Masha un Xenia Vyazemskaya, ValueTokenized – Interviju sērijas dibinātāji

Masha un Xenia Vyazemskaya ir pazīstamas kā Crypto Twins. Viņi rīko populāro podkāstu ValueTokenized kas nodrošina bezmaksas mācību saturu, lai palīdzētu uzņēmumiem apzīmēt pasauli.

Kā jūs pirmo reizi atklājāt blokķēdi un kriptovalūtas?

Ar veiksmi! Mēs vienmēr esam bijuši saziņā, un labs draugs reiz 2017. gadā lūdza mūsu palīdzību un PR padomus par blokķēdes projektu. Pāriet uz priekšu vairākus mēnešus, blokķēde ir pilnībā piesaistījusi mūsu uzmanību, un mēs esam palīdzējuši bloku ķēdes projektiem ar satura mārketingu un PR kopš tā laika, palīdzot tehnikas puišiem stāstīt savus stāstus un izglītot auditoriju.

Kurš bija pirmais jūsu iegādātais marķieris un kas jūs motivēja iegādāties šo marķieri?

Es uzskatu, ka tas bija XRP. Ksenijai šī ideja patika un pilnībā ignorēja principu “pērc zemu, pārdod augstu”, kas izrādījās diezgan slikts ieguldījums. Summa tomēr bija nenozīmīga.

Bitcoin bija mūsu otrais ieguldījums kriptogrāfijā. Un tas ātri kļuva vairāk. Mums vajadzēja vairāk nekā gadu, lai saprastu reālo Bitcoin skaistumu un vērtības, kas aiz tā slēpjas. Mēs esam lieli ticīgie Bitcoin pret fiat valūtām, un mēs darām visu iespējamo, lai atvieglotu ieviešanu.

Kas jūs iedvesmoja iesaistīties telpā?

Ir aizraujoši vērot jaunās nozares parādīšanos un nobriešanu. Mums tas sākās ar zinātkāri un sajūsmu par pavisam jaunu telpu, kas pēc tam pārvērtās skaidrā izpratnē par objektīvu ekspertu satura pieprasījumu un vērtību, ko mēs šajā ziņā varam dot. Pašlaik visvairāk iedvesmojoši ir gadījumi, kad eksperti sazinās ar mums, lai noorganizētu interviju vai paneļdiskusiju un saņemtu auditorijas atsauksmes.

Jūs esat izveidojis vairākus YouTube videoklipus, tostarp apspriedis dažas jaunākās nozares tendences, piemēram, IEO, kas aizstāj ICO. Kā jūs personīgi jūtaties pret IEO?

Mūsu podcast ValueTokenized ir veltīts galvenokārt aktīvu marķēšanai un blokķēdes tehnoloģiju praktiskiem pielietojumiem kapitāla tirgos. Kad pirms pusgada IEO tendence pieauga, mēs nevarējām to neaptvert.

Mūsu viedoklis par IEO ir diezgan saskaņots ar mūsu runātāju viedokli – ieskaitot agrīno ieguldītāju Bitcoin, Uber un Airbnb Jeffrey Wernick. Šķiet, ka IEO ir tikai mēģinājums pagarināt ICO izzušanas laiku – kas pats par sevi nebija nekas slikts kā jēdziens, taču ieviešana atstāja daudz ko vēlamu.

Jebkurā gadījumā mēs esam pārliecināti, ka blokķēdes un kriptovalūtu nākotne ir:

1) ar aktīviem nodrošināti žetoni un;

2) Bitcoin.

Jūs esat arī veicis vairākas intervijas, kurās STO uzsākšanai ir dažādas jurisdikcijas. Šīs jurisdikcijas ietver Singapūru, ASV, Izraēlu un Lihtenšteinu. Pamatojoties uz šīm intervijām un jūsu zināšanām par telpu, kuru jurisdikciju jūs personīgi atbalstītu, lai uzsāktu STO un kāpēc?

Jurisdikcijas izvēle STO veikšanai ir atkarīga no daudzām lietām: vai vēlaties atlasīt mazumtirdzniecības (neakreditētus) investorus, kādos reģionos vēlaties pārdot savus vērtspapīrus utt..

