OKEx vienotais konts: kā portfeļa marža dod labumu tirgotājiem un likviditāte patiesībā?

18. janvārī mēs organizējām OKEx sarunas ar trim tirgotājiem, lai apspriestu OKEx vienoto kontu – šeit ir galvenie punkti!

OKEx uzsāks savu pavisam jauno tirdzniecības sistēmu Unified Account. Lietotāji var vienlaikus tirgot spot un atvasinātos instrumentus vairākās valūtās no viena konta, nepārsūtot līdzekļus turp un atpakaļ starp vairākiem kontiem – padarot tirdzniecības procesu vieglāku nekā jebkad agrāk.

Šajā OKEx sarunā mēs uzaicinājām trīs tirgotājus sniegt ieskatu jaunajā vienotajā kontā. OKEx finanšu tirgu direktore Lennix Lai vadīja šo paneli ar trim mūsu izcilajiem viesiem:

  • Džozefs Čangs, Liquibit līdzdibinātājs
  • Sems Trabuko, Alemeda Research tirgotājs
  • Danny Yuan, 8 Blocks Capital līdzdibinātājs

Tālāk ir sniegts īss izvilkums no šīs OKEx Talks diskusijas svarīgākajiem notikumiem. Lai noskatītos pilnu video, noklikšķiniet šeit!

____________________________________________________________________________

Lennix Lai: Es domāju, ka pats pirmais jautājums mūsu viesiem ir šāds: vai šobrīd tirdzniecība visās biržās jums patiešām būtu intensīva? Ne tikai OKEx, bet arī visās pārējās biržās – vai, pēc kapitāla domām, vai jūs domājat, ka tas patiešām rūp tirdzniecības uzņēmumiem?

Sems Trabuko: Lai atbildētu uz to, es faktiski domāju, ka no 12. marta ņemšu nelielu anekdoti, kas ir diena, kuru esmu pārliecināts, ka kāds atceras kriptogrāfijas tirdzniecībā.

Blockchain ātrums kļuva ārkārtīgi lēns; būtībā nebija iespējams pārsūtīt nevienu vietu, piemēram, BTC, starp divām biržām. Mums tas prasīja stundas un stundas, un tieši tāpēc daudz dažādu produktu, kas bija gandrīz identiski starp divām dažādām biržām (piemēram, OKEx un Huobi ceturkšņi), uz vietas tirgoja par patiešām atšķirīgām prēmijām. stundas un stundas. Daudziem cilvēkiem nebija iespējams slēgt šo starpību, jo viņi vienkārši nevarēja iegūt kapitālu starp abām biržām. Šādas lietas notika visā tirgū, visos produktos.

Tas ir ārkārtējs piemērs, bet mazāka mēroga lieta notiek visu laiku. Jūs nevarat vienkārši pārsūtīt. Jūs nevarat izlemt, vai vēlaties, lai kapitāls, kas jums ir vienā biržā, būtu citā un lai tas būtu uzreiz pieejams. Jums tas faktiski jāpārvieto, un blokķēdes nemēdz būt tūlītējas. Tā ir patiešām liela mēroga problēma tādai firmai kā Alameda, kas tirgo katru produktu, katru biržu un kurā pārvietojas daudz dažādu kapitālu. Tā ir problēma, kurai mums patiesībā nav pārsteidzoša risinājuma. Es tiešām nedomāju, ka eksistē pārsteidzošs darījums, jo labākie darījumi jebkurā laikā mainās diezgan strauji – it īpaši tik traki tirgū kā pēdējā laikā ir bijusi kriptogrāfija.

