Geriausios kripto skolinimo platformos: geriausios kripto paskolų programos

kriptografinių paskolų apžvalga

Contents

22 geriausios reitinguojamos kriptografinio skolinimo programos & Peržiūrėtas sąrašas

Kai bitkoinas juda į pagrindinį finansų pasaulį, gerbiamų kriptovaliutų skolinimo programų paklausa auga, nes tai yra puikus būdas investuotojams uždirbti dividendus ir gauti kriptografines paskolas. Skirkime laiko geriausių kripto skolinimo platformų peržiūrai, kad užtikrintume paskolą ir gautume investicinį pelną.

Uždarbis iš Hodlingo: Kripto dividendų investavimo platformos

Iki šiol neturėtų būti paslaptis, kad protingi investuotojai verčia savo pinigus dirbti jiems. Įdėdami pinigus į tinkamas programas ir platformas, jie gali greitai padaugėti.

Mes visi žinome apie taupomąsias sąskaitas ir akcijų rinkas. Tačiau vis daugiau decentralizuotų finansų (#DeFi) bendrovių dabar siūlo kriptografinius dividendus ir investavimo platformas.

Pasinaudoję šiomis populiariausiomis bitkoinų skolinimo ir kriptografinių paskolų platformomis, galite stebėti, kaip jūsų kriptografinių rinkinių santaupos daugėja, neparduodant savo kriptovaliutų. Kai kurie iš šių pasiūlymų leidžia investuoti kriptografiją ir tiesiogiai uždirbti palūkanas, o kitos „blockchain“ pagrindu sukurtos platformos suteikia galimybę investuoti „fiat“ ir uždirbti kriptografiją kaip palūkanas. Nesvarbu, ar esate skolininkas, ar skolintojas, turite naudingų pranašumų.

Paprasčiau tariant, taip, jūs galite užsidirbti pinigų, tiesiog grūdindamiesi ir generuodami investicijų grąžą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte geriausias kriptografinių dividendų ir investicijų platformas, kurios yra prieinamos šiandien.

Druskos skolinimas – kripto garantuojamos paskolos

druskos kriptografijos skolinimas

Druska yra viena iš žinomiausių kriptografinių paskolų platformų, prieinamų šiandien. Platforma leidžia jums naudoti kriptografiją kaip užstatą, kad gautumėte paskolą nuo 5000 iki 25 milijonų dolerių.

Ši unikali skolinimo sistema yra patogus kapitalo šaltinis tiems, kurių projektus priešingu atveju atsisakytų bankai ir kiti potencialūs investuotojai. Tačiau prieš imdami paskolą būtinai patikrinkite palūkanų normas. Standartinės APR svyruoja nuo 14% iki 15,95%, o tai yra žymiai daugiau nei bet kuris įprastas skolintojas.

Žinoma, aukšta MNP yra kompromisas norint patekti į netradicinį kapitalo šaltinį: galite pasiekti milžinišką pinigų sumą be kredito patikrinimo ar panašių veiksmų..

Kriptovaliutas turėsite įnešti į druską kaip įkaitą. Patvirtintus skaitmeninius išteklius sudaro „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Dash“, „Dogecoin“, USDT ir „True USD“.

Druska leidžia lengvai atlikti pradinį skaičiavimą, rodantį tipinę balandį, skolinimosi sumą ir mėnesinius mokėjimus. Tačiau prie šios skaičiuoklės pridedamas nedidelis atsisakymas:

„Paskolos skaičiuoklė nėra paskolos pasiūlymas, prieinamumas ar paraiška. Pasirinktos paskolos galimybės ir sąlygos gali būti nepasiekiamos jūsų jurisdikcijoje, atsižvelgiant į paskolos sumą ir užstato tipą. Paskolų skaičiuoklė prisiima prielaidą, kad maksimaliai naudojamas „Druskos išpirkimas“ ir visos kitos taikomos akcijos “.

Kodėl naudoti Druska? Kai kuriems žmonėms patogu konsoliduoti visą savo „blockchain“ pagrindu veikiantį turtą, kad gautų vieną paprastą paskolą. Pagrindinis pranašumas, be abejo, yra tas, kad galite gauti finansavimą, kurio paprastai negalėtumėte gauti. Sėkmės bandant rasti įprastą banką, pasirengusį priimti jūsų kriptografiją kaip užstatą.

„Druska“, kuri reiškia saugią automatizuotą skolinimo technologiją, taip pat turi savo gimtąjį žetoną, vadinamą SALT. Kaip SALT žetonų turėtojas, jūs galite naudotis lengvatinėmis palūkanų normomis.

Druska šiame puslapyje taip pat skiriasi nuo konkurentų, daugiausia dėmesio skirdama paskoloms. Štai kaip įmonė apibendrina pagrindinius savo platformos pranašumus:

„Norėdami grąžinti paskolą, jūs kas mėnesį mokate pagrindinę sumą ir palūkanas. Paskola suteikia jums lankstumo dideliems pirkimams, tada sumokėkite jį jums tinkamu tempu “. – Druskos komanda

Būtinai patikrinkite druskos platformą teisingai čia.

Crypto.com – „viskas viename“ šifravimo platforma & Piniginė

crypto.com kriptografinės paskolos

Nors SALT daugiausia dėmesio skiria paskoloms, „Crypto.com“ siūlo įvairios paskirties platformą ir mobilią programą su visų rūšių funkcijomis.

Įkurta 2016 m., Viena iš pagrindinių jos vertybių yra ta, kad finansinė autonomija turėtų būti neatimama žmogaus teisė. Dėl to „Crypto.com“ suteikia savo vartotojams daugybę įvairių įrankių, suteikiančių vartotojams galimybę pirkti, parduoti, prekiauti, investuoti ar skolintis kriptovaliutas..

Kaip ir kitos šiame sąraše esančios platformos, taip pat yra keletas papildomų premijų, kurios yra susijusios su platformos skaitmeninės valiutos (MCO) dalininku. Į šias premijas įeina patobulintos palūkanų normos (investicijų IR padidėjimas daugiau nei 2%, priklausomai nuo turto, ir 4% mažesnis paskoloms).

Taigi, ką galite padaryti su Crypto.com? Skaitmeninėje piniginėje yra 8 elementai.

Galite nustatyti ir naudoti, pavyzdžiui, kriptografinę ar „fiat“ piniginę. Galite investuoti ir sekti kriptovaliutas ir turtą, stebėti mokėjimus, atliktus su pinigine, kreiptis dėl „Visa“ kriptografinės kortelės, įnešti kriptografiją, kad gautumėte paskolą, arba įnešti kriptografiją, kad laikui bėgant uždirbtumėte palūkanas..

