Kas yra „Bitcoin Transaction Accelerator“?

„Bitcoin“ (BTC) operacijos gali tapti labai lėtos, jei tinklas yra perkrautas. Štai kodėl „Bitcoin“ operacijų greitintuvas gali padėti išspręsti šią problemą. Šiame vadove mes pasidalinsime su jumis visa informacija, kurią turėtumėte turėti apie tai, kaip veikia bitkoinų operacijų greitintuvas.

Bitcoin tinklo spūstis

„Bitcoin“ tinklas leidžia vartotojams siųsti ir gauti operacijas. Galite išsiųsti BTC, sumokėti nedidelį mokestį kalnakasiams ir gauti savo lėšas kitam asmeniui. Nors tai turėtų užtrukti vos kelias minutes ir kainuoti mažiau nei 2 USD, ne visada taip yra.

Laikotarpiais, kai rinka auga arba kai apdorojama daug operacijų, tinklas tampa perkrautas. Kai taip atsitinka, „Bitcoin“ savininkai nori naudoti kitus tinklus, tokius kaip „Litecoin“ (LTC) ar „Ethereum“ (ETH). Šiuose dviejuose tinkluose operacijos yra greitesnės ir pigesnės, o tai gali būti privalumas.

Štai kodėl žmonės naudoja „Bitcoin“ operacijų greitintuvą. Kad būtų greičiau išsiųsti BTC pervedimą. Tačiau tai nėra vienintelis nemokamas Bitcoin operacijų greitintuvo paslaugų dalykas. Kituose skyriuose galėsite gauti visą reikalingą informaciją apie tai.

Kas yra „Bitcoin Transaction Accelerator“?

„Bitcoin“ operacijų greitintuvas leidžia suprasti, kuri yra optimaliausia kaina, už kurią jūsų operacija bus apdorota per trumpiausią laiką. Kai siunčiame BTC pavedimą, galime pasirinkti mokamą mokestį. Kuo didesnis mokestis, tuo lengviau bus įtraukti mūsų operaciją į kitą bloką.

Kaip mes paaiškinome mūsų „Bitcoin Mempool“ vadove, kalnakasiai pasirenka pervedimus su didžiausiais mokesčiais. Tai leidžia jiems apdoroti tas operacijas, kurios leistų gauti didžiausią uždarbį. Tačiau negalima tiksliai žinoti, kokio dydžio mokesčius vartotojas turi sumokėti, kad būtų efektyviai vykdomas pervedimas.

Naudodami nemokamą „Bitcoin“ operacijų greitintuvą galėsite išsiųsti savo operaciją ir būti tikri, kad ji bus apdorota kuo greičiau. Atsižvelkite į tai, kad kalnakasiai apskritai negali apdoroti sandorių su labai mažais mokesčiais. Tačiau kai kuriais atvejais gali praeiti kelios dienos, kol juos paims kalnakasiai.

Kad veiktų „Bitcoin“ operacijų greitintuvas, vartotojai turi mokėti nedidelį apdorojimo mokestį. Jei paslauga yra nemokama, tada tiesiog galėsite išvengti mokesčių. Jūsų pervedimai bus apdoroti greičiau.

Daugeliu atvejų „Bitcoin“ operacijų greitintuvo paslaugas teikia patys kalnakasiai. Tai leidžia jiems apdoroti pervedimus ir už šią paslaugą sumokėti nedidelį mokestį. Šiuo metu rinkoje yra keli „Bitcoin“ operacijų greitintuvai. Kai kurie iš jų bus nemokami, o kiti – su nedideliu mokesčiu.

„BitAccelerate“

„BitAccelerate“ yra vienas iš geriausių variantų, kalbant apie apdorojimo laiką. Šis „Bitcoin“ operacijų greitintuvas leis jums apdoroti BTC pervedimą per kelias minutes. Vartotojai, norėdami apdoroti perkėlimą, turės dalytis savo ID ir pagrindine informacija.

