Kas yra bangos (bangos) – viskas, ką reikia žinoti

Bangos (WAVES) yra rusiška, decentralizuota ir plataus spektro mainų platforma, sukurta ant „Scorex“ sistemos. Platforma suteikia savo vartotojams paprastas priemones kurti ir išleisti turtą bei pasirinktinius žetonus.

Vienas iš pagrindinių platformos tikslų yra pasiūlyti savo vartotojams stabilią „blockchain“ aplinką, leidžiant jiems pervesti „fiat“ valiutą per „blockchain“ be jokių nestabilumo problemų.

Tai daro tai ypač patraukli investuotojams, norintiems pritraukti sutelktinio finansavimo projektus, arba tiems, kurie nori efektyvaus savo skaitmeninių valiutų ir programoje esančių valiutų sistemų kūrimo būdo..

darbas

Pradedant „Waves“

Savo žetoną galima sukurti vos per kelias minutes; tačiau atkreipkite dėmesį, kad registruodami savo sąskaitą, jūsų bus paprašyta išsaugoti slaptą frazę (SEED) ir apsaugoti paskyrą slaptažodžiu.

Kaip veikia „Waves“ platforma

„Waves“ siekia patobulinti tipinį „blockchain“ protokolą, kai tinklo kliento programinę įrangą reikia atnaujinti kiekvienam naujam operacijų tipui, paprastai žinomam kaip „hard forks“. Trumpai tariant, nauji operacijų tipai įgyvendinami naudojant papildinius, kaip plėtinius, ant pagrindinės programinės įrangos.

Platforma taip pat veikia su išmaniosiomis sutartimis, tačiau jos neturi daug bendro su kitų tipų sutartimis, pavyzdžiui, iš „Ethereum“. Išmaniosios sutartys rašomos naudojant įmontuotus papildinius, taip supaprastinant visą procesą.

„Custom Application Token“ (CAT), decentralizuotas keitimasis (DEX) ir įvairios anonimiškumo funkcijos yra tik keletas elementų tipų, įtrauktų į pagrindinę programinę įrangą..

Pasirinktiniai programos žetonai – CAT

Kaip minėta anksčiau, vienas iš pagrindinių platformos tikslų yra lengvas pasirinktinių žetonų kūrimas ir lengvas perdavimas. Žetonus galite sukurti naudodami savo mobilųjį įrenginį per „Android“ ir „iOS“ programas arba per interneto klientas. Arba tai galima padaryti įdiegus „WavesLiteApp“ plėtinys kompiuterio „Chrome“ naršyklėje.

Taip pat yra darbastalio piniginė prieinama. Tačiau nepamirškite, kad tai labai eksperimentuojama.

Platforma leidžia jums pritaikyti šiuos žetonus tiek, kad jie galėtų reprezentuoti beveik viską. Atkreipkite dėmesį, kad sukurti žetoną kainuoja 1 WAVE.

programa

Decentralizuotas mainai – DEX

Tai leidžia klientams iškeisti savo BTC, ETH ar kitas kriptovaliutas į „Waves“. Be to, jie gali būti keičiami mainais už kitas tokias problemas „Waves“ platformoje.

Pagrindinė „Waves“ siūlomų decentralizuotų mainų naudojimo nauda yra patobulintas saugumas ir tai, kad jūs visiškai kontroliuojate savo lėšas ir sąskaitą. Kadangi jis yra decentralizuotas, tai taip pat reiškia, kad jame nėra trečiųjų šalių.

Platformos decentralizuota mainų sistema naudoja automatizuotą atitikiklį, kad suporuotų pirkimo / pardavimo užsakymus ir keistų žetonus. Kaip ir tikėtasi, populiariausi DEX sandoriai vyksta tarp „Waves“ ir „Bitcoin“.

Išsamų prekybos porų sąrašą galite rasti „CoinMarketCap“.

dex

Bangos žetonas

Žetonai yra atsakingi už visas operacijas platformoje. „Waves“ žetonai saugos tinklą ir visą turtą toje konkrečioje platformoje. Pvz., Kai norite pervesti turtą arba norite į piniginę atsiimti įvairų turtą valiutos pavidalu, bus naudojami tie patys žetonai.

„Waves“ taip pat naudoja dviejų pakopų architektūrą, daugiausia siekdama išvengti mastelio problemų. Šio tipo architektūra naudoja tiek lengvus, tiek pilnus mazgus, kad išlaikytų tinklą, kuris kardinaliai skiriasi nuo to, kurį šiuo metu naudoja dauguma kriptovaliutų..

