VeChain partnerību saraksts

VeChain ir platforma, kas tika izveidota, lai uzlabotu piegādes ķēdes procesu pārvaldību. Tas ļauj mazumtirgotājiem un patērētājiem noteikt, vai viņu pirktie produkti ir kvalitatīvi un autentiski. Pakalpojums ir nodibinājis partnerattiecības ar iespaidīgu skaitu uzņēmumu un uzņēmumu, kuri izmanto tā blokķēdes risinājumu. Tālāk mēs aplūkosim Vechain partnerības un svarīgu informāciju par katru uzņēmumu.

VeChain partnerību saraksts

Kuehne & Nagels

Nozare: piegādes ķēde un loģistika

Ieņēmumi: 22,4 miljardi USD

Partneris kopš: 2016. gada septembris

Kuehne & Nagels ir lielākais kravas ekspeditors pasaulē un ieņēmumu ziņā ir atbildīgs par gandrīz 15% pasaules gaisa un jūras kravu pārvadājumu biznesa. K + H ir 1336 biroji, kas izplatīti 109 uzņēmumos, un tajā strādā vairāk nekā 75 000 cilvēku.

Kuehne & Nagel China ieviesa VeChain blokķēdes tehnoloģiju, lai gudrinātu pakas un aktīvus un ļautu klientiem pārredzami izsekot viņu pakām..

Tiešās importētās preces (D.I.G)

Nozare: Vīna importētājs

Partneris kopš: 07.05.2017

D.I.G ir vīna importētājs, kas pārvalda vairāk nekā 30% no Ķīnas vīna importa. D.I.G. ir Šanhajas Waigaoqiao brīvās tirdzniecības zonas attīstības valdības meitasuzņēmums.

VeChain tiks izmantots, lai apstiprinātu un izsekotu ražotāju datus par vīna darītavām, izmantojot piegādes ķēdi, vīna pudelēs izmantojot viedās NFC mikroshēmas, lai izbeigtu šo viltošanas tirgu..

PriceWaterhouseCoopers (PwC)

Nozare: Audits un konsultācijas

Ieņēmumi: 37,7 miljardi USD

Partneris kopš: 15.05.2017

PriceWaterhouseCoopers ir viens no četriem galvenajiem auditoriem pasaulē. Uzņēmuma klientu sarakstā ietilpst IBM, Ford, Dell, Cisco un 3M, kā arī vairāk nekā 400 no Fortune 500 uzņēmumiem.

PwC ieviesīs VeChain blokķēdes risinājumus savai lielajai klientu bāzei, ļaujot saviem klientiem pārbaudīt un izsekot, no kurienes nāk viņu produkti. Tas arī palīdzēs nodrošināt uzticamību nākamajām ieinteresētajām pusēm Vechain partnerībās.

Nacionālais pētījumu konsultāciju centrs (NRCC)

Nozare: Konsultācijas

Partneris kopš: 15.05.2017

NRCC ir uzņēmums, kas piedāvā vadības, standarta un IT konsultācijas un kura galvenā mītne atrodas Ķīnā. NRCC ir specializējusies, lai palīdzētu vietējiem uzņēmumiem attīstīt profesionālo statusu vai organizācijām, kas meklē starptautiskus standartus un apstiprinājumus.

NRCC ir vairāk nekā 1000 ilgtermiņa uzņēmumu klientu, no kuriem daudzi ir iekļauti Fortune Global 1000. NRCC izmanto VeChain, lai izstrādātu un ieviestu viltošanas novēršanas tehnoloģiju China National Tobacco Corporation.

Grupas Renault

Nozare: Automobiļi

Ieņēmumi: 67 miljardi USD

Partneris kopš: 25.07.2017

Grupas Renault ir daudznacionāls automobiļu ražotājs, kas atrodas Francijā un kas pēc ražošanas apjoma 2016. gadā kļuva par devīto lielāko automobiļu ražotāju pasaulē. Renault Group pieder daudzi meitasuzņēmumi, tostarp AvtoVAZ, Dacia, Alpine, Samsung Motors un Batilly.

Sadarbībā ar Microsoft un Viseo VeChain izstrādāja digitālu automašīnu apkopes grāmatu, kas ir droša pret viltojumiem. Tas ļauj transportlīdzekļa īpašniekam kopīgot datus par automašīnu, kas ir droša pret viltojumiem, piemēram, nobraukumu, kad viņš vēlas to pārdot..

renault

Avots: VeChainInsider.com

BitOcean

Nozare: Finanšu pakalpojumi

Partneris kopš: 27-12-2017

BitOcean ir bankomātu ražotājs, kas lietotājiem ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas. BitOcean ir viena no pirmajām kriptovalūtu biržām, kas saņēma pilnu licencēšanu no Japānas Finanšu pakalpojumu pārvaldes (FSA).

