Kas pārtrauc tālruņu ražotājus no globālās kriptogrāfijas ieviešanas?

Plaši izplatīta kriptogrāfijas ieviešana rada vairākas problēmas neatkarīgi no nozares, padarot mobilo tālruņu tirgu par izņēmumu. Ir bijuši vairāki mēģinājumi palielināt kriptovalūtu ieviešanu. Tas ietver Mastercard palīdzīgu roku, kas uzsāka jaunu vairāku valūtu maksājumu karte. Tomēr šķiet, ka tālruņu ražotāji joprojām nav pilnībā pārliecināti.

Pēdējās desmitgades laikā kriptogrāfijas ieviešana un izmantošana ir nepārtraukti pieaugusi, pieaugot daudzās dažādās valstīs visā pasaulē. Kriptovalūtas, pirmais šāda veida Bitcoin, kas tika uzsākts 2009. gadā un kopš tā laika ir radījis virkni citu kriptovalūtu, pavēra jaunas iespējas preču un ieguldījumu darījumiem. Zemāk redzamā diagramma mums labi parāda to cilvēku procentuālo daļu, kuriem pieder un kuri lieto šifrēšanu šajās atlasītajās valstīs.

Kas kavē tālruņu ražotājus no globālās kriptogrāfijas pieņemšanas?

(Avots: Statista)

Tirdzniecība ar kriptogrāfiju samazina darījumu maksu, piedāvā maksājumus bez robežām, piekļuvi visām iesaistītajām pusēm un piedāvā tūlītēju norēķinu. Pēc joprojām atmaskotā Satoshi Nakamoto publicētā baltā papīra, kurā izklāstīta Bitcoin izmantošana, neviens nevarēja paredzēt, cik populāra un spēli mainoša kriptogrāfijas revolūcija kļūs, un arī tik īsā laika sprīdī.

Globāla kriptogrāfijas pieņemšana

Pēc Chainanalysis’s Global Cryptocurrency Adoption index, Krievija, Ukraina un Venecuēla ir bijušas trīs galvenās kriptogrāfijas ieviešanas valstis 2020. gadā. Zemāk esošajā tabulā ir norādītas 10 galvenās valstis, kuras 2020. gadā ir pieņēmušas kriptogrāfijas valūtu, norādot, ka jaunattīstības valstis ir vieni no populārākajiem lietotājiem, kas veicina kriptogrāfijas mazumtirdzniecības ieviešanu ar Ukrainu ceļš.

Kas kavē tālruņu ražotājus no globālās kriptogrāfijas pieņemšanas?

(Avots: Ieskats)

Lai gan Ķīna un ASV joprojām visā pasaulē piegādā ievērojamu daļu kriptogrāfisko darījumu vērtību, desmit labākās diagrammas atspoguļo to, kā mazākas valstis ir ievērojami aktīvākas digitālo valūtu lietotājas no 154 analizētajām valstīm.

Divpadsmit no šīm valstīm bija tik maz digitālās valūtas aktivitātes, ka tām tika piešķirts 0 rezultāts, kas nozīmē, ka kriptogrāfijai vēl ir tāls ceļš ejams. Paturot to prātā, izpētīsim dažus iemeslus, kāpēc tālruņu ražotāji varētu nelabprāt ķerties pie kriptogrāfijas pieņemšanas.

Bailes no kriptogrāfijas pieņemšanas tālruņu ražotāju vidū

Lai gan lielie viedtālruņu ražotāji pastāvīgi papildina savus tālruņus ar kriptogrāfijas funkcijām, šķiet, ka tie ir juceklīgi, pieņemot kriptogrāfiju kā maksājuma veidu. Tiek uzskatīts, ka tas lielā mērā ir saistīts ne tikai ar kripto procentu pieaugumu un kritumu, bet arī ar ekonomiku un tās stabilitāti kopumā.

Šķiet, ka ir arī ļoti daudz uzticības problēmu, kas rodas, lietojot kriptogrāfiju, piemēram, nepieciešamība ievietot regulējumu un atspoguļot tos, lai atspoguļotu apgabalu, kurā tiek pārdoti viņu produkti, un organizācijām ir reputācija. Privātums un uzticēšanās, kā arī mērogojamība, cik tālu viņu produkti nonāks, izmantojot kriptogrāfiju, ir vēl viens apsvērošs faktors.

Daudzi ražotāji baidās, ka pozitīvs kriptogrāfijas pieaugums dabiski samazināsies, izraisot a ievērojama peļņas summa, it īpaši, ja tie ļauj patērētājiem iegādāties savus produktus, izmantojot digitālo valūtu. Attiecībā uz fiat valūtu ir saprotams svārstību līmenis, ko pārstāv ekonomika kopumā, bet šķiet, ka risks ir daudz mazāks.

2019. gadā HTC uzsāka savu blokķēdes tālruni, kuru varēja ienest tikai ar kriptonauda. Diemžēl viņu centieni neizrādījās veiksmīgi, tāpēc viņi pārskatīja savu stratēģiju un sāka pieņemt fiat valūtu. Tas skaidri norāda ne tikai uz patērētāju nevēlēšanos pirkt kriptogrāfiju, bet arī par pieprasījuma trūkumu pēc tā.

Nesenie statistikas dati, piemēram, iepriekš minētie, var palīdzēt tālruņu ražotājiem veikt ticības lēcienu, pieņemot kriptonauda kā maksāšanas veidu par saviem produktiem, bet tikai šajās konkrētajās valstīs, kur ir pieaugums un neapšaubāmi pieprasījums pēc digitālo valūtu pieņemšanas.

Vai problēma varētu būt arī stagnējošais tālruņu tirgus?

Jau klupjošā tālruņu tirgū pandēmijas laikā viss ir kļuvis sliktāks un sliktāks. Skaidru tālruņu pārdošanas apjomu samazināšanās jau tā stagnējošajā tirgū noteikti nebija apsveicama. Salīdzinājumā ar iepriekšējo laiku viedtālruņu lietotāji nav jauninājuši savus tālruņus, kas ir izraisījis tirgus palēnināšanos.

Lai gan konkurence starp konkurentiem joprojām ir sīva, gadu no gada tirgū laisto tālruņu klāsts vienkārši nav pietiekams, lai patērētāji vēlētos tērēt savu naudu, it īpaši tāpēc, ka daudzi no viņiem uzskata, ka viņu pašreizējos tālruņos joprojām ir atlicis pietiekami daudz dzīves. Pēc Gartners, viedtālruņu pārdošanas apjoms pasaulē 2020. gadā samazinājās par 20%.

Kas kavē tālruņu ražotājus no globālās kriptogrāfijas pieņemšanas?

Diemžēl iepriekš tabulā redzamie skaitļi parāda ļoti drūmu priekšstatu par viedtālruņu tirgus Visiem 2020. gada tehnoloģiju gigantiem kopumā ir saprotams, ka 2020. gads ir bijis izaicinošs vairākos veidos, taču interešu kritums kopā ar jau tā stagnējošo tirgu norāda, ka atveseļošanās forma šogad būs grūta. Šī iemesla dēļ var arī apgalvot, ka tālruņu ražotāji nevēlas ienirt kriptovalūtu okeānā.

Tomēr sudraba oderējums ir tāds, ka stagnējošais tirgus ir spiests ražotājus virzīt inovācijas, kuru mērķis ir uzsākt jaunu, progresīvāku viedtālruņi ar lielāku tehnoloģiju. Paturot to prātā, viedtālruņu tirgus nākotne varētu izskatīties pavisam citāda nekā tagad, mudinot viņus pāriet uz kriptogrāfijas pieņemšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me