8 labākie XRP maki 2019. gadā – kā droši uzglabāt pulsāciju

Šajā 2019. gada labāko XRP maku ceļvedī mēs iziesim caur septiņiem kriptogrāfijas makiem, kur lietotāji var uzglabāt savus XRP. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka atšķirībā no Bitcoin makiem, kas parasti ir bez maksas, Ripple makiem lietotājiem ir nepieciešama 20 XRP, lai rezervētu sava maka adresi. Tāpēc ir svarīgi pirmo reizi izvēlēties pareizo maku, lai izvairītos no 20 XRP iztērēšanas vairākām adresēm.

Ripple maki ietilpst četrās kategorijās. Mums ir programmatūras maki, kas ietver mobilos makus un darbvirsmas makus. Tad ir aparatūras maki, papīra maki un, visbeidzot, apmaināmies ar piedāvātajiem seifiem, kur lietotāji var iegādāties un uzglabāt XRP platformās. Sāciet bez liekas aizķeršanās.

Ripple (XRP) iegāde

XRP ir iekļauts daudzās biržās, un to var iegādāties, izmantojot fiat valūtas, kā arī apmainīt pret jebkuru no nozīmīgākajām kriptovalūtām.

Starp daudzajām iespējām, kas pieejamas XRP iegādei, Binance, Čanelija un ShapeShift ir dažas no populārākajām kriptovalūtu biržām, kur jūs varat viegli iegādāties Ripple ar citām kriptovalūtām. Atšķirībā no citām biržām, lai mainītu vienu monētu pret citu, izmantojot Changelly vai shapeshift, nav nepieciešams nosūtīt līdzekļus uz platformu vai reģistrēt kontu, lai izmantotu platformu. Viss, kas nepieciešams, ir nosūtīt (uz šo platformu ģenerētu adresi) monētas / žetonus no maka, kurā jums ir monētas, kuras vēlaties apmainīt pret XRP (varētu būt Ether vai Bitcoin), un pēc tam ievadiet savu Ripple maku tur, kur vēlaties jūsu XRP saglabāts. Monētas nekavējoties tiks pārskaitītas uz Bez turpmākas darbības, jums jāiegūst Ripple monētas paredzētajā termiņā.

Iepriekš mēs esam uzrakstījuši rakstu par labākajām vietām, kur nopirkt Ripple; jūs varētu vēlēties to pārbaudīt.

Ja esat reģistrējies Binance biržā, skatiet mūsu rakstu par to, kā nopirkt XRP no Binance.

Labākie XRP maki

Šeit ir mūsu populārākie Ripple maki, kas nav konkrētā secībā:

Ledger Nano S

Ledger Nano S ierīce ir aparatūras kriptonauda seifs vairākām kriptovalūtām, ieskaitot Ripple (XRP). Ledger padara par perfektu maku faktu, ka tas lietotājiem nodrošina pilnīgu kontroli pār viņu kriptovalūtas aktīviem. Tas ne tikai nodrošina piekļuvi savām privātajām atslēgām, bet arī saglabā šifrētas atslēgas frāzes, kas tiek izmantotas, lai piekļūtu jūsu makam. Neviens nevar piekļūt šīm atslēgām, ja vien jūs viņiem nepasakāt.

Papildus tam, ka jūsu privātās atslēgas ir drošas, ir pievienotas drošības funkcijas, kas padara virsgrāmatu perfektu jūsu Ripple monētu glabāšanai..

Darījumiem ar ierīci nepieciešama fiziska autentifikācija, pirms to sākšanas nospiežot ierīces pogas. Tas nozīmē, ka neviens nevar pārskaitīt jūsu kriptonauda, ​​ja tās fiziski nav kopā ar jūsu maku. Tas dod zināmu pārliecību par drošību gadījumos, kad kiberuzbrucēji ir apdraudējuši jūsu datoru.

Lielā grāmata nav tikai Ripple glabāšanai, bet arī daudzām citām kriptovalūtām. Tas nozīmē, ka virsgrāmatas iegāde ir rentabla, jo jums nav jāpērk vairāk maku, lai turētu citas kriptogrāfijas valūtas.

Grauzdiņu maks

Grauzdiņš Maks ir bezmaksas atvērtā koda Ripple XRP programmatūras seifs portālam iOS, Android, Windows, Mac un Linux ierīcēm.

Toast ir viegli lietojams, un gan iesācēji, gan geeks var viegli atrast ceļu caur lietojumprogrammu. Maks arī nodrošina piekļuvi savām privātajām atslēgām, kas nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu ieguldījumiem. Pieejams arī seifs Toast Chrome pārlūkprogrammas.

Guarda maks

Guarda maks ir viens no vismodernākajiem un atzītākajiem makiem, kas kriptonauda tirgū glabā ne tikai XRP, bet arī lielu skaitu digitālo aktīvu.. Guarda ir tīmeklī izvietots vairāku valūtu seifs, kas ļauj personām saņemt, uzglabāt, nosūtīt un apmainīties ar kriptovalūtām. 

Kad uzņēmumi un lietotāji plaši izmanto XRP visā pasaulē, Guarda strādā, lai varētu piedāvāt labākos risinājumus lietotājiem, kuri pieprasa pakalpojumus XRP. Viena no galvenajām šī maka priekšrocībām ir tā, ka jūs varat uzglabāt citas digitālās valūtas, nevis tikai XRP. Izmantojot vienkāršu saskarni, Guarda maks palīdz investoriem rīkoties ar saviem līdzekļiem virtuālajās valūtās. 

