Ieguldījumi Ripple (XRP) – viss, kas jums jāzina

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns kriptonauda, ​​vai esat bijis šeit kopš 2009. gada, ir liela iespēja, ka esat saskāries ar Ripple un kriptonauda XRP. Lai gan sākumā ir viegli kļūdīties ar Ripple un XRP kā vienu un to pašu, tas tā nav nekādā gadījumā. Patiesībā daudzi ir pārsteigti, uzzinot, ka termini XRP un Ripple nav savstarpēji aizstājami.

Svarīgas ziņas: 2020. gada 22. decembrī SEC iesniedza sūdzību par Ripple Labs Inc, mēs esam izskatījuši šo sūdzību, un mūsu komentāri ir pieejami šeit.

Kas ir Ripple?

Vienkārši sakot, Ripple ir uzņēmums kas izveidoja Ripple Consensus Ledger. Tādā veidā Ripple darbojas gan kā platforma, gan kā valūta. Ripple izstrādātāji izmanto atvērtā koda protokolu, lai lietotājiem sniegtu virkni priekšrocību. Šīs priekšrocības ietver drošus, ātrus un lētus darījumus.

Tomēr Ripple nav paredzēts darboties tikai kā valūta, piemēram, ar Bitcoin. Tā kā Bitcoin bija domāts kā līdzeklis, lai apietu tradicionālo finanšu sistēmu, Ripple izpildīja pilnīgi atšķirīgu tirgus nišu. Platforma tika veidota, lai mazinātu plaisu starp tradicionālajām finanšu iestādēm un blokķēdes sektoru.

Svarīgi, ka dažu galveno iemeslu dēļ Ripple (XRP) atšķiras no daudzām citām populārām kriptovalūtām. Pirmkārt, tas atšķiras no konkurences, jo to izveidoja privāts, peļņas gūšanas uzņēmums. Šodien Ripple ir biroji Sanfrancisko, Ņujorkā, Londonā, Sidnejā, Luksemburgā, Singapūrā un Mumbajā. Firma apkalpo vairāk nekā 300 finanšu iestādes vairāk nekā 40 valstīs.

Ripple vēsture sākas 2013. gadā, kad intuitīvu izstrādātāju grupa nolēma apvienot spēkus, lai tirgū izveidotu kaut ko unikālu. Tajā laikā, Džeds Makkalebs, vislabāk pazīstams kā EDonkey tīkls, uzaicināja izdevīgu investoru komandu piedalīties projektā, kas pazīstams kā Ripple Labs. Kas ir svarīgi, McCaleb ir arī nozīmīgs skaitlis šajā nozarē. Viņš bija galvenais, veidojot daudzus uz kriptogrāfijas balstītus jaunuzņēmumus, tostarp Ripple, Stellar un Overnet.

Ripple Labs

Ripple Labs ir oficiālais nosaukums tehnoloģiju firmai, kas izstrādāja Ripple maksājumu protokolu. Īpaši šī Sanfrancisko bāzētā firma tika oficiāli dibināta 2012. gadā. Sākotnēji Ripple Labs ienāca tirgū ar nosaukumu Opencoin. Tomēr 2015. gadā uzņēmums mainīja savu pašreizējo nosaukumu.

Ripple Labs dibināja pazīstams eņģeļu investors un privātuma aktīvists, Kriss Larsens. Larsens ir harizmātiska figūra, kura ir vislabāk pazīstama ar tiešsaistes hipotēku aizdevēju līdzdibinātāju E-aizdevums atpakaļ 1996. gadā. Viņam pievienojās programmētājs un uzņēmējs Džeds Makkalebs.

Proti, Makkalebs ir vislabāk pazīstams kā viens no bēdīgi slavenās Mt. Gox apmaiņas līdzdibinātājiem. Mt. Gox bija viena no pirmajām Bitcoin biržām pasaulē, un ilgu laiku tā bija lielākā Bitcoin birža pasaulē. Vienā brīdī birža apstrādāja 70% no visa Bitcoin tirdzniecības apjoma. Svarīgi ir tas, ka viņš pārdeva savas akcijas un 2011. gada jūnijā nebija saistīts ar biržu kapāt kas izraisīja Bitcoin cenu kritumu mēnešiem ilgi.

