Trezoras vs. Didžioji knyga vs. „BC Vault“ apžvalga – atnaujinta analizė

Pasirinkę būti kriptovaliutų pamišimo dalimi, įsigijote „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ar kitą kriptovaliutą ir esate HODLing. Kas dabar? Na, jūsų svarbiausias prioritetas yra apsaugoti savo skaitmeninį turtą.

Aparatinės piniginės paprastai yra saugiausios ir yra tinkamiausias daugelio kriptovaliutų turėtojų saugojimo būdas. Paprastai šios piniginės prisijungia prie kompiuterio per USB prievadą arba rankinį įrenginį per „Bluetooth“.

Rinkoje yra dvi pagrindinės aparatinės piniginės – Trezoras ir „Nano S“ knyga ir naujas galingas konkurentas – BC skliautas

Tiek „Trezor“, tiek „Ledger“ įsitvirtino kaip populiarūs šaltų piniginių variantai. „BC Vault“ yra neseniai pristatytas produktas, kurį pagamino į saugumą orientuota įmonė. Jie turi keletą svarbių „Trezor“ ir „Ledger“ privalumų, kuriuos apžvelgsime žemiau.

Visos šios piniginės išsaugo jūsų kriptovaliutos privatų raktą neprisijungus veikiančioje aplinkoje, kad įsilaužėliai negalėtų pavogti jūsų asmeninio rakto. Kad kas nors pavogtų jūsų monetas, jis turėtų pavogti jūsų aparatinę piniginę ir kažkaip priversti jus duoti savo slaptažodį ir PIN kodą.

Viena iš pagrindinių problemų, susijusių su skaitmeninių valiutų valdymu mainais, yra ta, kad jos nėra visiškai saugios. Nors kai kurie iš jų siūlo saugius sprendimus ir imasi visų būtinų veiksmų, kad apsaugotų vartotojų lėšas, jei į juos būtų įsilaužta, rizikuojate prarasti monetas. Be to, jei jie turi galimybę grąžinti vartotojams prarastas lėšas, procesas gali būti kažkoks nerimą keliantis dalykas. 

Kriptovaliutų piniginės, nesusijusios su laisvės atėmimu, padeda vartotojams saugiau tvarkytis su kriptovaliutomis, nei galėtų padaryti laisvės atėmimo piniginės. Tačiau geriausios kriptografinės piniginės, skirtos saugiai saugoti lėšas, yra aparatinės piniginės.

Aparatinės įrangos piniginių privalumai

 • Asmeninio rakto informacija yra saugoma aparatinėje įrangoje ir niekada nėra veikiama veikiančios sistemos.
 • Aparatinės piniginės yra atsparios bet kokiai kenkėjiškai programinei įrangai, skirtai išrauti asmeninius raktus ir pavogti lėšas.
 • Jei pametate piniginę, visada galite susigrąžinti monetas naudodami sėklų atkūrimo frazę ar kitus atsarginius metodus (BC VAULT).
 • Prieš išleisdama bet kokią monetą, aparatinė piniginė paprašys jūsų patvirtinti operaciją savo kompiuteryje. Tai užtikrina, kad jokia moneta nebus išleista be jūsų žinios.
 • Piniginės yra šifruojamos PIN kodu, pvz., Debeto kortelėmis, o tai suteikia daugiau saugumo jūsų skaitmeniniam turtui.
 • Dauguma aparatinės piniginės gali palaikyti kelias kriptovaliutas.

Taigi, kuri yra geriausia aparatinė piniginė? Manome, kad geriausia leisti funkcijoms kalbėti už save.

„Trezor“ apžvalga

„Trezor“ aparatinę piniginę 2014 m. Vasarą pradėjo Čekijos respublika. SatoshiLabs. Tai buvo pirmoji „Bitcoin“ piniginė rinkoje ir, ko gero, geriausia reputacija. Tai siūlo saugaus šaldymo saugojimo ir galimybės išleisti kriptovaliutas derinį taip pat patogiai, kaip ir karštą piniginę. Tai leidžia jums saugoti asmeninius raktus ir skaitmeniniu būdu pasirašyti operacijas be interneto ryšio.

