Kaip nusipirkti fizinio aukso

Jei pirmą kartą pradedate investuoti į tauriuosius metalus, ypač į auksą, žinosite, kad yra keletas būdų, kuriais galite investuoti į auksą. Tai apima investicijas, kurios yra nematerialios, nes jūs negalite jų fiziškai laikyti, pavyzdžiui, akcijų ir ETF. Vis dėlto, jei esate investuotojas, kuris mėgsta apčiuopiamai valdyti savo investicijas, yra ir kitas būdas. Fizinis auksas, dar vadinamas auksu. Čia mes supažindinsime jus su fizinio aukso pirkimo procesu ir įvairiais tipais, kurie yra prieinami atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Fizinio aukso rūšys

Investuodami į fizinį auksą, paprastai susidursite su dviem būdais. Tai yra aukso luitai arba auksinės monetos. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, abi investicijos ir jų vertė gali būti labai skirtingos.

Aukso luitai yra dažniausiai perkama fizinio aukso forma. Paprastai perkant investicijoms, tai turėtų būti bent 99,5% gryno aukso luitai. Tai, ką paprastai matysite iš investicinio lygio aukso luitų ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, yra tai, kad antspauduojamas gamintojo pavadinimas, juostos svoris ir grynumas, kuris paprastai išreiškiamas kaip 99,99%. ant baro veido. Tai parodys juostos kokybę ir garantuos jos autentiškumą.

Auksinės monetos yra dar vienas būdas fiziškai investuoti į auksą. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad jei perkate auksines monetas, jos ne visada gali būti lygios aukso neatidėliotinoms kainoms taip pat, kaip ir aukso luitas. Taip yra dėl daugybės kitų veiksnių.

Naudojant auksines monetas, jų grynumas paprastai nebus toks pat kaip aukso luitų. Paprastai juose yra 91–92% aukso. Tai sakant, monetų kaina pagal svorį gali būti didesnė nei aukso luito. Taip yra dėl kai kurių monetų surinkimo galimybės. Vis dėlto šio surinkimo nustatymas yra dar viena kompetencijos sritis, o jei jūs ieškote kuo tiesesnės fizinės aukso investicijos, tai greičiausiai geriausia vieta pradėti strypus.

Kaip nusipirkti fizinio aukso

Kitas klausimas, kai įsitraukiate ir pirmą kartą perkate fizinį auksą, yra suprantama, kur galite jį nusipirkti?

Kalbant apie šį klausimą, savaime suprantama, kad norite pirkti tik iš patikimiausių šaltinių. Juos palyginti lengva rasti, paprastai jie pasižymi stipriu internetiniu ryšiu ir daugybės teigiamų atsiliepimų bei patikimumo palaikymu. Šiuo atžvilgiu labai svarbu prieš perkant atlikti savo patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų naudojamas pardavėjas yra visiškai teisėtas. Pirmas dalykas, dėl kurio turite būti labai aiškus, yra dabartinė aukso neatidėliotina kaina ir venkite pardavėjų, kurie atrodo per geri, kad būtų tiesa, arba pridėję didžiules įmokas prie dabartinės neatidėliotinos kainos.

JAV geresnio verslo biuras yra gera vieta pradėti, jei norite peržiūrėti ar patvirtinti prekiautojo reputaciją.

Jei norite praleisti namų darbus, rekomenduojame šias dvi įmones:

  1. Aukso brokeris
  2. Bulių skliautas

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant auksą

Nors jūs dabar sėkmingai einate į fizinio aukso pirkimą pirmą kartą, vis dėlto yra keletas svarbiausių dalykų, kurie yra puikūs norint nesilaikyti savęs teisingame kelyje.

Dydis: Pirkdami auksą, dar nereiškia, kad turite nardyti tiesiai ir įsigyti 1 kg ar net 1 oz juostą. Auksinės juostos būna įvairaus dydžio. Paprastai galite įsigyti bet kokį svorį nuo 1 gramo iki 1 kilogramo. Svarbiausia yra nusipirkti jums tinkantį dydį. Tai yra jūsų biudžetas ir perpardavimas. Tikėtina, kad prireikus ateityje mažesnius kiekius būtų lengviau parduoti.

Kaina: Įsitikinkite, kad apsiperkate įvairius žinomus aukso tiekėjus. Visiems brangiųjų metalų pirkiniams bus taikoma nedidelė priemoka prie neatidėliotinos kainos, tačiau neturėtų būti jokių paslėptų mokesčių, su kuriais galėtumėte kovoti. Tai visada verta dar kartą patikrinti prieš perkant.

Sandėliavimas & Draudimas: Dabar, kai nusipirkote fizinį auksą, norėsite jį laikyti kuo saugesnį ir saugesnį. Tai gali reikšti, kad reikia sumokėti už kitą saugią saugyklą, kuri yra labai rekomenduojama, ypač jei perkate didelius kiekius. Jei norite, kad brangakmeniai būtų tinkamai apdrausti, jums taip pat gali tekti investuoti į profesionalų sandėliavimo sprendimą arba specializuotą trečiųjų šalių draudimą..

Būklė: Žinoma, kai perkate auksą, norite įsitikinti, kad jis yra geriausios būklės. Paprastai tai yra labai gerai, kai perkate iš patikimo pardavėjo. Kai turėsite savo nuosavybę, norėsite išlaikyti savo auksą tokioje būsenoje. Tai yra dar vienas saugaus saugojimo privalumas, nes norite įsitikinti, kad jūsų auksas visiškai nepakenks ar įbrėžimams, kurie gali turėti įtakos vertei.

Paskutinės mintys

Apskritai, nusipirkti sau fizinio aukso šiandieninėje rinkoje, be abejo, yra lengviau, nei gali pagalvoti. Jei esate investuotojo tipas, mėgstantis įvaldyti nematerialųjį turtą, auksas gali būti puikus pasirinkimas, nes jis siekia beveik rekordines aukštumas.

Įveikę kliūtis susirasti geriausią BBB akredituotą aukso tiekėją ir atsižvelgdami į tai, kur laikysite savo turtą, tikrai niekas netrukdo jums įsigyti pirmojo pirkimo bet kokio dydžio aukso luite ar monetą, kuri jums tinka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me