AMA kopsavilkums: orhideja – ne tikai VPN, bet arī viss privātuma tīkls

Mēs vēlētos izteikt lielu kliedzienu mūsu kopienai par sprādzienu pagājušajā naktī ar mūsu jaunāko sarakstā iekļauto projektu – Orchid! Mēs priecājāmies, ka Dr Steven Waterhouse, Orchid līdzdibinātājs un izpilddirektors, dalījās ar mums savā biznesa ieskatā un stratēģijās, sarunas bija saprotamas un patīkamas. Mēs noteikti jutām karstumu un aizraušanos!

Orhideja nodrošina decentralizētu virtuālā privātā tīkla (VPN) risinājumu, kas izmanto globālu joslas platuma nodrošinātāju kopu, lai savienotu personas, vienlaikus saglabājot privātumu, ļaujot lietotājiem iegūt atvērtāku un pieejamāku internetu.

AMA laikā Dr. Stīvens Voterhauss atbildēja uz vairākiem jautājumiem par Orhideju un mūsu kopienas OXT kopā ar dažiem dzīviem Q&A sesijas beigās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par AMA ar Orchid kopsavilkumu!

1. sesija

1. jautājums: kāda ir jūsu izcelsme un kā radās ideja izveidot orhideju?

A1: Kopš tīmekļa sākuma un dažādajiem uzņēmumiem, kuros es biju iesaistīts, es vienmēr biju noraizējies par 2 lietām: Centralizēta vai decentralizēta arhitektūra: Internets sākotnēji tika paredzēts decentralizētam. Tas faktiski tika izstrādāts, lai izturētu lielu katastrofu. Tāpēc gadu gaitā mēs esam veidojuši internetu tā, kā tas ir šodien, sākotnējā dizainā ir notikušas vairākas izmaiņas.

Tie galvenokārt ir klienta tehnisko ierobežojumu rezultāts: serveru sistēmas, t.i., mēs esam centralizēti, piem. galvenie interneta portāli klienta dēļ: servera dizains. Tas noved pie biznesa modeļiem, kurus mēs redzam šodien, piem. lietotāju izsekošana un lietotāju datu pārdošana, lai nodrošinātu rentabilitāti, es uzskatu, ka decentralizētas arhitektūras, piemēram, Ethereum un Orchid, kurās mēs izmantojam Ethereum, ir labākas dažu veidu lietojumiem. Otra ideja, par kuru es ilgu laiku esmu noraizējusies, ir privātums, un mūsu novērojums pirms Orchid darbības uzsākšanas bija tāds, ka arī pašreizējie VPN nodrošinātāji ir v centralizēti un tiem nav iebūvēta privātuma.

Orhidejas iedvesma bija, ja kāds varētu palaist VPN mezglu vai izveidot savu VPN tīklu. Dažus gadus vēlāk to esam uzbūvējuši.

2. jautājums: Pieņemšana ir viens no svarīgiem faktoriem, uz kuru jākoncentrējas visiem projektiem, lai kļūtu pievilcīgāki investoriem. Kāds ir Orhidejas plāns pieņemt vairāk adopcijas?

A2 :Tāpēc Orhidejā mēs koncentrējamies tikai uz adopciju. Mēs esam viens no nedaudzajiem projektiem, kurā ir lietojumprogramma, kuru var izmantot gan lietotāji, gan mezglu nodrošinātāji un kas cilvēkiem atrisina taustāmu un reālu problēmu. Tagad mums ir iOS un Android lietotnes, un drīzumā arī Dekstop lietotnes, un mēs uzmanīgi esam koncentrējušies uz savu zīmolu un dizainu. Mēs esam izstrādājuši jaunas idejas klientu lietotnēs, lai atvieglotu lietotāju iekļaušanos Web3 vidē, vienlaikus saglabājot decentralizētu pieeju privātumam. Tomēr mēs arī atzīstam, ka ir ļoti svarīgi piesaistīt lietotājus, kuri nezina, kā lietot kriptonauda, ​​un mēs strādājam pie risinājumiem, lai šo funkciju iespējotu. Mēs arī esam ļoti priecīgi sākt ar OKEx, jo tas paver jaunus tirgus ne tikai OXT, bet arī arī mūsu klientam – un tāpēc mēs nesen pārtulkojām mūsu lietotni, balto grāmatu, tīmekļa vietni, dapp utt. Mandarin, krievu, indonēziešu un japāņu valodā

3. jautājums: Lūdzu, pastāstiet mums iemeslu, kāpēc lietotājiem jāizmanto orhideja. Kādas ir orhidejas priekšrocības?