„Trezor“ turi daug privalumų tvarkant kriptovaliutas. Ši piniginė siūlo slaptažodžių tvarkytuvę, kuri leidžia atskirai šifruoti slaptažodžius ir sinchronizuoti juos su privačiu debesiu. Jis siūlo saugią administratoriaus SSH prieigą, kuri apsaugo vartotojų prieigą prie savo serverių. Galiausiai, piniginė leidžia vartotojams apsaugoti internetines paskyras ir tapatybę naudojant 2 veiksnių autentifikavimą. 

„Trezor“ taip pat siūlo kitus sprendimus pažangesniems vartotojams, įskaitant nesunaikinamą nerūdijančio plieno piniginę, alternatyvą popierinei atsarginei kopijai. Tai yra geriausias būdas išsaugoti „Recovery“ sėklą, jei pamestumėte piniginę. Tai taip pat privalumas, nes jo konkurentai nesiūlo panašių sprendimų kaip šis produktas. Nepaisant to, jo kaina yra 131 EUR, todėl tradiciniam vartotojui sunku įsigyti ir piniginę, ir „Cryptosteel“ sprendimą..

„Trezor“ piniginė pritvirtinta prie kompiuterio e1514611511143

Šaltinis: https://www.easycoinbuy.com

„Ledger Nano S“ apžvalga

Aparatinės įrangos piniginė „Ledger Nano S“ yra aštuonių Prancūzijos bendrovės „Ledger“ ekspertų idėja. 2014 metais paleista „Ledger“ yra labai saugi alternatyva kriptovaliutų saugojimui ir valdymui. „Nano S“ siūlo daugybę malonių funkcijų. Be jau patrauklaus dizaino, aparatinė piniginė, pagrįsta BOLOS platforma yra nedidelis kriptografinis stebuklas, pasižymintis aukšto saugumo funkcijomis, tokiomis kaip „BIP39 Seed“ (nuo 12 iki 24 žodžių) ir 4 skaitmenų prisijungimo PIN kodu.

„Ledger“ per pastaruosius kelerius metus plėtėsi rinkoje ir sugebėjo pritraukti daug naujų klientų. Siūlyti daugybę virtualių valiutų ir „Ledger Live“ buvo du svarbiausi bendrovės priimti sprendimai, kurie leido jai įgyti didesnę rinką. Paprastai „Ledger“ pasiūlė pigesnius produktus nei „Trezor“, o tai taip pat labai svarbu vartotojams.

knygos piniginės apžvalga 1

Šaltinis: ledger.com

„BC Vault“ apžvalga

BC skliautas yra aparatinė piniginė, sukurta „Real Security“. Jie yra kibernetiniam saugumui skirta įmonė ir didžiausios saugumo konferencijos iš Adrijos jūros regiono vedėjai – RIZIKOS konferencija.

„BC Vault“ buvo sukurtas, nes tokios aparatinės piniginės, kaip „Trezor“ ir „Ledger“, 100% nesusitelkia į savo problemas. Pavyzdžiui, „Saleem Rashid“ paskelbė didelę „Ledger“ saugumo problemą Interneto svetainė. „Bitcoin Magazine“ taip pat paskelbė straipsnį apie Piniginė. Nesėkmės demonstracija. Didžiosios knygos atsakymas & „Trezor“ pasirodė gana greitai, tačiau jie nebuvo tokie, kokių tikėjosi kripto bendruomenė. Štai kodėl „BC Vault“ atėjo į gyvenimą, todėl jūsų lėšas gali užtikrinti komanda, orientuota tik į saugumą.

