AMA kopsavilkums: Mantra DAO līdzdibinātājs un padomes loceklis Džons Patriks Mulins

3. septembrī OKEx uzaicināja Mantra DAO līdzdibinātāju un padomes locekli Džonu Patriku Mulinu uz AMA sesiju ar mūsu Telegram kopienu. AMA redzēja, ka mūsu viesis sniedza pārskatu par projektu, tā vietu decentralizētajā finanšu ekosistēmā un galvenajām iezīmēm. Šajā kopsavilkumā ir iekļauti šīs sesijas jautājumi un atbildes.

Vai varat, lūdzu, iepazīstināt ar sevi un sniegt mūsu kopienai mazliet izpratni par to, kāda veida uzņēmējdarbības fona jūs esat un kā jūs to esat piemērojis Mantra DAO lomās?

Esmu sākotnēji no ASV, bet gandrīz pēdējos 10 gadus pavadīju ārzemēs, pabeidzot bakalaura studijas Spānijā, pirmos maģistrus Vācijā un otro Šanhajā. Es ieguvu dubultu maģistra grādu ekonomikā un vadībā.

Es pievienojos kriptogrāfijas telpai pilnas slodzes laikā 2017. gadā, bet biju aktīvs kopš 2015. gada un nopirku savu pirmo Bitcoin (diemžēl tikai dažus) 2013. gadā. Es pārcēlos uz Honkongu 2018. gadā un palīdzēju izveidot kriptogrāfijas apmaiņas un konsultāciju firmu pirms HK palaišanas. biroji ASV licencētā starpniecības uzņēmumā, kam ir vienīgā SEC licence digitālo vērtspapīru izplatīšanai kopā ar Vilu Korkinu.

Pēc tam es pievienojos Rio DeFi komandai kā padomnieks, un pēdējā laikā esmu koncentrējies uz Mantra DAO izveidi un palaišanu, DeFi DAO, kas koncentrējas uz mietu, kreditēšanu un pārvaldību, kā arī Polkadot ekosistēmu. Manas specialitātes ir uzņēmējdarbības attīstība, līdzekļu piesaiste, simboliska ekonomika, un ikdienā es esmu atbildīgs par Mantra DAO darbību un stratēģiju.

Es daudz rīkojos ar mūsu institucionālajiem investoriem, partnerattiecībām ar PoS projektiem, lai kļūtu par validatoru, un apmainos ar sarakstiem. 

Tātad, mūsu biedriem, kuri vēl nav iepazinušies ar projektu, vai jūs varat sniegt mums ļoti augsta līmeņa pārskatu par to, kas ir Mantra DAO un kādas konkurences priekšrocības tas rada DeFi ainavā?

Jā protams. Mantra DAO ir DAO, kas strukturēts, lai to pilnībā pārvaldītu OM žetonu turētāji, un lietotāji var saņemt finansiālu atlīdzību, piedaloties mūsu uzkrājumos (ti, krājumos) un aizdodot produktus, kā arī izmantot OM marķieri, lai piedalītos pārvaldībā un balsotu. par izmaiņām ekosistēmā un platformā.

Turklāt jūs varat nopelnīt reputāciju šajā sistēmā, izmantojot mūsu iekšējo Karmas protokolu, kas ir tāda sistēma kā kredītreitings, lai jūs varētu saņemt uzlabotus ekonomiskos ieguvumus, piemēram, lētākas aizņēmuma procentu likmes, zemākas maksas par iemaksām, nepietiekami nodrošinātu kreditēšanu un citas jautras lietas.

Mēs esam smēlušies iedvesmu no daudziem vadošajiem DeFi projektiem un paņēmuši visu to gabalus, lai patiesi izveidotu visaptverošu marķētu DeFi platformu, kurai ir visi galvenie kriptogrāfijas bankas elementi, bet kurai ir spēlēta pieredze, izmantojot Karmas protokols un Mantra Pool loterijas spēle. Un tas viss ir sasiets jaukā iepakojumā ar Mantra, OM un Karma zen līdzīgu zīmolu.

Lūdzu, pastāstiet mums, kā jūsu DAO unikāli gūst labumu no atvērtā finansējuma šodienas un rītdienas ekonomikā?

Attiecībā uz to es domāju, ka cilvēki ir redzējuši, kā tradicionālā banku sistēma ir vai nu nepieejama jaunattīstības valstu iedzīvotājiem, vai arī vienkārši neefektīva – un ir briesmīga pieredze, ar kuru tikt galā. Es domāju, ka es tikko šodien pavadīju bankā stundu, jo diemžēl es vēl joprojām neesmu 100% izdevumu par kriptogrāfiju. Tās bija pilnīgas sāpes, un es tērēju tik daudz laika.

