DeFi, Jumpstart Mining un OKB jautājumi, uz kuriem atbildēja OKEx produkta vadītājs

AskOKEx Ask Ask Anything sesijas kopsavilkums ar OKEx produkta vadītāju Veinu

Oficiālā OKEx Telegram grupa nesen rīkoja Ask Me Anything sesiju ar uzņēmuma produkcijas vadītāju Veinu. AMA laikā lietotāji un OKEx kopienas locekļi varēja likt Veinam atbildēt uz visiem un visiem viņu aktuālajiem jautājumiem par platformas nākotni, atbalstu decentralizētām finansēm un citām tēmām..

Šeit ir Veina AMA ar OKEx telegrammu kopienu galvenie punkti:

Sveiks, Veins, lieliski, ka šodien esi šeit! Pirms mēs sākam AMA, vai jūs varētu pastāstīt mums nedaudz vairāk par sevi? Kā jūs ienācāt kriptogrāfijas nozarē?

Pēc 10 gadu pavadīšanas ieguldījumu banku jomā es pievienojos OKEx 2018. gada sākumā, un kopš tā laika esmu saviļņots redzēt šīs aizraujošās nozares straujo attīstību, kas no vienkāršas spot tirdzniecības ir kļuvusi par dažādu veidu atvasināto instrumentu tirdzniecību un, mūsdienās visu veidu decentralizētu finanšu pieteikumu scenārijiem.

Esmu ļoti priecīgs pievienoties jums visiem šodien, lai sarunātos par OKEx produktu izstrādi un turpinātu darbu.

Oho! Lieliski zināt, ka arī jūs esat pieredzējis tradicionālajā finanšu nozarē – pārvērtības ir pārsteidzošas! Labi, šīs AMA pirmo daļu sāksim ar lietotāju jautājumiem. Pirmais ir: kādi ir jūsu nākotnes projekti un produkti? Vai varat dalīties ar mums?

Tur ir daudz! DeFi kā aktuāla tēma kādu laiku dominēs, un mēs klientiem nodrošināsim vairāk vārtu, lai ērti piekļūtu šai vietai, taču jāievēro piesardzība, jo burbuļi var uzpūst, kad visi ir sajūsmā.

Papildus DeFi mēs uzlabojam arī lietotāju pieredzi. Piemēram, mēs pievienojam valodas, kas nav angļu valodā runājošie, un sistemātiski uzlabojam valodas vietnē un lietotnē pa vienam.

Pašlaik citi tirgi jau nodrošina tirdzniecību ar vienādranga metodēm un nodrošina darījumus, izmantojot tradicionālos e-makus – piemēram, PayPal, OVO, Perfect Money utt. Vai arī OKEx sekos šim piemēram un atvieglos lietotājiem kriptogrāfijas iegādi?

Nākotnē mēs paplašināsimies ar vairākām valūtas depozīta metodēm, kuru pamatā ir valstis, tostarp P2P un kredītkartes, kā arī atbalstīsim vietējos maksājumu kanālus, lai uzlabotu noguldījumu pieredzi, piemēram, QIWI Krievijas tirgū.

Kas ir Demo tirdzniecība?

Ja notiek apmaiņa ar visu tirdzniecības produktu komplektu, jaunam klientam tas var šķist mazliet pārliecinošs un vilcināties izmēģināt ar reālu naudu. Demo Trading funkcija ļauj mazāk pieredzējušiem klientiem pilnībā sagremot visas funkcijas bez zaudējumiem. Kad viņi pēc dažiem simulācijas darījumiem jūtas drošāki, viņi var pāriet uz reālo tirgu.

Vai varat izcelt produktus, kas šobrīd ir OKEx ekosistēmā? Kādi produkti tiek izstrādāti, lai OKEx ekosistēma varētu kļūt arvien labāka?

Labs jautājums!

Mēs nopietni uztveram lietotāju pieredzi. Papildus valodas uzlabojumiem mēs ieguldām ievērojamus līdzekļus vietnes un lietotnes iekļaušanas, tirdzniecības un peļņas gūšanas pieredzē. Nesenais mūsu vietnes un lietotņu dizaina pārveidojums ir saņēmis daudz komplimentu.