„Crypto.com“ paslauga „Uždirbkite“ leidžia vartotojams perkelti bet kokią pasirinktos kriptografijos sumą iš piniginės į sąlyginio deponavimo sąskaitą programoje, tada uždirbti grąžą pagal šiuos turimus daiktus. Šios grąžos pervedamos į jūsų kriptografinę piniginę kas savaitę.

Palūkanų suma, kurią galite uždirbti, priklauso nuo jūsų įnešamos kriptografijos rūšies. Tokie stabilūs pinigai kaip „Tether“ atneša didžiausią grąžą (10–12%) ir kiti, pavyzdžiui, „Bitcoin“ – 6–8%.

Jūs taip pat sulaukiate daugiau ar mažiau susidomėjimo, atsižvelgdami į tai, kiek laiko ketinate saugoti savo kriptografiją. Yra lanksti versija, kuri moka, pavyzdžiui, nuo 2 iki 3% palūkanų, ir 3 mėnesių uždarymo galimybė, mokanti nuo 6 iki 12% palūkanų normos.

Palūkanų normoms įtakos turi ir tai, kiek MCO planuojate laikyti platformoje. Pavyzdžiui, jei jums priklauso 500 ar daugiau MCO (1500 USD +), atrakinsite didesnes kriptografinių akcijų palūkanas. Jūs netgi galite užsidirbti premijų, kai turite mažiau nei 50 MCO (150 USD). Visi MCO žetonai grąžinami jums po akcijų paketo laikotarpio, taigi, jei turite šiek tiek laisvo kapitalo, tai yra nesąmoningas būdas užsidirbti papildomos kriptografijos.

MCO suinteresuotosios šalys taip pat pasinaudoja „Crypto.com“ sistemos „Kreditų“ nauda. Atsižvelgiant į tai, kiek planuojate įsigyti kartu su paskola, palūkanų grąžinimas gali svyruoti nuo 8% iki 12%. Nors tai nėra „Crypto.com“ dėmesys, įmonė vis tiek leidžia jums pasiskolinti ne daugiau kaip 1 milijoną JAV dolerių JAV „Stablecoin“ mainais į bet kurią palaikomą platformos kriptografiją..

Palyginti su kitais šiame sąraše, tai, ką galite padaryti naudodamiesi mobiliąja programa, yra labai lankstus, ir tai tikrai skatina jus būti jos suinteresuotomis šalimis, teikiant puikių pranašumų. Mes net nesigilinome į privalumus, kurie atsiranda naudojant jo debeto kortelių asortimentą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie platformą, būtinai perskaitykite išsamų straipsnį apie ją čia, „MasterTheCrypto“. Be to, patikrinkite platformą patys ir tinkamai investuokite čia.

Celsijaus – paskolos ir kreditas „Blockchain“ rėmėjams

Celsijaus bitkoinų skolinimas

„Celsijaus“ iš pradžių buvo nustatyta dar 2017 m. Dėl panašios priežasties, kaip ir „Crypto.com“: kad vartotojai turėtų ne tik turėti aukštesnį savo pinigų autonomijos lygį, bet ir turėti kitų investavimo galimybių, išskyrus tradicinius bankus..

Palūkanų normos nuo 2008–2009 m. Nuosmukio buvo labai žemos, svyravo nuo 0,5% iki 2%. Štai kodėl „Celsius“ tinklas išsiskiria: platforma pabrėžia lanksčią investavimo sistemą su didesne metine grąža ilgalaikiams investuotojams.

Šios palūkanų normos kinta priklausomai nuo kelių veiksnių, kaip mes tikėjomės iš tokių platformų. Tačiau Celsijaus yra šiek tiek kitoks, nes palūkanų normos, kurias galite uždirbti, erzina tendenciją tam tikru mastu svyruoti.

Kaip savo mobiliosios programėlės testavimo dalį, aš investavau šiek tiek pinigų į „stablecoins“, ypač į „Tether“, kuriai rugpjūčio mėn. Pradžioje buvo taikoma 10,12% palūkanų norma. Nuo tada jis sumažėjo nuo 9%; erzina, bet ne sandorio laužytojas.

Šios palūkanų normos svyruoja, atsižvelgiant į žetonų kiekį, kurį vartotojai vienu metu įdėjo į platformą. Galite bet kada patikrinti šią žetono apimtį programoje.

Šios palūkanų normos taip pat priklauso nuo paklausos, kuri egzistuoja kiekvienam iš šių žetonų, mažiausia – 2,75%, o stablecinai kol kas naudojasi aukščiausiu standartu – 9,02%..

Vienas iš teigiamų dalykų, kurį turite naudodamiesi Celsijaus ženklu, yra tai, kad investuojant yra daug daugiau lankstumo. Jūs neprivalote jų investuoti tam tikrą laiką; tai reiškia, kad jūs galite bet kada įnešti daugiau lėšų arba atsiimti lėšų ir kad bet kokia kriptografijos suma jūsų skaitmeninėje piniginėje uždirba palūkanas iškart.

Yra keli būdai, kuriais galite pagerinti savo palūkanų normas tiek skolindamiesi, tiek investuodami, ir abu šie veiksmai apima įmonės dedikuotą kriptografiją – CEL. Greičiausias būdas yra sutikti priimti CEL kaip pasirinktą žetoną už bet kokį uždirbtą interesą, ir tai padaryti yra nepaprastai lengva.

Paspausdami perjungiklį ant kiekvieno konkretaus šifravimo elemento arba savo paskyros meniu, galite padidinti palūkanų sumą 1-3%. Kitas būdas yra padidinti kriptografijos: CEL santykį, kuris nurodo jūsų turimų CEL žetonų kiekį, palyginti su jūsų investuota kriptografija..

Šis santykis yra žinomas kaip jūsų „CEL lojalumo“ lygis ir yra trimis etapais: sidabro, aukso ir platinos, kuris suteikia dar nuo 10–30% iki investicijų palūkanų normos, ir tas pats tiems, kurie nori skolintis pinigų.

Viena iš klausimų, kuriuos rasite su Celsijaus, yra ta, kad nėra greito būdo įsigyti šias kriptovaliutas. Priešingai nei Crypto.com, kur galite nusiųsti pinigus į savo piniginę ir prekiauti savo pasirinkta kriptografija. Galite tik įsigyti bet kurį iš šių išteklių kitose biržose arba naudoti „Changelly“, kad perkeltumėte juos į programą.

Nors labiau patyrusiam vartotojui nekils problemų keičiant pinigus, šis procesas gali gąsdinti naujus kriptografijos vartotojus.

