Ieguldījumi Ilumīnā (NASDAQ: ILMN) Krājumi

Ilumina (NYSE: ILMN) ir genomikas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Sandjego. 1998. gadā dibinātais uzņēmums ir kļuvis par nozares līderi, attīstot ģenētiskās sekvencēšanas tehnoloģiju un aprīkojumu. Veicot šo darbu, Illumina produkti ir kļuvuši par nozares standartu vairākās dažādās jomās. Illumina ir izcēlusies kā viens no vadošajiem inovatīvajiem uzņēmumiem topošajā genomikas nozarē, kas ir izpelnījusies ievērojamu investoru interesi, kuri redz ilgtermiņa izaugsmes potenciālu. Illumina izstrādātie jauninājumi ļāva zinātniekiem gūt ievērojamus sasniegumus slimību izpētē un pavēra durvis neskaitāmiem citiem klīniskiem un pētnieciskiem pielietojumiem, kas pirms dažiem gadiem nekad nebūtu bijuši iespējami..

Kas ir Illumina (ILMN)?

Genomika, kas attiecas uz gēnu un ar tām saistīto funkciju izpēti, ir pētīta gandrīz četras desmitgades. Tomēr jaunākais inovāciju vilnis tikai nupat pavēra durvis uz pilnīgi jaunu pielietojuma robežu veselības un medicīnas jomā. Ilumīnas izcilākie produktu jauninājumi ir bijuši genomiskās secības jomā. Genomisko (vai ģenētisko) sekvencēšanu vislabāk var raksturot kā momentuzņēmuma uzņemšanu no indivīda visa ģenētiskā materiāla. Izmantojot šo procesu, var noteikt variācijas molekulārā līmenī, kas var vadīt pacientu ārstēšanas iespējas, izpētīt ģenētiskās attiecības un izcelsmi un noteikt uzņēmību pret konkrētām slimībām. Uzņēmuma izstrādātie sasniegumi ir samazinājuši viena genoma montāžas izmaksas no gandrīz USD 3 miljardiem 2003. gadā līdz USD 1000 2014. gadā. Paredzams, ka šīs izmaksas tiks tālāk samazinātas līdz 100 USD, izmantojot uzņēmuma jaunāko tehnoloģiju NovaSeq. Šo izmaksu samazināšana būs ārkārtīgi svarīga, lai paplašinātu ģenētiskās sekvencēšanas klīnisko pielietojumu. Ar savu darbu Illumina mērķis ir pārveidot veidu, kā tiek pētīta un ārstēta cilvēku veselība.

Izmantojot Illumina’s Next Generation Sequencing (NGS) tehnoloģiju, DNS, RNS un metilēšanu var secēt dažādiem pētījumiem un klīniskiem mērķiem. NGS ļauj zinātniekiem pētīt ģenētisko materiālu tādā dziļumā, kāds vēl nekad nav sasniegts. Zinātnieki medicīnas jomā ir izmantojuši šīs jaunās metodes, lai pētītu reproduktīvo veselību, vēzi, mikrobioloģiju, autoimūnos traucējumus, sirds slimības un neiroloģiskus un psihiskus traucējumus..

Kāpēc Illumina (ILMN) Matērija?

Izmantojot inovācijas pētniecībā un attīstībā pēdējo desmitgažu laikā, Illumina ir spējusi saglabāt cietoksni šajā tirgū. Nozares vadošā NGS tehnoloģija tiek izmantota Illumina visos to aprīkojumos. Illumina piedāvā 6 veidu sekvencerus (mašīnas, kas sekvencē ģenētisko materiālu), lai apmierinātu lielas un daudzveidīgas klientu bāzes vajadzības, sākot no pamata medicīnas laboratorijām līdz pasaules lielākajiem starptautiskajiem pētījumu centriem. Šīs dažādošanas rezultātā vairāk nekā 90% no jebkad pasaulē ģenerētajiem sekvencēšanas datiem ir izmantojuši Illumina tehnoloģiju.