Attiecībā uz tirdzniecības produktiem mēs šā gada beigās izlaidīsim pilnīgi jaunu uzlabotu riska pārvaldības rīku komplektu, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Tas arī dramatiski palielinās kapitāla efektivitāti tirgotājiem, kuri tirgo dažādos produktos un uzņēmējdarbības virzienos. Es atvainojos, ka nespēju šeit atklāt pārāk daudz detaļu, bet es jums apliecinu, ka tas būs labākais visā kriptovalūtu apmaiņas nozarē.

Turklāt mēs plānojam paplašināt ieguldījumus un pastāvēšanu decentralizētajā finansēšanā. Ņemot vērā neseno entuziasmu par DeFi, mūsu mērķis ir izveidot stabilu vārteju klientiem gan no centralizētās, gan decentralizētās finanšu pasaules, lai novērtētu blokķēdes tehnoloģiju un kriptogrāfijas aktīvu skaistumu. Tas būs dominējošais nākamā gada projekts.

Pārejam pie dzīvā Q&Šīs AMA sadaļa! Vai varat paskaidrot, kā darbojas OKEx Jumpstart ieguve?

Tas ir ļoti vienkārši – vienkārši iegādājieties OKB no spot tirgus. Pēc tam pārvietojiet OKB no sava Spot konta uz jūsu Staking kontu. Pēc tam dodieties uz sadaļu Pelni vai vienkārši atveriet šo saiti.

Laimīga kalnrūpniecība!

Kā OKEx nākotnes atvasinājumu tirgus pasargā spekulantus no lieliem atvasinājumu zaudējumiem? Kādi ir riska kontroles mehānismi?

Mēs tikko izlaidām ļoti jauku funkciju – Stop Loss / Take Profit with OCO funkciju – ar kuru jūs varat viegli iestatīt savas ērtās cenu noteikšanas cenas un atvieglot prātu.

Decentralizētās finanses un decentralizētās lietojumprogrammas ir divi pīlāri, kas paredzēti kriptovalūtu pārvaldīšanai – kāda ir jūsu stratēģija attiecībā uz DeFi un DApps?

Mēs vienkārši sniedzām dažus jaukus piedāvājumus ar mūsu Earn produktu. Mēs arī cītīgi strādājam, lai ieviestu mijmaiņas darījumus DeFi produktiem.

Esmu diezgan pārliecināts, ka DeFi būs jauns kaujas lauks lielām apmaiņām, un mēs esam gatavi izaicinājumam. Inovācijas nekad neapstājas blokķēdē un kriptogrāfijā.

Kā OKEx komanda mērķēs un izglītos cilvēkus, kuri nezina par kriptogrāfiju un blokķēdi?

Lūdzu, ieskatieties OKEx akadēmijā!

Šajā telegrammu grupā ir daudz OKEx kolēģu, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem, un es esmu arī pārliecināts, ka daudzi sirsnīgi lietotāji šajā grupā ir gatavi dalīties / piedāvāt palīdzību.

Kurām jomām jūs šobrīd koncentrējaties visvairāk, un kādi ir jūsu mērķi šim gadam?

Paplašināšanās aizjūras zemēs, klientu vajadzību apmierināšana, daudz ieguldījumu DeFi tehnoloģijā un produktos, kā arī stabilāks tirdzniecības komplekts gan mazumtirdzniecības, gan profesionālām tirdzniecības namiem.

Paldies, Veins, ka veltījāt laiku, lai būtu šeit kopā ar mums un sniegtu mums vairāk ieskatu un iespēju uzzināt vairāk par OKEx produktu!

Pilnveidojot produktu un uzlabojot OKEx lietotāju tirdzniecības pieredzi, es uzskatu, ka būs pieejamas vēl aizraujošākas funkcijas. Lūdzu, sekojiet jaunumiem!

Labākā vieta, kur būt, ir OKEx kopiena. Paldies – ir bijis prieks būt šeit!

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me