Oliveris T. Roehlas iš „Meno žetono“, meno strategas ir pirkėjas – interviu ciklas

RS: Ar galite pasakyti skaitytojams „The Art Token“ (TAT) prielaidą ir kaip ji veikia?

OTR: Su „TheArtToken“ (TAT) sukurtas prieigos raktas, kurio vertę palaiko ir užtikrina patikima, tarptautiniu mastu kuruojama meno kolekcija. Tarptautiniu mastu parduodami šiuolaikinio meno kūriniai yra investuotojų kriptografinio turto saugumo ir pastovumo pagrindas.

TAT yra revoliucinis požiūris į meną kaip stabilią, sėkmingą ir saugią alternatyvų turto klasę „blockchain“. Kiekvienas TAT ​​yra paremtas 100% kruopščiai kuruotais žinomais meno kūriniais. Taikant santykį 1: 1, TAT neturi jokių papildomų ar paslėptų išlaidų / mokesčių, todėl 100% investuoto kapitalo paverčiamas materialiuoju turtu. TAT skaitmenines valiutas užtikrina analogišku materialiuoju turtu.

Be to, investuotojai gali pasinaudoti norimu, visiškai veikiančiu meno išpirkimo procesu, kai kiekvienas TAT ​​turėtojas gali pasikeisti savo TAT su fiziniais meno kūriniais.

RS: Kodėl, jūsų manymu, menas yra gera investicinė priemonė?

OTR: beveik bet kuri kita turto klasė sugebėjo taip tvariai padauginti investuoto kapitalo. Meno kūrinių vertė nuolat augo ir netgi gauna stulbinantį pelną, kai kiti investiciniai produktai patiria didžiulius nuostolius dėl ekonominių krizių. Ypač kategorija „Pokaris & Šiuolaikinis “yra ypač tinkamas kaip turto klasė. Pirmaujantis kaip saugiausias turtas nuo daugiau nei 50 metų, o metinis rodiklis siekia 10,85%.

Oliveris T. Roehlas iš „Meno žetono“, meno strategas ir pirkėjas - interviu ciklas

RS: Ar investuotojai gali kontroliuoti, kada meno kūrinys parduodamas ir kokia meno kūrinio vertė parduodama?

OTR: TAT valdo ekspertų komanda, apimanti visus meno rinkos sektorius, siekdama maksimaliai padidinti pagrindinės meno kolekcijos ilgalaikę grynąją turto vertę (NAV). Paprastai pirkti & vykdoma sulaikymo strategija, pagal kurią rinkos galimybės gali būti panaudotos investuotojų labui. Todėl visa komanda nuolat atidžiai stebi rinką ir priims sprendimą atsižvelgiant į TAT interesus.

RS: Ar yra kokių nors dividendų, mokamų investuotojams??

OTR: dividendų išmokėti nėra. Kiekvienas sandoris yra reinvestuojamas į TAT meno kolekciją. Vertės kūrimas ir išsaugojimas yra pagrindinis TAT ​​prioritetas.

RS: Koks yra TAT laikymo laikotarpis ir kiek laiko investuotojai turi laikyti savo TAT, kad išlaikytų visą investicinę vertę?

OTR: Nėra minimalaus laikymo laikotarpio. Investuotojai gali bet kada parduoti savo žetonus partnerių biržose arba tiesiogiai išpirkti savo žetonus į meną. Tačiau laikydami PVM investuotojai tiesiogiai gauna naudos iš pagrindinės meno kolekcijos vertės padidėjimo ir užtikrindami savo turtą per diversifikuotą turto klasę.

RS: Jūsų manymu, reali data, kai investuotojai galės prekiauti TAT biržoje?

OTR: Mes rengiame susitarimus su tarptautinėmis biržomis. Mes tikimės kuo greičiau paskelbti apie savo partnerystę. Nepaisant to, mes tikimės, kad sąrašas įvyks 2019 m. Vasarą.

RS: Kaip dažnai bus vertinamas / audituojamas TAT ​​turimas menas?

OTR: TAT ketina atlikti nepriklausomus išorės auditus ir vidinės vertės analizę kas ketvirtį. Investuotojai turės prieigą prie kainų pokyčių ir patikrintų dokumentų TAT svetainėje.

RS: TAT svetainėje pažymima, kad TAT žetoną galima išpirkti už fizinius meno kūrinius – ar tai yra vienintelis meno kūrinys, kurį TAT turi, ar TAT palaiko partnerystę su kitais menininkais / galerijomis.?

OTR: Taip, išpirkimo procesas apima visus TAT ​​turimus meno kūrinius. TAT nėra „kriptografinio meno galerija“. TAT siekia maksimaliai padidinti investuotų valiutų saugumą ir apsaugą, naudodama vis didėjančią meno kolekciją.

RS: TAT pažymi, kad „100% investuoto kapitalo paverčia menu“, o investuotojams tai puiku, kad visas jų kapitalas eina į meną, kaip tai veikia norint gauti pajamų ir pradinę nuolaidą?

OTR: Mums labai svarbu, kad investuotojai galėtų įsitikinti, kad nemoka jokių nereikalingų mokesčių ar patiria paslėptų išlaidų. Todėl nusprendžiame visiškai atsisakyti pradinių ar metinių mokesčių / išlaidų. TAT pirkimo politika siekiama nusipirkti ištisas meno kolekcijas, o ne po vieną kūrinį. Per tą TAT uždirba maržą, kuri apmoka visas išlaidas. Visa tai grindžiama mūsų galimybe naudotis puikiu partnerių tinklu, kuris per metus išaugo.

Kad galėtų atiduoti pradinę nuolaidą, TAT atsisakė maržos.

RS: Ar dar ką nors norėtumėte pasakyti skaitytojams apie „The Art Token“?

OTR: Naujausi pokyčiai parodė, kokie svarbūs saugumo ženklai gali būti turto išsaugojimas. Pagrindinės meno kolekcijos TAT ​​vertė buvo stabili, o kitas turtas, žetonai ir valiutos išliko labai nepastovūs. TAT yra unikali galimybė įnešti fizinį turtą į skaitmeninį amžių. Tai sujungia geriausius iš abiejų pasaulių ir leidžia jums pasipelnyti iš bendros naujausios „blockchain“ technologijos ir seniausio pasaulyje žmogaus sukurto materialiojo turto privalumų. Mes sveikiname jus, kad galėtumėte naudotis stabiliu, sėkmingu & saugi alternatyvaus turto klasė, galinti tvariai padauginti investuotą kapitalą nuo dešimtmečių.

Visi, norintys sužinoti daugiau, gali apsilankyti „TheArtToken“ žetonų sąrašų puslapyje arba „TheArtToken“ svetainė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me