Vadovas: Kaip nusipirkti „Binance“ indikatorių

[Atnaujinta 2018 m. Spalio mėn.] – Pagrindinėms kriptovaliutoms, tokioms kaip Bitcoin, XRP, Bitcoin Cash ir Litecoin, skiriama daugiausia dėmesio investuojant į kriptografiją, tačiau yra daug mažesnių monetų, apie kurias verta kalbėti. „CoinMarketCap“ dabar išvardijama daugiau nei 2000 kriptovaliutų, ir iš tiesų daugelis mažo kapitalo žetonų turi didelį potencialą kartu su praktiniu naudingumu dabar. „Cindicator“ yra viena iš tų mažo kapitalo monetų, kurios šiuo metu turi nedidelę kainą ir turi realų augimo potencialą. Perskaitykite šį vadovą, kad sužinotumėte, kaip prekiauti „Cindicator“ Binansas.

Kas yra „Cindicator“?

Kaip aprašė „Cindicator“ komanda, jie kuria „Hybrid Intelligence“ investicinę platformą. Jų platforma sujungia savo vartotojų indėlį su mašininio mokymosi technologija, kad suteiktų investuotojams įrankių priimti protingus prekybos sprendimus.

„Cindicator“ yra programa, leidžianti prognozuoti daugelio šaltinių kriptografijos kainas, o vartotojai gali užsidirbti kriptografijos už savo indėlį. Žmonės gali dalyvauti nemokamai, siūlydami prognozes ir atsakydami į klausimus. Kuo tikslesni atsakymai, tuo daugiau taškų gausite, o tai reiškia kriptografinius atlygius.

Pateikti atsakymai pateikiami mašininio mokymosi įrankiu, kad būtų pateikta apibendrinta ir protinga informacija, prie kurios vartotojai gali mokėti už prieigą. Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn, programos prognozės vidutiniškai siekė šiek tiek daugiau nei 60% tikslumo.

„Cindicator“ žetonas vis dar yra labai naujas, jo ICO turėjo tik 2017 m. Antroje pusėje. Tokiu būdu nėra daug biržų, kuriose yra jo, ir labai nedaug būdų nusipirkti „Cindicator“ su „Fiat“ valiutomis. Šis vadovas parodys jums keistis „Bitcoin“ arba „Ethereum“ į „Cindicator“ vienoje didžiausių pasaulio biržų, Binansas.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“

„Binance“ yra viena didžiausių kriptovaliutų biržų rinkoje ir ji leidžia vartotojams prekiauti maždaug 540 skirtingų prekybos porų. Platforma išgarsėjo praėjus labai teigiamiems metams 2018 metais ir tapus viena didžiausių biržų rinkoje. 

Kaip pranešė „CoinMarketCap“, „Binance“ yra antra pagal dydį birža kosmose, kurios prekybos apimtys per pastarąsias 24 valandas siekė 916 milijonų dolerių. „Cindicator“ turi didžiausią „Binance“ prekybos apimtį per tris prekybos poras CND / BTC, CND / BNB ir CND / ETH. Binance sudaro daugiau nei 97,4% visos „Cindicator“ prekybos apimties visame pasaulyje. 

Tai labai naudinga investuotojams, norintiems turėti likvidumą ir galimybę bet kada rasti pirkėjų ir pardavėjų.

Jei dar to nepadarėte, turėsite užregistruoti sąskaitą „Binance“. Procesas yra gana lengvas ir neturėtų trukti ilgai.

Binansų registras 4

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, turėsite pateikti kelis KYC (pažink savo klientą) dokumentus, kad patvirtintum savo tapatybę. Be to, nustatykite saugų 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

3 žingsnis: Siųskite BTC, ETH ar BNB į savo Binance sąskaitą

Kadangi „Binance“ nesiūlo „fiat“ (USD, EUR ir kt.) Indėlių, į „Binance“ sąskaitą turėsite atsiųsti tokią monetą kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ar „Binance Coin“. Jei jau neturite vienos iš šių monetų, tokiose svetainėse galite nusipirkti su kredito ar debeto kortele Coinmama, Changelly arba Monetų bazė.

Norėdami atlikti indėlį, eikite į puslapio viršuje esantį meniu, pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“.

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pasirinkti monetą, kurią norite įnešti. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite savo monetą (BTC, ETH arba BNB).

„Binance“ suteiks piniginės adresą, į kurį siųsite monetas. Būtinai atsiųskite tik tą monetą (t. Y. BTC į BTC piniginę, ETH į ETH piniginę). Priešingu atveju jūsų monetos gali būti pamestos.

Norėdami įsigyti „Binance“ monetą, galite tai padaryti per „Binance“ biržą naudodami kreditinę kortelę. Tai viena naujausių „Binance“ siūlomų paslaugų. Be to, naudodamiesi kreditine kortele galite tiesiogiai nusipirkti „Bitcoin“ ar „Ethereum“.

Siunčiant vieną kriptovaliutą į kitą kriptografinę piniginę, jūsų lėšos gali būti prarastos visiems laikams.

indėlių indai 4

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Atsižvelgiant į tinklo apkrovą, indėlis gali užtrukti kelias akimirkas.