Būtinai patikrinkite Celsijaus laipsnį patys apsilankę svetainėje čia.

„BlockFi“ – turto valdymo platforma

„blockfi“ kriptografijos skolinimas

Pirmajame savo svetainės puslapyje galite greitai pasakyti, kad tokie projektai kaip „BlockFi“, „Crypto.com“ ir „Celsijaus“ yra iškirpti iš panašaus audeklo varžto..

„Daugelį metų šifravimo investuotojai neturėjo galimybės naudotis pagrindiniais finansiniais produktais„ blockchain “ekosistemoje. „BlockFi“ panaikina šią spragą, suteikdama klientams prieigą prie didelio susidomėjimo kriptografinių sąskaitų ir pigių kreditų produktų visame pasaulyje “.

Sutrikęs įprastas finansų pasaulis yra „BlockFi“ ir kitų šiame sąraše esančių žaidimų pavadinimas. „BlockFi“, panašus į Celsijaus, daugiausia dėmesio skiria dviems investicijų ir skolinimo sritims, leidžiant platformai teikti konkurencingas kainas tiek skolintojams, tiek skolininkams..

Bet kaip šios normos iš tikrųjų sutampa su kitomis? Na, čia yra vieta, kur jis šiek tiek nukrenta. Naudodamiesi pačios įmonės svetaine vartotojai gali naudotis palūkanų normomis, siekiančiomis iki 8,6 proc. Nors tai yra labai konkurencinga norma tokioms kriptografijoms kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kt. Tas pats pasakytina ir apie stablecoinus tokiose platformose kaip „Celsijaus“ ir „Crypto.com“, kurie investuotojams gali uždirbti daugiau nei 9–12% per metus..

Net tada tarp svetainės ir apžvalgų yra tam tikrų prieštaravimų. Bendrovei palaikant, kad jūs galite uždirbti iki 8,6 proc., Tuo tarpu vartotojai teigė, kad tai daugiau kaip 6,2 proc., Todėl ji yra tik šiek tiek geresnė nei konkurentų, esančių šiame sąraše,.

Kai kurių šio nenuoseklumo priežastis priklauso nuo to, kaip apskaičiuojamos jungtinės palūkanos. Tai bent jau bendrovės teigimu.

„Mūsų perskaičiavimo kursas apskaičiuojamas per„ Gemini “pagal paskutinę prekybos kainą.“

Kita priežastis yra ta, kad tai priklauso nuo to, kurią kriptografiją investuosite. Kai „Ethereum“ atneša 4,1%, „Bitcoin“ uždirba 6,2%, o „Stablecoin GUSD“ – daugiausia – 8,6%.

Viena iš pagrindinių „BlockFi“ problemų taip pat yra ta, kad jos rodikliai nėra patys geriausi. Didesnes palūkanų normas rasite iš kitų šio sąrašo variantų.

Kita „BlockFi“ problema yra ta, kad vartotojai turi ribotą pasirinkimų skaičių, palyginti su šiame sąraše esančiais konkurentais. Galite pasirinkti tik tris kriptografijas, o tai yra puiku, jei turite tik pagrindines kriptovaliutas, tačiau mažiau patraukli tiems, kurie turi daugybę altkoinų.

Nors tai yra karti piliulė, kurią reikia nuryti vartotojams, „BlockFi“ turi tam tikrų savybių, kurios iš tikrųjų suteikia pranašumą prieš šios pramonės priešininkus. Pirmasis iš jų yra tas, kad vartotojams nereikės užrakinti įvairaus dydžio konkrečiai įmonei skirtų žetonų, kad atrakintų geriausias kainas.

Be to, nėra jokių fiksuotų sąlygų jokiai šifravimo sumai, kurią norite investuoti platformoje.

Vienas iš papildomų teigiamų dalykų, kurį turite, yra ir tai, kad „BlockFi“ paskolų palūkanų normos yra gana konkurencingos. Nors kriptos, kurias galite naudoti įkaitui, yra ribotos, galite pasiskolinti iki 50% viso to, ką saugote naudodami platformą, vertės.

Tai dar labiau pagerina konkurencingos grąžinimo palūkanų normos, kurios prasideda nuo 4,5 proc. Naudodamiesi šia paslauga, vartotojai gali pasiskolinti bet ką nuo 15 000 USD iki 12 mėnesių.

Nors dividendų pajamingumas čia yra kolektyvinės pakuotės viduryje / žemumoje, jo paskolos yra tikrai vertos.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „BlockFi“ ir jos teikiamas paslaugas, apsilankykite čia esančioje svetainėje.

„Nexo“ – greito šifravimo kredito linijos

„nexo“ kriptografinės paskolos

„Nexo“ yra viena iš tik dviejų įmonių, kuri yra patvirtinta banko / debeto kortelių tiekėja, suteikdama jai retą pranašumą prieš kitus oponentus. Bet kur jis apskritai yra?

Įkurta dar 2017 m., „Nexo“ yra naujausias „fintech“ bendrovės verslas, turintis daugiau nei 10 metų vertės patirtį. Šis ankstesnės patirties dešimtmetis yra neatsiejamai susijęs su investicijų ir skolinimo pasauliu tiek finansinėje srityje, tiek dabar kriptografijos savininkams..

„Per pastaruosius 10 metų mes suteikėme greitąsias paskolas milijonams žmonių visoje Europoje. Mes tikime, kad besiplečiantis skaitmeninis pasaulis padeda pagerinti mūsų gyvenimą “.

Nors tai yra gera vertė ir planas sukurti vis skaitmenėjantį pasaulį, tačiau, panašiai kaip „Crypto.com“ ir „Celsijaus“, jums reikia būti NEXO žetono dalininku, kad galėtumėte pasinaudoti geresnėmis palūkanų normomis. Neturint interesų, palūkanų normos valiutoms, kurias šiuo metu palaiko, nukrenta žemiau lūkesčių tiems, kurie nori gauti gerą pajamingumą.

Viena vertus, nors „Fiat“ valiutų ir stabilių monetų kainos yra nuo 8%, konkurentų platformos siūlo nuo 8,6% iki 10% be jokių akcijų už tą patį. Negana to, „Nexo“ šiuo metu nepalaiko jokių kriptografinių įrenginių, išskyrus „stablecoins“, o tai nuo pat pradžių susiaurina vartotojų galimybes.

Tačiau kalbant apie stabilius daiktus, platforma suteikia tam tikrą lankstumą, ką vartotojai gali investuoti platformoje. Kol kas galimybės yra siauros, kai kurie skaitmeniniai ištekliai ateina į platformą. Vartotojai taip pat gali balsuoti dėl kitų galimų kriptografinių programų.

