporāciju un finanšu tirdzniecības platformu atbalstu Bakkt varētu viegli kļūt par visietekmīgāko spēku bitcoin tirdzniecības jomā. Mēs ceram, ka šī lietotāja rokasgrāmata palīdzēs ikvienam saprast, cik nozīmīga ir jaunā Bakkt Bitcoin Futures tirdzniecības birža kriptovalūtu tirgum kopumā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me