Ieguldījumi Klusā okeāna bioloģiskajās zinātnēs Kalifornijā, Inc (NASDAQ: PACB)

Kalifornijas Klusā okeāna biozinātnes, Inc (NASDAQ: PACB ) ir biotehnoloģijas uzņēmums, kas ražo DNS sekvencēšanas tehnoloģiju izmantošanai dažādiem zinātniskās izpētes mērķiem. Izmantojot Kalifornijas mašīnu Pacific Bioscience, zinātnieki laboratorijās visā pasaulē spēj ātri un precīzi novērot DNS reāllaikā, ļaujot piekļūt visam ģenētiskās informācijas spektram, kas vēl nekad nebija bijis pieejams. Kā salīdzinoši jauns uzņēmums viņu aparatūras un programmatūras attīstība jau ir izraisījusi vairākus nozīmīgus zinātnes sasniegumus, un tāpēc Kalifornijas Klusā okeāna bioloģiskās zinātnes ir kļuvušas par vienu no pazīstamākajiem nosaukumiem biotehnoloģijas telpā.

Kas ir Klusā okeāna bioloģiskās zinātnes Kalifornijā, Inc (PACB)?

Atrodas Silīcija ielejā, Pacific Biosciences of California, Inc. (PacBio) ir biotehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz tādu produktu un tehnoloģiju radīšanu, kas tiek izmantoti ģenētisko pētījumu veicināšanai. Uzņēmumu 2004. gadā dibināja doktors Stefans Tērners ar nosaukumu Nanofluidics, Inc., pirms dažus gadus vēlāk to pārdēvēja. Tikai pēc dažām īsām desmitgadēm uzņēmums ir paplašinājies līdz vairāk nekā 400 darbiniekiem un lepojas ar plašu produktu klāstu, ieskaitot sekvencēšanas mašīnas, analītisko programmatūru un “palīgmateriālus”, kas ir ķīmiskas vielas, kuras tiek izmantotas DNS pārveidošanas procesā gatavā formātā. kas jālasa ar sekvencēšanas mašīnām.

Uzņēmums darbojas trīs galvenajās nišās: augu un dzīvnieku zinātne, cilvēku biomedicīnas pētījumi, kā arī mikrobioloģija un infekcijas slimības. Izmantojot PacBio iekārtas, augu un dzīvnieku zinātnes pētījumus var veikt ar tik maziem organismiem kā odi, kas satur tikai 5 nanogramus DNS. Pētot augu un dzīvnieku ģenētiku, PacBio tehnoloģija veicina pētījumus, kas izmantoti, lai izpētītu novatoriskus pārtikas un enerģijas piegādes uzlabošanas veidus. Cilvēka biomedicīnas zinātnes nozarē pētījumi, izmantojot PacBio produktus un pakalpojumus, ļauj izpētīt ģenētiskās variācijas, lai noteiktu iespējamos slēptos iedzimtos slimību cēloņus. Spējot precīzi noteikt epigenētiskās izmaiņas, specifiskās ģenētiskās variācijas, kas ir slimību pamatā, būs vieglāk saprotamas. Tā kā šī tehnoloģija kļūst arvien pieejamāka zemāku izmaksu dēļ, ārsti varēs uzlabot pacientu diagnosticēšanas „atrisināšanas ātrumu”. Visbeidzot, mikrobioloģisko un infekcijas slimību izpētē ļoti tiek izmantotas PacBio iekārtas, kas ir novedušas pie sasniegumiem, atrodot ārstniecības līdzekļus un vakcīnas dažādiem vīrusiem, baktērijām un citiem mikrobiotiskiem organismiem.

Kāpēc Klusā okeāna bioloģiskās zinātnes Kalifornijā, Inc (PACB) Matērija?