Taigi, kaip užsidirbti sau „Nexo“ dividendų? Jis veikia panašiai kaip Celsijaus. Jūs pasirenkate bet kokią kriptografiją, kurią norite įnešti, nukopijuokite adresą, kurį gaunate už tą turtą, ir išsiųskite jį iš savo skaitmeninės piniginės tiesiai „Nexo“.

Jei „Nexo“ yra vienas teigiamas rezultatas, tai yra tai, kad vartotojai gali lengvai ir be jokių kliūčių atlikti indėlius ir išsigryninimus iš bet kurios skaitmeninės piniginės. Ir jei jūs esate vienas iš tų, kurie nori būti simboliniu suinteresuotuoju asmeniu, turėdami pakankamą sumą piniginėje, galite uždirbti iki 30 procentų daugiau savo dividendų.

Taigi tiems, kurie domisi „Nexo“, jei kriptografiją įvesite kaip pasyvias pajamas. Savaime suprantama, kad per „Changelly“ (kur galite nusipirkti „Nexo“) išgaunate šiek tiek daugiau naudos, kad padidintumėte grąžą.

Būtinai peržiūrėkite visą „Nexo right“ svetainę čia.

„YouHODLER“ – „Atrakinkite savo šifravimo vertę“

„youhodler blockchain“ paskolos

Pirmuoju puslapiu išpuoštas „YouHODLER“ yra „jauniausias“ iš šių šifravimo platformų, tačiau taip pat vienas iš įdomesnių išbandyti, nes jis gali turėti pranašumą prieš kitas.

Įkurta dar 2018 m., „YouHodler“ savo „Hodleriams“ suteikia platformą, kurioje jie gali paprasčiausiai laikyti savo turtą ir kaupti iš jų dividendus. Kartu su tuo, kad vartotojai yra atsakingi už 15 mln. USD vertės apdorojimą, reikia rimtai apsvarstyti ir investicinius, ir paskolų produktus.

Nors svetainėje yra poraštė, kad ji priima daugiau nei 11 skirtingų skaitmeninių išteklių, tai pirmiausia reiškia kredito linijos gavimą, o jos taupymo paslaugos palaiko tik USDC, „Tether“ ir „Bitcoin“..

Tai sakant, kiekvienas iš jų turi gana gerus tarifus ir sąlygas. Pirma, jei norėtumėte užsitikrinti paskolą „YouHodler“; galite pasirinkti vieną iš trijų planų, kuriuose visuose numatyti skirtingi laikotarpiai, LTV ir palūkanų normos.

  • „HODLers Favorite“ – 55 procentų paskolos ir vertės santykis 120 dienų paskolai, kurios tipinė palūkanų norma yra 13 procentų.
  • „Antikrizė“ – Tokią paskolą galima gauti 50 dienų paskolai su fiksuota 7 proc. Palūkanų norma, o konkurencingesnis paskolos ir vertės santykis yra 60 proc..
  • „Jaučio bėgimas“ – Tai yra trumpiausia įmanoma paskola, kurią gali gauti skolininkai, o „Bull“ yra 30 dienų paskola su 7 procentų palūkanomis ir geriausias paskolos ir vertės santykis 85 procentai.

Ką mes turime omenyje, kai vartojame terminą Paskola iki vertės? Tai iš tikrųjų reiškia, kad kuo didesnis procentas, tuo daugiau pinigų galite pasiskolinti, nes tai geriau seka skaitmeninio turto, kurį naudojate kaip užstatą, vertę.

Taigi, kalbant apie paskolas, atrodo, kad „YouHodler“ yra stiprus varžovas tiems, kurie domisi skolinimusi pagal savo skaitmeninį turtą. Bet kaip platforma vertina investicijų temą?

Nors pasirinkimas, ką galite investuoti naudodamas „YouHodler“, yra nedidelis, palūkanų normos susideda iš kai kurių konkurencingesnių. Pavyzdžiui, investuodami „Bitcoin“ per 12 mėnesių laikotarpį uždirbsite iki 4,8 proc. Metinių palūkanų. Tuo tarpu investuodami vieną iš dviejų stabilių monetų, galite gauti 9,6 proc.

Šie tarifai padaro „YouHodler“ viena iš geresnių investavimo platformų šalia Crypto.com ir su ja susijusių investicijų.

Būtinai patikrinkite platformą teisingai čia.

INLOCK – kriptografinis skolinimas, kurį teikia ILK žetonai

paskolos kriptografinėms paskoloms

„INLOCK“ yra kripto skolinimo platforma su savo gimtąja žetona, vadinama ILK. Platforma leidžia jums skolintis pinigų, įkeičiant kriptografiją, arba uždirbti palūkanas įnešant pinigus.

„Inlock“ turi paprastą, nesąmoningą sąsają. Pirmajame svetainės puslapyje pateikiamos dvi galimybės: gauti kreditą arba uždirbti palūkanas.

Jei skolinatės pinigų, spustelėkite Gauti kreditą, tada pasirinkite reikiamą sumą. Galite pasirinkti bet kokią sumą: realios ribos nėra, jei esate pasirengęs pateikti užstatą. Užstatui galite naudoti BTC, ETH, LTC arba BNB. Jūs taip pat pasirenkate savo per didelę įkaito normą. Kuo daugiau jūs per daug užtikrinsite, tuo mažesnė bus jūsų palūkanų norma. Taip pat galite pasirinkti paskolos trukmę, įskaitant 10, 30, 45, 60, 120 ir 180 dienų paskolos laikotarpius. INLOCK iš karto apskaičiuos jūsų paskolos planą, kad būtų lengva suprasti, kiek tiksliai galite tikėtis sumokėti.

Tuo tarpu jei norite užsidirbti palūkanų už kriptografinius turinius, spustelėkite parinktį „Uždirbti palūkanas“. Pasirinkite norimą skolinti sumą (vėlgi, nėra jokių apribojimų, jei turite paskolinti kriptografiją). Tada pasirinkite savo metinę palūkanų normą ir trukmę (yra 15, 45, 80, 100, 200 ir 300 dienų paskolos). INLOCK iš karto parodo numatomą pelną, tada paskelbia paskolos pasiūlymą jų sistemoje.

Apskritai INLOCK siekia pasiūlyti greitą ir lengvą kriptografinio skolinimo platformą, pagrįstą banko lygio saugumu ir veikiančią INLOCK žetonų (ILK) pagalba.

