4 faktori, ko skatīties BTC rallijā

Pārskats

Kriptovalūta ir atgriezusies globālajā uzmanības centrā, jo bitcoin cenas šonedēļ atkal ir pārsniegušas galvenos 10000 līmeņus, un altcoin telpā ir redzami daži spēcīgi mītiņi. Iespējams, ka vadošais šifrējums ir sasniedzis aptuveni 44% YTD, padarot to par labāko aktīvu citu starpā. Kaut arī kriptogrāfijas buļļi ir uzmundrinājuši neseno cenu darbību, daudzi varēja domāt, kādi faktori varētu ietekmēt pašreizējo ralliju, izņemot gaidāmo atlīdzības samazināšanas pusi? Mēs esam sakārtojuši dažus jaunākos notikumus kriptogrāfijas telpā, un tirgus dalībnieki, iespējams, vēlas to uzmanīgi sekot.

Blakus rekordzemam svārstīgumam

Mēs vēlamies izcelt kritumu BTCNestabilitāte, neskatoties uz nesenajām pozitīvajām cenu darbībām. Kriptovalūtas cenas parasti ir nepastāvīgākas nekā citi aktīvi, piemēram, kapitāla indeksi un tradicionālās preces, piemēram, enerģija un metāli. Nepastāvība varētu nodrošināt cenu nenoteiktības līmeni tirgos. Kad nestabilitāte palielinās, tirgotāji var sagriezt savas kriptovalūtas pozīcijas vai aizkavēt ieguldījumu lēmumus.

1. attēlā parādīts 3 mēnešu realizētais svārstīgums BTCUSD, kas nesen samazinājās vēl tuvu rekordzemam līmenim 2018. gada novembra vidū. Parasti zems svārstīgums varētu mudināt vairāk HODLeru saglabāt savas BTC daļas; tāpēc tas tiek uzskatīts par pozitīvu cenas faktoru.

1. attēls: BTCUSD 3M realizētā svārstīgums (Avots: Skew) 2. attēls: BTCUSD 3M netiešā nepastāvība (avots: šķībs)

Tomēr mēs arī to esam pamanījuši BTCUSDNetiešā nepastāvība pēdējos zemākajos līmeņos ir svārstījusies, lai gan šķiet, ka to palielina neliela daļa. Opciju tirgū netiešā volatilitāte ir paredzamā bāzes aktīva svārstība opcijas darbības laikā, šajā gadījumā bitcoin.

Piedāvājumu piedāvājums un pieprasījums varētu tieši ietekmēt netiešo svārstīgumu. Palielinoties tirgus gaidām, palielinās vajadzība pēc opcijām, palielināsies arī netiešā nepastāvība. Un otrādi, kad noskaņojums atdziest, cerības samazinās, pieprasījums pēc opcijām samazinās, samazināsies arī netiešā nepastāvība.

Šajā gadījumā zemais netiešais svārstīgums BTCUSD opciju tirgus varētu nedaudz norādīt, ka vidēja termiņa cerības uz BTCUSD var nebūt tik augsts, kā ieteica pašreizējais rallijs. Nepastāvības izmaiņas varētu būt kaut kas, ko Bitcoin vērotāji vēlētos uzmanīgi sekot.

Pieauga Bitcoin meklējumi Ķīnā un visā pasaulē

Sociālais ir bijis viens no kritiskajiem faktoriem, kad runa ir par kriptonauda analīzi, un Ķīnas kriptogrāfisko kopienu sociālie noskaņojumi jau sen uzskata par plašākas kriptogrāfijas telpas barometru. Ķīniešu kriptogrāfijas vērotāju viedokļi varētu sniegt nozīmīgu ieskatu cenu analīzē.

Baidu meklēšanas indekss terminam “bitcoin” ķīniešu valodā ir pieaudzis līdz pēdējam augstākajam līmenim – 40000, pirms apmetās tuvu 25000. Tajā pašā laikā arī Google Trends dati parādīja līdzīgu modeli, meklējot terminu “Bitcoin”. ”Pārsniedza 100, kas notika laikā, kad bitcoīns atguva 10000 līmeņus. Tomēr straujais pieaugums varētu dot plusus un mīnusus, un dažreiz tas sūta jauktu signālu tirgum.

