INX, lai iegūtu un apvienotos ar OpenFinance, izveidojot regulētu tirdzniecības platformu digitālajiem vērtspapīriem un kriptovalūtām

Likviditāte ir bieži atzīmēts solījums un pievilcība digitālo vērtspapīru pamatā. Lai veicinātu šo potenciālu, ir nepieciešamas sekundārās tirgus vietas, kas ļauj izveidot platformu, kurā investori var viegli pirkt / pārdot šādus aktīvus. Tikko ir bijusi viena no nozarē vispazīstamākajām šāda veida platformām OpenFinance iegūta autors: INX Limited.

To darot, INX varēs nekavējoties palielināt savu lietotāju bāzi, nodrošinot investoriem spēcīgu piedāvājumu – un, cerams, labāku likviditāti starp kotētajiem digitālajiem vērtspapīriem.

Komentārs

Kaut arī iegādes finansiālā informācija nav publiskota, darījums ļaus katram uzņēmumam konsolidēt platformas – tas nozīmē, ka INX mantos licencēšanas tiesības, kuras pašlaik pieder OpenFinance.

Paziņojot par šo iegādi / apvienošanos, katra uzņēmuma pārstāvji veltīja laiku komentāriem.

Kautrīgs Datika, INX prezidents, norāda,

“Digitālie vērtspapīri ir jauna attīstība tradicionālajos kapitāla tirgos. Digitālo aktīvu iekļaušanai sarakstā un to tirdzniecībai, salīdzinot ar tradicionālajiem kapitāla vērtspapīriem, ir milzīgas priekšrocības … Openfinance ir celmlauzis šajā telpā un izpelnījies Volstrītas, blokķēdes kopienas un ASV regulatoru cieņu. Mēs ar lepnumu pievienojam šos neticamos sasniegumus INX portfelim – piedāvājot investoriem lielāku piekļuvi likviditātei. ”

Jim Stonebridge, OpenFinance izpilddirektors, norāda,

“INX un Openfinance ir vienāds redzējums par drošu un regulētu ekosistēmas nodrošināšanu digitālo aktīvu iekļaušanai sarakstā un tirdzniecībā. Mēs uzskatām, ka regulatīvā uzraudzība apvienojumā ar likviditāti padarīs digitālos aktīvus par izvēlētu finanšu instrumentu uzņēmumiem un investoriem, kuri vēlas piekļūt kapitālam un piesaistīt to. Divu vadošo platformu apvienošana būs katalizators, kas nepieciešams šīs nozares virzībai uz priekšu. ”

Pagātnes bēdas

Šāda veida iegāde / apvienošana var būt tikai labākais rezultāts OpenFinance. Pēdējo mēnešu laikā uzņēmums publiski sauca, norādot, ka tam nepieciešama finansiāla palīdzība. Tajā laikā platforma norādīja, ka tā sāks svītrot tās platformā izvietoto digitālo vērtspapīru sarakstu, ja vien tās emitenti “nepastiprinās” un nemaksās kotēšanas maksas.

Bez INX iegādes šajā rakstā šodien varēja ļoti labi apspriest noteiktu pakalpojumu slēgšanu OpenFinance. Par laimi, tas tā nav, un nākotne tagad izskatās gaišāka katrai platformai, kas virzās uz priekšu, jo digitālo vērtspapīru sektors turpina nobriest.

Pagātnes panākumi

2020. gads lielākai daļai, ieskaitot OpenFinance, ir bijis bedrains. INX tomēr ir atbalstījusi šo tendenci, jo uzņēmums pēdējos mēnešos piedzīvoja dažādus panākumus; galvenais no tiem ir uzņēmuma pašreizējais marķētais IPO.

Šis kapitāla ģenerēšanas pasākums, kas turpinās, līdz šim ir bijis veiksmīgs. Nesen mēs iekļāvām svarīgu notikuma marķieri, jo INX pārsniedza minimālo paaugstināšanas slieksni – šajā procesā investoriem paveras iespējas sākt izmantot kriptonauda kā finansēšanas metodi.

Daļa no šī notikuma pievilcības ir ne tikai spēja izmantot kriptogrāfiju kā pirkšanas līdzekli, bet arī pati INX marķiera strukturēšana. Šie digitālie vērtspapīri, kas pazīstami kā INX drošības marķieris F-1, izmanto viedos līgumus kā iebūvētu līdzekli, lai nodrošinātu KYC / AML likumu atbilstību normatīvajiem aktiem un īpašumtiesības..

Ienākošais konkurents?

INX un OpenFinance nav vienīgie, kas ir atzinuši vajadzību pēc otrreizējiem tirgiem digitālo vērtspapīru nozarē. Nozares pionieris Securitize nesen sniedza ziņas, kad iegādājās savu brokeri / dīleri – DTM un Velocity Platform.

Neatkarīgi no tā, vai aplūkojat INX vai Securitize darījumu, katrs no tiem gūs labumu no paātrināta procesa virzībā uz sekundārā tirgus izveidi. Tā kā šādām platformām nepieciešama licencēšana, kuras iegūšana prasa ilgu laiku, jau licencēta uzņēmuma iegāde var ietaupīt vairākus mēnešus ilgu gaidīšanu.

INX

INX, kas dibināta 2017. gadā, uztur galveno mītni Gibraltārā. Galvenokārt INX komanda strādā, lai izstrādātu visaptverošu tirdzniecības platformu, kas atbalsta ne tikai kriptovalūtas, bet arī drošības žetonus un atvasinājumus, kā arī.

Uzņēmuma darbību uzrauga šādas personas.

Kautrīga Datika – līdzdibinātāja & Priekšsēdētājs

Alans Silberts – izpilddirektors

OpenFinance

2017. gadā dibinātais OpenFinance Network uztur galveno mītni Čikāgā, Ilinoisas štatā. Galvenokārt OFN darbojas kā reģistrēta tirdzniecības platforma gan ar tokenizētiem, gan bez tokenizētiem vērtspapīriem.

Izpilddirektors, Džims Stounbridžs, šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me