A3: Tātad, izmantojot parasto VPN, jūsu dati uzticas vienam VPN nodrošinātājam. Cerams, ka šis VPN nodrošinātājs ir uzticams, taču visā pasaulē ir 1000 VPN nodrošinātāju, no kā jūs zināt? Ar Orchid klients nosūta trafiku vairākiem VPN nodrošinātājiem, un trafika var būt "lēca" vai maršrutēts starp vairākiem VPN nodrošinātājiem. Turklāt, izmantojot Orchid, ikviens var palaist VPN mezglu, lai jūs pats varētu to palaist vai iestatīt to saviem draugiem. Arī mūsu VPN vadu protokols ir jauns, un mūsu trafika izskatās vairāk kā video trafika, piemēram, tālummaiņa, nevis parasts VPN protokols. Tam ir būtiskas priekšrocības. Visbeidzot, izmantojot Orchid, pakalpojumu sniedzēja mezglos varat arī augšupielādēt programmu vai jaunu šifrēšanas algoritmu un to izmantot – tāpēc mūsu protokols ir adaptīvs, šeit ir daži no mūsu jaunajiem tulkotajiem lietotņu ekrānuzņēmumiem.

4. jautājums: pašreizējā tirgū ir daudz VPN un ziņojumapmaiņas lietotņu, kas darbojas labi, kāpēc decentralizētā VPN platforma ir labāka nekā centralizēta? Kādas ir decentralizēto lietotņu, nevis centralizēto, papildu priekšrocības ?

A4: Pamatidejas ir:

1. Jūs nevarat būt drošs, ka varat uzticēties VPN nodrošinātājam. Orhideja izmanto vairākus pakalpojumu sniedzējus, kā arī aplēš satiksmi starp tiem, lai uzlabotu privātumu.

2. Ikviens var palaist orhidejas mezglu un kļūt par pakalpojumu sniedzēju, tāpēc tas ļauj cilvēkiem izveidot savus tīklus.

3. Izmantojot OXT un mūsu viedo līgumu noformējumus, mēs ar šo tīklu varam paveikt papildu lietas, piemēram, maksāt par saturu, palaist kodu utt..

Tātad tīkls attiecas ne tikai uz VPN. Tur ir daudz vairāk.

Viena no vissvarīgākajām lietām, ko esam izdomājuši, ir tas, kā palielināt Ethereum maksājumus, lai tie darbotos ar datu tīkla ātrumu. Mūsu "varbūtības nanomaksājumi" ļauj veikt ātrus darījumus un arī veikt maksājumus pakalpojumu sniedzējiem par tādām lietām kā joslas platums (piem., VPN vai Wifi vai Mesh tīklošana), glabāšana, apstrāde vai saturs.

https://blog.orchid.com/introducing-nanopayments

Q5 : Kā jūs jūtaties, kad OXT tiks iekļauts OKEx sarakstā? Kādi ir šīs darbības ilgtermiņa ieguvumi OXT nākotnei? Projektam ir jābūt izcilam, lai to varētu iekļaut augstākā līmeņa biržā, piemēram, OKEx. Cik labi ir jūsu projekts?

A5: Pirmkārt, mēs esam priecīgi strādāt ar OKEx – komanda tur ir pārsteidzoša un profesionāla. Mēs arī priecājamies pievienoties šai kopienai un mācīties no jums visiem un saņemt atsauksmes par to, kas jums nepieciešams un kā Orhideja var palīdzēt. Kā jau teicu iepriekš, mēs esam priecīgi palielināt savu globālo pārklājumu. Mēs sākām darbu decembrī un iekļuvām Coinbase sarakstā, bet pēc tam mēnešus pavadījām, cenšoties noskaidrot, kura apmaiņa būtu nākamā, tāda, kas mums piedāvātu plašu globālu pārklājumu un profesionālu platformu. Un tad mēs sākām strādāt ar OKEx un esam priecīgi sākt darbu kopā ar viņiem. OKEx piedāvā mums ne tikai lielisku apmaiņu un kopienu, bet arī pārklājumu daudzās pasaules daļās, tāpēc mēs arī tulkojām un reklamējām savu lietotni un vietni šajās valodās, lai atbalstītu kopienas – ne tikai tirdzniecībai, bet arī ļautu cilvēkiem lai piekļūtu mūsu lietotnei.