Mēs izmantosim savu pieredzi gan tradicionālajā, gan kriptogrāfijas finansēšanā, lai izstrādātu atvērtāku un visaptverošāku sistēmu, kas cilvēkiem no visas pasaules ļauj bez atļaujas piekļūt pamata finanšu pakalpojumiem, kurus cilvēki ir pelnījuši – droša vieta, kur ietaupīt. savu naudu un nopelnīt likumīgu procentu likmi, piekļuvi kredīta un aizdevuma iespējām utt.

Mums bija apmēram 1000 cilvēku no 81 valstīm, kas piedalījās mūsu SJO (t.i., sākotnējā dalības piedāvājumā), un pašlaik pēc divām nedēļām no TGE mums ir gandrīz 9600 adreses ar OM žetonu … tas ir patiešām pārsteidzoši!

Turklāt daudziem mūsu produktiem, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tiek piedāvāts paaugstināts drošības līmenis. Kā saka, ne jūsu atslēgas, ne monētas.

Vai jūs varat mums pastāstīt, kad jūs domājat, ka spēles sāk darboties, un kuras funkcijas un / vai stimuli uzbudinās agrīnos lietotājus un īpašniekus?

Mums būs divu veidu mieti. viena ir vieta, kur notiks apmaiņas programmas ar mūsu centralizētajiem apmaiņas partneriem. Tam būs fiksēts GPL un tas ievēros tādus pašus likmes noteikumus kā ķēdes. Pašlaik tas darbojas Bithumb Global un BitMax, un pašlaik tiek iesaistīti aptuveni 40 miljoni OM.

Mēs sagaidām, ka šis skaitlis kļūs vēl lielāks, jo tuvākajā nākotnē mēs uzsāksim OM dalību ar OKEx.

Mūsu kopiena to lūdza, un mēs sadarbojāmies ar OKEx komandu, un mēs OKEx lietotājiem un kopienai ieviesīsim diezgan lielisku spēles programmu.!

Kas attiecas uz mūsu vietējo ķēdes mietu, nākamajās nedēļās mēs izveidosim vienkāršu mietiņu vairākām dažādām PoS ķēdēm..

Esiet gatavs vismaz pieciem partnerības un apstiprinātāja paziņojumiem nākamajās 2 nedēļās (dodiet vai aizņemiet dažas dienas). 

Tas ir nošķirts no DOT un KSM likmes, par kurām mēs soli pa solim dalīsimies, kā nominēt mūsu Mantra DAO mezglus, lai nopelnītu vietējo marķieru likmju atlīdzību. Drīz pēc tam mums tiks pievienotas papildu OM akciju atlīdzības ķēdes pa ķēdēm.

Jūsu aizdevumu produkti būs liela daļa Mantra ekosistēmas. Vai jūs varat sniegt pārskatu par savu trīsfāžu ieviešanas plānu šim nolūkam un kāpēc jūs to darāt šādā veidā?

Mums būs daudzpakāpju kreditēšanas produkts, kas ietver gan patentētu kreditēšanas protokolu, kas ir līdzīgs Makeram, bet ar ķēdes vairāku aktīvu nodrošinājumu, gan nepietiekami nodrošinātu kreditēšanu, izmantojot Karmas protokolu, kā arī citas kreditēšanas protokola integrācijas..

Mēs ieviesīsim Ethereum ražas lauksaimniecību arī Polkadot ekosistēmā, integrējot ar Compound, Aave un citiem galvenajiem ETH aizdevumu / lauksaimniecības protokoliem tieši mūsu platformā..

Vēl viena lieliska iezīme, par kuru mēs tik daudz nerunājam, ir "šķidrums" un DeFi spararata koncepcija. Šeit lietotāji faktiski var marķēt savus piesaistītos aktīvus, izveidojot to atvasinājumu, kas ļauj brīvi tirgoties un izmantot aktīvu, vienlaikus saglabājot PoS ķēdes tīkla drošību..

Tātad, jūs varat likt, piemēram, savu DOT, kas nopelnīs lielu atlīdzību DOT + OM, tad jūs varat piesaistīt šo DOT mums un izveidot atvasinājumu (omDOT), kuru pēc tam varat aizņemties, lai veiktu tirdzniecību, vai iegādājieties vairāk DOT vai citus aktīvus, lai atgūtu un nopelnītu vairāk DOT + OM.