Seifs ir pieejams galddatoru un mobilo ierīču lietotājiem. Izmantojot šo ar brīvības atņemšanu nesaistītu risinājumu, lietotājiem būs iespēja droši uzglabāt savus digitālos aktīvus un tikt aizsargātiem pret trešo personu uzbrukumiem un hakeriem. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir neaizsargāta pret šiem jautājumiem, un labākais, ko darīt XRP īpašniekiem, ir iegādāties vēlamās monētas un pēc iespējas ātrāk nosūtīt tās uz kriptogrāfijas maku.. 

Dažas no kriptovalūtām, kas lietotājiem pieejamas glabāšanai Guarda digitālajā aktīvā, ir Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) un daudzi citi. 

Turklāt maks ir sadarbojies ar dažādiem fondiem, tostarp Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance un Bitcoin Gold. Lai gan XRP īpašniekiem šis maks būs ļoti noderīgs, ir iespējams uzglabāt arī plašu kriptogrāfijas aktīvu klāstu. 

Labākie XRP maki: Exarpy pārlūka maks

Ne visi tīmekļa maki ir droši, bet ar funkcijām Exarpy nodrošina, ka tas izskatās droši, ja ievērojat visus norādītos noteikumus. Tas nav tik daudz tīmekļa maks, lai gan tam var piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, tomēr šī maka funkcijām joprojām var piekļūt, atvienojoties no interneta.

Exarpy ir Ripple seifs, kas netiek mitināts, un tiek izmantots jebkura Ripple monētu glabāšanai, nosūtīšanai un saņemšanai bez jebkādas trešās puses līdzdalības..

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī maka izmantošana ir par maksu, jo tā iekasē 0,025 Ripples par katru darījumu, un tajā ietilpst maksa arī par Ripple tīklu.

Gate.io birža

Kāpēc mēs minējām, Vārti.io ir tā lietošanas ērtuma dēļ. Ir svarīgi atzīmēt, ka kriptovalūtu saglabāšana biržās nav labākā ideja. Jums vajadzētu izmantot biržas pirkšanai vai pārdošanai, turot savas monētas / žetonus makā, kurā jūs pilnībā kontrolējat. Ja izmantosiet apmaiņu, lai saglabātu Ripple, pārliecinieties, ka tā nav milzīga summa; tādu, kuru var atļauties zaudēt.

Gate.io apmaiņa piedāvā a mobilā aplikācija līdzās tīmekļa platformai, kas atvieglo Ripple monētu sūtīšanu un saņemšanu visās ierīcēs.

Labākie XRP maki: Binance

Binance ir vēl viena apmaiņa, piemēram, Gate.io. Tā ir viena no uzticamajām apmaiņām, kas piedāvā decentralizētus plānus.

Binance ir strauji augoša birža, kas tika uzsākta 2017. gadā, un tā piesaista miljoniem kriptovalūtas lietotāju uzmanību visā pasaulē.

Pērciet XRP vietnē Binance jau šodien!

Jūsu XRP (Ripple) glabāšana Binance sniedz jums priekšrocības, ja jūs viegli konvertējat savas monētas citās kriptovalūtās un atpakaļ. Tomēr biržā nevajadzētu turēt pārāk daudz savu Ripple monētu; jūs vienmēr varat pārsūtīt uz aparatūras vai programmatūras maku, kuru pilnībā kontrolējat.

Skatiet šo rokasgrāmatu par to, kā iegādāties XRP vietnē Binance

Atomu maks

labākie XRP maki

Tas ir bezmaksas ar brīvības atņemšanu nesaistīts darbvirsmas maks kas atbalsta XRP un dažas citas vairāk nekā 300 kriptogrāfijas monētas. Seifs ne tikai ļauj lietotājiem pārvaldīt XRP, bet arī palīdz mainīt valūtu, izmantojot iebūvētu apmaiņas motoru, kuru darbina Changelly. Tāpat lietotāji var iegādāties XRP, izmantojot kredītkarti.

Funkcijas tiek piedāvātas vienkāršā saskarnē, kuru nodrošina mnemotiska sēkla. Pirmo reizi, kad lietotāji palaiž lietojumprogrammu, tiek ģenerēta sēkla, un viņiem ir nepieciešams to droši uzglabāt. Šī maka lieliskā lieta ir tā, ka lietotāji pilnībā kontrolē savus līdzekļus un ierīcē tiek šifrētas viņu privātās atslēgas..

Papīra maks

labākie XRP maki

Lai gan papīra maki ir solis atpakaļ, ņemot vērā aparatūras maku pastāvēšanu, tie ir līdzvērtīgi tiem, kad runa ir par līdzekļu drošu uzglabāšanu. Papīra maki ir tikai papīra gabals, uz kura ir iespiesti maka publiskie un privātie taustiņi. Interesanti, ka atslēgas galvenokārt tiek ģenerētas bezsaistē, un tas apgrūtina nepiederošajiem, īpaši hakeriem, uzzināt par viņu eksistenci.

Viņu galvenais trūkums ir tas, ka papīra gabals var viegli nomaldīties, pazust vai sabojāt ūdens vai uguns dēļ. Lai to ierobežotu, lietotājs var pasūtīt seifu ar necaurlaidīgu zīmogu un turpināt to laminēt, pēc tam uzglabāt seifā vai pat aprakt savā dārzā..

Secinājums

Rūpīgi pārskatiet visus iepriekš minētos seifus, un, iespējams, vēlēsities vēl izpētīt, kā katrs no tiem darbojas, skatoties videoklipus YouTube.

Laikam ejot, Ripple integrēšanai savā lietojumprogrammā vajadzētu būt vairākiem maciņiem, padarot to viegli pieejamu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me