7 garsūs „Ethereum“ investuotojai, kuriuos turėtumėte žinoti

Šiuo metu antra vertingiausia pasaulyje kriptovaliuta „Ethereum“ pradėjo pritraukti daugiau investuotojų dėmesio. Po 2017 m. Gruodžio mėn., Kai kartu su daugeliu kitų kriptografinių įrenginių ETH kaina pasiekė aukščiausią lygį, prie rinkos prisijungė dar daugiau „Ethereum“ investuotojų. Šiandien išvardinsime 7 garsiausius.

Viena iš priežasčių, kodėl „Ethereum“ tapo mėgstamiausia tarp investuotojų, yra tai, kad iš tikrųjų tai yra kur kas daugiau nei tik kriptovaliutų projektas. Tiesą sakant, galima teigti, kad „Ethereum“ yra svarbiausias pasaulyje „blockchain“ projektas, nes jis aktyviai prisideda prie pagrindinio kriptografijos pritaikymo dėka savo platformos, siūlančios palaikymą „dApps“, išmaniosioms sutartims ir naujiems „blockchain“ projektams.

Kaip ir visose kriptovaliutose, investuojant į „Ethereum“ kaip platformą, kyla įvairių pavojų. Tačiau tai nesutrukdė daugeliui žmonių tai padaryti, įskaitant įvairias įžymybes ir didelius vardus kriptosferoje..

Čia yra žinomų „Ethereum“ investuotojų sąrašas:

Juozapas Lubinas

Didžiulė patirtis tokiose srityse kaip programinės įrangos inžinerija, robotika, mašinų matymas ir nerviniai tinklai, Juozapas Lubinas taip pat yra vienas didžiausių vardų, siejamų su „Ethereum“ projektu. „Ethereum“ įkūrėjas ir „ConsenSys“ (Brukline įsikūrusi programinės įrangos įmonė, orientuota į „dApps“ kūrimą „Ethereum“ platformos pagrindu) įkūrėja gali būti viena didžiausių „Ethereum“ investuotojų..

Remiantis įvairiais gandais, Josephas Lubinas buvo vienas iš geriausių pirkėjų prieš porą metų vykusiame „Ethereum“ minios pardavimo renginyje. Įvairių pramonės atstovų nuomone, Josephas Lubinas yra vienas iš svarbiausių „Ethereum“ turėtojų, kurio vertinimas turėtų siekti net 10 milijardų dolerių.

Tuo pat metu p. Lubinas yra ir Šveicarijoje įsikūrusios bendrovės „EthSuisse“, daug investuojančios į „Ethereum“, įkūrėjas. Su „ConsenSys“ ir „EthSuisse“ jie ne tik investuoja į tinklo ateitį, bet ir į sprendimus, kurie vartotojams galėtų pasiūlyti geresnes paslaugas.. 

Be to, Lubinas taip pat dalyvauti skirtingose ​​tarpšakinėse grupėse, kurios siekė pažangos sprendimų, susijusių su valdymo klausimais, blokų grandinėje. Taigi, kai perkate „Ethereum“, tai nebūtinai reiškia lėšas tiesiogiai kūrėjams, tačiau tai gali būti ir kuriant naujas paslaugas, telkiant pastangas kuriant naujus sprendimus ir plečiant visą ekosistemą.

joseph lubin - garsus ethereum investuotojas

Šaltinis: rte.ie

Ričardas Šermanas

Ričardas Šermanas, amerikietiško futbolo kampininkas NFL (Nacionalinės futbolo lygos) „San Francisco 49ers“ klubui yra dar vienas garsus asmuo, besidomintis kriptovaliutomis. Shermanas pradėjo kaip a Bitcoin „Ethereum“ investuotojas labai anksti, gerbėjams pradėjus klausinėti, ar jie galėtų nusipirkti produktų ir prekių iš savo oficialios svetainės naudodami įvairias skaitmenines monetas.

Richardas kelis kartus pareiškė, kad jis turi keletą BTC, ETH ir LTC bet iš tikrųjų nesidomi daugybe kitų mažesnių monetų. Jis įsigijo „Bitcoin“, kai jis buvo įvertintas maždaug 1000 USD, ir sugebėjo išsigryninti, kai kainos pakilo į viršų – 19 000. Nepaisant to, jis pareiškė, kad gailisi, kad nelaikė „Bitcoins“ tokių, kokie jie buvo.

