Braiens Kolinss, Horizon Globex – Interviju sērijas izpilddirektors

Braiens ir pieredzējis valsts un privāta uzņēmuma izpilddirektors Horizon Globex 2010. gadā, kas tika iekļauts Nasdaq sarakstā 2012. gadā. No 1999. līdz 2010. gadam Braiens bija Abbey Technology izpilddirektors Šveicē, kas specializējās Šveices banku tirdzniecības programmatūras projektēšanā. Pirms tam Braiens strādāja Credit Suisse Cīrihē, izstrādājot un veidojot pašu kapitāla tirdzniecības risinājumus. Braiens 1990. gadā ir beidzis Limerikas universitātē (Īrija) ar datorzinātņu bakalaura grādu (Hons).

AT: Horizon Globex piedāvā vairākus produktus, kas paredzēti uzņēmumiem, kuri vēlas uzsākt digitālo vērtspapīru piedāvājumu. Lai sāktu, vai jūs varētu pastāstīt mums par Tokenetics un aprakstīt emisijas procesu?

BC: Tokenetics ir mūsu pamatā esošā digitālās drošības izsniegšanas, glabāšanas un izmaksas programmatūra, lai emitenti varētu sākt drošu un saderīgu DSO. Pie mums ierodas emitents, un mēs sadarbojamies ar viņu komandu (ieskaitot vadību, vērtspapīru juristus un investīciju baņķierus), lai izveidotu viedo Ethereum ERC-20 kontaktu digitālajiem vērtspapīriem, kurus varēs emitēt saskaņā ar atbrīvojumu no reģistrācijas noteikumiem no federālajiem vērtspapīru likumiem, piemēram, D noteikuma, S noteikuma, A noteikuma vai saskaņā ar reģistrētu piedāvājumu S-1 veidlapā.

Mēs izmantojam unikālu pieeju, kas, mūsuprāt, ir vispiemērotākā mūsdienu mainīgajam tiesiskajam regulējumam. Tā vietā, lai vienā digitālo vērtspapīru viedajā līgumā integrētu daudzus līmeņu slāņus, mēs vēlamies piemērot papildu normatīvo aktu ievērošanu, izmantojot “salīdzinošus” viedos līgumus, kas tiek veidoti līdzās primārajam emisijas viedajam līgumam, piemēram, mūsu viedo līgumu Transfer-Agent-Gatekeeper izmantojot CustodyWare).

Piemēram, ja turētājs kļūst par emitenta izpilddirektoru (piemēram, filiāle, kurai tagad ir aizliegta iekšējā iekšējā tirdzniecība ar vērtspapīriem), emitents būtu spiests sadedzināt turētāja digitālos vērtspapīrus, pārprogrammēt jaunos ierobežojumus un emitēt jauns marķieris. Izmantojot CustodyWare, emitents var vienkārši paziņot Pārvedumu aģentam un Pārsūtīšanas aģentam C ievadīt izpilddirektora KYC maka ID CustodyWare portālā un piemērot attiecīgos saistītā uzņēmuma statusa ierobežojumus šajā makā esošajiem vērtspapīriem. Mūsu pieeja nodod kontroli pienācīgi SEC regulētu pārsūtīšanas aģentu, nevis izstrādātāju vai izpilddirektoru rokās.

AT: Tokenetika piedāvā arī sekundāras tirdzniecības iespējas, vai jūs varētu tās aprakstīt?

BC: Atbilde uz šo jautājumu ir mūsu programmatūras risinājumu spēja integrēties savā starpā. Tokenetics integrējas ar KYCware, mūsu jauno ražotāju un KYC identitātes pārbaudes viedtālruņu lietotni. AMLcop, mūsu vērojamo sarakstu pārvaldības sankcijas un PEP skrīninga risinājums, arī integrējas un darbojas kā visas mūsu ekosistēmas vārtsargs, jo ieguldītājs ir jāiekļauj baltajā sarakstā, lai piedalītos. Pēc tam, kad piedāvājums ir pabeigts un tā iespējamais turēšanas periods (piem., SEC 506. panta c) punkts), pārsūtīšanas aģents izmanto CustodyWare, mūsu Pārsūtīšanas aģentu glabāšanas portālu, lai pārsūtītu digitālos vērtspapīrus uz regulētu ATS, lai nodrošinātu atbilstošu sekundāro tirdzniecību. Pārsūtīšanas aģenta izmantošana ļauj emitentiem veikt labu kontroli, nodrošinot, ka ieguldītāju identitāte paliek neskarta visā digitālo vērtspapīru dzīves ciklā. Nodrošināt, lai ieguldītāju identitāte būtu zināma tāpat kā tradicionālie vērtspapīri, nozīmē, ka var nosūtīt paziņojumus par starpniekserveriem, veikt balsošanu, izmaksāt dividendes, pārvaldīt kavējumus, kā arī ievērot valsts un federālos likumus par īpašuma pārvaldīšanu un normatīvo ziņojumu sniegšanu.