Protams, jums būs jāatceļ līgums, lai atdotu un pieprasītu visas atlīdzības, taču būtībā tas tā darbojas, un jūs to varat izdarīt ar jebkuru akciju aktīvu (piemēram, to piecu partnerību aktīviem, par kuriem mēs paziņosim nākamās nedēļas).

XTZ, BAND, KAI, SRM, ATOM, KAVA, TOMO, LUNA utt. Ir visi potenciālie PoS projekti, un mēs tos visus pārbaudām.

Kā OM marķiera turētāji gūst labumu ekosistēmā? Kāda vara pārvaldības modelī ir indivīdiem? Kāpēc tas ir tik pievilcīgs un kādas ir pamatprasības, lai piedalītos?

Tas mums ir ārkārtīgi svarīgi, jo īpaši tāpēc, ka mēs esam "kopienas pārvaldīta" platformu, un būtībā mēs jau agrāk esam redzējuši, ka DAO īpaši trūkst stimulu balsošanai, vai arī process ir ārkārtīgi sarežģīts, lai vidusmēra cilvēks varētu piedalīties.

Mēs vēlamies izveidot DeFi masām un ļaut ikvienam, neatkarīgi no tā, vai viņam ir 1 OM vai 1 miljons OM, ļaut dzirdēt savu balsi

Tāpēc mūsu sistēmā mēs pieprasām, lai lietotāji balso tikai no OM, bet tas var būt ar 1 OM.

Katra iesaistītā OM pārstāv vienu balsi Mantra DAO sistēmā.

OM īpašniekiem, kuri ir OM dalībnieki, būs atļauts ierosināt izmaiņas Mantra DAO ekosistēmā, tostarp, bet ne tikai, izmaiņas:

  • Procentu likmes
  • OM Inflācijas līmenis
  • Ekosistēmas dotācijas
  • Papildu kapitāla daļu pievienošana
  • Papildu kreditēšanas produktu pievienošana

Mēs pat esam strukturējuši Mantra DAO fondu tā, ka paša fonda ieguvēji ir OM žetonu turētāji

Tas būs vēl pārsteidzošāk, kad mūsu Mantra DAO mezgli būs pieci katrā blokķēdē, kuru mēs apstiprināsim nākotnē, un radīs ievērojamu daudzumu DAO atlīdzību.

Starp citu, tas ir mūsu iekšējais mērķis katrai ķēdei – top-5 validators!

Kopienas jautājumi

Vai jums ir kādas monētu ierakstīšanas / atpirkšanas sistēmas vai žetonu ierakstīšanas plāni, lai palielinātu OM marķiera vērtību un piesaistītu investorus ieguldīt?

Tas ir ļoti labs jautājums. Tātad, mums ir vairākas funkcijas, kas seko atpirkšanas un ierakstīšanas modelim. Tas sākas ar Mantra Pool, kur lietotāji var sadedzināt 1 OM, lai iegūtu vienu ieeju baseinā. Tā kā OM cena turpina pieaugt, mums, iespējams, būs jāizvērtē OM daudzums, kas jums jāsadedzina ierakstam. Turklāt lietotājiem būs jāsadedzina OM, lai atvērtu un aizvērtu CDP (t.i., nodrošinātas parāda pozīcijas) stablecoin aizņēmumam. Un visbeidzot, Mantra DAO katru dienu izmantos arī 50% no tā iegūto atlīdzību, lai atpirktu OM atklātā tirgū.

Kāds bija vislielākais pagrieziena punkts jūsu projektā līdz šim? Kāds ir tuvāko gadu plāns?

Es uzskatu, ka mums ir bijuši daudz pārsteidzošu panākumu, kaut arī neticami īsā laikā. Sākot ar mūsu pārmērīgi abonēto SJO, līdz pārsteidzošai uzsākšanai un iekļaušanai vairāk nekā 11 biržās, ieskaitot OKEx, divu nedēļu laikā, kā arī iekļaušanai Substrate Builders programmā, kas ir ekosistēmas inkubācijas programma, kuru vada Parity un Web3. Jūs varat lasīt vairāk šeit.

Un, protams, ir pārsteidzoši arī tas, ka gandrīz 10 000 adrešu, kas tur OM marķieri, ir mazāk nekā divas nedēļas. Es esmu pārliecināts, ka tur ir vēl vairāk individuālu īpašnieku, ņemot vērā, ka daudzi ir iesaistīti apmaiņā.

Kā PoA vienprātības mehānismi var dot labumu DeFi salīdzinājumā ar PoS un PoW vienprātības mehānismiem?

