2020 m .: Kripto perpus mažinimo metai

Ar esate pasirengęs vienam laukiamiausių įvykių kriptografinėje erdvėje šiais metais? Perpus mažiau nei per mėnesį nuo Bitcoin! Norėdami atnaujinti atmintį, pateikite greitą šio įvykio, vykstančio kas ketverius metus, istorijos, padarinių ir prekybos būdų apžvalgą..

Pasaulinis Bitcoin tiekimas

Nuo to momento, kai Satoshi Nakamoto sukūrė „Bitcoin“, iš viso galima atrakinti tik 21 milijoną bitkoinų. Todėl „Bitcoin“ yra defliacinis turtas, kuris yra priešingas „fiat“ valiutai.

Visuotinis bitkoinų kiekis gaunamas iš proceso, vadinamo kasyba, kurio metu kalnakasiai patvirtina bitkoinų sandorių įrašus spręsdami sudėtingus matematikos klausimus. Kai tai bus padaryta, bitkoinų kasėjai gali gauti Bitcoin apdovanojimų.

Pirmosiomis dienomis kasyklos kaskart sėkmingai sukurdamos bloką gali gauti 50 naujų bitkoinų. Maždaug maždaug 10 minučių užtrunka naujų bitkoinų gamyba. Šiuo metu bendra BTC pasiūla siekia apie 18 mln. Apie 86% Bitcoins jau nukaldinta. Tačiau atlygis šiuo metu yra 12,5 BTC dėl įvykio, pavadinto „Bitcoin Halving“.

Kas yra „Bitcoin Halving“?

„Bitcoin“ perpus yra įvykis, perpus sumažinantis kalnakasiams skiriamų bitkoinų apdovanojimų skaičių. Tai atsitinka, kai sukuriama 210 000 blokų, o tai trunka maždaug ketverius metus. Anksčiau buvo du bitkoinų prasmės. Po kiekvieno perpus kalnakasiai gavo 50% mažiau bitkoino kaskart, kai pagamino bloką.

Šaltinis: „OKEx“

Laikydamiesi pirmiau pateiktoje diagramoje pateikto modelio, galite pamatyti, kad laikui bėgant bus pagaminta mažiau bitkoinų. Dienos pabaigoje, kai bus atrakinta 21 milijonas bitkoinų (tikėtina, kad tai bus 2140 m.), Bus išnaudotas visas bitkoinų kiekis. Todėl dėl bitkoinų defliacijos susidaro trūkumas ir jis tampa vertingesnis.

Kaip „Bitcoin Halving“ veikia BTC kainą?

Bitkoinų perpus sumažinimas yra esminis įvykis prekybininkams, nes istorija įrodė, kad praeityje abu perpus sumažėjusius įvykius sekė didelis bitkoino kainos padidėjimas. Peržiūrėkite istorinę BTC kainos statistiką:

1-asis „Bitcoin Halfing“ 2012 m

Perpus mažesnė diena: 12,35 USD

Po metų: 1100 USD

2-asis „Bitcoin Halving“ 2016 m

Pusė dienos: 650,63 USD

Po metų: 2634,17 USD

1,5 metų vėliau: 20 000 USD

Norėdami suprasti Bitcoin kainos pakilimo priežastį, turite žinoti, kad bitkoino kainai didelę įtaką daro pasiūlos ir paklausos dėsnis. Kai Bitcoin sumažėja perpus, kalnakasiai gauna mažiau Bitcoin apdovanojimų. Taigi suma, kurią jie gali parduoti rinkai, mažėja. Atsižvelgiant į sumažėjusią pasiūlą, kai paklausa didėja arba nesikeičia, turto kaina didėja.

Kaip prekiauti bitkoinais perpus

Ar BTC kaina pasieks dar vieną visų laikų rekordą? Šis klausimas sukėlė kripto bendruomenės diskusijas, ypač po neseniai įvykusios kriptografinės ir pasaulinės ekonomikos rinkos nesėkmės, kilusios dėl pasaulinės pandemijos. Jei nesate tikri, ar tinkamas laikas pirkti bitkoinus, galite išbandyti ateities ar pasirinkimo sandorių prekybą, kuriai nereikia turto laikyti. Galite užsidirbti spekuliuodami bitkoino kainos pokyčius.

Į ateities prekyba, jei tikitės padidinti Bitcoin kainą, galite įvesti ilgąją poziciją. Jei tikitės bitkoino kainos kritimo, galite įvesti trumpą poziciją. Mes suteikiame iki 100 kartų didesnį svertą, kad jūs taip pat padaugintumėte savo pelną.

Jūs taip pat galite apsvarstyti opcionų prekyba, populiarus apsidraudimo ir arbitražo įrankis profesionaliems prekybininkams. Kai tikitės, kad bitkoino kaina kils, nusipirkite pasirinkimo sandorį. Priešingai, jei tikitės, kad kaina kris, įsigykite pardavimo pasirinkimo sandorį. Jei jaučiatės šiek tiek sutrikęs, mūsų Parinkčių atradimas puslapyje pateikiamos įvairios prekybos opcionais strategijos, atitinkančios jūsų poreikius ir rizikos nuostatas.

Daugiau artėjančių perpus įvykių

2020 m. Yra perpus mažesni nei kriptografijos metai, išskyrus kovo mėn. Perpus sumažėjusį BTC, ateis dar daugiau kriptografinių įpusėjimo įvykių, įskaitant „Bitcoin Cash“ (BCH) balandį, „Dash“ (DASH) gegužę, „Zcoin“ (XZC) rugsėjį ir Zcash (ZEC) spalio mėn.

Nekantraujame pamatyti, kaip pavyks visi šie įvykiai, ir, tikiuosi, tai bus vaisingi metai jums visiems. Tuo tarpu praneškite mums savo mintis šia tema ir palikite komentarus žemiau esančiame tvite!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me