Daugumai pripažintų paslaugų jums reikės dalytis savo asmenine informacija. Štai kodėl tai gali būti ne puikus sprendimas vartotojams, vertinantiems jų privatumą. Nors tai tik vienas iš operacijų spartintuvo, kurį naudojasi „Bitcoin“ vartotojai, tai gali būti puiki priemonė, jei jums reikia siųsti greitą BTC pervedimą.

BTC.com

BTC.com yra kitas nemokamas Bitcoin operacijų greitintuvas. Šis sprendimas padidintų jūsų perkėlimo galimybes būti įtrauktam į kitą bloką iki 75%. Tai yra gana didelis. „Bitcoin“ blokus kas dešimt minučių apdoroja „Bitcoin“ tinklas.

BTC.com Bitcoin operacijų greitintuvas

Taigi jūs galite turėti 75% galimybių, kad jūsų lėšos būtų pristatytos per ateinančias dešimt minučių. Nepaisant to, turite atsižvelgti į tai, kad kai kurie mainai ar piniginės nepriimtų operacijos tik su vienu patvirtinimu. Apskritai laukimo laikas eina iki 3 blokų prieš apdorojant operaciją.

Platforma teigia, kad per 4 valandas jūsų perkėlimo į bloką galimybės išauga iki 98%. Tai puiki žinia, jei norite, kad jūsų lėšos per trumpą laiką pasiektų kitą piniginę.

„ViaBTC“

„ViaBTC“ yra bene populiariausia Bitcoin operacijų greitintuvo paslauga rinkoje. Jie dirba jau kelerius metus. Iš tiesų, jie išleido šias paslaugas rinkai 2017 m. Tuo metu Bitcoin operacijų mokesčiai buvo labai dideli. Kai kuriais atvejais jie viršijo 50 USD už pervedimą. Tai tikrai buvo nepriimtina mažiems vartotojams.

Tai veikia taip pat, kaip ir anksčiau minėtose tarnybose. Vartotojai tiesiog turės užsiregistruoti platformoje ir pateikti savo ID. Tai tikrai būtina, nes vyriausybės didina spaudimą šifravimo platformoms, kad jos atitiktų KYC ir AML politiką.

Verta paminėti, kad dabar vartotojams jie siūlo galimybę siųsti net 100 pagreičių per valandą. Taigi, tai puikus pasirinkimas, jei ieškote nemokamo „Bitcoin“ operacijų greitintuvo.

Būti atsargiam

Visada svarbu patikrinti kai kurias „Bitcoin“ bendruomenės išleistas ataskaitas apie šias paslaugas. Kai kurios iš šių firmų ir „Bitcoin“ operacijų greitintuvų gali neveikti taip, kaip tvirtina.

Be to, kai kuriais atvejais jūs nusiųsite sandorį įmonei, o jūsų lėšos negalėjo būti gautos. Atminkite, kad Bitcoin operacijos nėra grąžinamos. Negalite skųstis, jei jūsų lėšos išsiųstos ne į tą piniginę.

Kai spustelėsite „Siųsti“, jūsų lėšos nebebus amžinos. Jei nusiuntėte juos į reikiamą piniginę, turėtumėte tikėtis, kad jūsų lėšos ją pasieks. Jei atsiuntėte anoniminę piniginę, BTC niekada neatgausite.

„Bitcoin Transaction Accelerator“ privalumai ir trūkumai

Yra keletas šių kripto paslaugų privalumų ir trūkumų. Tai panašu į tai, kas vyksta su kitomis platformomis. Naudodamiesi šiomis paslaugomis visada turėtume išanalizuoti, kurie yra teigiami ir neigiami aspektai.