Tās partnerība ar VeChain ļaus lietotājiem pirkt un pārdot PIA žetonus, izmantojot fiziskos bankomātus, kas uzstādīti Japānā un Ķīnā.

BitOcean

Avots: medium.com

Fanghuwang

Nozare: finanšu pakalpojumi

Aktīvi: 3,3 miljardi USD

Partneris kopš: 18.01.2018

Fanghuwang piedāvā ķīlas nodrošinātus aizdevumus (nekustamā īpašuma hipotēkas aizdevumus) mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Ķīnā. Lai nodrošinātu kvalitāti un efektīvus riska kontroles pakalpojumus, Fanghuwang izmanto tādas tehnoloģijas kā mākoņdatošana un lielo datu analīze.

Šajā partnerībā ar VeChain Fanghuwang radīs risinājumus, lai uzlabotu datu vākšanas, glabāšanas un koplietošanas veidu. Šim nolūkam viņi ir izstrādājuši vēl vienu Dapp ar nosaukumu VeVid, kas VeChain blokķēdes uzņēmumiem piedāvā digitālā ID un KYC rīku..

DNV GL

Nozare: Sertifikācija

Ieņēmumi: 2,4 miljardi USD

Partneris kopš: 24-01-2018

DNV GL ir globāls uzņēmums, kas sniedz riska pārvaldības un sertifikācijas pakalpojumus, apstiprinot, ka organizācija atbilst noteiktiem kritērijiem. DNV GL nodrošina uzņēmumus no jūras, atjaunojamās enerģijas, naftas & gāze, pārtika & dzērienu un veselības aprūpes nozares ar revīziju un konsultāciju pakalpojumiem, programmatūras risinājumiem un sertifikātiem. DNV GL ir arī lielākais kuģu un ārzonu konstrukciju sertificētājs.

2018. gada martā viņi ieviesa VeChain pirmo Dapp My Story – digitālo pārliecības risinājumu, kura mērķis ir pārtikas un dzērienu nozare, pamatojoties uz revīzijām un datu apkopošanu.

DNVgl

Avots: dnvgl.com

Yida China Holdings Limited

Nozare: Nekustamais īpašums

Partneris kopš: 19-02-2018

Viens no lielākajiem Ķīnas nekustamo īpašumu attīstītājiem, Jida, specializējas industriālo parku un viedo pilsētu būvniecībā blakus mikrorajoniem un iepirkšanās vietām.

Yida savā pašreizējā tehnoloģiju portfelī ievieš platformas blokķēdes tehnoloģiju.

NTT Docomo

Nozare: Telekomunikācijas

Aktīvi: 42 miljardi USD (2018)

Partneris kopš 2018. gada 5. maija

NTT Docomo ir viens no lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Japānā un ceturtais lielākais valsts uzņēmums valstī, kam ir vairāk nekā 53 miljoni klientu (vairāk nekā puse no Japānas mobilo sakaru tirgus).

Šis īpašais saraksts Vechain partnerību sarakstā ir daļa no Docomo 5G Open Partner programmas. Programmā abi uzņēmumi strādās kopā, lai izstrādātu 5G tehnoloģiju, kas tirgū nonāks 2020. gadā.

ENN Energy Holdings Limited

Nozare: Tīra enerģija

Aktīvi: 10 miljardi USD

Partneris kopš: 01-11-2018

Viens no lielākajiem Ķīnas tīras enerģijas izplatītājiem, ENN, tika izveidota 1992. gadā, un tagad tai pieder vairāk nekā 400 uzņēmumi un filiāles. Tas sniedz savus pakalpojumus vairāk nekā 16 miljoniem klientu 17 no 34 Ķīnas provincēm.

ENN strādās kopā ar Shanghai Gas Group un VeChain, lai izveidotu SDG pārvaldības risinājumu, kas izmanto Blockchain un IoT tehnoloģiju, lai vadītu kvalitātes nodrošināšanas procesu dažādiem dabasgāzes veidiem.

Kipras Republika; Nacionālā līmeņa Vechain partnerība

Partneris kopš: 02.11.2018

Ieguldiet Kipru, valdības īpašais partneris darbam ar ārvalstu investīcijām strādās līdzās VeChain fonds un CREAM dibināt kopīgu struktūru Kiprā. Tas palīdzēs izstrādāt un ieviest blokķēdes risinājumus.

Abas puses iesniegs priekšlikumus Kipras ieguldījumiem, piemēram, politikas reformas, kas atvieglo blokķēdes izmantošanu kā pamatinfrastruktūru Kipras valdības operācijām un finanšu pakalpojumiem.

ieguldīt Kipru

Avots: twitter.com

Walmart China un VeChain kopīgi strādā pie izsekojamības platformas

VeChain ir sadarbojies ar Walmart China, lai izveidotu Walmart China Blockchain izsekojamības platformu, kas ir veidota virs VeChainThor Blockchain. The paziņojums attiecībā uz šo platformu un sadarbība starp Walmart China un VeChain tika veikta 25. jūnijā. 