Lengvieji mazgai labai priklauso nuo visų mazgų, kad būtų galima patvirtinti operaciją, nes jie niekada neatsisiunčia „blockchain“. Jų jungtis įmanoma naudojant „Scorex“ platformą. Paprasčiau tariant, lengvi mazgai naudoja dabartinę tinklo būseną, o ne atsisiųsti visą operacijų istoriją. Tinklo būsena naudojama nustatant išsamią mokėjimo patikrinimo proceso informaciją.

Šiuo metu apyvartoje yra apie 1 milijonas „Waves“ žetonų, kuriuos laiko „Proof-of-Stake“ konsensuso algoritmas. Ši išsinuomotų kortelių įrodymo sistema leidžia jums pastatyti savo žetonus laikinai suteikiant jiems visus mazgus.

Norėdami paleisti pilno režimo režimą, jums reikia 10 000 bangų. Dalyvauti lažybose vis tiek galima, net jei neturite reikiamo žetonų kiekio, išnuomodami savo bangas vienam iš daugybės viešųjų kasybos baseinų.

Komanda

Projekto komanda turi vieną didelį tikslą, ty pagerinti viską, kas yra „blockchain“ žetonų tobulinimui, ir, nors „Waves“ žetonai iš tiesų yra paprasti, juos taip pat labai lengva naudoti.

Dauguma komandos narių dalyvavo NXT ilgam laikui. Tačiau nelaimingas ICO, prieštaringi sprendimai dėl vystymosi ir besikeičiančios vystymo komandos nulėmė sprendimą palikti savo projektą ir pradėti savo projektą.

Komanda pradėjo „Waves“ projektą nuo nulio taško; taigi „Waves“ iš esmės skiriasi nuo „NXT“, daugiau dėmesio skiriant „fiat“ integracijai. Kitas vertas dėmesio faktas yra tas, kad bendrovė neseniai bendradarbiavo su „Deloitte“ ir Rusijos nacionaliniu atsiskaitymų depozitoriumi.

Komanda

Kaip nusipirkti bangas

Kai reikia pirkti WAVES, jums suteikiama daugiau nei viena parinktis, įskaitant keletą populiariausių mainai ten kaip „Tidex“, Binansas, BCEX, Exmo, Bittrex, ir „Livecoin“, bet ir platformos vidaus decentralizuoti mainai DEX.

Jei pasirenkate išorines biržas, tokias kaip „Binance“ ir „Bittrex“, pirmiausia turite įsigyti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ ir tik išpardavę juos į WAVES..

Kainos numatymas

Kriptovaliuta prasidėjo labai teigiamai, ji galėjo labai padidinti savo kainą, palyginti su BTC ir JAV doleriais. Vėliau jis išliko labai stabilus, o tai yra geras ženklas. Žinoma, jis turėjo savo pakilimų ir nuosmukių, tačiau visada buvo aiškiai diapazone – nuo 2,5 iki 5,5 USD.

Kai visos virtualios valiutos ir „Bitcoin“ (BTC) išsiplėtė 2017 m. Gruodžio mėn. Ir 2018 m. Pradžioje, „Waves“ pasiekė 16 USD. Šiuo metu yra prekiaujama maždaug 4 USD.

Ateityje vis tiek galime pastebėti panašų elgesį. Kainų modelis laikui bėgant kartojasi. Mes lengvai galime pastebėti, kad kitame judėjime aukštyn jis viršija 8 USD, atrodo, kad jis tik prasidėjo. Ilgainiui atrodo, kad kaina taip pat kyla į priekį.

Žinoma, turime atsižvelgti į tai, kad virtualios valiutos yra labai nepastovus turtas. Jei yra svarbus įvykis, dėl kurio kainos krinta, „Waves“ vadovautųsi šia tendencija.

Išvada

„Waves“ (WAVES) yra perspektyvus šifravimo projektas, kuris per labai trumpą laiką sugebėjo pasiekti dėmesio vertą rinkos kapitalizaciją. Platforma suteikia jums paprastą būdą kurti savo žetonus su visais gretimais su „blockchain“ susijusiais pranašumais. „Waves“ taip pat veikia kaip decentralizuota mainų sistema, o tai, kad jos pastovus tiekimas yra 100 mln., Taip pat dar labiau išpopuliarins kitą laikotarpį..

Atrodo, kad projekto komanda nori pakelti projektą į naujas aukštumas, o prasminga partnerystė su Rusijos vyriausybe tikrai padės produkto įvaizdžiui su būsimais investuotojais.

„Waves“ kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me