Kas ir Vertcoin (VTC) – viss, kas jums jāzina

Vertcoin (VTC) ir decentralizēta vienādranga valūta, kas līdzīga Bitcoin (BTC) un Litecoin (LTC). Vertcoin tirgo sevi kā “cilvēku monētu”, un tā ir taisnība, jo tā pilnībā pieder tās lietotājiem.

Tas izmanto Lyra2RE (v2) algoritmu, Proof-of-Work metodi, lai apstiprinātu darījumus, un tajā ir ģenerēti 84 miljoni monētu. Bloķēšanas laiks ir 2,5 minūtes, un atlīdzība par bloku ir 25 monētas. Vertcoin arī izmanto Atomic Cross-Chain, decentralizētu metodi Vertcoins apmaiņai ar citām kriptovalūtām.

Vertcoin izceļas no pūļa ir fakts, ka atšķirībā no daudzām citām PoW monētām tas ir izstrādāts tā, lai tas būtu pilnībā izturīgs pret ASIC. To izplata taisnīgi, to izstrādājuši visi kopienas locekļi, un to pilnībā finansē ziedojumi.

ASIC pretestība

Tāpēc tā algoritms ir izstrādāts, lai bloķētu kalnračus no jebkādas ASIC aparatūras izmantošanas raktuvēs blokķēdē. Tas ietver pielāgotu kalnrūpniecības aparatūru, kā arī multipool ieguvi. Tas nozīmē, ka ogļrači var godīgi konkurēt savā starpā un darījumus precīzi apstiprina izplatītais tīkls. Faktiski tas ir Vertcoin galvenais pārdošanas punkts.

Projekta izstrādes komanda ir nelokāma, sniedzot saviem kalnračiem iespēju godīgi konkurēt savā starpā un nekļūt par ASIC aparatūras ražotāju upuriem. Komanda ir publiski paziņojusi, ka tā nomainīs algoritmu cietā dakšā, ja viss notiks slikti un ASIC kādreiz bija atļauts.

Asic

Vertcoin 1-Click Miner

Papildus ASIC pretestībai Vertcoin ir citas ievērības cienīgas funkcijas, piemēram, Vertcoin 1-Click Miner. Šī atbilstoši nosaukta lietojumprogramma nodrošina, ka praktiski ikviens var iekļūt Vertcoin kalnrūpniecībā un ģenerēt Vertcoin pats.

Lietotni var lejupielādēt tieši no Vertcoin oficiālā GitHub krātuve. Pēc instalēšanas jums vienkārši jāievada seifa adrese, kur tiks pārskaitītas jūsu ieguves atlīdzības. Vertcoin adresei vienmēr jāsākas ar V, un tajā jābūt starp 26-36 burtciparu rakstzīmēm. Pārējais process ir tikpat vienkāršs, jo jums jāpievienojas tikai kalnrūpniecības baseinam un pēc tam jāizvēlas, vai kalnrūpniecības procedūrai izmantosiet GPU vai CPU.

1 klikšķis

Zemāk jūs varat atrast kalnrūpniecības baseinu sarakstu, kurus var izmantot Vertcoin raktuvēm:

Dev-run p2pool mezgls

Zpool

Vienmēr Hašins p2pool

Kalnrūpniecības baseina centrs

Dod man monētas

Pašlaik labākie Vertcoin Mining GPU ir NVidia 10. sērijas kartes. Tomēr komanda strādā smagi un tās mērķis ir izveidot efektīvu veidu, kā izmantot arī AMD kartes.

Kalnračnieks

Maki

Vertcoin saviem lietotājiem piedāvā arī a tīmekļa maks, pat ja tas pēc savas būtības nav tik drošs kā aparatūras maks. Tas nodrošina Vertcoin lietotājiem vienkāršu veidu, kā droši uzglabāt un nosūtīt Vertcoins. Mobilo sakaru lietotājiem tiek dota iespēja izvēlēties Coinomi, viens no labākajiem mobilajiem makiem ar atbalstu VTC.

Ja vēlaties: programmatūras seifs, jūs varat izvēlēties oficiālo klientu (dakšu no Bitcoin Core). Šis seifs nodrošina iespēju pats pats pārbaudīt visu blokķēdes vēsturi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs vēlaties raktuves Vertcoin, tad šis Core maks ir obligāts.