Tas ir svarīgi, izmantojot tādu lietotņu un pakalpojumu sniedzēju tīklu kā mūsējais, kas darbojas tikai tad, ja ir pieejams USD OXT, ar plašu pārklājumu daudzos ģeogrāfiskos tirgos.

Ciktāl tas attiecas uz mūsu projektu, mums ir paveicies, ka Orchid komandā ir apbrīnojama komanda, kā arī daudzi draugi un atbalstītāji no blokķēdes telpas sākuma. Šie cilvēki ir palīdzējuši mums nokļūt tur, kur mēs atrodamies, un mēs uzskatām, ka tas ir tikai mūsu ceļa sākums. Mūsu mērķis ir panākt, lai mūsu tīkls tiktu izmantots daudziem mērķiem visā pasaulē.

6. jautājums: ar cik partneriem OXT strādā? Kas viņi ir?

A6: Mums ir daudz partneru. Tīkla pusē mēs esam uzsākuši sadarbību ar uzticamiem un privātiem VPN nodrošinātājiem, tostarp privātu piekļuvi internetam, Boleh, VPN Secure, Tenta, Liquid un citiem. Mēs strādājam arī ar dažiem lielākajiem kriptogrāfijas nosaukumiem, piemēram, OKEX (!), Coinbase, Ledger, Bloq, Bread Wallet un citiem. Sekojiet līdzi mūsu TG un emuāram un čivināt, lai drīzumā būtu vairāk partnerību.

7. jautājums: kriptogrāfijas tirgus kļūst pārpildīts ar blokķēdes projektiem un žetoniem, kas padara OXT atšķirīgu no citiem projektiem?

A7: Es piekrītu, ka tur ir daudz projektu. Tas ir dabiski inovāciju ciklā.

Citi šī notikuma piemēri bija dotcom burbulis 90. gadu beigās, un tas pats notika ar sociālajiem medijiem, mobilajiem tālruņiem utt. Mēs uzskatām, ka koncentrēšanās uz reāliem lietošanas gadījumiem un stabilu vērtību sniegšana risinājumos ļaus gūt panākumus tādiem projektiem kā Orchid . Mēs arī esam bijuši ļoti uzmanīgi, veidojot savu biznesu un laižot klajā savus produktus. Mēs arī esam gatavi mācīties no jaunām idejām un projektiem, kad tās attīstās un sadarbojas ar tām.

8. jautājums : Vai COVID-19 ietekmēja projektu??

A8: Ja kas, pašreizējā krīze uzsver tādu VPN pakalpojumu nozīmi kā Orchid’s. Tā kā valdības arvien vairāk pievēršas pilsoņu uzraudzībai, kamēr cilvēki strādā mājās, izmantojot mājas interneta savienojumus vairāk nekā jebkad agrāk, VPN ir svarīgāki nekā iepriekš. Mūsu komanda kopš mūsu darbības sākuma strādā attālināti, tāpēc sociālie attālināšanas pasākumi nemaina mūsu darbību kā uzņēmums. Mēs turpinām veidot impulsu, un šis OKEx saraksts iezīmē lielu pagrieziena punktu, lai padarītu mūsu privātuma rīku pieejamu ikvienam. Mēs visi esam ļoti noraizējušies par COVID 19. Šajā laikā mēs žurnālistiem nesen iespējojām mūsu lietotni bez maksas, lai palielinātu viņu drošība un privātums, un mēs arī esam vairāk koncentrējušies uz darbvirsmas lietotni pakalpojumu sniedzējam Orchid cilvēkiem, kuri šobrīd dzīvo mājās. Es ceru, ka šajā laikā jūs visi esat drošībā un veselībā.

9. jautājums: Vai jūs varat paskaidrot vairāk par multi-hop arhitektūru un atvērtā pirmkoda etosu? Kāpēc tas nodrošinātu "bezprecedenta digitālā privātums neuzticamā kontekstā" kamēr viens to izmanto?