Uzņēmums ir labi pazīstams ar novatoriskas tehnoloģijas izstrādi, lai pētītu DNS, RNS un olbaltumvielu sintēzi un regulēšanu. 2011. gadā Kalifornijas Klusā okeāna daļa tirgū laida savu pirmo produktu – DNS secības noteikšanas iekārtu PacBio RS. PacBio RS bija pirmā mašīna, kurā tika izmantota vienmolekulu reāllaika (SMRT) sekvencēšanas tehnoloģija. SMRT ir PacBio izstrādāta sekvencēšanas tehnoloģija, kas ļauj zinātniekiem reāllaika novērojumu ceļā izprast bioloģisko sistēmu iekšējo darbību. SMRT tehnoloģijai ir iespēja sekvencēt veselus genomus vai mērķēt uz noteiktām DNS / RNS sekcijām. Šī tehnoloģija arī ļauj izsekot sarežģītām baktēriju, vīrusu un citu slimību populācijām un novērot reakcijas uz zāļu ārstēšanu. Divas galvenās PacBio SMRT sekvencēšanas mašīnu priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem ir to zemās izmaksas par katru genomu un liela apjoma produkcija. Pēc pirmā produkta PacBio RS izlaišanas SMRT sekvencēšanai bija iespēja nolasīt 1110 bāzes, kas ir mazākās DNS vienības. Šī tehnoloģija gadu gaitā piedzīvoja papildu jauninājumus, un jaunākajai iterācijai, kuras nosaukums ir Sequel II sistēma, tagad ir iespēja nolasīt vairāk nekā 500 miljonus bāzu. Par šiem sasniegumiem PacBio un viņu mašīna Sequel II saņēma balvu no Zinātnieks top 10 inovācijām 2019. gadā.

Šie notikumi ir padarījuši mūsdienu DNS lasīšanu daudz ātrāku un rentablāku nekā jebkurš no tā priekšgājējiem. Arī jaunākajām PacBio izstrādātajām sistēmām lasīšanas precizitāte pārsniedz 99,9% precizitāti, kas ir svarīgi, lai nodrošinātu uzticību un derīgumu zinātnieku aprindās. Šo priekšrocību dēļ šī mašīna ir kļuvusi par pirmo zinātnieku izvēli, kuri meklē ļoti precīzus lielu DNS un citu ģenētisko materiālu daļu rādījumus.

Kalifornijas Klusā okeāna biozinātnes, Inc (PACB) Perspektīvas

Tā kā ģenētiskā secība kļūst arvien pieejamāka, katru dienu tiek atklāti jauni tehnoloģijas izmantošanas veidi. PacBio lēš, ka līdz 2025. gadam gadā tiks veikti 10 miljoni cilvēku ģenētisko secību un ka kādu dienu tehnoloģija kļūs par ikdienas veselības aprūpes daļu. Ar uzticamu un uzticamu aparatūru un programmatūru PacBio ir labā pozīcijā, lai turpinātu dominēt tirgus daļas ziņā, un joprojām ir labi novērtēts partneris uzņēmumiem visā pasaulē.

PacBio izstrādātā SMRT sekvencēšanas tehnoloģija ir viena no labākajām nozarē un ir izpelnījusies konkurentu interesi. Illumina, vēl viens biotehnoloģijas nozares līderis, 2018. gadā veica uzņēmuma iegādi par 1,2 miljardiem dolāru. Darījums galu galā izkrita, abiem uzņēmumiem atsaucoties uz ilgstošs regulatīvās apstiprināšanas process kā galveno iemeslu savstarpējai vienošanās izbeigt līgumu. Neskatoties uz to, citu uzņēmumu interese parāda SMRT sekvencēšanas tehnoloģijas pievilcību un papildinošo lomu, ko tā varētu spēlēt citiem topošajiem biotehnoloģijas jauninājumiem.

Kur nopirkt Pacific Biosciences of California, Inc (PACB)?

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Klusā okeāna bioloģiskajās zinātnēs Kalifornijā, Inc (NASDAQ: PACB) Ieguldījumi Klusā okeāna bioloģiskajās zinātnēs Kalifornijā, Inc (NASDAQ: PACB) Ieguldījumi Klusā okeāna bioloģiskajās zinātnēs Kalifornijā, Inc (NASDAQ: PACB)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Tā kā uzņēmums, kas pastāv tikai mazāk nekā divas desmitgades, PacBio izstrādātā SMRT sekvencēšanas tehnoloģija ļāva ieviest jauninājumus jau ilgstoši ietekmēt zinātnieku aprindas. Tā kā izmaksas turpina samazināties, DNS sekvencēšana var kļūt par ikdienas veselības aprūpes daļu. Šīs tehnoloģijas potenciālā sasniedzamība tirgū ir gandrīz neierobežota. Kalifornijas Klusā okeāna bioloģiskās zinātnes kā līderis kosmosā ir ļoti labā pozīcijā, lai izmantotu ļoti perspektīvo nozares izaugsmi nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me