RippleNet

RippleNet ir banku, finanšu iestāžu un profesionāļu kopiena, kas veido Ripple biznesa aprindas. Kopš tās darbības sākuma Ripple smagi strādāja, lai nodrošinātu šo plašo nozares profesionāļu tīklu. Šīs firmas ir priviliģētas Ripple uzlabotajai bloku ķēdes sistēmai.

Tīkls ļauj bankām izbaudīt berzes pieredzi, jo tās sūta līdzekļus visā pasaulē dažu sekunžu laikā. Šodien RippleNet ietver dažas no pazīstamākajām iestādēm šajā nozarē. Šeit ir daži no galvenajiem pagrieziena punktiem līdz šim RippleNet paplašināšanas laikā:

Amerikas banka

2016. gadā BOA paziņoja par a partnerattiecības ar Ripple. Izrādījās, ka banka vairākus mēnešus pirms paziņojuma bija slepeni pārbaudījusi firmas tehnoloģiju kā veidu, kā uzlabot starpbanku infrastruktūru.

SBI Holdings

2016. gadā SBI Holdings un Ripple noslēdza līgumu par bankas integrāciju RippleNet. Banku vadītāji šo soli uzskatīja par veidu, kā vienkāršot naudas pārvedumus un tūlītējus pārrobežu maksājumus. Nav pārsteidzoši, ka kopš koncepcijas parādīšanās vairāk nekā 47 bankas ir parakstījušas projektu.

Standarta Chartered Bank (SCB)

2016. gadā Standard Charter Bank pievienojās citu investoru komandai, lai piešķirtu 55 miljonus ASV dolāru Ripple tehnoloģiju tālākai attīstībai. Kopumā ieguldījums prasīja Ripple B sērijas finansējumu līdz pat 93 miljoniem USD.

Santandera un American Express

2017. gadā Ripple partneris ar kredītkaršu firmu American Express un lielāko banku firmu Santander. Stratēģiskās partnerības mērķis bija turpināt pilnveidot pārrobežu maksājumu sistēmas. Īpaši šīs ziņas palīdzēja tajā laikā palielināt XRP cenas. Konkrēti, XRP tirgus vērtība pieauga par 35%, kad šīs ziņas tika publiskotas.

Kanādas Karaliskā banka

Pārsteidzošā manevrā Kanādas Karaliskā banka izlaida detalizētu ziņojumu ar nosaukumu “Iedomājieties 2025”, kurā banka detalizēti aplūkoja Ripple tehnoloģiju pārbaudi. Konkrēti ziņojumā norādīts, ka RippleNet var samazināt vidējās bankas izmaksas par 46% par katru maksājumu. Turklāt RBC ziņojumā norādīts, ka norēķinu laiks darījumiem, kas apstrādāti ar Ripple, ir tikai 3-5 sekundes. Tas ir milzīgs uzlabojums salīdzinājumā ar pašreizējo sistēmu, kas vidēji aizņem 2-3 dienas.

MoneyGram

2019. gada jūnijā Ripple nodrošināja a partnerattiecības ar vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem naudas pārvedumu nozarē. MoneyGram. Atkal projekta mērķis bija nodrošināt naudas gramu piekļuvi Ripple pārrobežu maksājumu tehnoloģijai:

Vairāk partneru

  • Fudžeiras Nacionālā banka PJSC (NBF)
  • MoneyMatch
  • Westpac Institutional Bank un Austrālijas Banka
  • UniCredit, Reisebank, ATB, Abū Dabī Nacionālā banka, UBS
  • MUFG banka
  • DBS

Kopā RippleNet turpina darbu pie jauna ietvara izstrādes, kuru ieviest visā tīklā. Konkrēti, vadlīnijas aptver svarīgus tīkla funkcionalitātes aspektus. Šie satraucošie jautājumi attiecas uz likumīgu atbilstību, operatīvo aizbildnību un citiem standartiem, kas attiecas uz starpnieka darbību.

