Kas ir Shapeshift un kā to izmantot

ShapeShift ir tūlītēja apmaiņa, kas nevis glabā jūsu kriptogrāfijas krājumus, bet tieši savieno jūs ar aparatūras vai programmatūras maku. Kriptogrāfijas apmaiņa nodrošina elastību, lai vienu kripto valūtu nomainītu pret citu, pat vispirms neizņemot tos no maka. Birža no ieguldītājiem iekasē nelielu tūlītējo likmi par konvertēšanas pakalpojumu izmantošanu, un tā neiekasē no viņiem neko citu, izņemot kalnrača maksu. ShapeShift, iespējams, piedāvā ātrāko veidu, kā apmainīties ar kriptovalūtām un blokķēdes aktīviem.

Nav nepieciešams konts vai sensitīvi personas dati

Centralizētā apmaiņa parasti prasa lietotājiem sniegt personisku informāciju par viņiem, piemēram, vadītāja apliecības vai pases datus, lai tie atbilstu jūsu klienta pazīšanas (KYC) un naudas atmazgāšanas (AML) noteikumiem. Tādā veidā ShapeShift piedāvā lielāku privātuma, drošības un ērtības pakāpi kripto ieguldītājiem un ievērojami samazina nozagto līdzekļu risku, jo tam nav nepieciešams konts vai personas dati. Kripto ieguldītājiem tas patiešām ir liels darījums.

Lai gan dažas biržas nodrošina iespēju pirkt, pārdot un tirgot kriptovalūtas, ShapeShift unikālais piedāvājums ir tāds, ka tas ļauj investoriem pārveidot vai mainīt kriptonauda no vienas formas uz otru ar vislielāko vieglumu. Šajā platformā jūs varat pārveidot Bitcoin par altcoin (piemēram, BTC uz ETH), altcoin uz Bitcoin (piemēram, LTC uz BTC) un altcoin uz altcoin (piemēram, LTC uz DGB), neko neprasot un nepārdot..

Pierakstīties

ShapeShift nav nepieciešama reģistrēšanās. Darījumus var veikt pilnīgi anonīmi, jo platforma nesaglabā lietotāja datus. Jums pat nav nepieciešams izveidot kontu un to pārbaudīt! Jums vienkārši jānorāda sava maka adrese, un apmaiņa nodrošinās adresi, uz kuru nosūtīt kriptonauda.

Šeit ir sniegts soli pa solim ceļvedis ShapeShift lietošanai

1. solis

Apmeklējiet: https://shapeshift.io/#/coins

2. solis

Izvēlieties altcoin, kuru vēlaties apmainīt

3. solis

Izvēlieties starp “Ātri” vai “Precīzi”

Ja izvēlaties Ātrs, jums būs jāievada saņemšanas adrese, savukārt depozīta adresi norādīs ShapeShift. Jums nevajadzēs norādīt vēlamo altkoīnu daudzumu, jo jūs varat iemaksāt visu, ko vēlaties. Tomēr, ja izvēlēsities “Precīzs”, jums būs atļauts saņemt precīzu jūsu norādīto altkoīnu skaitu.

4. solis

Noklikšķiniet uz “Turpināt”

5. solis

Ja izvēlējāties “Ātri”, ievadiet savu galamērķa adresi, atmaksas adresi un piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem, citādi pārejiet uz nākamo soli 6.

6. solis

Ja izvēlējāties precīzi, ievadiet monētu daudzumu, kuru vēlaties nosūtīt vai saņemt, galamērķa adresi un atmaksas adresi.

Piemērs:

Pieņemsim, ka jums ir Bitcoins un vēlaties tos konvertēt citā altcoin, teiksim Monero. Veiciet šo procedūru, lai veiksmīgi izpildītu šo kriptocoin darījumu:

ShapeShift jums būs jānorāda sava Monero (XMR) adrese, kuru ShapeShift izmantos kā jūsu galamērķa adresi. Jums arī būs jānorāda sava Bitcoin (BTC) adrese apmaiņai, kuru tā faktiski izmantos kā atmaksas adresi, lai atmaksātu jums vēlamos altkoīnus pēc veiksmīgas darījuma pabeigšanas. Pirms pārejat uz nākamo soli, piekrītiet viņu noteikumiem un nosacījumiem.