„CoinLoan“ – P2P skolinimas 12 ir daugiau kriptovaliutų ir „Fiat“ valiutų

monetų vadovas

„CoinLoan“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje galite pasiskolinti pinigų arba uždirbti pinigų palūkanas per „peer to peer“ (P2P) rinką. Skolininkai gauna pinigų neparduodami savo kriptografinių rinkinių, o skolintojai siūlo paskolas ir gauna konkurencingą grąžą. Paskolos gavėjai turi per daug įkeisti, ir šis reikalavimas reiškia, kad skolintojai laiku grąžina visą grąžintą sumą.

Kaip ir kitose gerose kriptografinio skolinimo platformose, taip ir CoinLoan.io skolininkams ir skolintojams yra lengva pamatyti normas, kurias jie mokės ar uždirbs. Skolintojai gali pasirinkti norimą investuoti sumą (EUR, BTC, ETH, LTC, XMR, TUSD, USDC, PAX, USDT, EURS, DAI, USD, GBP, EUR arba RUB), tada paskolos terminą (7 dienos) , 6 mėnesiai ar kita). Palūkanų normą apskaičiuoja platforma (12 proc. Įsipareigojimų nevykdymas), nors skolintojai gali pasirinkti tik palūkanų arba pagrindinės sumos + palūkanų grąžinimo variantą. „CoinLoan“ iš karto apskaičiuos pelno sumą, kurios galite tikėtis gauti.

Tuo tarpu skolininkai gali įvesti norimą paskolos sumą ir užstatą, pasirinkti paskolos terminą, tada pamatyti bendrą grąžinimo sumą.

Nesvarbu, ar skolinatės, ar skolinate „CoinLoan“, nesunku suprasti, kiek tiksliai galite tikėtis uždirbti ir sumokėti. Visa tai rodoma skaidriai, o visas paskolos sąlygas automatiškai vykdo „CoinLoan“ platforma.

„dYdX Exchange“ – mėgstamiausia Silicio slėnio kriptografinio skolinimo platforma

dydx paskolos

Ši unikalaus pavadinimo birža ne tik siūlo skolinimą ir skolinimąsi, bet ir leidžia prekiauti kaip ir bet kuri įprasta kriptovaliutų birža. San Franciske įsikūrusi įmonė apibūdina save kaip „galingiausią atvirą kriptografinio turto prekybos platformą“.

Naudodamiesi „dYdX Exchange“, galite atidaryti trumpąsias arba sverto pozicijas, turinčias sverto iki 4 kartų, prekybai, prekybai marža su skolintu kapitalu. Arba galite pasiskolinti bet kokį palaikomą turtą tiesiai į savo piniginę, naudodamiesi esamomis kriptografinėmis priemonėmis. Kaip skolintojas, galite įnešti lėšų, kad nuolat uždirbtumėte palūkanas, o kintamos palūkanų normos visada užtikrina, kad gausite rinkos normą.

Vienas didžiausių „dYdX“ pranašumų yra tai, kad tai yra nepatikima sistema: nereikia pasitikėti sandorio šalimi jokiuose sandoriuose ar paskolose. Aukštu laiku jūs vis dar kontroliuojate savo lėšas.

Kitas unikalus „dYdX“ privalumas yra tas, kad nereikia net registruotis į platformą ar prisiregistruoti. Pradėti prekybą galite iškart iš bet kurios pasaulio vietos.

„DYdX“ atvirumo paslaptis yra „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių naudojimas. Visa mainų sistema veikia naudojant „Ethereum“ išmaniuosius kontraktus. Iki šiol „dYdX“ prekiaujama daugiau nei 105 mln. Bendrovė taip pat pritraukė keletą didžiausių rizikos kapitalo pavadinimų Silicio slėnyje, įskaitant Andreessen Horowitz ir Polychain Capital.

Jei ieškote atviros platformos, kurioje skolininkai būtų lyginami su skolintojais P2P rinkoje, „dYdX“ yra vienas iš geriausių galimų variantų.

„Dharma“ – uždirbkite 4,7% palūkanų už kriptografiją iš bet kurios pasaulio vietos

dharmos paskolos

„Dharma“ leidžia bet kam uždirbti 4,7% palūkanų iš bet kurios pasaulio vietos. Tiesiog įneškite savo pinigus į platformą, tada nedelsdami uždirbkite palūkanas.

Nuo 2019 m. Lapkričio mėn. „Dharma“ priima indėlius Dai (DAI), kuriai mokama 3,7% palūkanų norma, ir USD Coin (USDC), kuri moka 4,7% palūkanų normą..

Dharma žada mokėti palūkanas „interneto greičiu“, o tai taip pat yra „lengviausias būdas sutaupyti pinigų iš bet kurios pasaulio vietos“. Nesvarbu, kur esate visame pasaulyje, galite nedelsdami atlikti indėlį ir uždirbti palūkanas.

Dharma padarė didžiulį postūmį norėdamas save reklamuoti ne kriptografinei miniai. Bendrovė savo skolinimo ir skolinimosi galimybę reklamuoja tokiais šūkiais kaip „įkelti savo pinigus į internetą“, teigdama, kad „Dharma gali padaryti tai, ko negali jūsų bankas, nes„ Dharma “veikia specialiomis kriptovaliutomis, vadinamomis„ stablecoins “.

Nepaisant „Cutesy“ rinkodaros, „Dharma“ yra vienas iš paprasčiausių būdų užsidirbti susidomėjimo už savo tradicinius daiktus. Pagrindinis trūkumas, be abejo, yra tas, kad „Dharma“ palūkanų normos nėra beveik tokios aukštos kaip konkurentų. Esant 4–5% palūkanų normai, „Dharma“ gali kilti sunkumų konkuruojant su alternatyvomis, kurios siūlo 12% ar didesnes palūkanas..

Nuo tinklo – skolinkite ir skolinkitės kriptografiją neatsisakydami globos

nuo tinklo kriptografinių paskolų

Nuo tinklo, kurį rasite adresu nuo.network, galite skolinti ir skolintis kriptovaliutą, iš tikrųjų nesuteikdami savo kriptografijos priežiūros teisės trečiajai šaliai..

Nuo taip pat siūlo unikalias šifravimo parinktis, kurių galbūt nematysite su kai kuriais čia išvardytais didesniais teikėjais. Pavyzdžiui, galite skolintis ar skolinti USDC, DAI, ETH, BTC, SNX ir TUSD. Skolinimo ir skolinimosi palūkanos iš anksto yra skaidrios. Pavyzdžiui, SNX šiuo metu gali skolinti 8,4 proc., O skolinti – 24,9 proc..