Be to, kiekvienas „BC Vault“ yra išsiųstas iš anksto su privačiu raktu, užšifruotu kaip ir kiekviena įrenginio piniginė. Raktas atitinka viešąjį adresą, kuriam priklauso 1.0 BTC. Pertraukite tai ir jūsų lėšos. Tai mums primena ESG stiklo istoriją – kuri autobusų stotelėje pastatė 3 milijonus dolerių grynųjų ir kas galėjo jas sulaužyti, galėjo išsinešti pinigus namo. Pinigų yra ir dabar.

Be to, „BC Vault“ yra apsaugotas visuotiniu PIN kodu ir slaptažodžiu, kurie reikalingi norint pasiekti jūsų lėšas. Išsamesnės informacijos apie tai, kaip jį nustatyti, galite pamatyti vaizdo įrašą. Dar vienas įdomus dalykas, kurį reikia paminėti apie „BC Vault“, yra tai, kad jie net nenaudoja BIP39 / 44 ir savo pirmosios komercinės daugialypės piniginės su saugiomis atsarginėmis kopijomis pagal numatytuosius nustatymus. Privatūs raktai yra užšifruoti ir saugomi moderniausioje parduotuvės terpėje – Ferroelektrinėje RAM. FRAM saugo dešimtmečiais matuotus duomenis ir palaiko daug daugiau rašymo ciklų kaip tradicinę „Flash“ saugyklą.

„BC Vault“ bandė pasiūlyti trečiąjį aparatinės piniginės sprendimą, skirtą asmenims laikyti savo virtualias valiutas, be tradicinių „Ledger vs Trezor“ parinkčių. Kaip naujokas erdvėje, „BC Vault“ sugebėjo atkreipti vartotojų dėmesį ir gauti bendruomenės palaikymą. Šiais laikais „BC Vault“ tapo trečiuoju aparatūros piniginių rinkos dalyviu kriptografijos pramonėje.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Kalbant apie dizainą, piniginės yra praktiškai vienodos. Visi trys yra maži ir kompaktiški. Jie turėtų patogiai įsidėti į kišenę ir būti naudojami vienoje rankoje. Tačiau „Ledger Nano S“ turi nedidelį pranašumą ta prasme, kad jis gali pasigirti gana tvirtu nerūdijančio plieno korpusu. „Trezor“ yra pagamintas iš plastiko, tačiau yra kompaktiškesnis nei „Ledger Nano S“.

„Ledger“ ir „Trezor“ turi du fizinius mygtukus, kurie naudojami veiksmui patvirtinti arba paneigti. Be to, kiekvienas išnaudoja savo ekraną, kuriame rodoma operacijų informacija. Verta paminėti, kad „Trezor“ ekranas yra šiek tiek didesnis nei „Ledger“ ekranas. Tačiau tai neturi įtakos našumui. Piniginės yra nedidelis priedas prie USB prievado. Naudodami USB laidą, savo prietaisą galite prijungti prie kompiuterio, išmaniojo telefono ar bet kurio kito įrenginio.

Didžiosios knygos svoris yra 16,2 gramo, o matmenys yra – 98 mm x 18 mm ilgio x 9 mm storio. „Trezor“ piniginė sveria 12 gramų ir yra tikrai mažesnė (30 mm x 60 mm ilgio ir 6 mm storio), todėl ją galima lengviau nešiotis ir lengviau nešiotis kišenėje.

Kita vertus, „BC Vault“ yra kiek kitoks. Dydžiai yra 100 mm x 57 mm x 10 mm (3,937 ’x 2,244’ ’0,394’ ’). Svoris yra šiek tiek didesnis nei vidutinis „Trezor“ ar „Ledger“, turintis 41 gramą. Veikimo temperatūra gali būti nuo 0 iki +60 Celsijaus laipsnių, o prietaiso OLED ekranas yra 61,5 mm (128 × 64) pikselių. Didesnis ekranas yra pagrindinis „BC Vault“ pliusas, nes jis leidžia lengviau perskaityti adresą ir patvirtinti operaciją, nei būtų naudojant knygą ar „Trezor“.

„BC Vault“ galite prijungti prie savo nešiojamojo kompiuterio naudodami C tipo USB laidą, o geriausia tai, kad jame yra papildomas lizdas „Micro SD“, kuris pateikiamas kartu su įrenginiu..