Kas ir XRP?

XRP kalpo ļoti svarīgam mērķim Ripple ekosistēmā. Šis marķieris ir digitālais līdzeklis, kas atvieglo tīkla utilītu izmantošanu. Tādā veidā XRP darbojas kā lietderības marķieris. Šis marķieris apzīmē vērtības pārsūtīšanu visā Ripple tīklā.

Jūs varat domāt par XRP kā apmaiņas starpnieku. Šīs apmaiņas var ietvert gan kriptovalūtas, gan fiat valūtas. Būtībā XRP ir sava veida wild card. Tas ļauj iesaistītajām bankām atvieglot naudas pārskaitījumus pasaulē, neņemot vērā valūtas kursu un tamlīdzīgus.

Piemēram, pieņemsim, ka bankai ASV ir jānosūta 5 miljoni ASV dolāru citai iestādei, kas atrodas ES. Normālos apstākļos šī pārsūtīšana daudzu iemeslu dēļ būtu dārgs un laikietilpīgs process. Pirmkārt, līdzekļiem būtu jāiet cauri vairākām trešo pušu verifikācijas sistēmām, lai nodrošinātu, ka tās patiešām ir pieejamas un droši nosūtītas.

Katra no šīm pusēm pieskaita darījumu kopējām izmaksām, kā arī laiku, kas nepieciešams pārskaitījuma pabeigšanai. Papildus šīm maksām bankām būtu jāņem vērā starptautiskais naudas konvertācijas kurss. Uzskaitītajā piemērā ASV banka zaudēs daļu no savas līdzdalības, veicot pāreju uz eiro.

Šeit XRP lieliski kalpo savam lietderības mērķim. Iepriekš uzskaitītais piemērs būtu daudz vienmērīgāks, izmantojot Ripple ekosistēmu. ASV banka varēja vienkārši konvertēt savus līdzekļus uz XRP. Šis process ir tikpat vienkāršs kā konvertējamo līdzekļu skaita izvēle un noklikšķināšana uz pogas.

XRP, izmantojot CoinMarketCAp

CoinMarketCap – XRP marķieris

Tagad, kad bankas valūta ir konvertēta uz XRP, līdzekļus ir vieglāk nosūtīt uz jebkuru vietu pasaulē. Vislabākais ir tas, ka pārsūtīšana maksā tikai nelielu daļu no pašreiz spēkā esošajām tradicionālajām sistēmām. Lai ietaupījumus aplūkotu perspektīvā, 1 000 000 000 USD pārsūtīšana caur jūsu banku starptautiskā līmenī var izmaksāt tūkstošiem dolāru. Izmantojot Ripple, tieši tas pats darījums maksā tikai centus.

Turklāt, tā kā nav noteikts ierobežojums, cik daudz līdzekļu jūs varat nosūtīt, izmantojot XRP, tas nodrošina bankām lielāku elastību tirgū. Pašlaik, pārsūtot vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru, bankām jāatbilst virknei papildu normatīvo prasību. Šīs prasības var aizkavēt darījumus līdz 3 dienām. XRP novērš šos jautājumus Ripple ekosistēmā.

Ripple Protocol Consensus Algorithm (RPCA) – kriptogrāfijas valūta bez blokķēdes

Lai gan jūs varētu uzskatīt, ka blokķēdes ir visu kriptovalūtu galvenā sastāvdaļa, tas nenotiek ar Ripple. Ripple izmanto patentētu decentralizācijas tehnoloģiju un vienprātības mehānismu – Ripple Protocol Consensus Algorithm (RPCA). Ripple Protocol vienprātības algoritms (RPCA), ik pēc dažām sekundēm lieto visi mezgli, lai saglabātu tīkla pareizību un vienošanos. RPCA sistēmā katrs serveris tīklā publicē jaunu darījumu sarakstu, kas pazīstams kā “kandidātu kopa”.