Visos paskolos yra pritaikomos atsižvelgiant į skolininko poreikius. Vartotojai gali pasiskolinti ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas pagal pageidaujamas palūkanų normas ir kadenciją. Visos paskolos yra užtikrinamos naudojant pažangią sutartį, sukuriant nepatikimą aplinką.

Galite nedelsdami pradėti naudotis „Nuo“ tinklu, tiesiog į platformą įnešdami ERC20 žetonus. Galite sukurti „Nuo“ sąskaitą naudodami „Metamask“ / „Web3“ piniginę, tada nedelsdami pradėti skolinti ar skolintis.

Kadangi nuo tinklo nėra laisvės atėmimo, paskolos metu visos lėšos yra užrakintos išmaniose sutartyse. Nuo tinklo tiesiogiai netvarko jokios kriptovaliutos. Šios lėšos yra užfiksuotos išmaniojoje sutartyje pagal pažangiosios sutarties sąlygas. Nuo „Network“ taip pat teigia siūlanti „banko lygio saugumą ir šifravimą“ dėl 256 bitų SSL apsaugos.

„LendaBit“ – P2P skolinimo platforma, palaikanti BTC ir ETH

paskolos bitkoinams

„LendaBit“ yra P2P skolinimo ir skolinimosi platforma, leidžianti naudoti kriptografiją kaip USDT paskolų užtikrinimo priemonę. „LendaBit“ priima BTC ir ETH. Paskolos neturi jokių apribojimų: jei turite kriptografinį užstatą, galite pasiskolinti bet kokią pinigų sumą per „LendaBit“. Paskolos terminai galimi 1 mėnesiui, 3 mėnesiams, 6 mėnesiams ar 1 metams.

„LendaBit“ iš anksto parodo dienos ir metinių palūkanų normą, todėl skolininkams lengva suprasti, kiek jie sumokės. Tuo tarpu skolintojai per platformą skolindami USDT gali uždirbti maždaug 12% palūkanų normą per metus.

„LendaBit“ registracija yra stebėtinai greita. Galite užsiregistruoti svetainėje per minutę. Tada atlikite indėlį ir patvirtinkite skolinimo sąlygas, tada atlikite paskolą. Viskas.

„ETHLend“ – skolinkite ir skolinkitės šešias skirtingas kriptovaliutas

paskolą kriptovaliuta

„ETHLend“ save apibūdina kaip „pirmąją pasaulyje kriptografinio skolinimo rinką“. Platforma siūlo kriptografinę paskolą nuo 1 iki 12 mėnesių. Skolininkai ir skolintojai gali naudoti daugybę skirtingų kriptovaliutų, įskaitant ETH, DAI, PAX, TUSD, USDC ir platformos gimtąjį ženklą LEND.

Kai būsite pasirengę skolinti ar skolintis pinigus per ETHLend, tiesiog naršykite tiesioginėje rinkoje, kur rasite paskolos pasiūlymų ar paskolos prašymų. Galite peržiūrėti kiekvienos paskolos pasiūlymus, tada spustelėkite „Paimti šią paskolą“, kad iš karto pasiskolintumėte. Galite lengvai peržiūrėti balandį, užstatą, paskolos sumą ir kitas sąlygas, tada nuspręsti, kurią paskolą pasirinkti. Kadangi tai P2P rinka, skolintojai ir skolininkai konkuruoja tarpusavyje, kad pasiūlytų kuo geresnes sąlygas.

Kaip galite tikėtis, „ETHLend“ remia „Ethereum“ išmaniosios sutartys. Paskolos metu visos lėšos saugomos su laisvės atėmimu nesusijusioje sutartyje. Bet kuriuo metu galite patikrinti išmaniąją sutartį, patikrinę „Ethereum“ blokų grandinę. Be to, jūs ir toliau valdote savo piniginę ir niekada neturite pasitikėti „ETHLend“ lėšomis.

Neuždengtas kapitalas – skolinkitės pakankamai pinigų namui įsigyti

neuždengtas kapitalo skolinimas

„Unchained Capital“ teikia dvi pagrindines paslaugas: šifravimo saugyklą ir kripto paskolas. Galite pasiekti daugiasignes šaldymo saugyklas per „Unchained Capital“. Arba galite gauti paskolą kriptovaliuta.

Skolinant „Unchained Capital“ veikia panašiai kaip aukščiau išvardytos platformos. Nereikia naudoti naudingumo ženklo ar narystės plano, todėl niekada nereikia atlikti kredito patikrinimo. Jei turite bitkoiną ir esate pasirengęs naudoti tą bitkoiną kaip užstatą, galite pasiimti bet kokios sumos paskolą per „Unchained Capital“..

Atrodo, kad neprijungtas kapitalas patenkina aukštesnės klasės auditoriją nei įprasta kripto skolinimo platforma. Bendrovė teigia, kad jų klientai „skolinasi viskam, pradedant nekilnojamojo turto pirkimu ir baigiant mokesčio mokėjimu“.

Paskolos iki 1 mln. USD patvirtinamos per tą pačią darbo dieną. Tiesiog užpildykite paskolos paraišką, pasirašykite sutartį internete, gaukite lėšų ir stebėkite savo užstatą per visą paskolos laikotarpį. Lėšos laikomos „2-of-3“ daugialypėje piniginėje, tris asmeninius raktus laikote jūs, „Unchained Capital“ ir skolintojas..

„Bitbond“ – tokenizuoti skolos vertybiniai popieriai ir institucinio kapitalo skolinimas

bitbond bitcoin skolinimas

„Bitbond“ yra suderinta platforma skolos vertybiniams popieriams žymėti. Tai puikus pasakymas, kad „Bitbond“ leidžia jums pasiekti tokenizuotas akcijų, obligacijų ir kito turto versijas.

„Bitbond“ save laiko „kapitalo rinkų ateitimi“, nes tai leidžia bankams, tarpininkams ir brokeriams suskaitmeninti ir supaprastinti obligacijų išleidimo procesą. Tiesą sakant, „Bitbond“ gali pažymėti savo platformą visiems šiems oragnizaitonams.

Berlyne įsikūrusi bendrovė neseniai paskelbė antraštes, kaip tapti pirmąja įmone Europoje, išleidusia visiškai reguliuojamą saugos žetoną (STO). Šiandien trys pagrindiniai „Bitbond“ produktai yra šie:

Baltasis ženklas bankams ir tarpininkams: bankai ir tarpininkai, pvz., Nekilnojamojo turto platformos ir brokeriai, gali naudoti „Bitbond“ baltojo etiketės sprendimą skaitmenindami ir supaprastindami obligacijų išleidimo procesą.