Mēs esam izstrādājuši arī dolārizētu otrreizējās tirdzniecības risinājumu, lai nodrošinātu ieguldītājiem likviditātes nodrošināšanu un piedāvātu jaunajiem investoriem iespēju piedalīties sekundārajā tirgū ar tirdzniecības pāriem, kuru cena ir fiat. Ieguldītāji gan iemaksā, gan izņem naudas līdzekļus, līdz minimumam samazinot kriptonauda regulējošo un AML risku.

AT: CustodyWare ir vēl viens no jūsu produktiem, kas sevi raksturo kā atbilstošu aģentu aizbildnības risinājumu. Vai jūs varētu paskaidrot, ko šis produkts dara?

BC: Mēs uzskatām, ka CustodyWare ir pirmais normatīvajiem aktiem atbilstošais produkts, lai ASV pārsūtīšanas aģenti varētu glabāt un pārvaldīt digitālos vērtspapīrus savu klientu vārdā saskaņā ar SEC reģistrētu vai no reģistrācijas atbrīvotu DSO. CustodyWare portāls integrējas ar ERC-20 emisijām un atbalsta visas galvenās pārsūtīšanas aģenta funkcijas, tostarp emisiju, glabāšanu, pārsūtīšanas vaicājumu, ziņošanu, saistītos uzņēmumus un izlaišanu, nodrošinot pārsūtīšanas aģentiem iespēju izpildīt to pašu lomu digitālajiem vērtspapīriem kā tradicionālajiem vērtspapīriem . Visus darījumus paraksta pārsūtīšanas aģents, un tie ir pārredzami un negrozāmi saglabāti Ethereum blokķēdē.

AT: 2019. gada janvārī jūs parakstījāt līgumu par CustodyWare licencēšanu VStock Transfer, LLC “VStock” SEC reģistrētam pārsūtīšanas aģentam un reģistratoram. Vai jūs varētu mums mazliet pastāstīt par šo līgumu?

BC: Līgums ar VStock ir licencēšanas līgums, kas VStock ļauj paplašināt savu tradicionālo biznesu kā vadošo krājumu pārvedumu aģentu un reģistrācijas uzņēmumu un sākt glabāt digitālos vērtspapīrus, kas emitēti saskaņā ar D noteikumu, A noteikumu, S noteikumu vai reģistrētu piedāvājumu. iesniegts S-1 veidlapā. Mēs esam licencējuši VStock Transfer mūsu “portālu”, lai viņi varētu pārvaldīt digitālo vērtspapīru turētājus un saistītos uzņēmumus, atcelt un atkārtoti izsniegt žetonus, ja tiek pazaudēta / nozagta turētāja privātā atslēga, un darboties kā maksājumu aģentam, lai sadalītu dividendes utt..

Pie trešais produktu STO risinājumiem ir KYCWare. Ir bijuši daudzi KYC produkti, kas ir nonākuši tirgū, kas atšķir jūsu?

BC: Es domāju, ka viens no mūsu lielākajiem atšķirīgajiem faktoriem ir mūsu metodika un drošības līmenis, kad runa ir par lietotāju sensitīvās informācijas aizsardzību. Mēs paši neveicam KYC / AML “verifikāciju”. Tā vietā KYCWare nodrošina klientus ar baltas etiķetes mobilo lietotņu risinājumu un aizmugures portālu, lai pilnveidotu CIP, KYC un AML informācijas apkopošanu, nekad nedalot sensitīvus datus ar trešo pusi.

Kā tas darbojas, investori vai klienti tiek iekļauti, izmantojot klienta firmas lietotni KYCWare, kurā ir iekļauta uzlabota identitātes pārbaudes tehnoloģija, piemēram, video interviju risinājumi pret spēlēm, mašīnlasāmi pasu „MRZ” skenējumi, ID drošības hologrammas pārbaudes un vairāk unikālu slāņu un atjauninājumi no tradicionālajām identitātes pārbaudēm.

Aizmugurējos emitentus vai klientus vada mūsu naudas atmazgāšanas novēršanas programmatūra AMLCop. Tad visa šī sensitīvā klienta informācija tiek saglabāta atmiņā, līdz uzņēmuma pārstāvis (vai tas būtu izraudzīts KYC / AML pārstāvis, vai starpnieks-izplatītājs, kuru nodarbina DSO emitents) lejupielādēs un izskatīs iesniegumus SEC SEC SP atbilstošā datu nesējā (piemēram, Mēs iesakām klientiem izmantot ar FIPS saderīgu ārējo cieto disku). Mēs izmantojam šo pieeju, jo regulatoru acīs emitents ir atbildīgs par to, lai visi ieguldītāji būtu atbilstoši K YC’d un AML, nevis trešā puse, kas varētu tālāk pārbaudīt pārbaudāmos datus..

AT: Jūs esat noslēdza programmatūras licences līgumu ar Tripoint Global Equities, lai nodrošinātu viņiem programmatūras atbalstu BANQ zīmola drošības marķiera platformai. Kas ir BANQ platforma?