Richardas Shermanas buvo pasirinktas į „Pro Bowl“ keturis kartus, taip pat buvo balsuotas „All-Pro“. 2011–2017 m. Jis žaidė Sietlo „Seahawks“ ir nuo 2018 m. „San Francisco 49ers“.

Ponas Šermanas domisi ne tik kriptovaliutomis, bet ir smulkmenų programos „FleetWit“ ambasadoriumi. Be to, jis taip pat investavo į kitas technologijų akcijas, parodydamas, kad turi diversifikuotą portfelį.

Yra įvairių asmenų, kurie nusprendė patekti į kriptovaliutų rinką.

Cameronas ir Taileris, broliai Winklevossai – „Ethereum Investors“

Kameronas ir Taileris Winklevossas dėl savo ryšio su kriptografiniu pasauliu ne kartą yra patekę į antraštes. Nors broliai išgarsėjo po to, kai padavė į teismą „Facebook“ įkūrėją ir vadovą Marką Zuckerbergą teigdami, kad jis pavogė jų socialinio tinklo idėją, šiais laikais broliai Winklevoss yra žinomi kaip vieni didžiausių „Ethereum“ investuotojų.

Ieškinys leido broliams atsiskaityti už didžiulius 65 milijonus dolerių „Facebook“ akcijų ir grynųjų. Pamatę „blockchain“ ir „crypto“ technologijos galimybę, jie nusprendė investuoti į „Bitcoin“. 2012 m. Broliai įsigijo 120 000 „Bitcoin“, kai kaina buvo mažesnė nei 10 USD. Po finansinės sėkmės jie vėl investavo ir iš kitų kriptovaliutų, įskaitant „Ethereum“, susikrovė apie 350 mln. USD. Broliai ir seserys taip pat garsėja tuo, kad sukūrė Niujorke veikiančią kriptografinę biržą „Dvyniai“.

Nors broliai Winklevoss investavo į Bitcoin (BTC) ir daugiausia dėmesio skyrė šiam skaitmeniniam turtui, jie taip pat laikė „Ethereum“. Taileris Winklevossas paaiškino kad pradiniai monetų pasiūlymai (ICO) neatitiko vertybinių popierių įstatymų ir kad jie yra žetonai, esantys ant žetonų. Dėl „Ethereum“ tinklo ir jo žetonų vertės p. Winkleovss teigė, kad jo vertė slypi pačiame tinkle, o ne kituose skaitmeniniuose žetonuose..

Šiuo metu nėra aiškios informacijos apie jų turimą ETH kiekį ar apie tai, ar jie nusprendė parduoti dalį savo akcijų. Nepaisant to, jie ir toliau vaidins svarbų vaidmenį visoje kriptovaliutų rinkoje, nepriklausomai nuo jų turimos virtualios valiutos.

Cameronas ir Tyleris - garsūs „ethereum“ investuotojai

Šaltinis: CNBC

Vitalikas Buterinas – „Ethereum“ įkūrėjas

Vitalikas Buterinas yra vardas, kurio beveik nereikia įvesti, ypač tiems, kurie yra įpratę prie kriptografinės erdvės. Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be Vitaliko, viso Ethereum projekto sumanytojo, ir, be abejo, svarbiausio asmens kriptografijos srityje po Satoshi Nakamoto.

Gerai žinomas faktas, kad Vitalikas Buterinas yra labai turtingas žmogus, turintis vieną didžiausių kripto grynųjų verčių. Nors išradėjas niekada viešai nepripažino, kiek jis turi ETH, buvo pranešimų, kad jis pervedė 30 000 ETH į „Bitstamp“, vieną iš didžiausių šifravimo biržų, kažkur 2017 m. Gruodžio mėn. Kituose forumuose ir viešuose pranešimuose Vitalikas vaizduojamas kaip kažkur turintis apie 500 000 ETH.

Dienos pabaigoje niekas negali atsakyti į šį klausimą, išskyrus patį Vitaliką Buteriną. Dar nuostabiau yra tai, kad kai dauguma žmonių galvoja apie „Buterin“, jie mato ne tą turtingą vyrą, o vienos geriausių „blockchain“ platformų išradėją – asmenį, kuriam pinigai nėra prioritetas, ir visada siekia išspręsti realias problemas kripto sfera.