Kapitalo emitentai: korporacijos, vyriausybės ir startuoliai gali savarankiškai pritraukti kapitalą naudodamiesi „Bitbond“ technologija

Fondo operatoriai: „Bitbond“ teigia, kad investicinių fondų, alternatyvių investicinių fondų ir kito turto operatoriams ir emitentams siūloma „pati mažiausia pakeitimo vertybiniais popieriais struktūra“. „Bitbond“ sumažina šių lėšų sudėtingumą išleisdamas tokenizuotas obligacijas. Investuotojai gali tiesiog nusipirkti žetoną investuoti į fondą.

Galiausiai „Bitbond“ labiau rūpinasi korporacijomis, kurios siekia pritraukti lėšų, o ne atskirus investuotojus. Tačiau tai dar viena į kriptografiją orientuota finansavimo galimybė tiems, kuriems to reikia.

BTCpop – P2P skolinimo platforma, sukurta pagal reputaciją, o ne kredito balus

btcpop skolinimas

„BTCpop“ yra tarpusavio skolinimo platforma, paremta reputacija, o ne kredito balu. Galite greitai gauti paskolas iš kitų narių arba uždirbti palūkanas už esamą kriptovaliutą.

„BTCpop“ taip pat palaiko daugybę kitų paslaugų. Pavyzdžiui, platformoje galite pradėti IPO. „BTCpop“ taip pat palaiko pagrindinius kriptovaliutų mainus, leidžiančius sukeisti kriptovaliutas savo sąskaitoje tarp žetonų. Yra netgi akcijų paketo įrodymas, prie kurio galite prisijungti, kad gautumėte papildomų pajamų iš savo kriptografinių akcijų.

Paskolą gauti BTCpop yra nesudėtinga. Tiesiog užregistruokite sąskaitą, patikrinkite, pasirinkite paskolos tipą, užpildykite formą ir pateikite ją. Viskas.

Viena iš unikalių „BTCpop“ savybių yra ta, kad galite gauti greitąsias paskolas be užstato, nors mokėsite 30% balandį. Dėl patikrintų trumpalaikių paskolų užtikrinimo priemonės MNP galite sumažinti iki 15 proc..

„Helio“ skolinimas – naudokite BTC, ETH, LTC ir XRP kaip įkaitą bet kuriai paskolai

helio paskolos

„Helio Lending“ leidžia naudoti BTC, ETH, LTC ir XRP kaip užstatą norint gauti grynųjų pinigų. Minimali paskolos suma yra 1 000 USD ir nėra maksimali tol, kol turite užstatą. Paskolą galite grąžinti bet kuriuo metu nuo 1 iki 12 mėnesių. Jūsų metinė norma koreguojama atsižvelgiant į paskolos vertę (LTV). Galite pasirinkti grąžinti paskolą mokėdami tik palūkanas arba mokėdami pagrindinę sumą ir palūkanas.

„Helio Lending“ siūlo patvirtinimą tą pačią dieną. Užsiregistravę ir patvirtinę, jūs perkeliate savo šifravimo įkaitą į saugų „Helio“ saugyklos adresą. Tada platforma perveda „fiat“ valiutą tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Jūs atliekate mėnesinius mokėjimus, tada galiausiai sumokate paskolą.

Skirtingai nuo kitų čia išvardytų platformų, „Helio Lending“ neleidžia skolinti savo kriptografijos skolininkams. Vietoj to, „Helio“ tiesiogiai tvarko visas paskolas. Čia nėra P2P turgavietės.

„Cred“ – labai reguliuojama kripto skolinimo platforma

„Cred“, rastas internete „MyCred.io“, yra vienas iš geresnių vardų kripto skolinimo erdvėje. Bendrovė iš viso priima 30 kriptovaliutų, tai yra daugiau nei bet kuri kita čia išvardyta skolinimo platforma. „Cred“ taip pat yra gerai reguliuojamas ir gerbiamas: visos paskolos yra suteikiamos ar sutvarkomos pagal Kalifornijos finansų skolintojų įstatymą, o „Cred“ turi savo licencijos numerį, leidžiantį suteikti skolintojo statusą..

Siekdamas papildomo saugumo, „Cred“ taip pat bendradarbiavo su „BitGo“ (globai) ir „Lockton“ (draudimo srityje). Credas taip pat yra Visuotinio protokolo aljanso steigėjas. Bendrovė taip pat bendradarbiavo su „Bitbuy“, „TrueUSD“, „Bitcoin.com“, „Angelrock“ ir „Uphold“.

Yra du būdai, kaip naudoti „Cred“. Pirma, galite užsidirbti pinigų iš savo kriptografinių atsargų, įkeisdami savo skaitmeninį turtą „Cred“ ir uždirbdami konkurencingas palūkanų normas. Arba galite naudoti savo kriptografiją kaip įkaitą, kad pasiektumėte USD, EUR ir kitas „Fiat“ valiutas.

Naudodamiesi „Cred“, skolintojai gali uždirbti 10% savo kriptografinių akcijų. „Cred“ taip pat turi paskirtą pagalbinį personalą banginiams, siekiantiems kuo labiau padidinti kriptografijos valdas.

Galų gale, jei ieškote patikimo ir reguliuojamo būdo, kaip maksimaliai padidinti savo kriptografinių akcijų paketus, uždirbant susidomėjimą ar naudojant juos kaip įkaitą, tada „Cred“ yra vienas iš geriausių šiandien galimų variantų..

„Lendingblock“ – profesionali birža, siūlanti įstaigoms likvidumą ir kapitalą

„blockchain“ skolinimas

„Lendingblock“ yra vertybinių popierių skolinimo platforma skaitmeniniam turtui, sukurta profesionalioje prekybos biržoje, sukurta instituciniams poreikiams. Platforma, kurią generuojate, padidino pajamas iš plataus skaitmeninio turto portfelio. Vartotojai taip pat gali pasiekti institucines sandorio šalis ir platų skaitmeninio turto ir šifravimo rinkų pasirinkimą iš vienos patogios sąsajos.

„Lendingblock“ skirtas tik instituciniams investuotojams, norintiems padidinti savo kriptografinių akcijų vertę. Institucinis investuotojas, naudodamasis „Lendingblock“, gali pašalinti likvidumo spragas per institucinį skaitmeninio turto fondą, kad įgyvendintų, pavyzdžiui, savo rinkos formavimo ar trumpas strategijas. Visos paskolos valdomos naudojant mainų stiliaus sąsają, kuri leidžia lengvai pritaikyti visas skolinimo sąlygas.