5 žingsnis: Raskite ir pasirinkite BTC, ETH arba BNB porą

Kai monetos pasirodys jūsų piniginėje, laikas pereiti į mainų skyrių. Čia rasite tarifus ir nuspręsite, kokia kaina pirkti „Cindicator on Binance“.

Puslapio viršuje pasirinkite „Exchange“, tada – „Basic“.

Prekybos ekrane eikite į dešinėje pusėje esantį paieškos laukelį. Pasirinkite monetą, kuria norite prekiauti (BTC, ETH, BNB arba USDT), ir ieškokite „CND“. Pasirinkite savo monetos CND porą (pavyzdžiui, CND / BTC).

cnd binance

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ turi daugybę įrankių ir duomenų, padedančių pirkti žemai ir parduoti brangiai.

Prekybos ekrane galėsite peržiūrėti pasirinktos poros kainą ir užsakymų istoriją. Taip pat galite nustatyti pirkimo ar pardavimo limitus. Tai reiškia, kad galite nustatyti kainą, už kurią norite pirkti ar parduoti, o kai CND kaina pasieks šį tašką, „Binance“ automatiškai atliks jūsų sandorį. Kai kurie tai suprato, kad patys įsigijo „Cindicator on Binance“, patys nežiūrėdami į kainas (todėl elkitės atsargiai).

„Binance“ teikia pažangias priemones ekspertams vartotojams ir prekybininkams, norintiems gauti geresnę patirtį prekiaujant skaitmeniniu turtu. „Binance“ yra mainai, sukurti pradedantiesiems, taip pat profesionaliems prekybininkams, kuriems reikalinga daugybė kitų įrankių, kad būtų galima geriau priimti sprendimus prekiaujant. Naudodamiesi šiomis paslaugomis, asmenys turės geresnę patirtį.

cnd binance 2

6 žingsnis: Pasirinkite norimo įsigyti CND kiekį

Pasirinkite kainą, už kurią norite įsigyti CND, arba pasirinkite „Market“, jei norite pirkti už dabartinę rinkos kainą.

Dabar pasirinkite, kiek CND pirkti. Galite pasirinkti konkrečią sumą CND arba 25%, 50%, 75% arba 100% BTC / ETH / BNB monetų savo „Binance“ piniginėje..

7 žingsnis: Pirkite „Cindicator“!

Spustelėkite „Pirkti CND“ ir viskas! Kai „Binance“ patvirtins jūsų užsakymą, jūsų CND žetonai turėtų būti rodomi jūsų „Binance“ piniginėje. Sėkmingai įsijungėte „Cindicator“ Binansas

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „Cindicator“ piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra laikyti monetas nuo valiutos keitimo vietos jūsų valdomoje piniginėje. Tam jums reikės kriptografinės piniginės, palaikančios „Cindicator“.

Aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger Nano S“ ar „Trezor“, yra brangesnės, tačiau siūlo aukščiausią saugumo lygį ir palaiko platų žetonų asortimentą. Kitu atveju „MyEtherWallet“ yra nemokama internetinė parinktis ERC-20 žetonams, pvz., „Cindicator“.

Norėdami atsiimti CND žetonus į savo piniginę, pasirinkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite CND.

Kriptovaliutų mainus pastaraisiais metais paveikė skirtingi įsilaužimai. Pavyzdžiui, prieš keletą mėnesių „Binance“, patyręs išpuolį, prarado 7000 vartotojų BTC. Nors mainai kompensavo vartotojus, jei ataka būtų didžiulė, lėšos būtų prarastos visiems laikams. 

Turint privačius skaitmeninio turto raktus reiškia būti savo lėšų savininku. Nors mainai dažniausiai žada didžiulius saugumo procesus, daugumą jų jau paveikė įsilaužimai ir išpuoliai. 

Aparatinės piniginės yra geriausias pasirinkimas vartotojams laikyti savo skaitmeninį turtą ir būti tikriems, kad jie galės būti apsaugoti nuo įsilaužėlių ir užpuolimų kriptografinėse biržose.. 

cnd binance 3

Būsite paraginti įvesti piniginės adresą. Tai yra jūsų asmeninės „Cindicator“ piniginės adresas.

cnd binance 4

Įsitikinkite, kad nurodytas adresas yra teisingas, ir spustelėkite „Pateikti“. Patvirtinus operaciją (tai gali užtrukti kelias akimirkas, priklausomai nuo tinklo veiklos kiekio), jūsų monetos bus išsiųstos į jūsų piniginę.

Šiame vadove sužinojote, kaip įsigyti „Cindicator“ sistemoje „Binance“. Naudojimasis šia platforma turi daug privalumų, palyginti su kitomis, įskaitant galimybę įsigyti BNB, ETH ar BTC naudojant kreditinę kortelę ir iškeisti ją į CND, ir didelį likvidumą, kurį mainai suteikia vartotojams.. 

Taigi viskas! Dabar jūs žinote, kaip nusipirkti „Cindicator“ žetonus Binansas. Taip pat galite atsisiųsti „Cindicator“ programėlę iš „iTunes“ ar „Google Play“ programų parduotuvės arba ją pasiekti internetu https://app.cindicator.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me