BC: BANQ ir TriPoint tiešsaistes nodaļa, kas koncentrējas uz privātiem izvietojumiem, A noteikuma IPO un digitālās drošības piedāvājumiem. Papildus BANQ platformas atbalstam Globex paziņoja, ka mēs noslēdzām programmatūras licencēšanas līgumu ar First Growth Funds Limited (FGF), lai nodrošinātu pilnībā regulētus un atbilstošus drošības marķieru piedāvājumus Austrālijā un Jaunzēlandē. FGF ir publiski tirgots fonds, kas tiek kotēts Austrālijas biržā, un ir diversificēta ieguldījumu sabiedrība, kas koncentrējas uz akcionāru vērtības palielināšanu, veicot ieguldījumus visdažādākajās aktīvu klasēs, tostarp biržā kotētos kapitāla vērtspapīros, privātajā kapitālā un simboliskos piedāvājumos..

AT: Kas ir Globex API?

BC: Globex API ir vienkārši veids, kā mūsu četras programmatūras lietojumprogrammas mijiedarbojas tieši ar Ethereum. Parasti, ja uzņēmums vēlas integrēties ar Ethereum, tas varētu izmantot atvērtā pirmkoda API vai trešās puses resursus, taču mūsu programmatūras ētika vienmēr ir bijusi pašiem radīt risinājumus. To darot, ja rodas kāda problēma, mēs pilnībā kontrolējam problēmas novēršanu.

AT: Viens gada interesantāki piedāvājumi jūsu vietnē ir tas, ka jūs piedāvājat “Gatavs finanšu portāls”, kuru var marķēt ar uzņēmuma zīmolu. Kādas iespējas piedāvās šie finanšu portāli?

BC: Firmas finansēšanas portāli piedāvā daudzas priekšrocības. Priekšējā daļā emitenti ieguldītājiem vai klientiem piedāvā ieguldījumu zīmolā no sākuma līdz beigām, saglabājot uzticības sajūtu un vienmērīgu lietotāja pieredzi. Fonā emitenti un viņu baņķieri piedzīvo mitinātu tīmekļa portālu, kurā viņi var droši un atbilstoši pārvaldīt savus klientus un nepieciešamās atskaites bez IT pieredzes..

AT: Jums nesen bija dažas aizraujošas ziņas ar Timeless Luxury Group AG, licencējot Globex pilnu bloku ķēdes programmatūras risinājumu komplektu, lai darbinātu savu DSO, vai ir kaut kas tāds, ko jūs vēlaties dalīties ar mūsu lasītājiem par šo partnerību?

BC: Šis ir galvenais paziņojums, jo tas parāda mūsu bloku ķēdes programmatūras kaudzes spēju risināt visus digitālā vērtspapīru piedāvājuma aspektus. Attiecības sākās ar izpratni par Timeless Luxury Groups vēlmi piekļūt ASV kapitālam kopā ar ārvalstu investoriem pilnībā atbilstošā DSO un piešķirt ieguldītājiem tiesības uz procentiem no jebkuras nākotnes peļņas.

Šis piedāvājums iezīmē pirmo piedāvājumu ASV izmantot SEC reģistrētu pārsūtīšanas aģentu digitālo vērtspapīru emisijai un glabāšanai. Programmu CustodyWare licencē Timeless Luxury Group izraudzītais pārsūtīšanas aģents VStock Transfer, piešķirot VStock iespēju glabāt Ethereum ERC-20 vērtspapīrus, vienlaikus atbilstoši saglabājot turētāju identitāti, lai atvieglotu jebkādu dividenžu izmaksu ASV dolāros un jebkādus citus pārskaitījumus, kas pārsūtīšanas aģents ir atbildīgs par administrēšanu (piemēram, aizturēšanu, atbrīvošanu, pārsūtīšanu utt.).

AT: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Horizon Globex?

BC: Šajā nozarē ir daudz satraukuma, kad uzņēmumi apgalvo par to, ko viņi ‘radīs’, vai pat vēl vairāk kaitē, sniedzot nepatiesas prasības par savu esošo uzņēmumu iespējām. Mums patīk mūsu pieeja ienākt tirgū ar dzīvu un pārbaudītu programmatūru. Divu gadu laikā mūsu izstrādātāju komanda izveidoja visaptverošu blokķēdes programmatūras risinājumu komplektu, kas attiecas uz atbilstoša digitālo vērtspapīru piedāvājuma pilnu dzīves ciklu. Ar nepārtrauktu pieredzējušo tehnoloģiju, Volstrītas un valsts uzņēmumu vadītāju ieguldījumu mēs cenšamies turpināt attīstīt un tirgū piedāvāt tehnoloģiski progresīvus produktus, kas nodrošina nākamās paaudzes biržas un vērtspapīru piedāvājumus ASV un visā pasaulē..

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Horizon Globex.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me