A9: Ja izmantojat parastu VPN, VPN spēj izsekot visu, ko jūs darāt, jo tie maršrutē jūsu trafiku. Tomēr, izmantojot multi apiņu, vairāki VPN mezgli nevar jūs izsekot vienādi, jo apiņu laikā jūsu IP adrese ir paslēpta

Mēs uzskatām, ka atvērtā pirmkoda pieeja ir būtiska drošības lietojumprogrammās, un jums vajadzētu uztraukties, lietojot jebkuru lietotni, kas nav atvērts avots. Mūsu atvērtā koda kodu varat atrast šeit: https://github.com/OrchidTechnologies/orchid

10. jautājums: Kāpēc jūs nosaucāt savu projektu? "Orhideja"? Vai aiz muguras ir kāds stāsts?

A10: Orhidejas nosaukums mums ienāca agri uzņēmuma dzīves laikā. Mēs vēlamies kaut ko, kas pārstāv vairāk "dabiski" internets. Mēs nedomājam, ka izsekošana, centralizācija un tā tālāk ir "dabiski" un mūsu dizains – sākot no attēliem, kurus mēs izmantojam, līdz kodam, kuru mēs rakstām, tas atspoguļo šo ehos.

Q11: Kā tiek izmantoti OXT marķieri? Kādas ir priekšrocības ilgtermiņa OXT turētājiem?

A11: OXT valūtu izmanto tīkla darbināšanai. Lietotāji maksā par pakalpojuma sniedzēja mezgliem, izmantojot OXT. Turklāt OXT tiek izmantots nozīmīgā kontekstā, lai reklamētu pakalpojumu sniedzējus – piemēram, ja pakalpojumu sniedzējam ir liels joslas platums, tas reklamētu šo iespēju, piesaistot lielu daudzumu OXT utt..

12. jautājums: Vai jūs, lūdzu, uzzinātu vairāk par Orhideju ekosistēmas drošības pusi? Cik droša ir orhidejas struktūra? Kādi pasākumi ir veikti?

A12: Pirmkārt, mūsu komanda vienmēr ir neticami koncentrējusies uz šo jautājumu. Mēs esam modelējuši daudz dažādu spēļu teorētisko uzbrukumu modeļu un vienmēr esam pārredzami par to, ko Orchid tīkls piedāvā privātuma ziņā. Mums ir veiktas arī vairākas drošības revīzijas – es ticu, ka publicējām rezultātus savos emuāros.

2. sesija

1. jautājums: daudzi kriptogrāfijas jaunizveidotāji, kurus izveidojusi talantīgu komandu grupa, tiek izskaloti žetonu pārdošanas līdzekļu piesaistes grūtību vai citu nekontrolējamu faktoru dēļ, piemēram, lāču tirgū, kas galu galā noveda pie neveiksmes. Mēs brīnāmies, kā OXT pārkāps šāda veida šķēršļus.

A1: Paldies par šo jautājumu. Mums vienmēr ir bijis ilgtermiņa skatījums uz sava uzņēmuma veidošanu. Mums patiešām ir talantīga komanda tehnoloģiju jomā, bet mums ir arī talantīga komanda darbībā un biznesā, un tas izpaužas mūsu mazajā liesajā komandā un ilgtermiņa pieejā biznesam. Neatklājot iekšējās finanses, es varu apliecināt, ka būsim vēl ilgi un plānoju turpināt ļoti nopietni pievērsties šim projektam.

2. jautājums: Lielākā daļa VPN to izmantošanas laikā ierobežo ātrumu! Kā Orhideja atrisina šo problēmu?

A2: Mēs vēlētos, lai jūs pārbaudītu Orhideju un redzētu, kā tā salīdzina! Pašlaik mēs esam veikuši ātruma testus un varam straumēt video pat pāri valsts ugunsmūriem.

3. jautājums: uzņemot projektu, mēs parasti uztraucamies par tā ātrumu, drošību, darījumiem un žetonu potenciālu! Kāds ir Orhidejas viedoklis par šiem faktoriem un kā jūs rīkotos? Vai jums ir kādi jaunumi nākotnē, kurus ar prieku kopīgot ar mums?

