Kas yra „Airdrop“ – 5 geriausi visų laikų „Airdrop“ lašai

Didžioji dalis šifravimo bendruomenės žino ar bent jau girdėjo terminą „aerodromas“. „Airdrop“ yra tada, kai „blockchain“ projekto kūrėjai dovanoja savo vartotojams nemokamas kriptovaliutos monetas ar platformos žetonus, jei jie atitinka jų reikalavimus..

Norėdami gauti nemokamų monetų, dažnai reikalaujama, kad jums priklausytų tam tikras kiekis platformos žetonų ar žetonų ir kad jie būtų saugomi jiems skirtoje piniginėje. Daugelyje „Airdrop“ platformų taip pat reikalaujama, kad užsiprenumeruotumėte, paskelbtumėte ar pasidalintumėte apie jas ką nors socialinės žiniasklaidos platformose, tačiau tai skiriasi kiekviename projekte..

„Airdrop“ dovanos dažniausiai vyksta taip: tikslią datą, kuri bus paskelbta, projektas padarys momentinį „blockchain“ vaizdą, kuriame bus parodytos sąskaitos ir jų likutys tą akimirką. Tada žetonų savininkams bus suteiktas tam tikras monetų / žetonų kiekis, kaip paviešinta. Šie oro lašai yra platinami keliuose blokiniuose tinkluose, tačiau „Ethereum“ turi daugumą esamų šifravimo projektų, pagrįstų savo „blockchain“, ir yra žinomi dėl to, kad jie organizuoja oro lašus.

„Hydro Airdrop“

Vandenilio aerodromas

“Hydro” yra projektas, kurį sukūrė Vandenilis bendrovė, finansinių paslaugų kūrėjų ir įmonių technologijų platforma, sukurta tam, kad privačios sistemos galėtų sąveikauti su viešąja blokų grandine.

Šis hibridas tarp privataus ir viešojo modelio leidžia finansinių paslaugų platformoms kontroliuoti paskirstytos, skaidrios ir neginčijamos viešosios knygos dinamiką. Projekte akcentuojamos tam tikros sritys, kurias reikia tobulinti, pavyzdžiui, patvirtinimas, tapatybės valdymas, dokumentų saugumas, operacijos ir dirbtinis intelektas.

„Hydro“ savo aerodromą užbaigė vasario 16 d., Iš viso išdalindama 2 632 330 741,57. Pirmieji 25 000 kūrėjų, dalyvavusių išleidimo laikotarpiu, galėjo gauti mažiausiai 222 222 HYDRO žetonus. Skirtingai nuo daugumos projektų, nė vieno iš esamų HYDRO žetonų negalima nusipirkti. Šis žetonų paskirstymas yra galutinis, nes komanda pareiškė, kad daugiau nelaikys oro lašų.

Šiandien ta diena! Registracija baigiasi šį vakarą 23:59 EST, po to prasidės žetono platinimu #Airdrop. #blokaschainas #fintech # kūrėjai https://t.co/i5NSLyFFun pic.twitter.com/wusMT8DeZj

– Vandenilis (@HydrogenAPI) 2018 m. Vasario 16 d

„Polymath“

„Polymath“ yra „blockchain“ platforma, kurios tikslas yra sąsaja tarp tradicinių finansinių vertybinių popierių ir „blockchain“ technologijos. Moneta ir platforma buvo sukurtos siekiant supaprastinti teisinį saugumo žetonų kūrimo ir pardavimo procesą. Jų naujas vyriausybės reikalavimus atitinkantis simbolinis standartas ST20 gali priklausyti ir turėti tik įgaliotų investuotojų sąrašą.

Sausio 31 d. „Polymath“ sėkmingai išplatino 9556 000 „POLY“ žetonų 38, 224 piniginėms.

„POLY Airdrop“ oficialiai baigtas!

Mes sėkmingai paskirstėme 9 556 000 POLY 38 224 adresams.

Didžiulis ačiū mūsų bendruomenei už dalyvavimą ir pasidalijimą visomis nuostabiomis žinutėmis su mumis. Tai tik pradžia…

Tegul prasideda antspaudas. pic.twitter.com/hCLWnFxTQ8

– „Polymath“ (@PolymathNetwork) 2018 m. Vasario 1 d

Dėl precedento neturinčio „Polymath Airdrop“ naudotojų susidomėjimo (daugiau nei 40 000 programų iš viso pasaulio) jie gerokai padidino žetonų kiekį, kurį iš pradžių planavo atiduoti.

Siekdami užtikrinti, kad šis orlaivis veiktų sąžiningai, jie reikalavo, kad kiekvienas dalyvis užbaigtų „Pažink savo klientą“ ir kovos su pinigų plovimu (KYC / AML) procesą. Tokiu būdu jie patvirtino, kad tik realūs „Polymath“ platformos vartotojai gauna savo žetonus (vietoj robotų), o tai savo ruožtu leido paskirstyti didesnę sumą savo investuotojams.

„Airdrop“ registracijos procesas baigėsi sausio 10 d., Kai buvo patvirtinta, kad ankstyvieji vartotojai gavo POLY žetonus. Ženklų, kuriuos ankstyvasis taikytojas gavo per orlaivį, kiekis buvo 250 POLY žetonų.