P. Buterinas dalyvavo kriptovaliutų rinkoje ir jų investicijos į „Ethereum“ tinklą nėra vien finansinės. Jis yra atsidavęs „Ethereum“ kaip įvairių komandų, investuojančių savo laiką ir lėšas į „Ethereum“ ekosistemos tobulinimą, kūrėjas ir vadovas..

Taigi laiko ir pastangų praleidimas tinkle taip pat yra būdas investuoti į jį. Be to, yra daug bendrovių, kurios remiasi jo rekomendacijomis ir patarimais, kad investuotų savo pinigus į kūrėjus, dirbančius ant „Ethereum“. Didesnis priėmimas reiškia tvirtesnius „Ethereum“ pagrindus, kurie galiausiai bus paversti aukštesne ETH skaitmeninio turto kaina.

Buterinas yra panašioje situacijoje kaip Josephas Lubinas. Abu jie įkūrė „Ethereum“ ir dirbo siekdami išplėsti „Ethereum“ sprendimus ir projektus. Jie gali neinvestuoti didelių pinigų sumų tiesiai į ETH, tačiau dirbo tam, kad ETH laikui bėgant turėtų daugiau vertės.

vitalik buterinas

Šaltinis: „Ethereum World News“

Ashtonas Kutcheris

Ashtonas Kutcheris, Holivudo aktorius yra žinomas dėl aistros apskritai dėl technologijų. Jis taip pat buvo vienas iš ankstyvųjų investuotojų į tokias technologijas ir programas, kaip „Airbnb“ ir „Uber“, taip pat kriptovaliutoms. Jis buvo vienas iš pirmųjų įžymybių, įšokusių į šifravimo beprotybės grupę, ir net 2014 m., Beveik metus prieš pradinį išleidimą, net tweeted apie „Ethereum“. Teigiama, kad Kutcheris yra vienas iš didžiųjų „Bitcoin“ ir „Ethereum“ investuotojų, nors oficialus numeris dar nėra paskelbtas.

Ashton Kutcher - „Ethereum“ investuotojas

Šaltinis: „MarketWatch“

Charlesas Hoskinsonas

Charlesas Hoskinsonas taip pat yra vienas iš „Ethereum“ įkūrėjų. Dabar jis yra pagrindinis „Cardano“ (ADA) ir „Ethereum Classic“ (ETC) kūrėjas. Jis dirbo norėdamas pasiūlyti alternatyvius sprendimus „Ethereum“.

Nepaisant to, jis yra ankstyvas virtualių valiutų pritaikytojas. Jis įžengė į kosmosą, kai Bitcoin buvo prekiaujama arti 1 USD. Kai skaitmeninė valiuta persikėlė iki 250 USD jis nusprendė vadovauti kitiems dideliems projektams ir pradėti plėtoti kriptografinę erdvę.

Verta paminėti, kad jis yra vienas iš ankstyviausių „Ethereum“ investuotojų kaip tinklo įkūrėjas. Tačiau jis neatskleidė dalies savo investicijų į šifravimo projektą ar tai, ar po kurio laiko jis pardavė visas savo monetas. 

Jis dalyvavo daugybėje kripto projektų ir dabar yra orientuotas į „Cardano“, vieną didžiausių kriptovaliutų rinkoje. Jo atliktas darbas yra labai teigiamas kripto rinkai, o tai padėjo padidinti techninių patobulinimų lygį kripto erdvėje. „Ethereum“ taip pat dabar bando konkuruoti su kitais tinklais, įskaitant „Cardano“, kuris leidžia kūrėjams pasiūlyti dar geresnius sprendimus ir produktus.

Panašiai kaip Lubinas ir Buterinas, Hoskinsonas investavo ne tik pinigus į Ethereum, bet ir laiką. Taigi dėl jo ir jo aistros šifravimo projektams dabar galėtume turėti žymiai pažangesnę tinklo ir kriptovaliutų industriją. 11

Cole yra laisvai samdomas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis kriptovaliutai ir naujoms technologijoms. Ankstesni straipsniai apie „Masternodes“ buvo rodomi pirmaujančiose šifravimo svetainėse ir cituojami „Whitepapers“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me