Pēc tam katrs serveris salīdzina savu sarakstu ar tīkla pašreizējo stāvokli un piedāvātajām izmaiņām. Kad salīdzinājums būs pabeigts, serveri balsos par visu darījumu stāvokli. Galu galā 80% mezglu jāpiekrīt jaunajiem darījumiem, lai sasniegtu apstiprinājuma stāvokli. Sistēma sadales virsgrāmatai pievieno visus darījumus, kas atbilda šīm prasībām. Pēc tam sistēma aizver virsgrāmatu. Šī slēgtā virsgrāmata nodrošina atskaites punktu, lai pārbaudītu nākamo RPCA.

Ripple’s produkti

Pašlaik Ripple saviem lietotājiem piedāvā divus galvenos produktus. Pirmais produkts ir pazīstams kā xCurrent. xCurrent bija viens no pirmajiem produktiem, ko Ripple Labs izstrādāja tirgum. Šī globālā reālā laika bruto norēķinu sistēma lietotājiem nodrošina diezgan iespaidīgu funkcionalitāti.

Piemēram, lietotāji var notīrīt un nokārtot darījumus dažu minūšu laikā. Tradicionālo naudas pārskaitījumu sistēmu izveide var ilgt 2-5 dienas. Turklāt lietotāji iegūst piekļuvi RippleNet ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, kas ļauj tīklam uzturēt tūlītēju saziņu.

xRapid veic xCurrent soli tālāk un vispār novērš vajadzību pēc kontiem. Šis protokols var iegūt likviditāti no vietējā tirgus, lai pabeigtu darījumus. Piemēram, ja banka var vēlēties nosūtīt 1 miljonu ASV dolāru uz citu tīkla banku, xRapid sistēma nopirks XRP par sūtītāja naudu un pēc tam pārdos XRP pircēja pusē, lai pabeigtu darījumu.

Šis process ļauj bankām sūtīt mazākas summas starptautiskā mērogā, jo, to darot, tiek novērsta liela daļa no vispārējām izmaksām. Turklāt tas ļauj bankām nosūtīt naudu uz vietām, kuru izmaksas var būt krietni lielākas par vidējo pārskaitījuma likmi. Līdz ar to šie produkti ļāva Ripple konkurēt tirgū jau no pirmās dienas.

xRapid ir revolucionārs, jo bankas nevēlas ilgstoši turēt XRP vai jebkuru kriptovalūtu. Tā vietā sistēma apmaina līdzekļus uz XRP un no tā otrajā vietā. Šis ātrais darījums ir iespējams, jo XRP virsgrāmata var apstrādāt 1500 darījumus sekundē.

Ieguldījumi Ripple (XRP)

Investēt Ripple mūsdienās ir viegli. Lai sāktu savu Ripple ieguldījumu, jums būs jādodas uz cienījamu biržu. Pašlaik Ripple ir pieejams lielākajās biržās, ieskaitot Binance, Paybis, un Poloniex. Kad esat izvēlējies apmaiņu, ar kuru sadarboties, esat gatavs sākt ieguldīt.

Pirmkārt, jums būs jāpiesakās kontā. Šis process var ietvert dažādas verifikācijas procedūras atkarībā no jūsu atrašanās vietas un izvēlētās apmaiņas vietas. Piemēram, Binance var pieprasīt, lai jūs nosūtītu valdības ID.

Kad konts ir gatavs darbam, jums jāizlemj, kā kontu ielādēt. Ja jums jau ir kāda kriptonauda, ​​kuru vēlaties tirgot ar XRP, varat vienkārši nosūtīt šos līdzekļus uz apmaiņas maku. Lai šie līdzekļi parādītos, vajadzētu paiet tikai dažām minūtēm. Kad tie parādās, varat vienkārši doties uz Bitcoin / XRP tirdzniecības logu un pabeigt tirdzniecību.