Mēs dažu minūšu laikā varētu izlemt, ka vēlamies milzīgu pozīciju šajā vienā produktā šajā vienā biržā, un tad stundas laikā tas var kļūt daudz mazāk pievilcīgs, un mums ir jāpārvieto kapitāls pāri blokķēdei uz kaut ko citu. Kapitāla efektivitāte mums visu laiku rada milzīgas rūpes. Tas ir kaut kas, par ko mēs domājam, iespējams, daudz lielāku daļu laika, nekā cilvēki varētu gaidīt, un kopumā jebkurš solis, lai padarītu kapitāla pārvaldību efektīvāku – piemēram, pāreja uz starpcenu sistēmu, piemēram, OKEx jauno uzcenojumu sistēmu, vienkārši mēdz padariet to tā, lai tirdzniecība būtu labāka, jo jums ir vairāk iespēju un jums nav īpaši jāuztraucas par to, kāda veida kapitāls jums ir noteiktā vietā. Tas vienkārši ļauj jums veikt vairāk darījumu, kas mums vienmēr ir izdevīgi.

Lenikss: Kā ar tevi, Denij? Vai jums ir neierobežots kapitāls tirdzniecībai, lai jums nebūtu kapitāla problēmu?

Denijs Juans: Mūsu kapitāls, iespējams, ir daudz ierobežotāks nekā Alameda, un tirdzniecība visās biržās ir īpaši intensīva – it īpaši atvasinātie instrumenti, kas ir lielākā daļa no tā, ko mēs tirgojam.

Daudzu biržu – īpaši OKEx, Huobi un vēl dažu citu – gadījumā jums ir jābūt atsevišķiem līdzekļiem, lai tirgotu nākotnes nākotnes darījumus ar monētām un mijmaiņas līgumus. Mums ir USDT maržināti nākotnes līgumi un USDT maržēti mijmaiņas līgumi, tāpēc mums ir jāatliek atsevišķi līdzekļi, lai tirgotu visas šīs dažādās monētas. Tas kļūst intensīvs.

Mēs tirgojam vairāk nekā 40 dažādus pamata veidus, tāpēc mēs vēlētos pilnībā izmantot visus savus līdzekļus, veicot tirdzniecību. Lai mēs atgrieztos, jūs zināt, dažas 100% IA katru gadu, tirgojot atvasinātos finanšu instrumentus, mēs izmantojam pienācīgu sviras daudzumu. Likvidācijas riska dēļ mēs vēlamies izmantot ļoti drošu sviras daudzumu, ko mēs uzskatām par piemērotu produktam, tāpēc mēs parasti ierobežojam savus precizitātes lielumus, pamatojoties uz pieejamo kapitālu konkrētajam produktam.

Lenikss: Kā ar tevi, Džozef? Vai jūs koncentrējaties tikai uz vienu produktu vai arī jums ir nepieciešams daudz tirgoties?

Džozefs Čangs: Mēs, iespējams, tirgojamies līdz pat 20 pamatā esošajām, sauksim tā, astoņām līdz 10 biržām. Mums ir tās pašas problēmas, kuras visi pārējie tikko pieminēja.

Es domāju, ka ir lietderīgi salīdzināt ar tradicionālajām aktīvu klasēm. Ja jūs esat vērtspapīros – jūs zināt, valūtas un preču -, parasti šie tirgi ir ļoti attīstīti. Jums ir galvenie brokeri. Jums ir centrālās mijieskaita iestādes. Jums ir glabātāji, kas var palīdzēt atstāt visus aktīvus vienuviet, vienlaikus spējot tirgoties dažādās vietās. Kriptogrāfijā mēs vēl neesam tur, labi?

Tāpēc es domāju, ka vairumā gadījumu ir nepieciešams iepriekš finansēt katru darījumu katrā vietā. Es domāju, ka ir daži izņēmumi, bet tas parasti ir noteikums. Tas ir ļoti neefektīvi, tāpēc jums patiešām ir jāņem vērā visi faktori, kurus Denijs un Sems tikko pieminēja, lai pārvaldītu risku – un kļūst tā, ka par tādu pašu kapitāla daudzumu jūs varat uzņemties daudz vairāk riska darījumu un citu aktīvu klases nekā jūs var šifrēt, iespējams.

Šis skaidrojums skaidrības labad ir rediģēts un saīsināts.

Vai vēlaties izmēģināt vienotos kontus pats? Lean, kā to pārbaudīt šeit.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me