Paulas Claudiusas, „BlockState“ – interviu serijos generalinis direktorius

Paulas Claudiusas yra vienas iš įkūrėjų & „BlockState“ generalinis direktorius.

„BlockState“ yra Šveicarijos saugumo žetonų platforma, skirta nebankiniam turtui, tokiam kaip MVĮ nuosavas kapitalas ir skolos ar nekilnojamasis turtas.

Kaip iš pradžių įsitraukėte į skaitmeninius vertybinius popierius?

„Blockchain“ ir „Bitcoin“ atsitiktinai sutikau 2013 metų pradžioje. Su „Satoshi WP“ mane supažindino draugas, turintis informatikos išsilavinimą. Užtrukau, kol supratau, kokią įtaką technologija iš tikrųjų turės kapitalo rinkoms ir finansams. Pradėdamas savo karjerą investicinės bankininkystės ir privataus kapitalo srityje, buvau labai gerai informuotas apie seną procesą ir su tuo susijusias išlaidas, kurias apmokėjo tarpininkai, už kuriuos mokama daug. Galimybė naudoti DLT kaip katalizatorių visai rinkai transformuoti, ne tik skaitmeninti naują turtą, bet ir galimybė padaryti jį labiau prieinamą platesnei investuotojų bazei buvo priežastis, kodėl nusprendžiau kurti „BlockState“ su savo steigėjais.

Kai kurie nekilnojamojo turto ir skolų pavyzdžiai yra nebankinio turto pavyzdžiai?

„Blue chip“ ir kitas tradicinis turtas yra visų laikų aukščiausias vertinant. Tuo pačiu metu obligacijos duoda mažiausią pajamingumą, kokį matėme per pastaruosius metus. Tai skatina alternatyvaus turto, užtikrinančio didesnį pelningumą, paklausą ne tik instituciniams, bet ir mažmeniniams investuotojams. Todėl manau, kad matysime daug daugiau MVĮ skolų, kurias emitentai padidins žetonų pavidalu, bet ir kitą pelną generuojantį turtą, pvz., Projektų finansavimą ar atvirkštinę nuomą, kuri praeityje buvo investuojama tik sudėtingesniems investuotojams, prieinamą per žetonizuotus vertybinius popierius..

Liepos mėnesį „BlockState“ išleido ataskaitą apie dabartinę pasaulinę STO rinką. Ar ataskaitoje buvo kokių nors stebinančių išvadų?

Mes norėjome patvirtinti savo prielaidas, kurias turėjome rinkoje. Mūsų išvados patvirtino ankstyvąją stadiją, kurioje šiuo metu esame. Tuo pačiu metu reguliavimo institucijos atkreipė dėmesį į poreikį ir parodė savo norą paaiškinti reguliavimą, kad sukurtų reikiamą pasitikėjimą, kurio reikia rinkai, kad paspartėtų tai, ką, manau, pamatysime 2020 m. Pradžioje. Be to, reikalinga infrastruktūra, užtikrinanti likvidumą antrinėse rinkose reguliuojamose biržose, turės įtakos rinkos priėmimui 2020 m.

Ar galėtumėte pasidalinti su mumis išsamią informaciją apie būsimą „Streetlife STO“?

Atsižvelgdami į reguliavimo institucijos patvirtinimą, pamatysime, kad jie bus paskelbti 2019 m. Ketvirtąjį arba 2020 m. Pirmąjį ketvirtį. Kol kas tai yra viskas, kuo galime pasidalinti, nes didelė dalis informacijos apie emisiją yra rezervuota prospektui, kurį turi patvirtinti reguliatorius. Be „Streetlife STO“, mes dirbame su daugeliu kitų Šveicarijos ir Vokietijos reguliuojamų emisijų. Gavę visus reikiamus patvirtinimus, su bendruomene pasidalinsime iškart.

Anksčiau mes pranešėme apie „BlockState“ ketinimą perkelti keletą „ERC-20“ žetonų iš „Ethereum“ blokų grandinės į privačią platinamą knygą, kurią sukūrė „R3 – Corda“. Koks buvo to pagrindas ir ar tai buvo įgyvendinta?

Pagrindinis DLT pagrįstų finansų rinkų pasiūlymas yra sudaryti galimybes naudotis finansinėmis priemonėmis. Štai kodėl mes manome, kad svarbu sukurti skirtingų infrastruktūrų sąveiką, leidžiančią skirtingų tipų investuotojams naudotis tokiu turtu. Matome, kad reguliuojamos įstaigos šiuo metu turi tendenciją pirmenybę teikti ne viešajai infrastruktūrai dėl daugelio priežasčių, turinčių daug prasmės. R3 suteikia puikią infrastruktūrą šiems klientams. Todėl norime įgalinti mūsų ERC pagrįstų vertybinių popierių sąveiką, kad jie būtų prieinami rinkos dalyviams, besiremiantiems R3 infrastruktūra.

„Blockstate“ gali pradėti STO per 10 savaičių, ar galėtumėte pasidalinti tuo, ką „BlockState“ daro, kad tai taptų realybe?

Laiką, kada pradės veikti, dažniausiai nustato laikas, kurį reguliavimo institucija turi patvirtinti emisijas, skirtas mažmeniniams investuotojams per viešą siūlymą. Be to, emitentams paprastai reikia šiek tiek laiko parengti lėšų rinkimo veiklą.

Kalbant apie technologijų ir infrastruktūros nustatymo laiką, mes galime įvykdyti emisiją per savaitę. Su naująja prospektų direktyva, leidžiančia išleisti, atsižvelgiant į valstybę narę, iki 8 mln. Eurų be oficialaus prospekto, 10 savaičių laikas dar labiau sumažės.

Kokie yra minimalūs sąrašo reikalavimai įmonėms, kurios domisi jūsų STO paslaugomis? Be to, kaip pasirinkti, kurias įmones / produktus žymėti?

Mes dirbame kartu su įmonėmis, kurios turi labai stiprią bendruomenę arba didelę klientų bazę, kurią jie paverčia investuotojais, arba brandesnėmis įmonėmis, turinčiomis sveiką finansinę būklę ir todėl patraukliomis konservatyvesniems ir šiek tiek instituciškesniems investuotojams. Šiuo metu bendrovei nėra apibrėžtų kliūčių. Mes nagrinėjame kiekvieną atvejį atskirai.

Investuotojams, kurie domisi STO finansavimu jūsų platformoje, kokias detales jie turėtų žinoti. Ar priimate JAV klientus?

Investuotojų priėmimas priklauso tik nuo pasiūlymo, o ne nuo mūsų platformos. Paprastai mes palaikome viešuosius siūlymus, leidžiančius dalyvauti tiek mažmeniniams, tiek instituciniams investuotojams, užtikrindami, kad mūsų infrastruktūra patenkintų specifinius emitento poreikius per savisaugą ir reguliuojamus saugojimo partnerius..

JAV klientai yra ypatingas atvejis, nes atitikties reikalavimai sukuria papildomus procesus ir su ataskaitomis susijusias užduotis. Todėl mūsų klientai dažnai nepriima JAV investuotojų į savo pasiūlymus.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „BlockState“?

Kadangi mes kuriame šią rinką ankstyvajame etape, noriu pabrėžti keletą puikių pramonės įstaigų, su kuriomis dirbome, kurios padeda sukurti profesionalios skaitmeninio turto erdvės pagrindą. Aš galiu labai susisiekti  INATBATAI YRA ir MAMA visiems dirbantiems šioje erdvėje.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „BlockState“, mūsų „BlockState Business“ sąrašą arba sekite Paulas Claudius socialiniame tinkle „Twitter“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me