Rusija pradeda saugumo žetonų reguliavimo sistemą

Rusijos pareigūnai šį mėnesį ėmėsi svarbių žingsnių kurdami saugumo žetonų reguliavimo sistemą. Anksčiau Rusija buvo tvora, kaip tiksliai elgtis su nauja technologija. Šis neapsisprendimas pakenkė šalies „blockchain“ bendruomenei ir sulėtino įsivaikinimą.

Pasaulinė konkurencija

Dabar atrodo, kad įstatymų leidėjai pripažino svarbą išlikti aktualiems šiame sektoriuje. Todėl pareigūnai ir toliau įveda naujus įstatymus, susijusius su skaitmeninio turto naudojimu ir nuosavybe. Dabar Maskva nori suteikti savo verslininkams galimybę konkuruoti pasaulinėje arenoje.

Teisės aktai darbuose

Rusija šiuo metu turi trys ateinančiais mėnesiais bus vykdomos pagrindinės su kriptografija susijusios sąskaitos. Šios sąskaitos yra „Atviros Rusijos skaitmeninės ekonomikos“ kampanijos dalis. Ši kampanija skirta padėti Rusijai plėtoti alternatyvius pajamų ir finansų šaltinius pasitelkiant naujoves.

Kriptografija antgalių pirštais

Iš trijų sąskaitų, kurios bus suaktyvintos artimiausiomis savaitėmis. Dviejuose vekseliuose nepaminėta kriptovaliutų tiesiogiai. Tačiau sąskaitos apima kriptografinę veiklą. Trečioje sąskaitoje aiškiai įvardijamos kriptovaliutos.

Deja, pareigūnai trečią sąskaitą vėlavo jau tris kartus. Ši sąskaita vadinama „Dėl skaitmeninių finansinių teisių“. Daugelis šalies mano, kad ši sąskaita šiuo metu yra svarbiausia kripto teisės aktų dalis ir dėl rimtų priežasčių.

Klasifikuokite šifravimą

Sąskaitoje „Dėl skaitmeninių finansinių teisių“ skaitmeninis turtas galutinai suskirstytas į tris kategorijas – virtualusis turtas (kriptografija), techninis (naudingumas) ir skaitmeninis finansinis turtas (saugos žetonai). Šie teisės aktai yra esminis pirmasis žingsnis siekiant didesnio priėmimo. Visų pirma, tai padėtų sukurti pasitikėjimą kriptografine ekonomika.

Keli pakeitimai

Pažymėtina, kad nuo įstatymo projekto priėmimo buvo padaryti keli pakeitimai, daugiausia dėl stipraus vietos verslo sektoriaus ir finansų ministro palaikymo. Rusijos finansų rinkos komiteto pirmininkas Anatolijus Aksakovas 2019 m. Kovo 20 d. Pristatė pirmuosius du įstatymo projektus..

Anatolijus Aksakovas

Anatolijus Aksakovas – Rusijos finansų rinkos komiteto pirmininkas

Kovo 26 d. Įstatymų leidėjams buvo pateiktas bendras remiamas trečiasis teisės akto projektas. Įstatymo projektą pateikė parlamento įstatymų leidybos komiteto vadovas Pavelas Krašeninnikovas ir Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas. Įdomu tai, kad šioje sąskaitos versijoje daugiausia dėmesio skiriama pačių vykdančių sutarčių arba išmaniųjų sutarčių naudojimui.

Pažangių sutarčių naudojimas

„Regnum“, Rusijos įstatymų leidėjas Pavelas Krašeninnikovas, Parlamento įstatymų leidybos komiteto vadovas, teigė, kad išmaniosios sutartys yra labai panašios į šiuo metu galiojančias mokėjimų sistemas. Jis mano, kad ši „FinTech“ yra būtina plėtojant Rusijos skaitmeninę ekonomiką.

Rusijos centrinis bankas nemėgsta Bitcoin

Pagrindinė „Dėl skaitmeninių finansinių teisių“ atidėjimo priežastis yra tai, kad Rusijos centrinis bankas vis dar priešinasi visai decentralizuotų kriptovaliutų koncepcijai.

Nenuostabu, kad centrinis bankas nepalaiko jokios kitos valiutos formos, išskyrus tas, kurias jis išleidžia asmeniškai. Vienu metu banko valdytojo pavaduotojas Sergejus Ševtsovas nuėjo iki kriptų pavadinimo „aukštųjų technologijų piramidės schema“. Pareiškime pabrėžiamos kai kurios blokados, kurias Rusijos kriptokomunikacija turi įveikti, kad būtų sėkminga.

