Noasa monēta (NOAH) joprojām ir virs 88% zemāka par visu laiku augstāko līmeni, neskatoties uz 1500% pieaugumu

Noa monēta (NOAH), kriptovalūta, kas, šķiet, ir parādījusies no nekurienes, palielinājās par 1500% mazāk nekā 24%, liecina CoinMarketCap sniegtie dati.

Neskatoties uz to, tas joprojām ir par 88% zemāks par visu laiku augstāko līmeni. Kas ir Noasa monēta un kādi ir šī pieauguma cēloņi?

Kāpēc Noasa monēta pieauga par 1500%?

Raksta tapšanas brīdī pašlaik nav neviena atbilstoša notikuma, kas izskaidrotu šāda apjoma cenu pieaugumu saistībā ar, iespējams, pamesto Noasa kriptovalūtas projektu.

Oficiālajā vietnē tiek parādīta vecā informācija par kriptonauda, ​​ieskaitot tās tirgus kapitalizāciju un apjomu pēdējo 24 stundu laikā.

Kaut arī kriptonauda pašlaik ir monētas cena 0,004259 USD un tirgus kapitalizācija ir 139,2 miljoni USD, vietne parāda tirgus ierobežojumu 9,2 miljonu USD apmērā..

Runājot par apjomu, oficiālajā vietnē 24 stundu vērtība ir 271 USD, savukārt CoinMarketCap parāda, ka apjoms bija 143 000 USD.

Papildus tam nedarbojas Google Play saite lietojumprogrammas lejupielādei. Tas parāda, ka projektam bija vienalga pat aktualizēt vietni.

Pēdējo reizi, kad projekts kopīgoja plašsaziņas līdzekļu ierakstu par saviem risinājumiem un produktiem, bija vairāk nekā pirms gada. Tomēr viņu emuārs joprojām tiek atjaunināts dažas reizes mēnesī.

Kas ir Noasa monēta?

Saskaņā ar viņu oficiālo vietni, Noasa monēta ir projekts, kura mērķis ir izveidot ekosistēmu, ko darbina “Noasa monēta”.

2016. gadā sāktā projekta galvenais mērķis ir izveidot kriptovalūtas platformu, kas koncentrējas uz Japānas un Filipīnu tirdzniecības un tirgus uzlabošanu.

Nav vairāk informācijas par projektu, un tas, ko viņi vēlas sasniegt, ņemot vērā cilni ‘Projekti’, nekur nenovirza.

Patiešām, tas, ko uzņēmums būtībā parāda, ir vispārējs bloku ķēdes priekšlikums, lai uzlabotu tirdzniecības attiecības starp Japānu un Filipīnām.

Piemēram, uzņēmums paskaidroja:

“Izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju var izmantot dažādos veidos – lai nodrošinātu ātrus un nevainojamus maksājumus, pārredzamus un godīgus darījumus, aktīvu un neaizsargātu konfidenciālu datu aizsardzību. Virtuālajām valūtām, kas ir viena no blokķēdes ieviešanas formām, ir milzīgs potenciāls, jo īpaši finanšu, banku un investīciju jomās. Ir prieks redzēt, ka pasaule kļūst draudzīgāka digitālajai naudai un dod jaunas iespējas, kā izveidot un attīstīt biznesu, ko nodrošina blokķēde. Protams, tas ir tikai sākums. ”

Paziņojumā presei projekts paskaidroja, ka viņi vēlas strādāt pie dažādiem jautājumiem, tostarp par modernu maksājumu sistēmu, kuras pamatā ir virtuālā Noasa monētas valūta, kas maģiski pieauga par 1500%, – ērts Noa Ark kriptogrāfijas maks un pirmā pasaules kriptogrāfijas pilsēta.

“Saskaņā ar Noasa plānu nākotnes pilsēta kļūs par paradīzi visiem kriptogrāfijas entuziastiem – kuri veikali, restorāni, viesnīcas un pat kūrorti,” pirms vairāk nekā gada paskaidroja Noa..

Noas fonds, kas, šķiet, atrodas aiz Noasa projekta, paskaidroja, ka viņi vēlas izveidot jaunu ekosistēmu, ko darbinātu jauna NOAH. Platīna monēta.

Šajā emuāra ziņojumā viņi paskaidro, ka tērēja resursus dažādiem jautājumiem un problēmām, par kurām nebija paredzams, ka tās varētu notikt. Noa fonds arī saka, ka viņi nevar nosaukt visas problēmas, ar kurām nācās saskarties.

Visbeidzot, viņi minēja, ka viņi ģenerēs un izdos jaunus marķierus inženieru komandai, kas izstrādās blokķēdi un “spēcīgu marķieru ekonomiku”.

Ko gaidīt no Noasa monētas?

Noa projekts nepiedāvā skaidru skaidrojumu par to, ko viņi vēlas sasniegt. Tikai dažu stundu laikā bez katalizatora tie ir pieauguši par vairāk nekā 1500%.

Tajā pašā laikā projekta aizstāvošajai komandai nav skaidras struktūras. Nav informācijas par uzņēmuma izpilddirektoru, kurš attīsta blokķēdes ekosistēmu vai kurš ir atbildīgs par dažādām partnerattiecībām.

Tomēr Bea Rose Santiago, 2013. gada Miss International un Filipīnu aktrise, ir uzņēmuma seja.

Viņi apgalvo, ka vēlas strādāt pie liela mēroga projekta, izveidojot Noas pilsētu, kurā “finanšu konglomerāti un lielās korporācijas plāno sadarboties”.

Pārsteidzošākais ir tas, ka Noa projektam bija jāizdod jauni marķieri, ko maksāt izstrādātāju komandai, lai izveidotu ekosistēmu, kas, domājams, sāk darboties laikā no 2023. līdz 2025. gadam..

Tas, vai tiks izveidoti pilsētas un bloku ķēdes projekti, vēl jānoskaidro, ņemot vērā, ka uzņēmums nepiedāvā oficiālus produktus vai pakalpojumus pat pēc diviem gadiem, kad veic sākotnējo monētu piedāvājumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me