Decred

„Decred“ (DCR) yra „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, kuri siekia suteikti prioritetą decentralizuotam valdymui ir sukurti kriptovaliutą, kuri veikia autonomiškai.

Lėktuvas prasidėjo viešai paskelbus „Decred“ 2015 m. Gruodžio 15 d., O kampanija baigėsi 2016 m. Sausio 18 d. Iš viso 3244 pareiškėjai sėkmingai užbaigė oro erdvės patvirtinimo procesą pateikdami „Decred“ adresą.

Registracija į oro uostą buvo galima 34 dienas, o į procesą įsitraukė dalyviai iš 99 skirtingų šalių. Kiekvienas sėkmingas dalyvis gavo apytiksliai 258,93958076 Decred, kai į piniginę įvedė savo sukurtą (ir išsaugotą) sėklą..

Kvietimų el. Laiškai prasideda 2016 m. Sausio 8 d. „Airdrop“ registracija veikia iki sausio 18 d. Paraiškos apdorojamos iki „mainnet“ paleidimo! #decred

– Decred (@decredproject) 2016 m. Sausio 7 d

Taip pat buvo atlikti patikrinimai, siekiant ištirti IP adresų ir el. Pašto adresų panašumą tarp įrašų – šis procesas taip pat buvo atliekamas rankiniu būdu. Nors nėra tobulos vertinimo sistemos, jie dėjo daug pastangų, kad kiekvienam pareiškėjui sumokėtų kuo daugiau laiko.

Tačiau norėdamas nuraminti bendruomenės susirūpinimą, projektas nusprendė atlikti dar vieną (ir paskutinį) duomenų bazės šlavimą, siekiant patikrinti jos vientisumą ir pašalinti probleminius pareiškėjus, kurie buvo pripažinti apgaulingais. Šio patikrinimo rezultatas parodė, kad kiekvienas laimėjęs dalyvis gavo šiek tiek daugiau monetų nei nurodyta – bet ne mažiau nei numatyta 258 93958076 suma.

eBTC

„eBTC“ yra su ERC20 suderinama „Bitcoin“ versija, sukurta „Ethereum“ blokų grandinėje. Moneta buvo sukurta siekiant sujungti geriausias dviejų pagrindinių valiutų savybes, nes jos riba siekia 21 mln., Suderinama su išmaniosiomis sutartimis ir greitesnė operacijų trukmė..

Registracija į oro uostą baigėsi rugsėjo 29 d., 15:00 val. EST, o žetonai buvo išplatinti rugsėjo 30 d. Jie atidavė 95% (19 950 000) savo eBTC savo aviacijos kampanijoje, kuri buvo paskirstyta vienodai tarp adresų, kurie buvo pateikti dalyvavimui. Pasibaigus oro uostui, moneta kainavo apie 0,03 USD.

Registracijos laikotarpis $ EBTC airdrop baigėsi! Ačiū visiems užsiregistravusiems, žetonai bus išdalinti rytoj. # eBTC #ETH

– eBTC (@ebtctoken) 2017 m. Rugsėjo 29 d

Ontologijos aerodromas

Ontologija (ONT) yra „blockchain“ ir paskirstytasis knygos tinklas, skirtas priimti „dApps“ ir išmaniųjų sutarčių platformas..

2018 m. Kovo 7 d. „Ontology“ užbaigė savo pirmąjį aerodromą tiems, kurie užsiprenumeravo jų naujienlaiškį ir dalyvavo „NEO DevCon“. Žmonėms, užsiprenumeravusiems „Ontology Newsletter“ 2018 m. Sausio mėn., Buvo išleista 1 000 Ontology (ONT) žetonų, o „NEO DevCon“ dalyviai gavo 500 ONT žetonų. Tuo metu ONT vertė buvo maždaug 10 USD, skelbia „Coinmarketcap“.

Ontologija baigia platinti ONT naujienlaiškių prenumeratai ir „NEO DevCon Airdrops“! https://t.co/ypu43oCJle $ ONT

– Ontologija (@OntologyNetwork) 2018 m. Kovo 7 d

„NEO blockchain“ momentinė nuotrauka buvo padaryta 1 974 823 bloko aukštyje, kuri įvyko 2018 m. Vasario 28 d. 9:15:33 (UTC +8)..

Kiekvienam turimam NEO kiekvienai NEO piniginei buvo skirta 0,2 ONT žetono. 0,1 ONT buvo iš karto prieinamas, o kitas 0,1 ONT buvo išplatintas, kai Ontology paleido savo maitinimo tinklą. Ontologijos galima įsigyti iš Binansų mainai.

Skaityti daugiau:

  • „EOS Airdrops“ ir kaip gauti nemokamų žetonų
  • „EOS Airdrop“: nemokami „eosDAC“ žetonai
  • ETC Callisto Airdrop (CLO) – viskas, ką reikia žinoti

Išvada

Išplatindami žetonus bendruomenei, ICO ir projektai leidžia jų kriptografijai pereiti į kitą kūrimo etapą. Padaryti altcoins labiau prieinamą daugiau žmonių visada buvo iššūkis, tačiau „airdrops“ kampanijos, regis, gerokai palengvina procesą.

Ar šie turėtojai laikys šiuos žetonus, nes jie tikrai tiki jo galimybėmis, ar nedelsdami jais keičiasi prekybos platformose.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me