Apie skaitmenines teises

Spalio 1 d. Įsigaliojo antrasis teisės aktas – „Dėl skaitmeninių teisių“. Tai pirmasis teisės aktas, pradėtas teikti tarnyba. Jis savo pobūdžiu yra panašus į „Dėl skaitmeninių finansinių teisių“ teisės aktus, tačiau skiriasi daugeliu pagrindinių būdų. Daugiausia teisės aktuose nevartojamas žodis „kriptovaliutos“.

Įstatymo projekte buvo nustatyti pagrindiniai teisiniai sektoriaus apibrėžimai ir kiekvieno jų statusas. Pavyzdžiui, dabar skaitmeninės teisės yra teisiškai pripažintas terminas.

Pakeisti Civilinį kodeksą

Naujasis įstatymas keičia Rusijos civilinį kodeksą. Dabar papildyme teigiama, kad informacinių technologijų naudojimas tam tikromis aplinkybėmis yra teisėtas vykdant įsipareigojimus. Iš esmės savarankiškai vykdomos sutartys yra teisiškai privalomos.

ICO įstatymai kelyje

Sausio mėnesį bus vykdoma trečioji su kriptografija susijusi sąskaita. Ši sąskaita skirta tik sutelktinio finansavimo kampanijoms, tokioms kaip saugos žetonų pasiūlymai (STO). Įstatymas vadinamas „Dėl investicijų pritraukimo naudojant investicines platformas“, o jo pasekmės yra toli siekiančios.

STO apribojimai

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė įstatymo projektą 2019 m. Rugpjūčio mėn. Naujajame įstatyme investuotojų apsauga, taip pat apribojimai ICO ir STO sektoriuose.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per BBC

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per BBC

Pavyzdžiui, nekvalifikuoti investuotojai gali investuoti tik iki 600 000 rublių (9000 USD) vienam asmeniui. Šis įstatymas yra skirtas apsaugoti neišsilavinusius investuotojus nuo didelių nuostolių prisiėmimo. Deja, tai taip pat gali apriboti įprastus investuotojus, kad jie padidintų IG.

Išskirtinis STO

Teisės aktai taip pat apribos, kokios įmonės gali rengti sutelktinio finansavimo renginius. Nenuostabu, kad sutelktinio finansavimo veiklą šiuo metu gali vykdyti tik šalies centriniame banke registruotos partijos. Iš esmės bet kuriai STO rusų kalba reikalingas centrinio banko palaiminimas.

Nelengva būti Rusijos kriptografijos investuotoju

Šis įstatymas demonstruoja Rusijos pastangas leisti blokų grandinės sektoriui naudotis tik elitui, tuo pat metu paprastam žmogui to padaryti beveik neįmanoma..

Šis aplaidumo civiliniam investuotojui modelis nėra nieko naujo. 2017 m. Rusija užsiminė uždrausti kriptografiją tuo pačiu metu, kai centrinis bankas paskelbė apie planus per artimiausius dvejus metus išleisti savo gimtąją kriptovaliutą. kriptirūgštis.

Rusijos blokų grandinės ir kriptovaliutos asociacija

Nepaisant šalies drumstų kripto įstatymų istorijos, Rusija ir toliau mato tolesnę blokų grandinės plėtrą. Šalyje jau dirba daugybė firmų, padedančių padidinti sektoriaus skaidrumą Rusijos blokų grandinės ir kriptovaliutos asociacija.

Ši grupė suteikia investuotojams reitingų sistemą, kad būtų galima geriau įvertinti ICO ar STO pagrįstumą. Firma siekia sukurti tarptautinį standartą, pagal kurį būtų vertinamos sutelktinio finansavimo kampanijos. Tokiu būdu investuotojai gali nuosekliau tiksliai įvertinti su šiomis investicijomis susijusią riziką.

Sankcijos pasikeitusios

Rusijos pareigūnai žengė monumentalius žingsnius, siekdami toliau plėtoti vietinį „blockchain“ sektorių, susidūrę su daugybe triukšmingų JAV nustatytų sankcijų. JAV įstatymų leidėjai reikalavo sankcijų už tai, ką jie laikomas kaip kišimasis į 2016 m. prezidento rinkimus.

Nuo sankcijų pradžios Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kritikavo JAV sprendimą. Jis pareiškė, kad JAV žingsnis ginklavo dolerį. Dėl šios priežasties konkuruojančioms šalims sunku išlaikyti tikėjimą valiuta. Iš esmės šis žingsnis privertė Rusiją apsvarstyti alternatyvos.

Rusija eina kriptografija

Rusija dabar yra pasirengusi pasisukti „blockchain“ sprendimų link. Šalis turi tinklą ir techninius įgūdžius, kad galėtų būti dominuojanti jėga kripto srityje. Atsižvelgiant į tai, kad šalis ateinančiais metais ketina paleisti savo gimtąją kriptovaliutą, prasminga, kad įstatymų leidėjai pradeda reklamuoti labiau blokams tinkančią verslo aplinką.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me