Kā nopelnīt naudu, ieslēdzot datoru, izmantojot Gladius.io tīklu

Gladius tīkls ir Ethereum bloku ķēdes ekosistēma, kas nodrošina iespēju datoru lietotājiem iznomāt neizmantotos joslas platumus, lai aizsargātu vietnes pret DDoS uzbrukumiem, kā arī palīdz viņiem ātri piegādāt savas tīmekļa lapas..

Mūsdienu pasaulē ātrums ir viss. Cilvēki nevēlas tik ilgi gaidīt, kad viņiem tiek piegādāta internetā nepieciešamā informācija. Viņi nevar vai nevar atļauties ilgi gaidīt tērzēšanu ar šo mīļoto cilvēku. Lietai jānotiek uzreiz, ja uzņēmumiem ir jānodrošina labi ieņēmumi, tad viņiem ir vajadzīga liela auditorija, lai šie milzīgie skaitļi paliktu biznesā. Bet kā viņi domā saglabāt savu auditoriju, kad paiet kāds laiks, līdz viņu vietnes tiek parādītas (vai vietne ir pilnībā slēgta ar DDoS uzbrukumu), un auditorijai ir ilgi jāgaida, lai vietne tiktu apskatīta. Tā būs nepatīkama lietotāja pieredze, un tas var likt milzu uzņēmumiem katru gadu zaudēt milzīgus ienākumus.

Kā sistēma darbojas

Ar Gladius.io, lietotāji var nopelnīt naudu, izmantojot savus galddatorus, fonā darbinot Gladius.io darbvirsmas klientu. Atšķirībā no kalnrūpniecības, lietotāji, kas darbojas ar šo lietojumprogrammu, neatkarīgi no operētājsistēmas, nerada jaunus marķierus, bet maksā kā daļu no tīkla joslas platuma, un tiek izmantota datora telpa, lai vietnes ātrāk piegādātu auditorijai visā pasaulē..

Gladius.io darbvirsmas klients

Darbvirsmas mezgla klienti ir vieglā svara lietojumprogrammas, kuras var darboties fonā. Pašlaik to atbalsta galvenās operētājsistēmas. Klienti ir saskarnes, lai izveidotu savienojumu ar baseina tīkliem, kur notiek viss darbs. Lai gan katrs mezgls ir izšķirošs ekosistēmai, jebkura mezgla pazemināšanās vispār neietekmē aizsardzības zaudēšanu vai vietnes piegādi visā blokķēdē.

Mezgls ļauj datoriem, kuros tie ir instalēti, pārbaudīt un nosūtīt pieprasījumus atpakaļ uz apstiprinātu lietojumprogrammu kopu, kā arī bloķē ļaunprātīgus pieprasījumus, izmantojot internetu. Katrs derīgs pieprasījums mezgla klientam nozīmē vairāk naudas, un šim mezglam tiek piešķirts lielāks marķiera procentuālais daudzums, kas ir reālās naudas vērtības.

Gladius žetonu izpārdošana

Gladius tīkls dod iespēju agrīnajiem putniem nedaudz agrāk iegādāties marķieri, pirms marķieris sāk darboties. ICO iegūtajiem marķieriem ir milzīgs procents, ko jūs nesaņemat, kad projekts ir izveidots un darbojas. Visiem marķieriem, kas iegūti ICO laikā ar Ethereum, ir īpašs Gladius marķieris, ko saņemat pretī. Šie marķieri ir nepieciešami, lai vietnes samaksātu par mezglu apkopošanu, tas arī ļauj piedalīties joslas platuma un krātuves iznomāšanā, samaksāt par CDN un visbeidzot izveidot baseinus.

ICO grafiki
 • Notiks privāta un publiska pre-token pārdošana.
 • Privātā pre-token pārdošana turpinās un ir plānota 2017. gada 23. novembra beigās. Lai piedalītos, jums jānosūta pasts, uz kuru nosūtīt pastu [e-pasts aizsargāts] vai pievienoties viņiem oficiālā telegrammu grupa.
 • Plānots, ka publiskā pre-token pārdošana sāksies 24. novembrī un beigsies 2017. gada 30. decembrī. Jūs saņemat 600 Gladius žetonu ar 20% bonusu par katru ziedoto Ethereum..
 • Galvenā Gladius Token publiskā tirdzniecība sākas 2018. gada 14. janvārī un ir paredzēta četrām nedēļām.
 • Pirmajā publiskās izpārdošanas nedēļā jūs saņemat 525 žetonus par Ethereum un 5% bonusu.
 • Otrajā nedēļā 515 žetoni uz Ethereum un 3% bonuss.
 • Trešajā nedēļā jūs saņemat 505 žetonus ar 1% bonusu par katru saziedoto Ethereum.
 • Ceturtajā nedēļā 500 Gladius žetonu uz Ethereum bez atlīdzības.

Lai piedalītos Gladius Token Sale, jums tas ir nepieciešams Reģistrējieties šeit.

Gladius.io programmas un palaišanas grafiki
 • 2017. gada 15. oktobris – sākas privāta pirmspārdošana un līdzekļu vākšana (dzīvo tūlīt)
 • 2017. gada 30. oktobris – Alpha platformas izlaidums, lai lietotāji varētu pārbaudīt Gladius žetonu izmantošanu.
 • 2017. gada 24. novembris – publiska iepriekšpārdošanas atklāšana
 • 2018. gada 14. janvāris – publiskā ICO
 • 2018. gada marts – DDoS un CDN palaišana.
 • 2018. gada augusts – pilna tīkla palaišana.
 • 2018. gada decembris – sistēma tiks optimizēta labākai veiktspējai.
Noslēgumā

The Gladius.io Tīkls noteikti būs spēļu mainītājs, ja tas beidzot tiks palaists. Izmantojot Blockchain spēku, visu resursu apvienošana pēc iespējas, lai nodrošinātu efektivitāti un lielāku drošību tīmeklī, ir kaut kas ieguldāms. Arī iespēja nopelnīt, atbrīvojot neizmantotos resursus, ir vienkārši neticama, un tas ir kaut kas tāds, kas padara internetu satrauktu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me