Šis paziņojums, kas saistīts ar Walmart China Blockchain Traceability Platform, tika ieviests ar pirmajām 23 produktu līnijām, kuras tika pārbaudītas un palaistas šajā platformā. Mērķis ir sasniegt 100 produktu līnijas līdz kārtējā gada beigām. Tas būtu ļoti pozitīvi VeChain un tā tīkla pieņemšanai. 

Paredzams, ka jaunajā Walmart China Blockchain izsekojamības platformā tiks iekļautas daudzas dažādas produktu kategorijas. Daži no šajā projektā iekļautajiem produktiem ir svaiga gaļa, rīsi, sēnes, cepamā eļļa un daudz ko citu. Paredzams, ka jaunā izsekojamības sistēma līdz 2020. gada beigām veidos 50% no kopējās svaigās gaļas, 40% no visu iesaiņoto dārzeņu pārdošanas un 12,5% no kopējā jūras produktu pārdošanas apjoma.. 

Paredzams, ka tas būs viens no visvairāk plaukstošajiem izsekojamības produktiem tirgū, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Izmantojot šo sistēmu, indivīdi varēs uzzināt vairāk par katru produktu, ieskaitot pārtikas avotu, un visu loģistikas procesu, ieskaitot pārbaudes ziņojumu un daudzus citus datu punktus. 

VeChain operatīvais direktors Kevins Fengs komentēja sadarbību ar Walmart China: 

“VeChain kā pasaules vadošā uzņēmumu un sabiedrību blokshēmas platforma ir vērsta uz to, lai ļautu uzņēmumiem iesaistīties liela mēroga digitalizācijas procesā, nodrošinot drošus un nobriedušus blokķēdes izvietošanas risinājumus un veicinot plašu blokķēdes tehnoloģijas pielietojumu.”

Tajā pašā laikā viņš paskaidroja, ka šī partnerība ir ļoti svarīga ne tikai blokķēdes tehnoloģijai kopumā, bet arī VeChain un tās tīklam. Tas arī nodrošinās pārredzamāku un pārliecinošāku patēriņa pieredzi. Lai gan ir bijis daudz projektu, kas saistīti ar izsekojamības platformām, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, tas ir viens no vissvarīgākajiem izmēģinājumiem līdz šim.  

Šajā līgumā ir iesaistījusies arī PwC. Viņu mērķis ir veidot uzticību un atrisināt svarīgas problēmas, kas ir divas galvenās PwC prioritātes. Pēc Eltona Jeunga, Stratēģijas un inovāciju vadītāja, PwC kontinentālās Ķīnas un Honkongas domām, Walmart Blockchain izsekojamības sistēma ir lielisks piemērs blokķēdes tehnoloģijai, kas tiek izmantota mazumtirdzniecības nozarē. 

Šīs jaunās ieviešanas arī palīdz uzlabot pārtikas nekaitīgumu un kvalitātes pārvaldību. Tie arī nodrošina spēcīgu garantiju patērētāju uzticības veidošanai, jo ļauj cilvēkiem labāk izprast, kā ar produktiem rīkojas un kā tos pārvalda, līdz tie nonāk pircēja mājās. 

Tas ir viens no galvenajiem Walmart mērķiem, kas strādā, lai uzlabotu pārtikas nekaitīgumu un kvalitātes pārvaldību. Paredzams, ka VeChain blockchain tehnoloģija arī uzlabos izsekojamību un ļaus uzņēmumam kļūt par līderi izsekojamības pārvaldībā. 

Izmantojot VeChainThor Blockchain tīklu, viņi priekšroku dod produktiem, kas rada “lielas bažas un paaugstinātu risku”. PwC un VeChain sniedz tehnisko atbalstu Walmart China, lai tā varētu nevainojami ieviest šīs jaunās uz blokķēdes balstītās izsekojamības sistēmas. 

VeChain jau ir strādājis ar citiem uzņēmumiem tādās valstīs kā Singapūra vai Luksemburga vai tādās pilsētās kā Parīze, Honkonga un Šanhaja. 

Lasiet vairāk ārpus Vechain partnerattiecībām

Lai uzzinātu vairāk par Vechain Thor projektu, skatiet oficiālo rakstu par PIA cenu prognozēšanu un pārbaudiet, vai nav regulāri atjauninājumi. Jūs varat izlasīt mūsu papildu ziņojumu par trim iemesliem, kāpēc PIA varētu drīz atsākties, kā arī PIA tirdzniecības pāru tehnisko analīzi..

Vai jūs interesē PIA iegāde? Jūs varat uzzināt, kā to izdarīt, izmantojot rokasgrāmatu par PIA iegādi Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me