Kas yra „Trezor“, „Ledger“ ir „BC Vault“ mažmeninės prekybos pakuotėje?

Trezoras

 • „Trezor“ įrenginys
 • USB kabelis
 • Dirželis
 • Vartotojo vadovas
 • Dvi atkūrimo sėklų kortelės

„Nano S“ knyga

 • „Ledger Nano S“ įrenginys
 • Pradžios vadovas
 • Raktų pakabukas, dirželis ir kiti šaltiniai
 • Atkūrimo kortelė
 • USB kabelis

BC skliautas

 • „BC Vault One“ aparatūros šifravimo skliautas
 • Lipdukas
 • USB-C laidas
 • Vartotojo vadovas
 • 1 GB „microSD“ kortelė

Įrenginio naudojimas

Tiek „Trezor“, tiek „Ledger“ palaiko įvairias operacines sistemas (OS). Jie dirba su „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis. Prietaisus turėsite prijungti prie kompiuterio per mikro-USB laidą. Be to, jie abu palaiko beveik visus „Android“ įrenginius. „Trezor“ turi „Google Chrome“ plėtinį, kuris valdo atskirą įrenginį. Plėtinys leidžia programoms ir svetainėms bendrauti su „Trezor“ įrenginiu. „BC Vault“ tuo nesiskiria. Naujajame kriptovaliutų saugykloje yra OS X, Windows ir Linux programa. Be to, „BC Vault“ palaikoma įvairiose naršyklėse, tokiose kaip: „Firefox 52+“, „Chrome 50+“, „Opera 51+“, „Safari 11+“ ir „IE 11+“ (visos naujos versijos). Be to, paleidus „BC Vault 1.2.1“ – jo žiniatinklio demonas leidžia trečiosioms šalims integruoti „BC Vault“ funkcionalumą į savo tinklalapius..

Saugumas

Kalbant apie saugumą, jaučiasi, kad naujas yra kartais geresnis. „BC Vault“ čia įgijo pranašumą nenaudodamas BIP39 / 44, o privačius raktus saugo Ferroelectric RAM atmintyje, kuri palaiko daugiau rašymo ciklų nei tradicinė „flash“ atmintinė. Taip pat galite padaryti saugias atsargines kopijas šifruotoje „MicroSD“ (yra 1 GB) arba spausdinamų QR kodų pavidalu..

Kita vertus, tiek „Ledger“, tiek „Trezor“ naudoja deterministines pinigines – tai reiškia, kad kelias to paties įrenginio pinigines galima atsekti iki tos pačios sėklos. „BC Vault“ to nedaro. Jie naudoja nedeterministines pinigines – todėl piniginės negali būti matematiškai susietos. Kiekviena piniginė sugeneruojama naudojant tikrą RNG (atsitiktinių skaičių generatorius). RNG inicijuojamas giroskopo jutikliu purtant „BC Vault“. Be to, knygoje turite tą patį slaptažodžio kodą visoms piniginėms, prie kurių bandytumėte prisijungti. „BC Vault“ čia šiek tiek kitoks, galite turėti daugiau nei 2000 unikalių piniginių, kiekviena užšifruota papildomais ir skirtingais slaptažodžiais – iš esmės tai beveik kaip „MultiSig“.

„Bitcoin“ piniginei „BC Vault“ palaiko tiek „SegWit“, tiek „Legacy“ – taip pat, kaip ir jų konkurentai. Skirtumas tas, kad naudodamiesi „BC Vault“ – galite jį naudoti kaip vieną piniginę.