Šveice un Lihtenšteina, iespējams, ir mūsu iecienītākās Eiropā skaidru noteikumu un nozares specifisku noteikumu dēļ, kas neprasa nekādus juridiskus risinājumus. Tomēr Amerikas Savienotās Valstis kā jurisdikcija piesaista lielu uzmanību, jo ir daudz tehnoloģiski attīstītu investoru, kuri šobrīd varētu būt atvērtāki jaunu finanšu instrumentu iegādei žetonu veidā. Svarīga lieta, kas jāatceras: ja vēlaties veikt STO un pārdot savus žetonus Eiropā un ASV, jums ir jāatbilst abiem.

Jūs esat apspriedis arī dažādu līdzekļu marķēšanu. Kādas ir dažas no šīm aktīvu klasēm un kurai aktīvu klasei, jūsuprāt, ir vislielākā iespēja palielināt?

Nekustamais īpašums piedāvā vislielāko izmantošanas gadījumu ar skaidriem ieguvumiem marķēšanai. Oktobrī mēs esam redzējuši daudzus gadījumus, tostarp Tokijā bāzētā vadošā nekustamā īpašuma finansējuma izstrādi daudzdzīvokļu namiem un viesnīcām pirms 2020. gada Japānas olimpiskajām spēlēm, izsniedzot drošības žetonus; Persijas līča ģimeņu konsorcijs plāno simbolizēt nekustamo īpašumu un citus aizraujošus projektus USD 1 miljarda vērtībā.

Ir vairāki iemesli: daļēja īpašumtiesība, ko piedāvā marķēšana, ir dabiska piemērošana nekustamajam īpašumam. Turklāt žetonu programmējamība ļauj struktūrai pārstāvēt dažādas ekonomiskās intereses – īpašumtiesības, dažādas ienākumu tiesības. Papildus tam, nekustamais īpašums ir kaut kas, ko investori saprot, tas ir fiksēta ienākuma aktīvu klase un diezgan zema riska ieguldījums.

No emitenta viedokļa tokenizācija var piedāvāt rentablāku līdzekļu vākšanas veidu, ievērojami samazinot izmaksas un berzi tālākai vērtspapīru pārvaldībai.

Mēs arī uzskatām, ka riska fondi ir daudzsološs lauks marķēšanai. Mūsdienās tas ļauj vieglāk un rentablāk pārvaldīt līdzekļus, viegli nodot īpašumtiesības utt. Tokenizācija potenciāli var nodrošināt riska kapitāla tirgus demokratizāciju, atverot to miljoniem investoru ar nelielām pārbaudēm. Tomēr pēdējai ar tehnoloģiju nepietiek – regulā ir nepieciešami attiecīgi grozījumi. Vai mēs to drīz redzēsim vai nē, joprojām ir apspriežams. Neskatoties uz to, esošie ieguvumi jau ir aizraujoši.

Kādi ir daži kosmosa uzņēmumi, kas jūs personīgi aizrauj?

Tokeny, Rivver, Securitize

Kur jūs redzat nozari pēc 5 gadiem?

Mēs dalāmies ar redzējumu, ka kapitāla tirgi blokķēdē ir jautājums, kad, nevis ja. Pēc 5 gadiem mēs, visticamāk, nerunāsim par blokķēdi kā atsevišķu nozari, jo tā būs būtiska pasaules finanšu tirgu sastāvdaļa.

Vai tokenizācija atbrīvos iepriekš nelikvīdu aktīvu likviditāti, demokratizēs piekļuvi riska kapitālam un izpildīs citus šodien plaši apspriestos solījumus, vēl nav redzams.

Jebkurā gadījumā komunikācija un izglītība ir vajadzīga nozares izaugsmei un nobriešanai. Jo vairāk tam pievērsīsimies šodien, jo izcilākus rezultātus redzēsim pēc 5 gadiem.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties ar mūsu lasītājiem?

Tikai viena lieta: nekautrējieties sazināties ar mums jebkurā laikā, izmantojot aplādes un sadarbības idejas.

Darīsim kopā kaut ko foršu &# 128578;

[email protected]

[email protected]

Lai skatītos dažus viņu apraides, apmeklējiet vietni ValueTokenized

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me