4. kriptovalūtas slēptie dārgakmeņi – OneLedger (OLT)

4. kriptovalūtas slēptie dārgakmeņi – OneLedger (OLT)

OneLedger (OLT) ir nepietiekami novērtēts, universālais krustu virsgrāmatas protokols kas gūst labumu no sānu ķēdēm, lai palielinātu dažādu blokķēdes ekosistēmu sadarbspēju. Ko tas nozīmē? Tas ir all-in-one blockchain risinājums, kas pieejams lietotājiem, izstrādātājiem un uzņēmumiem.

oneledger pārskats 696x462Avots: https://icobattle.com/

Sānu ķēžu ideja nav revolucionāra. Mēs jau esam dzirdējuši par līdzīgiem ICO no tādiem kā Aion, LISK, EOS, Ark, un Ikona. Tomēr OneLedger spēj pārspēt visus.

Pārsūtīt digitālos aktīvus Starp dažādiem blokķēdēm

Šodien uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai racionalizētu administratīvos procesus, samazinātu cilvēku kļūdas, samazinātu darbības izmaksas un palielinātu pārredzamību. Tomēr galvenā bloku ķēdes tehnoloģijas pieņemšana joprojām saskaras ar problēmām. Pāreja nav viegla, un uzņēmumi tai pieiet ar dažādu ātrumu un panākumiem.

2. ekrānuzņēmums

Avots: https://oneledger.io

Viens no šiem izaicinājumiem ir savietojamības trūkums – dažādu blokķēžu nespēja savstarpēji sazināties. Piemēram, nav iespējams veikt darījumu no Ethereum konta uz BTC. Šis process, lai to izdarītu, pirms monētu nosūtīšanas ir saistīts ar transferīnu vienā ķēdē. Tas ir dārgi, laikietilpīgi un ietver ievērojamu trešo personu palīdzību (piemēram, apmaiņu). Citas būtiskas problēmas, kas kavē blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu, ir dApps, mērogojamības un esošo mantoto sistēmu izvietošana vairākos tīklos..

OneLedger ir blokķēdes startēšana, kas paredzēta, lai piedāvātu risinājumu šiem jautājumiem. Tas atvieglo pārrobežu virsgrāmatu darbību. Tās protokolu var sinhronizēt ar citām izplatītām grāmatām, piemēram, Ethereum, Bitcoin utt., Kas atbalsta maksājumu kanālus un hash laika bloķēšanas līgumus (HTLC).

OneLedger biznesa inicializēšana

OneLedger ir trīsslāņu konsensa protokols, kas efektīvi integrējas ar dažādām blokķēdēm.

1. Biznesa inicializēšana

Pirmais slānis ir konfigurējams uz lomām balstīts vienprātības protokols – kur sākas vispārināts līgums. Līgums tiek ģenerēts un izvietots tīklā, kurā darbojas dažādi blokķēdes kodi. Bitcoin mezglos līgums tiek atkārtots no ģenēzes līguma, kad tiek izveidoti mezgli. Ethereum mezglā līgums tiek izpildīts viedlīguma veidā.

2. Kanāla vienprātība

Otrais slānis ir pazīstams kā kanāla konsenss. Tās galvenā loma ir veikt mijiedarbību starp mezgliem saskaņā ar līguma noteikumiem. Lai panāktu otro vienprātību, starp visiem dalībniekiem tiek panākta vienotā ķēdes vienprātība. Vienprātība tiek panākta, kad vairāk nekā divas trešdaļas dalībnieku ir vienojušies. Kad ir panākta vienprātība, dati tiek ierakstīti blokā un pārraidīti visiem mezgliem (dalībniekiem).

3. Sabiedrības ķēdes vienprātība

Trešais (pēdējais slānis) tiek saukts par “Publisko ķēžu vienprātību”. Šis ir nepieciešams ikreiz, kad tiek pieprasīts digitālo aktīvu pārsūtīšana starp valsts ķēdēm. Tā rezultātā blakusšūnu ķēdes iepriekšēja vienprātība tiek uzsākta blakusšūnu ķēdes konsensa sākumā. Kad priekšlikums ir nosūtīts attiecīgajai publiskajai ķēdei, validētāji balso par bloķēšanu vai atbloķēšanu. Ja vairāk nekā 75% no iesaistīto mezglu blakusķēdes nonāk vienprātībā, virsgrāmatai tiek pievienots pirms vienprātības bloks.

Žetons

Pašlaik OneLedger veic sākotnējo monētu piedāvājumu ar cieto vāciņu 15 miljonu ASV dolāru apmērā. Tiks izlaists viens miljards OLT žetonu. Katrs marķieris sākotnēji tiks kartēts uz vienu atbilstošo ERC-20 marķieri.

Saskaņā ar OneLedger simbolisko ekonomiku trīs dalībnieki izmantos OLT.

LietotājiFiziskas personas vai uzņēmumi, kuriem jāmaksā darījuma maksa tīkla atbalstītājiem vai mezgliem OLT.

Mezgli: Tīkla maksa iet uz mezgliem; samaksāts OLT. OneLedger ekosistēma ļauj ikvienam vispirms vadīt mezglu. Kad sistēma nobriest, ir nepieciešama noteikta maksa OLT.

Izstrādātāji: Tās var būt komandas vai individuāli līdzstrādnieki. Izstrādātājiem būs nepieciešami OLT marķieri, lai izvietotu savus moduļus OneLedger decentralizētajā tirgū. Viedais līgums noteiks pārdošanas nosacījumus.

Izstrādātāji un padomdevēji

OneLedger ideja bija Kanādas Ķīnas Blockchain profesionālās asociācijas (CCBPA) priekšsēdētāja Deivida Cao ideja. Cao kungam ir vairāk nekā 13 gadu pieredze uzņēmumu arhitektūrā un blokķēdes tehnoloģijās. Viņš ir arī strādājis Xerox kā vadošais tirdzniecības konsultants un IBM Toronto Lab kā WebSphere Commerce Developer.

Dibinātājs un vadītājs Trust 2 Pay, Alekss Tods ir arī OneLedger galvenais tehnoloģiju padomnieks. Stīvens Lī ir galvenais inženieris. Viņš ir strādājis par programmatūras inženieri Microsoft un IBM kā arī vecākais konsultants plkst Deutsche Bank.

Pirmā platformas OneLedger versija tiks izlaista 2019. gadā.

Pēdējās domas

Šķiet, ka OneLedger sniedz lielisku risinājumu dažām pašreizējām un aktuālākajām vajadzībām blokķēdes ekosistēmā.

Virsgrāmata, Aion, un Cosmos tiek uzskatīti par galvenajiem OneLedger konkurentiem sadarbspējas jomā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me