Ieguldījumi Ripple (XRP) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Ripple (XRP) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Ripple (XRP) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Paybis pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

Tūlītējs pirkums

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

50 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Fiat uz XRP

Šis process var aizņemt nedaudz ilgāku laiku, ja plānojat ienākt tirgū ar fiat valūtu. Šajā scenārijā jums būs jāpievieno savs bankas konts vai debetkarte / kredītkarte maiņas kontam. Šis process var ilgt vairākas dienas, jo dažas platformas nosūta verifikācijas darījumu bankai. Šis darījums parasti ir tikai pāris centi. Jums būs jāpārbauda tā summa, lai pierādītu, ka jums pieder bankas konts, kas pievienots jūsu valūtas maiņas kontam.

Kad esat pierādījis, ka konts pieder jums, jums būs jāiegādājas viena no kriptovalūtām, kurām ir fiat pārī. Būtībā ne visas kriptovalūtas ir pieejamas iegādei tieši ar fiat valūtu. Daudzu biržu gadījumā vispirms ir jāpērk Bitcoin vai Ethereum. Kad jums pieder viens no šiem galvenajiem kriptotipiem, jūs varat tos tirgot pret jebkuru apmaiņas pāri, kurā viņi kvalificējas.

Ātrākais serviss ir līdz Paybis jo tie piedāvā īpaši ātru kredītkaršu apstrādi.

Kā uzglabāt Ripple (XRP)

Ja jūs vēlaties veikt ievērojamus ieguldījumus XRP vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Ripple (XRP).

Ieguldījumi Ripple Krājumos

Ripple Stock ir vēl viens veids, kā jūs varat piedalīties Ripple pieaugošajā ekosistēmā. Atšķirībā no XRP, Ripple akcijas ir tiešs ieguldījums Ripple. Lai iegādātos Ripple akcijas, jums jāievēro visi ASV spēkā esošie vērtspapīru likumi. Tādējādi ieguldīšana Ripple akcijās var būt nedaudz sarežģītāka tiem, kas nav pazīstami ar akciju tirgu.

Tā kā Ripple nav publiski tirgots uzņēmums, vienīgais veids, kā iegūt uzņēmuma akcijas, ir privātu investoru izmantošana otrreizējā tirgū. Lai nopirktu un tirgotu Ripple akcijas, jums būs jākvalificējas kā “izsmalcinātam investoram”. Līdz ar to jums šobrīd jābūt akreditētam investoram, lai iegādātos Ripple Inc. akcijas. Lai kvalificētos kā akreditēts investors, jums būs jāpierāda, ka jums šobrīd ir likvīdi aktīvi 1 miljona ASV dolāru apmērā vai ka pēdējos 3 gadus pēc kārtas esat nopelnījis vairāk nekā 200 000 ASV dolāru gadā.

Kad esat spējis pierādīt savu ieguldījumu kvalifikāciju, esat gatavs ieguldīt. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir doties uz shareposts.com vai Mikroventūru lietotne. Šeit jums būs jāreģistrējas kontam. Kad esat kvalificēts un apstiprināts, ieguldīšana ir vienkārša, piemēram, atrast Ripple Inc. un izlemt, cik daudz akciju vēlaties.

Ripple turpina redzēt pieaugošu pieņemšanu visā nozarē, un tam ir iemesls. Šī uz nākotni vērstā firma nākamajos gados ir faktiski izgriezusi savu nišu tirgū. Līdz ar to jūs varat sagaidīt dzirdēt daudz vairāk no šīs kopienas, jo XRP un Ripple paplašina savu klātbūtni tradicionālajos finanšu tirgos. Pagaidām šķiet, ka Ripple gaida gaiša nākotne, jo vairāk finanšu institūciju pauž interesi pievienoties RippleNet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me