A3: Par maksājumu ātrumu es runāju agrāk. Mūsu nanomaksājumu dizains ļauj pielāgot datu tīkla ātrumam – t.i., katrā paketē ir iekļauts maksājums. Pāris reizes pārrunāju arī drošību. Ceru, ka tas palīdzēs. Mums šeit ir daži triki. Mēs izmantojam jaunu VPN tīkla protokolu, kura pamatā ir WebRTC. Protams, viss, kas izmanto vienu vai vairākus VPN mezglus, papildinās latentumu, taču mūsu testos mēs bez problēmām varējām straumēt video un video tērzēšanu.

4. jautājums: Kā mēs zinām, katra veiksmīga projekta aizkulisēs ir daži stāsti, kāds ir OXT panākumu stāsts? Kāda bija šī vīzija, kad tā pirmo reizi parādījās kā ideja? Vai ir kādi īpaši prototipi vai gaidāmie OXT atjauninājumi, kurus vēlaties parādīt / kopīgot ar mums?

A4: Mums ir daudz stāstu 🙂 Varētu izdarīt veselu AMA par Orhidejas stāstiem un pirms tam, kad biju Panterā. Mūsu komanda ir piedzīvojusi daudzus biznesa ciklus, un mēs esam pieredzējuši un spējīgi izturēt arī šo pašreizējo vētru. Ciktāl tas ir nākamais, lielākais tuvākajā laikā ir mūsu darbvirsmas klients. Drīz pēc tam mums ir dažas aizraujošas lietas, un mēs tās drīz pārbaudīsim ar savu kopienu. Būtībā atvieglojot cilvēkiem norēķināties par VPN – daudz vieglāk.

5. jautājums: kāds ir OXT marķiera mērķis? Kādu lomu tā spēlē jūsu ekosistēmā? Kāds ir produkta brieduma līmenis?

A5: Orhideju tīkls nodrošina jaunu maksājumu sistēmu, kas ļauj par katru pakešu apmaksāt trafiku. Mezglu pakalpojumu sniedzējiem maksā, izmantojot varbūtējus mikromaksājumus, kurus mezglu nodrošinātāji iemaksā pretī orhideju žetoniem; stimuls, kas paredzēts, lai mudinātu mezglu operatorus nopelnīt OXT par pārsniegto joslas platumu. Savukārt lietotāji var izmantot savus OXT marķierus, lai piekļūtu decentralizētam joslas platuma tirgum, kur ikviens var darboties un kļūt par mezglu..

6. jautājums: Vai varat pastāstīt dažas no lietotnes Orchid iezīmēm?

A6: Orhideja klasē vislabāk darbojas ar lietotāju datiem. Lielākā daļa VPN reģistrējas un pat pārdod lietotāju datus. Atšķirībā no šiem pakalpojumu sniedzējiem, Orchid ir apņēmies ievērot visaugstākos standartus lietotāju aizsardzībā, tāpēc nepierakstās un nevāc nekādus lietotāja datus.

Orhideja ir atvērtā koda.

Orhideja nav tikai VPN, tas ir viss privātuma tīkls. Orhideja ir viss privātuma tīkls, tirgus vieta, kur daudzi VPN nodrošinātāji nāk pārdot savu joslas platumu. Pievienojoties, jūs varat izvēlēties starp pakalpojumu sniedzējiem, izvēlēties labāko VPN savai unikālajai situācijai vai pielāgot vairākus VPN. Lai palaistu tīklu, Orchid sadarbojās ar vairākiem augstas kvalitātes VPN pakalpojumiem, kas tīklā darbojas kopš 1. dienas. PIA, viens no populārākajiem atvērtā koda VPN ar miljoniem lietotāju, ir pakalpojumu sniedzēja piemērs, kuru varat atrast Orhideja.

Orhideja ir apmaksājama, un tā parasti ir lētāka. Orhidejai nav nepieciešama kredītkarte. Orhideja piedāvā lietotājiem pilnīgi jaunu veidu, kā kontrolēt viņu privātumu. Pirmais un vienīgais VPN, kas piedāvā multi-hop konfigurācijas vairākiem pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc neviens pakalpojumu sniedzējs nevar piekļūt pilnam savas darbības attēlam. Iedomājieties atšķirību starp sensitīva dokumenta izmetšanu atkritumu tvertnē un sasmalcināšanu sīkos gabaliņos. Vairāki apiņi nozīmē, ka jūsu satiksme iet caur smalcinātāju, tāpēc to, iespējams, nekad nevar atjaunot.

7. jautājums: Kāpēc VPN pakalpojumam būtu nepieciešams marķieris?