Ir arī iespēja izmantot a VTC Electrum bāzes maks. Tomēr ņemiet vērā, ka šis maks neatbalsta mezglu p2pool.

Kad maks ir izveidots un darbojas, varat sākt veidot savu adresi. Lietotājiem ir jāmaksā ļoti maza maksa, lai veiktu darījumus. Piemēram, lai pārskaitītu 100 VTC, jums jāmaksā kaut kur ap 0,001 VTC. Maksa ir paredzēta tīkla uzturēšanai.

Tirdzniecība Vertcoin

Tāpat kā lielākajai daļai kriptovalūtu, arī Vertcoin tirdzniecības vēsture nebija bez kāpumiem un kritumiem. Pēc Mt. Gox hack, kriptonauda nav pieredzējusi daudz aktivitāšu. Visu laiku augstākā vērtība bija 10,14 USD, un tā tika reģistrēta 2017. gada decembrī.

Kopš šī raksta, Vertcoin pašlaik ir 152. vietā, un tā tirgo par 1.86 USD, kā norādīts CoinMarketCap.

Vertcoin pirkšana

Vienkāršākā Vertcoin iegādes metode ir tā samaksa, izmantojot Bitcoins. Ir vairākas biržas, kurās varat iegādāties VTC. Daži no visatbilstošākajiem piemēriem ietver Bittrex, MonētaEgg, Poloniex, Tirdzniecība pēc tirdzniecības, Upbit, un LiteBit. Pilns apmaiņas saraksts ir pieejams vietnē CoinMarketCap.

Cenu prognoze

Vertcoin 2017. gadā bija ļoti labs gads. Gadu iesāka aptuveni USD 0,03 centi un tas sasniedza gandrīz USD 10 dolārus, kas ir diezgan iespaidīgi. Tas ir pieaugums par 29000%, ja ne vairāk.

Arī tā cena BTC ir ievērojami pieaugusi, pārejot no 0.00003437 BTC janvārī līdz 0.00086408 BTC 2017. gada beigās. Kopš tā laika valūta atrodas lāču tirgū, kas, šķiet, līdz šim nebeidzas.

Būs ļoti svarīgi sekot tam, kā turpmākajos mēnešos vairāk attīstīsies vispārējais kriptogrāfijas tirgus, lai redzētu, vai šī virtuālā valūta spēj augt un pieaugt vai nē. Citu vēršu skrējienu gadījumā, kā mēs pieredzējām agrāk, Vertcoin varēja redzēt arī svarīgus ieguvumus.

Vertcoin komanda

Komanda aiz projekta ir ļoti kaislīga. Kamēr citi kriptogrāfijas projekti paļaujas uz ICO un masveida ieguldījumiem, Vertcoin vienkārši paļaujas uz saviem lietotājiem. Projekts nejūtas kā pilnvērtīgs kriptogrāfijas uzņēmums, un, ņemot vērā komandas tehnisko prasmju kopumu, tas nav pārsteidzoši.

Daži ievērības cienīgi vārdi ir Džeimss Lavdžojs (vadošie izstrādātāji), Džo Štraubs, Star Im, Ēriks Kubiks, Braiens Gudsons, Gerts-Jāps Glāzbergens un Alekss Tureks. Projekta plānu var redzēt Trello, ļaujot kopienas locekļiem palikt iesaistītiem un informētiem par jaunākajiem notikumiem un plāniem.

Komanda

Secinājums

Vertcoin sevi pierāda kā ļoti perspektīvu projektu ar lielu potenciālu nākotnes attīstībai. Pašlaik tā ir ļoti laba alternatīva Litecoin un Bitcoin, kuru lielāko daļu ieguves veic lielie kalnrūpniecības uzņēmumi, nevis to lietotāji.

Fakts, ka Vertcoin ir izturīgs pret ASIC, ilgtermiņā var izrādīties viena no platformas priekšrocībām. Vertcoin ir viens no klasiskajiem piemēriem tam, kādai jābūt kriptovalūtai, stingri pieturoties pie tradicionālās kriptogrāfijas vīzijas. Vertcoin ir viena no vienkāršākajām kriptovalūtām. Tās mērķis ir nodrošināt savai kopienai patiesi decentralizētu valūtu, kas pieder visiem tajā esošajiem.

Vertcoin kontakti un papildu informācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me