Teigiami dalykai apie „Bitcoin Transaction Accelerator“:

  • Jie gali būti labai naudingi operacijoms greičiau apdoroti
  • Kai kuriuos iš jų galima naudoti nemokamai
  • Tai gali būti labai naudinga tuo metu, kai Bitcoin tinkle yra perkrovos
  • Šios paslaugos gali padėti mums naudoti BTC, o ne kitas skaitmenines valiutas
  • Galėjome būti tikri, kad lėšos bus išsiųstos per trumpą laiką

Neigiami dalykai apie „Bitcoin Transaction Accelerator“:

  • Kai kuriose svetainėse reikalaujama pateikti asmens tapatybės dokumentą
  • Jie gali būti netinkami dėl privatumo
  • Vartotojai dažniausiai skundžiasi šių svetainių siūlomomis paslaugomis
  • Siūlomos paslaugos gali būti ne tokios, kaip jie teigia
  • Galite rasti keletą „Bitcoin Transaction Accelerator“, kur turėsite mokėti

Žinoma, jūs taip pat turėsite suprasti, kokie yra jūsų pliusai ir minusai. Kiekvienas žmogus ir „Bitcoin“ turėtojas turi skirtingą poreikį. Štai kodėl turėtumėte atlikti savo analizę ir suprasti, kurie yra pagrindiniai teigiami ir neigiami „Bitcoin“ operacijų greitintuvo aspektai.

Bitcoin apdorojimo laikas

„Bitcoin“ yra didžiausias „blockchain“ tinklas rinkoje. Tai yra faktas. Mes galime pamatyti, kaip tai atsispindi maišos norma. Nėra tokio saugaus decentralizuoto tinklo kaip „Bitcoin“. Kalnakasiai apdoroja sandorius, jie gauna atlygį už blokinius atlygius ir pervedimo mokesčius, o vartotojai gali jaustis saugiai siunčiant ir pervedant savo lėšas.

Nepaisant to, tinklas veikia su blokų mechanizmu, kurį galima rasti maždaug kas 10 minučių. Kiekviename iš šių blokų yra informacija apie sandorius. Tačiau šiems blokams taikoma 1 MB riba. Tai reiškia, kad tinklas turėtų apriboti perdavimų, kuriuos galima apdoroti, skaičių.

„Bitcoin“ tinklas sugeba apdoroti nuo 3 iki 7 operacijų per sekundę (TPS). Nors tai atrodo mažas skaičius, palyginti su VISA, „PayPal“ ar net kitais „blockchain“ tinklais, turime prisiminti, kad „Bitcoin“ yra saugiausias decentralizuotas „blockchain“ tinklas pasaulyje.

Didėjant blokams, kai spūstys didėja, didėja ir mokesčiai. Štai kodėl standartinio ar mažo mokesčio sandorio naudojimas didelės apkrovos laikotarpiais gali būti ne pati geriausia idėja. Jei nemokėsite didesnio mokesčio, jūsų pavedimas gali užstrigti „Mempool“ kelioms valandoms, dienoms ar net savaitėms.

Štai kodėl Bitcoin operacijų pagreitinimo paslaugos padeda vartotojams. Užuot pardavę savo BTC už greitesnes monetas, tokias kaip „Litecoin“ (LTC), galima pagreitinti mūsų pervedimus. Kaip matėme ankstesniuose skyriuose, asmenys gali tiesiog naudoti „Bitcoin“ operacijų greitintuvą.

„Bitcoin Transaction Accelerator“ konkurentai

Kaip pastebėjote, šios „Bitcoin“ operacijų greitintuvo paslaugos veikia su grandinės operacijomis. Viskas apdorojama naudojant pagrindinį „Bitcoin“ tinklą. Pastaraisiais metais atsirado naujų pokyčių, leidžiančių „Bitcoin“ tapti daug efektyvesniu.

Žaibo tinklas

Vienas iš šių sprendimų vadinamas „Lightning Network“ (LN). „Lightning Network“ yra vienas pagrindinių „Bitcoin Transaction Accelerators“ konkurentų. Tai yra grandinės ir antrojo sluoksnio sprendimas, leidžiantis BTC pervedimus apdoroti beveik akimirksniu (sekundėmis) ir beveik be jokio mokesčio (beveik 1 satoshi už pervedimą)..