3. attēls: Bitcoin cena & Baidu meklēšanas indekss (Avots: Longhash) 4. attēls: Termins “Bitcoin” pakalpojumā Google tendences (Avots: Google tendences)

RoninAi pētnieka Sergeja Krutoleviča pētījums, šovi sarunu skaita pieaugums bieži notiek pirms meklēšanas skaita pieauguma par vienu pilnu dienu un jaunu cenu kāpumu par vienu līdz trim dienām. Norādot ne tikai skaidru korelāciju starp sociālo noskaņojumu un kriptogrāfijas tirgus cenām, pirmā faktiski tieši ietekmē otro. ” Tomēr, ja kāds ir uzturējies tirgū pietiekami ilgi, iespējams, būs zināms, ka tad, kad FOMO pircēji steidzās tirgū, to bieži uzskata par pārdošanas signālu tiem, kas ienāca agrāk.

Tirgus dominances kritums

Vēl viena interesanta parādība līdzās BTC rallijs ir BTC dominējošais stāvoklis tirgū. Zemāk redzamajā attēlā salīdzināts tirgus dominance starp BTC un ETH gada laikā. BTC dominance tirgū kopš 2020. gada ir kritusies, un kritums pēdējā laikā ir bijis vēl straujāks, neskatoties uz cenu pieaugumu. Salīdzinoši, ETHLaikā, kad BTC samazinājās, dominance tirgū ir pieaugusi.

Mēs uzskatām, ka kapitāla piešķiršana varētu būt viens no šīs atšķirības iemesliem. Daļa kapitāla gada sākumā varētu būt atstājusi bitcoin un devusies altcoin telpā, jo 4Q19 galvenie altkoīni ir samazinājušies līdz gandrīz / vairāku gadu zemākajam līmenim. Tas varētu piesaistīt uz vērtību orientētu investoru uzmanību, lai iesaistītos altcoin darījumos.

5. attēls: BTC pret ETH tirgus dominēšanā (Avots: Tradingview) 6. attēls: Kopējais kriptogrāfijas tirgus ierobežojums Ex-BTC (Avots: Tradingview)

Vai mēs atrodamies „Alt Season” vidū vai ja tirgi sagaida ienākošo? Tie palika daži strīdīgi jautājumi. Tomēr fakts, ka kopējais bijušā BTC tirgus ierobežojums kopš janvāra vienmērīgi palielinās. Altcoin vērotāji nevēlas palaist garām tā attīstību, jo šķiet, ka tas atkārtoti pārbauda maija-jūlija virsotnes (6. attēls).

Vīruss un QE cerības

COVID-19 uzliesmojums joprojām ir vienīgā lielākā nenoteiktība pasaules ekonomikā, tā ietekme viļņojas pasaules tirgos un aktīvos, un kriptonauda nav izņēmums. Āzijas centrālās bankas ir sākušas veikt pasākumus, lai stimulētu vīrusa kavēto izaugsmi. Tikai šonedēļ PBoC paziņoja pirmā partija īpašu pārkreditēšanas līdzekļu nacionālajām un reģionālajām bankām, kuru mērķis ir palīdzēt Ķīnas MVU.

Lai arī vīrusa ietekme uz ASV ekonomiku pagaidām ir ierobežota, Fed jau ir sagatavojies ekonomikas lejupslīdes gadījumā, tiek gatavota agresīva QE programma.

Nesenās liecībās Senāta Banku komitejā Fed priekšsēdētājs Džeroms Pauels teica, “Fed bija divi recesijas apkarošanas rīki; pērkot valsts obligācijas, kas pazīstamas kā QE, un skaidri sazinoties ar tirgiem par procentu likmju politiku, kas parasti tiek uzskatīta par “nākotnes vadību”. Pauels piebilda, ka “mēs izmantosim šos rīkus – es uzskatu, ka tos izmantosim agresīvi, ja rodas vajadzība to darīt,”

Lai gan mēs negaidām, ka Fed būtu pirmais, kas drīz atsāktu QE vīrusu izraisītas ekonomikas lejupslīdes dēļ, ir viegli redzēt, kā politikas veidotāji visā pasaulē atvieglo stāstījumu. Ja šis atvieglošanas stāsts pastiprināsies, tas varētu likt tirgiem pievērsties Bitcoin vērtības krātuvei un kā instrumentam stagnējošas izaugsmes novēršanai, un tas varētu kļūt par pieaugošu pieprasījumu pēc kriptogrāfijas.

Secinājums

Nesenie BTC un altkoina mītiņi ir pievērsuši lielu tirgus uzmanību. Kad mēs tuvojamies bitcoin atlīdzības uz pusi samazināšanas notikumam, bullish noskaņojums ir bijis vairāk pamanāms. Līdztekus uz pusi, kriptogrāfiju vērotāji nevēlas atstāt novārtā faktorus, kurus mēs pieminējām iepriekš, kad runa ir par vidēja termiņa tendenču analīzi, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu.

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me