Sakarā ar šo dominējošo stāvokli tirgū Illumina gadu gaitā ir spējusi nodrošināt vairākas partnerattiecības, lai turpinātu progresīvus pētniecības projektus. Piemēram, uzņēmums izveidoja a valsts un privātā sektora partnerība ar ASV valdību Ebolas uzliesmojuma laikā Rietumāfrikā. Izmantojot Illumina’s Sequencers, tika pieejami gandrīz reāllaika dati par slimības izplatīšanos un mutāciju, dodot zinātniekiem iespēju sekot līdzi vakcīnu un citu ārstēšanas veidu ātrumam. Pavisam nesen Illumina bija pirmais uzņēmums, kuram bija FDA apstiprināta NGS testēšanas ierīce COVID-19. Illumina izstrādātā tehnoloģija ir ļāvusi izārstēt infekcijas ģenētisko izcelsmi, dodot zinātniekiem lielāku ieskatu COVID ātrā kustībā visā kopienā. Illumina aprīkojums arī bija pirmais, kas 2020. gada sākumā sekvencēja visu COVID-19 genomu, ļaujot zinātniekiem gūt izšķirošu ieskatu par slimību jau tās pirmsākumos.

Illumina (ILMN) Perspektīvas

Papildus viņu pašreizējam produktu piedāvājumam galvenais turpmākās izaugsmes virzītājspēks ir Graila iegāde 2020. gadā par 8 miljardiem ASV dolāru. Graila vairāku vēža skrīninga tests ir nosaukts par vienu no daudzsološākajiem jaunajiem instrumentiem cīņā pret vēzi. Izmantojot tikai asins analīzes, Grāla tehnoloģijai ir potenciāls atklāt vairāk nekā 50 vēža veidus viņu agrīnākajos posmos. Ar riska kapitāla ieguldījumiem no tādiem nosaukumiem kā Džefs Bezoss un Bils Geitss, Grāls ir labā pozīcijā, lai izmantotu sinerģijas ar Ilumīnu. Grailu jau darbina Illumina NGS tehnoloģija, un, apvienojot šos divus uzņēmumus, šīs attiecības vēl vairāk nostiprināsies. Asins analīzes tehnoloģija, kas pazīstama kā šķidra biopsija, jau ir pakļauta klīniskiem pētījumiem, un tās mērķis ir FDA apstiprinājums jau tuvākajā nākotnē. Pēc apstiprināšanas vēža skrīnings varēs būt ikgadējo fizisko eksāmenu sastāvdaļa, un viss nepieciešamais būs vienkāršs asins tests. Tiek lēsts, ka agrīnās atklāšanas vēža testu tirgus līdz 2035. gadam būs 75 miljardi USD. Ar šo iegādi Illumina tuvākajos gados spēs apmierināt lielu daļu šī tirgus pieprasījuma..

Grāls ir tikai viens piemērs tam potenciālam, kāds ir genomikai, lai mainītu mūsu attieksmi pret veselību un medicīnu. Turpinot veikt pētījumus, tiks atklāts arvien vairāk Illumina tehnoloģiju pielietojumu. Citi interesanti potenciālās izaugsmes veidi ir reproduktīvās medicīnas jomā, prenatālā skrīnings un citi plaši klīniski pielietojumi pašlaik tiek izstrādāti.

Kur nopirkt Illumina (ILMN) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Ilumīnā (NASDAQ: ILMN) Krājumi Ieguldījumi Ilumīnā (NASDAQ: ILMN) Krājumi Ieguldījumi Ilumīnā (NASDAQ: ILMN) Krājumi
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Illumina tehnoloģija ir pilnībā mainījusi veidu, kā zinātnieku aprindas pēta cilvēka ģenētiku. Pateicoties gadu desmitiem ilgām inovācijām, uzņēmums ir spēris soļus, kas ir ielikuši pamatu pārsteidzošai attīstībai pētniecībā. Visticamāk, ka vēl ir jāatklāj neskaitāmi genomikas pētījumu pielietojumi, un tirgus paļaušanās uz Illumina aprīkojumu nozīmē, ka uzņēmumam ir labas iespējas turpināt augt arī nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me