Kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti uz Binance

Binance ir viena no populārākajām apmaiņas platformām kriptogrāfijas tirgū. Tomēr tam vienmēr ir bijis viens trūkums – neatbalstīt valūtas tirdzniecību. Tagad platforma veic izmaiņas, kas klientiem ļaus iegādāties kriptogrāfiju ar fiat valūtu. Nesen apmaiņa sadarbojās ar Vienkāršs, maksājumu procesors, lai nodrošinātu kriptogrāfijas pirkumus ar kredītkarti. 

Kredītkartes izmantošana kriptogrāfijā ir pretrunīga, jo lielākās biržas par šo tēmu ir virzījušās turp un atpakaļ. Piemēram, Coinbase pārtrauca atļaut kredītkaršu pirkšanu 2018. gadā, bet, kad tas agrāk ļāva, klientiem būtu jāmaksā papildu izmaksas. 

Tomēr Binance ir nolēmis veikt šo drosmīgo soli, taču kredītkartes var izmantot tikai, lai iegādātos ierobežotu žetonu komplektu, proti, Bitcoin, Litecoin, Ethereum un XRP. 

Saskaņā ar Binance izpilddirektora Changpeng Zhao teikto, “Kriptogrāfijas nozare joprojām ir agrīnā stadijā, un lielākā daļa pasaules naudas joprojām ir fiat … Fiat vārteju veidošana, kas mums tagad nepieciešama, lai palielinātu ekosistēmu, palielinātu ieviešanu un ieviestu kriptogrāfiju vairāk lietotāju.”

Tomēr ir daži ierobežojumi. Pirmkārt, maksājuma veids dažās valstīs netiek atbalstīts, un pat ASV tas neattiecas uz vairākiem štatiem, piemēram, Vašingtonu, Ņūmeksiku, Ņujorku un Gruziju. Arī atbalsts bankām nav universāls, un no tām, kas var izmantot šo pakalpojumu, tiks iekasēta 3,5% maksa, un viņu žetoni būs jāgaida 10-30 minūtes.. 

Uz šī fona apskatīsim, kā jūs varat iegādāties Bitcoin ar ieslēgtu kredītkarti Binance.

1. darbība: reģistrējieties Binance 

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti uz Binance

Aizpildiet tukšās vietas ar savu informāciju un izmantojiet to pašu, lai pieteiktos kontā. 

2. darbība. Piekļūstiet Binance kredītkartes lapai 

Dodieties uz Līdzekļi rīkjoslas Binance sadaļu un izvēlieties Pērciet ar kredītkarti opcija. 

Atlasiet Bitcoin kā kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties, pēc tam ievadiet pasūtījuma summu. Otrajā joslā tiks parādīta kopējā summa, kas no jums tiks iekasēta, ieskaitot 3,5% maksu. 

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti uz Binance

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt pasūtījumu. Izlasiet īso atrunu, lai izprastu pirkšanas procesu. Kad esat izlasījis un sapratis atrunu, noklikšķiniet uz Esmu izlasījis un vienojies par atrunu, pēc tam Pārejiet uz sadaļu Maksājums

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti uz Binance

Šī funkcija tika atjaunināta 2019. gada februārī. Daži novecojuši emuāri jums pateiks, ka, lai iegādātos Bitcoin, jums ir jāiemaksā kāda veida altcoin. Tas nav Bitcoin pirkšana, bet gan vienas monētas tirdzniecība vai maiņa pret citu. 

Tomēr Binance piedāvā atbalstu fiat-to-crypto. 

1. padoms: Pirmajam pirkumam iesakām sākt ar nelielu summu, lai būtu drošībā. Kad mazā summa būs jūsu Binance kontā, varat turpināt pirkt vairāk un pat biežāk, neuztraucoties, vai monētas tiks ieskaitītas jūsu kontā.. 

2. padoms: Monētu deponēšanai no vienas valūtas maiņas Binance var būt daži ierobežojumi, un tā var būt saistīta ar izņemšanas maksām. Mēs iesakām izmantot jauno funkciju un izbaudīt tās ērtības, jo jūs varat iemaksāt tieši savā makā. 

3. solis: sniedziet informāciju 

Jūs tiksiet novirzīts uz vietnes Simplex vietni. Aizpildiet tukšās vietas ar nepieciešamo informāciju, pēc tam pārbaudiet tālruņa numuru un e-pastu, kuru norādījāt, atverot Binance kontu. 

Tālrunī jūs saņemsit verifikācijas kodu. Tālrunī ievadiet četrciparu kodu. 

Turklāt jūs saņemsit verifikācijas saiti pa jūsu norādīto e-pastu. Pēc šīs darbības noklikšķiniet uz turpināt. 

Nākamajā solī jums jāievada kredītkartes dati. Pārliecinieties, ka informācija atbilst norēķinu adresei. Tomēr no jūsu kartes vēl netiks iekasēta maksa – noklikšķiniet uz Maksā tagad lai jūs novestu pie ID verifikācijas. 

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti uz Binance

4. darbība: pārbaude 

Šajā darbībā jums būs jāpārbauda sava identitāte, nofotografējot sevi ar kredītkarti, kuru izmantojāt maksājumam. 

Kad tiek lūgts iesniegt pašbildi, norādiet:

Jūsu vārdam un kartes numura pirmajam un pēdējam ciparam jābūt redzamam; vidējos ciparus ir atļauts nosegt ar pirkstiem. 

Varat arī augšupielādēt derīgu ID, pasi un autovadītāja apliecību. Pārliecinieties, vai augšupielādējat abas dokumenta puses kārtībā. 

Ja esat reliģiski izpildījis šīs darbības, jūsu Bitcoin jūsu Binance kontā jāieskaita 20 vai mazāk minūšu laikā. Tomēr atkarībā no dažiem faktoriem, piemēram, tīkla pārslodzes, tas var aizņemt stundu. 

Apsveicam! Jūs tikko veicāt savu pirmo Bitcoin pirkumu, izmantojot savu kredītkarti. 

Ir daudz biržu, kur jūs varat iegādāties Bitcoin, taču Binance ir neapšaubāmi labākā un likvīdākā cienījama birža. 

Šis ir jūsu laiks, ja vēl neesat atvēris Binance kontu. Pīķa laikā apmaiņa var pārtraukt jaunu pretendentu pieņemšanu lielā pretendentu skaita dēļ, par ko liecināja 2017. gada decembrī. 

Tātad, lai būtu drošībā, nekavējoties reģistrējiet Binance kontu un uzkrājiet dažus Bitcoins. Kā teica Changpeng Zhao, “Ja jūs un es ticam Bitcoin nākotnei, tad vislabāk ir turēt pēc iespējas vairāk, ja nevienu neinteresē.” Pacietība ir viss, kas jums nepieciešams. 

Veiciet šīs darbības, lai iegādātos Bitcoin ar kredītkarti vietnē Binance. 

Izmēģiniet Binance šodien

Vairāk nekā divus gadus UseTheBitcoin ir veicis pētījumu, atspoguļojis jaunumus un palīdzējis lasītājiem atrast labākos blokķēdes projektus. Viena lieta, pie kuras mēs turpinām atgriezties, ir Binance.

Binance sevi ir izdalījusi kā labāko tirdzniecības platformu iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem, un tā dod jums simtiem monētu, kurās ieguldīt. Sāciet tirdzniecību šodien Binance!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me