A7: Ir vairāki veidi, kā OXT marķieris nodrošina vērtību lietotājiem Orchid tīklā:

Orchid klientam var piekļūt, izmantojot iOS, Android, Linux un Microsoft. Varbūtības principa mikromaksājumi tiek izmantoti, lai nodrošinātu tīkla drošību un stimulu randomizāciju orhideju mezglu nodrošinātājiem (t.i., ikvienam, kam ir dators vai serveru kopa). Šis vienādranga joslas platuma tirgus izmanto marķierus, lai samaksātu Node operatoriem par pārsniegto un neizmantoto joslas platumu.

Joslas platuma līdzautors – Orhidejas mezglu var darbināt ikviens. Mezgls instalē Orchid klientu; savieno ierīci kā mezglu (vai mezglu kopu) un pēc tam var likt žetonus, lai palielinātu atlīdzības iespējas tīklā. Joslas platuma veicēji var piedalīties, piesaistot orhidejas žetonus (OXT) apmaiņā pret medaljoniem, kas piešķir trafika pieprasījumus, ļauj decentralizēt piegādes puses identifikāciju (ti, autentifikāciju) un pievieno tīklam raksturīgus jaudīgus drošības stimulēšanas mehānismus..

Joslas platuma patērētājs – pirmo reizi lietotāji var maksāt par lidojumu par privātu, drošu interneta savienojumu. Lai aktivizētu klientu, lietotājs instalē Orchid VPN, pievieno makam Orchid marķierus, pēc tam var piekļūt internetam, izmantojot lietotāja izvēlētu ceļu, lai nodrošinātu drošu savienojumu visā pasaulē. Aizkulisēs lietotājs maksā orhidejas žetonus (OXT), pēc tam piešķir prasību “biļetes” uz šo baseinu; pieprasīt biļešu izmaksu vienu no katriem desmit tūkstošiem, kur katra biļete ir derīgs mikromaksājums, kas maksā orhidejas marķierus (OXT) joslas platuma ieguldītājiem P2P joslas platuma tirgū. Lietotāji maksā tikai par joslas platumu, ko viņi patērē.

8. jautājums: Kas motivē dibinātāju Orhideju ?

A8: Jautrs jautājums. Mani motivē risināt reālās pasaules problēmas. Esmu ārkārtīgi noraizējies par privātumu, uzraudzību un cenzūru visā pasaulē, kā arī problēmu risināšanu cilvēkiem, kuriem rodas problēmas. Mani motivē arī adoptēšana un ļoti foršu produktu veidošana!

9. jautājums: Es domāju, ka DeFi maina mūsu attiecības ar naudu, ieguldījumiem, kredītiem un parādiem. Kādi ir ORCHID plāni uzplaukt DeFi telpā?

A9: Labi, tas šķiet ārpus tēmas, bet tas ir interesanti. DEFI ir interesanta telpa. Es domāju, ka pašlaik pieejai, kuru pamatā ir Ethereum, drīz var atkal rasties daži jautājumi, bet mēs to redzēsim. Es domāju, ka daži no jaunajiem ķēdes risinājumiem, piemēram, Vega, palīdzēs atrisināt šos jautājumus. Orhidejai mēs spēlējam lielāko atlīdzību zonā, ļaujot pakalpojumu sniedzējiem likt OXT reklamēt savus pakalpojumus un pēc tam nopelnīt OXT, sniedzot pakalpojumus. Tas ir kā Airbnb joslas platums vai citi resursi. Mēs arī strādājam pie tehnikas, kas ļautu cilvēkiem likt OXT pret pakalpojumu sniedzēju pat tad, ja viņi neizmanto mezglu – būtībā deleģējot savu daļu

10. jautājums: Mēs pieņemam, ka Orchid vienmēr meklē izcilus partnerus un lietotāji nepārtraukti pieaug. Vai jūs dalītos ar mums, kāds ir šī izaugsmes tempa noslēpums??

A10: Mēs strādājam patiešām smagi! Un mums ir neticama komanda, kas ir kaislīga un mērķtiecīga, it īpaši tagad es labprāt atbildētu uz visiem šiem jautājumiem. Jūs varat sazināties ar mani vietnē @ orchid7, un mūsu TG grupa orhidejā ir https://t.me/OrchidOfficial

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me