Pašlaik RioChain, ķēde, uz kuras mēs veidojam, ir PoA modelis, bet strauji virzās uz decentralizētāku PoS modeli. Mēs esam pārliecināti par flippening koncepciju, kur PoS monētu tīkla vērtības tuvākajā nākotnē aptumšos PoW monētas. Mēs, starp citu, vadīsim arī RFuel kā vienu no Genesis validatoriem.

Šīs pēdējās dienas esmu novērojis OM, un tam ir bijis ievērojams pieaugums, vai jūs domājat, ka tas pienākas? Vai adopcija ir sākusies, izmantojot ieņēmumus?

Es domāju, ka ir vairāki galvenie faktori, kāpēc pēdējās dienās / nedēļās ir pieaudzis mūsu marķieris:

  • Liels skaits ieinteresēto personu (iesaistīti aptuveni 40 miljoni OM).
  • Redzamības palielināšanās – piemēram, iekļaušana biržās, piemēram, OKEx.
  • Satraukums par Polkadot projektiem – ir iemesls, kāpēc mēs to sākām ar ERC-20 tajā pašā dienā, kad DOT pārnesamība. Tā nebija nejaušība.

Kāpēc jūs joprojām izmantojat Ethereum blokķēdi OM žetoniem, kamēr tam ir lēns ātrums?

Tātad, es daļēji atbildēju uz iepriekš minēto, bet būtībā pašreizējais OM marķieris ir ERC-20 versija, kas domāta tikai tāpēc, lai iegūtu marķieri mūsu ieguldītāju rokās un iegūtu viņiem priekšnoteikumus likmju veidošanai. Pārejam uz mūsu mainnet monētu, tiklīdz nākamajos mēnešos tiks palaists RioChain mainnet.

Kur es varu nopirkt OM?

Pašlaik mēs esam iekļauti vairāk nekā 11 biržās, bet es domāju, ka OKEx ir lieliska vieta, kur sākt, jo mēs esam tur iekļauti.

Pastāstiet mums par saviem plāniem 2020. gadam, pie kā pašlaik strādājat, un vai paplašināsiet lielo biržu sarakstu?

Pašlaik mēs strādājam pie savas platformas pirmās versijas palaišanas, kas sākotnēji koncentrēsies uz mietu, kam sekos vienkārša ķēdes pārvaldība, tiklīdz RioChain būs tiešraidē. Pēc tam mēs sāksim savu kreditēšanas platformu un papildu funkcijas, piemēram, Mantra Pool un Karma.

Tuvākajā nākotnē mēs izlaidīsim detalizētāku tehnoloģiju plānu un sāksim darbu, kā arī turpināsim vairāk dalīties par mūsu tehnoloģiju progresu, kad sabiedrībai atveram savu kodu bāzi un vairāk par izstrādātāju komandu, kas aiz muguras ir strādājusi. ainas.

Kā es varu ieguldīt savu kvotu jūsu panākumu gūšanai kā sabiedrības virzītu projektu? Vai jums ir globāla vēstnieka programma vai nodošanas atlīdzības sistēma? Vai man ir kāds ieguvums no turēšanas ilgtermiņā?

Jā, mums patiešām ir vēstnieka programma, kuru izstrādā mūsu padomes loceklis Vils Korkins un mūsu stratēģijas padomnieks profesors Niks Krapels. Lūdzu, sekojiet līdzi arī citiem paziņojumiem par šo programmu!

Kādas lomas Web3 fonds spēlē Mantra DAO? Neviens patstāvīgi nesasniedz neko vērtīgu, vai ne lūdzu dalieties par savām partnerattiecībām, lai gūtu panākumus?

Tātad, kā es dalījos vienā no jautājumiem, mēs strādājam ar Parity un Web3, izmantojot Substrate Builders inkubācijas programmu, kurā mūs pieņēma. Mantra DAO vēl nav jāpiesakās Web3 Foundation dotācijai, taču to mēs plānojam darīt līdz gada beigām.

Es redzu, ka Mantra DAO kopiena pieaug, bet kā lietotāji var jums palīdzēt? Kā mēs varam dot savu kvotu jūsu panākumu gūšanai?

Ir daudz veidu, kā kopiena var mums palīdzēt, un tas vispirms sākas ar mūsu mezglu atbalstīšanu, deleģējot viņiem savus aktīvus, lai nopelnītu nozīmīgas atlīdzības. Turklāt lietotāji var palīdzēt atbalstīt, piesaistot OM un piedaloties pārvaldības un balsošanas procesā. Jo vairāk kopienas atsauksmju mums ir, jo labāk, mūsuprāt. Protams, ikviens var palīdzēt, arī daloties ar mūsu jaunumiem un paziņojumiem un būdams stabils mūsu aizstāvis šajā telpā!

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me