Nors „Lightning Network“ dabar yra beta stadijoje, yra keletas platformų, kurios jau jį priėmė. Nepaisant to, ne kiekvienas BTC vartotojas jaučiasi patogiai naudodamasis ne grandinės sprendimais, kad atliktų BTC pervedimus.

Vienas iš daugelio LN naudojimo atvejų yra įgalinti greitus ir pigius mažus pervedimus. Šiais laikais už BTC siuntimą 1 USD vertės turėtumėte mokėti daugiau nei jūsų perduodama vertė. Su LN ši problema bus išspręsta.

Tačiau BTC tinklas galėtų toliau dirbti kaip pagrindinė grandinė, apdorojanti didelius pervedimus tinkle. Maži pervedimai būtų apdorojami naudojant LN. Dideliais pervedimais vis tiek būtų galima naudoti „Bitcoin“ operacijų greitintuvus.

Greitesni ir pigesni pervedimai grandinėje

Jei „Bitcoin“ taps vertės saugykla, tikimasi, kad grandinėje bus vykdomi tik dideli sandoriai. Tuo tarpu mažesnio kapitalo monetos, kurios veikia greičiau, galėtų būti naudojamos kaip kasdienis būdas siųsti ir gauti pervedimus.

Viena iš kriptovaliutų, kurią galėtų priimti Bitcoin bendruomenė, yra „Litecoin“ (LTC). Tai gali būti bloga žinia nemokamiems „Bitcoin“ operacijų greitintuvams. „Litecoin“ kriptovaliuta yra viena artimiausių Bitcoin. Tai pasakytina ir apie tai, kaip jis buvo pastatytas, ir šių dviejų virtualių valiutų bendruomenėms.

„Bitcoin“ pervedimai galėtų būti apdorojami naudojant LTC tinklą mažesniems mokėjimams atlikti. LTC tinklas veikia greičiau nei „Ethereum“ (ETH) ir yra suderinamas su „Bitcoin“. Tai reiškia, kad yra daugybė skirtingų likvidžių būdų parduoti LTC ir gauti BTC ir atvirkščiai.

Ateityje atominiai apsikeitimo sandoriai galėtų padėti vartotojams pasikeisti BTC į LTC, atlikti pavedimą ir gauti BTC atgal grandinėje su kitu apsikeitimo sandoriumi. Tai gali būti „Bitcoin“ operacijų greitintuvo žudikas.

Tačiau norėtų naudoti „Bitcoin“ operacijų greitintuvą, kuris pasiūlytų greičiausias paslaugas už mažiausius mokesčius. Ateityje „Bitcoin“ operacijų greitintuvai gali pakeisti jų darbo būdą. Užuot paspartinę BTC grandinės sandorį, jie galėtų priimti LTC ir atominius apsikeitimo sandorius, kad per kelias sekundes išsiųstų BTC kitiems vartotojams..

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad šis sprendimas dar nebuvo sukurtas ir tai tik spėlionės, kaip ateityje galėtų elgtis Bitcoin operacijų greitintuvai.

Galutiniai svarstymai apie Bitcoin operacijų greitintuvus

„Bitcoin“ operacijų spartintuvai gali būti puikus būdas vartotojams siųsti BTC ir žinoti, kad lėšos atkeliaus vos per kelias valandas. Šiuo metu yra kelios platformos, siūlančios šias paslaugas, tačiau kai kurios iš jų gali nepasiūlyti didelių greičio patobulinimų.

Ateityje gali būti sukurti nauji „Bitcoin“ siuntimo ir gavimo būdai. Štai kodėl „Bitcoin“ operacijų spartintuvai turėtų pagalvoti, kaip pasiūlyti geresnes paslaugas ir prisitaikyti prie šių rinkos pokyčių. Pavyzdžiui, „Lightning Network“ yra vienas iš šių iššūkių ar konkurentas šiems sprendimams.

Tuo tarpu „Atomic Swap“ ir kitos virtualios valiutos, tokios kaip „Litecoin“, taip pat galėtų būti naudojamos norint greičiau atlikti „Bitcoin“ operacijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me