Digitālo aktīvu procentu konti izplatās kā negatīvas likmes

Gadu vēlāk COVID-19 joprojām grauj pasaules ekonomiku. Kamēr digitālie aktīvi ir uzplaukuši, mainoties tērēšanas paradumiem un prioritātēm, ir mainījušās visas nozares. Efekti ir bijuši tik lieli, ka daudzas valdības ir izmantojušas radikālus pasākumus, mēģinot ‘stimulēt’ ekonomisko izaugsmi.

Daudz ir paveikts attiecībā uz ‘iespiedmašīnām’ un šķietami nekad nebeigto FIAT piegādi, ko tās ražo – fiksētais krājums galu galā ir viens no galvenajiem piesaistes veidiem tādiem aktīviem kā Bitcoin. Tomēr tas nav vienīgais līdzeklis, kas valdībām un centrālajām bankām pieejams stimulēšanas centienos. Otrais un, iespējams, vēl ievērības cienīgākais solis ir procentu likmju samazināšana.

Apvienotajā Karalistē Anglijas Banka ir tikko paziņoja ka tā ir devusi komercbankām 6 mēnešus laika, lai sagatavotos iespējamām negatīvām procentu likmēm. Ja tas galu galā notiks Lielbritānijā, tas nebūs pirmais nācijas piemērs, kas veic šādus pasākumus. Citi, piemēram, Japāna, Vācija un citas, agrāk to ir darījušas ar dažādu panākumu līmeni.

Negatīva interese

Pasaulē, kurā ir jēga, iestādes iekasē procentus par naudu, kas tiek aizdota aizņēmējiem, savukārt procentus tiem, kas uztur noguldījumus. Negatīvās procentu likmes parasti noved pie šīs strukturēšanas maiņas. Tas nozīmē, ka bankas maksās klientiem par naudas aizņemšanos, vienlaikus iekasējot maksu par krājkontos glabātajiem līdzekļiem.

Tā mērķis ir vienkāršs – veiciniet patērētāju tēriņus. Diemžēl tas nozīmē, ka ikvienam, kurš vēlas nopelnīt pasīvus ienākumus no uzkrājumiem, neveicas. Tas nozīmē arī to, ka, tā kā bankas maksātu klientiem, lai ņemtu kredītus, viņi būtu ierobežojošāki attiecībā uz to, kurš ir apstiprināts, ierobežojot aizņemšanās iespējas tikai tiem, kuriem ir vislabākie kredītreitingi..

Digitālo aktīvu procentu konti

Lai gan negatīvās procentu likmes vēl nav sasniegušas Ziemeļameriku, tās ir bīstami tuvu. Piemēram, kopš 2020. gada sākuma Kanādas Banka ir samazinājās procentu likmes no 1,75% līdz 0,25%, pie kuras viņi šodien sēž. Paredzams, ka tas drīzumā nepieaugs, jo Kanādas Banka nesen paziņoja, ka tā strādās, lai saglabātu zemas likmes vismaz līdz 2023. gadam. Amerikas Savienotajās Valstīs nav labāk..

Tātad, ko jūs darāt, ja esat ietaupītājs un vēlaties nopelnīt pasīvus ienākumus savās saimniecībās? Par laimi, līdz ar digitālo aktīvu sektora atjaunošanos jauna veida platforma atjautīgām personām dod iespēju cīnīties pret procentu likmju pazemināšanos – digitālo aktīvu procentu konti.

Tie ir piedāvājumi no uzņēmumiem, kas klientiem nodrošina augstu procentu atdevi no krājkontiem, kuros glabājas digitālie aktīvi. Tālāk ir sniegti visjaunāko un lielāko digitālo aktīvu platformu piemēri, kas piedāvā šādus kontus.

Dvīņi nopelna

Paredzams, ka Winklevoss palaistās platformas ‘Gemini’ produkts, šis jaunais pakalpojums ar nosaukumu „Nopelniet” būs pirmais šāda veida pakalpojums, kas pieejams visām 50 valstīm.

Tieši no vārtiem Gemini Earn lepojas ar vienu lielu ieguvumu salīdzinājumā ar nozares labāko suņu BlockFi.

Atbalstītie aktīvi – Dvīņi nopelna? 26. BlockFi? 8.

Gemini izpilddirektors Tailers Vinklevoss, norāda, “Šodienas investori zina, ka gudrs, daudzveidīgs portfelis ietver kriptogrāfiju – tas ir ieguldījums viņu nākotnē … Mēs izstrādājām programmu, kas ļauj mūsu klientiem radīt reālu atdevi no viņu kriptogrāfijas īpašumiem, nepārdodot vienu no aktīvākajiem aktīviem. desmitgades klases. ”

BlockFi

Kaut arī Gemini Earn var būt BlockFi pārspēts atbalstīto aktīvu jomā, BlockFi joprojām ir intriģējošāks pakalpojums koncentrētākiem investoriem, jo ​​tas parasti lepojas ar augstākām likmēm.

Bitcoin Rate – Dvīņi nopelna? 3,05%. BlockFi? 3-6%

Ethereum Rate – Dvīņi nopelna? 3,05%. BlockFi? 5,25%

Interesanti, ka paša Dvīņu stablecoin ‘GUSD’ nav uzskaitīts kā atbalstīts aktīvs, izmantojot Gemini Earn. Tomēr BlockFi nodrošina populārā stablecoin likmi 8,6%.

Procenti tiek palielināti un izmaksāti katru mēnesi salīdzinājumā ar katru dienu vietnē Gemini Earn.

Kad BlockFi sāka piedāvāt šos pakalpojumus, digitālo aktīvu kreditēšanas platformas bija vairāk jaunums. Tomēr uzņēmumam ir izdevies nostiprināties kā uzticamai platformai, izmantojot dažādas augsta līmeņa asociācijas, stratēģiskās partnerības un uzticamību. Rezultāts ir bijis ļoti ienesīgs ne tikai saviem klientiem, bet arī pašai platformai ar 2020. gada ieņēmumiem aptuveni 100 000 000 USD.

Drošība pirmajā vietā

Iepriekš minētās kreditēšanas platformas nebūt nav vienīgās pieejamās. Viņi vienkārši pārstāv jaunāko Gemini Earn un lielāko BlockFi. Neskatoties uz to popularitāti, ir svarīgi atcerēties vienu galveno detaļu – izmantojot šīs platformas, jūs nododat savu aktīvu kontroli.

Jā, potenciāls radīt procentus laikā, kad bankas pievēršas negatīvām likmēm, ir diezgan vilinošs. Šos uzņēmumus parasti neatbalsta federālā noguldījumu apdrošināšanas korporācija (FDIC), tas nozīmē, ka klienti, iespējams, neatgūs savus līdzekļus, ja viņi iet uz augšu. Kaut arī tādi cienījami uzņēmumi kā Gemini un BlockFi katrs izmanto stingrus uzglabāšanas pasākumus, lai novērstu uzlaušanu un zādzības, joprojām ir riska līmenis, uzticot līdzekļus citai pusei.

Apakšējā līnija

Ja atzīmējat visas šīs izvēles rūtiņas, digitālo aktīvu kreditēšanas platforma var būt lieliska iespēja palielināt savu līdzdalību.

  • Saglabājiet HODL domāšanas veidu attiecībā uz tirdzniecību
  • Saprast un pieņemt risku zaudēt aktīvus, neapdrošinot kreditēšanu
  • Vēlme radīt pasīvus ienākumus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me