Palaikomos kriptovaliutos

Tiek „Trezor“, tiek „Ledger“ palaiko daugumą populiarių skaitmeninių valiutų. Rašymo metu „Trezor“ ir „Ledger“ palaikomų skaitmeninių monetų sąraše yra:

„Trezor“ palaiko:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. „Bitcoin Cash“
 4. „Litecoin“
 5. Bitcoin auksas
 6. „Ethereum Classic“
 7. Brūkšnys
 8. „DogeCoin“
 9. Zcashas
 10. VardasMoneta
 11. NEM
 12. Išplėsti
 13. ERC-20 žetonai
 14. UBQ

„Ledger Nano S“ palaikymai:

„Ledger Nano S“ kriptovaliutų piniginė suteikia jums galimybę laikyti daugybę kriptovaliutų, o ne tik nedidelę pasirinktą grupę iš viršaus 10. Vartotojai gali valdyti 22 monetas naudodami „Ledger“ įrenginį ir „Ledger Live“ programą. Daugelį kitų kriptovaliutų galima tvarkyti su išorinėmis suderinamomis piniginėmis. 

 1. Bitcoin
 2. Bitcoin auksas
 3. „Bitcoin Cash“
 4. Ethereum
 5. „Ethereum Classic“
 6. Ripelis
 7. Zcashas
 8. PIVX
 9. Digibaitas
 10. Qtum
 11. Komodo
 12. Brūkšnys
 13. „Litecoin“
 14. Dogecoinas
 15. PoSW
 16. Zencash
 17. BTCP
 18. Stealthcoin
 19. Neo
 20. Arka
 21. ERC-20 žetonai
 22. Žvaigždžių
 23. Stratis
 24. Ubiq
 25. Viacoinas
 26. Vertcoin
 27. EOS
 28. Pririšti
 29. Tron
 30. Cardano
 31. IOTA
 32. „Binance“ moneta
 33. Monero
 34. USD moneta
 35. Kūrėjas

Ateityje prie šios aparatinės piniginės gali būti pridėta naujų kriptovaliutų, kurios leistų asmenims saugiai saugoti savo lėšas. Apskritai „Ledger“ pasiūlė paramą didesniam kriptovaliutų skaičiui, palyginti su „Trezor“.

„BC Vault“ atramos

„BC Vault“ palaiko daugybę kriptovaliutų. Visus ERC-20 vietinius žetonus palaiko „BC Vault“. Bendras jų skaičius padidėja iki daugiau nei 177 000, nors tiražu ir kasdien vartojant, jų yra daug mažiau. Kitos kriptovaliutos, kurias natūraliai priima „BC Vault“, yra:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. „Bitcoin Cash“
 4. „Litecoin“
 5. Ripelis
 6. Žvaigždžių
 7. Dogecoinas
 8. Brūkšnys
 9. TRON
 10. VECHAIN
 11. BINANSINĖ moneta
 12. IKONAS
 13. OmiseGO
 14. WaltonChain
 15. „Polymath“
 16. 0x
 17. Druska
 18. Indikatorius
 19. Dinaminės prekybos teisės
 20. Iconomi
 21. KilmėTrail
 22. Vibro
 23. CargoX
 24. „InsurePal“
 25. Xaurum

Kainos taškai

„Trezor“ modelis T. – 169 USD / 149 EUR

„Trezor One White“ – 79 USD / 69 €

„Nano X“ knyga – 133 USD / 118 €

„Nano S“ knyga – 67 USD / 59 €

„Ledger Blue“ – 309 USD / 272 EUR

BC skliautas – 149 USD / 131 EUR

Paskutinės mintys

Mūsų bendras jausmas yra tas, kad verta išbandyti visas aukščiau paminėtas aparatinės pinigines. Kiekvienas turi keletą unikalių dalykų, dėl kurių jie yra ypatingi. Mes asmeniškai naudojame kiekvieną iš jų, kad išlaikytume dalį savo kriptografinių investicijų, ir mes esame patenkinti visais.

Kriptovaliutų aparatinės piniginės yra labai svarbi priemonė kriptografijos investuotojams, norintiems išlikti saugiems įsilaužimų ar užpuolimų kriptografinėms biržoms ar piniginėms atveju. Geriausias būdas būti savo skaitmeninio turto savininku yra turint aparatinę piniginę ir visiškai kontroliuojant virtualias valiutas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me