„Lendingblock“ taip pat siūlo visišką API palaikymą, todėl „Lendingblock“ lengva integruoti į esamą sąranką.

„xCoins“ – užtikrintos paskolos per vientisą turgavietę

paskolos kriptovaliutomis

„xCoins“ yra bitkoinų pirkimo platforma, kuri palaiko ir bitkoinų paskolas. Visos „xCoins“ paskolos yra užtikrintos paskolos, o tai reiškia, kad paskolos gavėjas įkeičia kriptovaliutą kaip paskolos užtikrinimo priemonę, kad ją užtikrintų..

„xCoins“ yra „peer-to-peer“ platforma, kurioje kiekvienas gali būti skolininkas arba skolintojas. Kai paskolos gavėjas prašo paskolos bitkoinais, platforma suderina skolininką su skolintoju. Tai automatinis ir sklandus procesas, nereikalaujantis bendravimo tarp skolintojo ir skolininko.

Paskolos įforminimui paskolos gavėjas mokėjimą atliks tiesiogiai skolintojui skolintojo „PayPal“ mokėjimo puslapyje. Atlikus mokėjimą, bitkoinas automatiškai pervedamas į skolininko piniginę. Tada paskolos gavėjas moka mokėjimus pagal paskolos terminą.

Sudėtiniai finansai – atviro kodo skolinimo protokolas, integruotas į esamas kriptografines pinigines

sudėtinis kriptovaliutos skolinimas

Compound, rastas internete Compound.finance, yra atviro kodo autonominis protokolas, sukurtas kūrėjams. Platforma siekia tapti pagrindine atvirosios finansų sistemos skolinimo platforma. Galite investuoti per „Compound“ arba skolintis pinigų.

Su „Compound“ galite bendrauti tiesiogiai per oficialią platformos svetainę. Tačiau „Compound“ protokolą jau integravo keletas pagrindinių platformų, įskaitant „Zerion“, „Coinbase WEallet“, „InstaDapp“, „Huobi Wallet“, „Argent“, „DeFi Saver“ ir „Dharma“, be kitų platformų. „Compound“ paskolų turgų galite pasiekti tiesiai iš jau naudojamos piniginės.

Junginį maitina vietiniai „cTokens“, kurie yra ERC-20 žetonai, kurie rodo jūsų balansą protokole. Šie ženklai laikui bėgant kaupia palūkanas. Kai laikote arba gaunate „cToken“, galite skolintis iš „Compound“ protokolo.

„Genesis Capital“ – institucinis skaitmeninės valiutos skolinimas

„Genesis Capital“ yra skaitmeninės valiutos skolinimo platforma, skirta instituciniams investuotojams. Bendrovė yra „Genesis Trading“, labai reguliuojamos Niujorke veikiančios šifravimo biržos, kurią įkūrė „Winklevoss“ dvyniai, filialas..

Šiandien „Genesis Capital“ suteikia įstaigoms galimybę skolintis dideliu dydžiu BTC, ETH, LTC ir kitas skaitmenines valiutas fiksuotomis sąlygomis. Įstaigos gali naudoti šį kapitalą visų rūšių problemoms spręsti, įskaitant:

  • Institucinis rinkos formavimas, leidžiantis įstaigai įgyti papildomą likvidumą remiant biržos ar ne biržos rinkos formavimą
  • Gaukite kapitalo, kurį naudosite algoritminėms ar aukšto dažnio prekybos strategijoms
  • Apsidraudimas arba spekuliacija, neatidėliotinų sandorių rinkos sutrumpinimas, siekiant apsidrausti nuo portfelio rizikos ar išvestinių finansinių priemonių pozicijų
  • Galimybė pasinaudoti alternatyviu pervedimo ar kitokio apyvartinio kapitalo panaudojimo likvidumu

„Genesis Capital“ minimalus paskolos dydis yra 100 000 USD. Fiksuotos trukmės paskolos svyruoja nuo dviejų savaičių iki šešių mėnesių. Yra neprivaloma skambučių apsauga, o paskolos grąžinimui priimamas USD įkaitas. Visa tai tiekiama reguliuojamoje ir patikimoje aplinkoje, kuriai taikomos federalinės MSB / FinCen taisyklės.

Be tradicinių paskolų, kurių kaina prasideda nuo 100 000 USD, „Genesis Capital“ leidžia įstaigoms vykdyti stambius trumpalaikius pardavimus per „Genesis Trading“. Mažiausias trumpalaikio pardavimo dydis yra 250 000 USD, o įstaigos gali pradėti trumpalaikius pardavimus keliomis valiutomis. Visa tai pasiekiama per „Genesis Trading“ nebiržinę platformą, kurią galima rasti prisijungus per „Genesis Capital“.

Galutinis žodis apie populiariausias kripto skolinimo platformas

„Bitcoin-skolinimo“ vadovas

Mes atnaujinsime šią kriptovaliutų skolinimo apžvalgą su daugiau „blockchain“ pagrindu veikiančių paskolų teikėjų, kad uždirbtume dividendų ir palūkanų už jūsų kriptografinius rinkinius. Kol kas prašome pateikti atsiliepimų apie 22 geriausias kriptografinio skolinimo paslaugas ir pasidalinti savo patirtimi, kad kiti galėtų sužinoti šių į Bitcoin orientuotų paskolų pasiūlymų privalumus ir trūkumus..

Investuodami kriptovaliutą į vieną iš aukščiau nurodytų platformų, galite uždirbti net 8–12% palūkanų normas. Nors visada kyla rizika atsisakyti savo privačių raktų, patikimo trečiosios šalies teikėjo naudojimas iš aukščiau pateikto sąrašo gali būti patikima galimybė užsidirbti bitkoinų, gaunant palūkanas ar užtikrinant įkeistą paskolą. Tuo tarpu skolininkai gali pateikti kriptografiją kaip užstatą, mokėdami palūkanų normas nuo 5% iki 15%. Kai Bitcoin kaina ir toliau kyla (ypač atsižvelgiant į kai kurias ekspertų prognozes), gali būti protinga įdėti dalį savo kriptografinių atsargų į vieną iš šių programų, kurios suteikia jums galimybę uždirbti, kai šnipinėja..

Prieš kelerius metus nebuvo svetainių, kuriose vartotojai galėtų skolinti ar skolintis kriptografiją, kad uždirbtų palūkanas. Šiandien šios platformos yra saugesnės ir prieinamesnės nei bet kada. Pažymėkite šią apžvalgą, nes mes dalinsimės daug daugiau naudojimosi vadovų ir vadovėlių, susijusių su populiariausiomis kriptografinio skolinimo platformomis..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me