Kripto rinka kasdien (1,20) | Ar trumpalaikėms tendencijoms gali būti svarbu, ar valandinis BTC atkovojimas gali būti tvirtas – 8 800 USD.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis1H-bullish

Tai yra 1 valandos BTC diagrama, ji mums parodo, kad didelis kritimas nuo 19 iki 20 vakaro praėjusį vakarą sulaužė šių dienų bulių tendenciją. Apatinis žvakidės šešėlis kartą palietė 8400 USD, tada grįžo virš 8600 USD. Netrukus kitas apatinis šešėlis vėl palietė 8450 USD ir grįžo. Du ilgi apatiniai šešėliai reiškia, kad meškos nori nuslopinti kainą, tačiau ją palaikė jaučiai, įvedę maždaug 8600 USD. Tačiau jaučių, esančių netoli šios padėties, yra daug mažiau nei pelningų bulių, kurių kaina yra mažesnė ir kurie nori parduoti, tai reiškia, kad pagalba, esanti netoli 8600 USD, gali būti nepakankamai efektyvi per kelias valandas. Iš diagramos matyti, kad jei 1 parama bus sulaužyta, investuotojai gali skirti daugiau dėmesio 2 palaikymui, kuris yra beveik 8400–8450 USD. Asmeniškai 8200 USD palaikymo sritis gali būti stipriausia parama per dieną, nes konsolidavimo laikas šalia čia yra ilgesnis.

Negalime atmesti galimybės sulaužyti 8750–8800 USD, tačiau pagal apimtį investuotojai rūpinasi klaidingo įsilaužimo rizika.

Lygio simbolis1D – bullish

Tai yra BTC dienos lygio diagrama, „OKEx“ analitikas Neo mano, kad nuo tada, kai kaina pradėjo kilti nuo 6800 USD, ji ką tik patyrė vieną oficialų trūkumą, kuris yra laikotarpiu nuo sausio 8 iki 10 dienos. Nors vėlesnė tendencija didėjo konsoliduojant, galima pastebėti, kad kiekvienos konsolidacijos dugnas 1 valandos lygyje yra daug didesnis nei ankstesnės bangos pradžia. Tai reiškia, kad vis dar yra daugiau bulių fondų ir mažiau aktyviai parduodančių lėšų. Tačiau per daug plečiantis optimizmui, „bullish“ fondų dydis rinkoje palaipsniui mažėja. Šiuo atveju, kai tendencija paliečia tam tikrą stipraus pasipriešinimo diapazoną, nuotaikos greitai pasikeis, o ankstyvieji bulių fondai mano, kad pelno erdvė yra pakankama, o tada pradeda pardavinėti ir palikti rinką, o tai savo ruožtu sukelia daugybę grandinės pardavimo elgesį ir lemia didelį kritimą.

Jei ši atsitraukimo tendencija gali stabilizuotis ir atsigauti iš pozicijos, kuri yra aukštesnė už 1 bangos viršų, kita siurblio tendencija vis tiek gali atsitikti ateityje, kitaip reiškia, kad dienos atšokimas baigsis.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas8750 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas9200 USD

Trumpalaikė paramaVidutinės trukmės parama – 8600 USD8450 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 4H palaikymas

Tai yra 4 valandų ETH diagrama, aiškiai suprantama, kad pasipriešinimas maždaug 177 USD yra lemiamas tolesniam „bullish“, ETH išpylimo diapazonas yra didesnis nei BTC, nes matome, kad kaina buvo sulaužyta MA (30) ir yra slopinama dabar, palyginti su BTC, ETH reikia daugiau laiko suvirškinti ankstesnį siurblį, o 158 USD yra gana stipri parama trumpuoju laikotarpiu, nes tai yra paskutinio konsolidavimo kanalo apačia. Investuotojai turėtų pastebėti, kad nors kaina gali stabilizuotis nuo 158 iki 167 USD, tai nereiškia, kad „bullish“ gali tęstis tik tuo atveju, jei atsistosite iki 167–170 USD, gali būti galimybė dar kartą išbandyti 177 USD. Grįžimas prie iškirptės palaikymo, kuris rodo diagramą, reiškia, kad ši tendencija galbūt vėl padidės.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas167 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas173,5 USD

Trumpalaikė parama164 USD vidutinės trukmės parama158 USD

XRP amžinas sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

„OKEx XRP“ amžinoji sutartis: 4 valandų diagramos lygis rodo, kad šiomis dienomis „bullish“ kanalas buvo sulaužytas ir atrodo, kad tendencija grįžta, vakar pažymėta palaikymo pozicija buvo sulaužyta ir dabar pakeista į atsparumą, kuris yra beveik 0,2360 USD, ir pastaroji palaikymo pozicija yra beveik 0,2300 USD, tačiau ji gali būti neveiksminga ilgą laiką, nes pirkimo apimtis silpsta, investuotojai galėtų daugiau dėmesio skirti 0,2230 USD palaikymo sričiai, nes ši pozicija yra netoli ankstesnės intensyvios prekybos zonos – zonos visada gali suteikti pakankamai palaikymo jėgų. Tendencija gali turėti galimybę atsigauti, jei čia gali stabilizuotis, priešingu atveju kaina gali išbandyti dugno iškirptę, kuri yra $ 0.2165.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: 0,2360 USD vidutinės trukmės atsparumas: $0,2430

Trumpalaikė parama: $0,2300 vidutinės trukmės parama :$0,2230

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me