Šajā darījumu procesa posmā ShapeShift izveidos jums Bitcoin depozīta adresi, uz kuru jums būs jāiemaksā jūsu Bitcoins. Ir atļauts veikt minimālo un maksimālo depozītu.

Padoms:

Daži maki var iekasēt maksu par pārskaitījumu, tāpēc tādā gadījumā summa, ko maks maksā, tiks pievienota jūsu ShapeShift darījumu maksai, un attiecīgi tiks aprēķināta jūsu kopējā darījuma maksa. Lai izvairītos no šīm papildu izmaksām, izmantojiet kriptogrāfijas maku. kas neiekasē šādu maksu no kriptogrāfijas investoriem, kas veic darījumus ar ShapeShift.

7. solis                                                                                                                                                Noklikšķiniet uz Sākt darījumu

8. solis

ShapeShift dažu sekunžu laikā jums nosūtīs jūsu Moneros!

Voila, jūs esat pabeidzis!

Neliela summa, kas patiesībā ir kalnrača maksa tiks atskaitīta no jums parādītā valūtas kursa. Maiņas maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz vairākiem tirgus parametriem, un tā vienmēr paliek nemainīga, neatkarīgi no tirgotā apjoma. Pakalpojuma maksa kā tāda nav, un kriptovalūtas varat apmainīt dažu sekunžu laikā.

Vairāk nekā 50 kriptovalūtu, tostarp Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Zcash un ICO, vienkāršā pieejamība padara ShapeShift par ideālu platformu kriptovalūtu konvertēšanai altkoīnos. Platformai ir atbalsts cietajām dakšām, tāpēc ShapeShift var arī apmainīt Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ECH) un Bitcoin Gold (BCG)..

PIEZĪME: ShapeShift piedāvā vēl vienu priekšrocību, neiekasējot “Slippage”, tā vietā jums būs jāizmanto viņu valūtas kurss. Paslīdēšana ir tad, kad pasūtījums tiek aizpildīts par cenu, kas atšķiras no pieprasītās cenas, un tas var likt tirgotājam sākt vai iziet no darījuma par cenu, kas ir vai nu zemāka, vai augstāka par to, ko viņš gaidīja. Parasti tas notiek augstākas svārstības periodos.

Šeit ir sadalījums, kā daži no maksas skatieties ShapeShift:

 • BTC Bitcoin Miner maksa: 0,0025 BTC
 • ETH Ētera kalnrača maksa: 0,001 ETH
 • BCH Bitcoin Cash Miner maksa: 0,0002 BCH
 • LTC Litecoin Miner maksa: 0,001 LTC

Tas neļauj veikt apmaiņu ar fiat valūtām, tāpēc debetkartes un kredītkartes nav noderīgas. Pat PayPal ir bezjēdzīgi jo, lai kaut ko nopirktu ShapeShift, nepieciešams esošs kriptovalūtas maks.

ShapeShift lietotājiem piedāvā šādus ieguvumus:

 • Tūlītēja kriptovalūtu maiņa
 • Īpaša mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm
 • Viegls un iesācējiem draudzīgs interfeiss
 • Atbalsts anonimitātei
 • Pārveidošana notiek ātri un bez problēmām
 • Lielākā daļa kriptovalūtu tiek glabātas aukstos maciņos (bezsaistē), lai pasargātu no uzlaušanas.
 • Lieliska vieta, kur dažādot kriptogrāfijas portfeli

ShapeShift objektīvs

Šī tūlītējās apmaiņas funkcija ļauj iegādāties visu, ko parasti pirktu ar Bitcoin.

Ja jūs ar nepacietību gaidāt dalību gaidāmajā ICO, kurai jums ir nepieciešams altcoin, piemēram, Ether (ETH), nevis Bitcoin, ShapeShift ir platforma, uz kuru jums jādodas. Tajā ir daudz ICO un žetonu, kas pieejami arī tirdzniecībai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me