Bitstamp Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

bitstamp pārskats

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties Bitstamp Exchange

Bitstamp ir ilgstoša kriptogrāfijas birža, kas atrodas Luksemburgā. Uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par Bitstamp, mūsu pārskatā un lietotāja rokasgrāmatā.

Iespējas

 • Viegla kriptogrāfijas tirdzniecība ļoti regulētā vidē
 • Luksemburgā bāzēta kriptovalūtas maiņa
 • Kopš 2011. gada darbojas nevainojami

Depozīta metodes

 • SEPA
 • Kredītkartes
 • Starptautiskie bankas pārskaitījumi
 • Kriptovalūtas (BTC, ETH, XRP, LTC un BCH)

Plusi

 • Maksa ievērojami samazinās ar lielu apjomu (0,0% maksa par apjomu, kas pārsniedz 10 miljardus USD)
 • Augsti regulēts, uzticams un drošs
 • Vienkārši bankas pārskaitījumi un valūtas tirdzniecība

Cons

 • 0,5% tirdzniecības maksa (ja tirdzniecība ir mazāka par 10 000 USD mēnesī)
 • Neliels atbalstīto kriptovalūtu skaits (5 kriptovalūtas, kopā 14 pāri)

Ievads

Bitstamp tika dibināta 2011. gada augustā kā Eiropā balstīta alternatīva Mt. Gox. Tajā laikā Japānā bāzētā Mt. Kokss dominēja kriptogrāfijas apmaiņas telpā un veidoja vairāk nekā 50% no visiem bitcoin darījumiem. Bitstamp dibinātāji uzskatīja, ka tirgum nepieciešama alternatīva, tāpēc viņi uzsāka Bitstamp.

bitstamp kriptogrāfijas apmaiņa

Bitstamp 2011. gada augustā savā dzimtajā Slovēnijā līdzdibināja Nejc Kodrič (izpilddirektors) un Damijan Merlak, lai gan birža 2013. gada aprīlī pārcelsies uz Apvienoto Karalisti un 2016. gadā uz Luksemburgu. Bitstamp apmetās Luksemburgā pēc kriptogrāfijas biržas atrašanas. Slovēnijā un Londonā spēkā esošie noteikumi nav pietiekami. 2016. gada aprīlī Luksemburgas valdība piešķīra licenci Bitstamp pilnīgai reglamentēšanai ES kā maksājumu iestādei, ļaujot Bitstamp veikt uzņēmējdarbību visās 28 ES dalībvalstīs.

Šodien Bitstamp turpina virzīties uz priekšu kā uzticama, cienījama un regulēta kriptovalūtas apmaiņa. Apmaiņa ir populāra gan iesācēju, gan pieredzējušu tirgotāju vidū. Tas ir īpaši populārs Eiropā, kur iedzīvotāji var noguldīt līdzekļus Bitstamp, izmantojot SEPA pārskaitījumus. SEPA iemaksas vietnē Bitstamp ir bezmaksas, un SEPA izņemšanas cena ir tikai 3,00 EUR.

Bitstamp patiesi rūpējas par visiem tirgotāju līmeņiem, ieskaitot iesācējus, kas pirmo reizi iegādājas BTC, un vairāk attīstītus kriptogrāfijas tirgotājus. Jūs varat iegādāties kriptovalūtu, piemēram, ar kredītkarti, un dažu sekunžu laikā nekavējoties verificējiet savu kontu. Ja esat kriptogrāfijas iesācējs Eiropā un pirmo reizi vēlaties iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot EUR un ES bankas kontu, tad Bitstamp ļauj to izdarīt dažu minūšu laikā.

Bitstamp ir piemērots arī pieredzējušiem lietotājiem. Birža piedāvā FIX un HTTP API, kas ļauj pieredzējušiem tirgotājiem integrēt Bitstamp savos esošajos iestatījumos. Arī Bitstamp tirdzniecības maksas ievērojami samazinās līdz ar tirdzniecības apjomu: maza apjoma tirgotāji (mazāk nekā 10 000 USD mēnesī) maksās maksu 0,50% apmērā, lai gan liela apjoma tirgotāji (vairāk nekā 10 miljardi USD mēnesī) maksās 0,0% maksu.

bitstamp apmaiņas apskats

Bitstamp galvenā mītne atrodas Luksemburgā, lai gan birža uztur birojus arī Londonā un Ņujorkā. Tā ir ļoti regulēta, ļoti uzticama kriptogrāfijas valūtas maiņa ar pierādītu vēsturi, kurā tiek piedāvāta droša kriptogrāfijas un valūtas tirdzniecība lietotājam draudzīgā vidē.

Galvenās iezīmes

Bitstamp galvenās iezīmes ir:

Nozares vadītais darbalaiks: Bitstamp apgalvo, ka kriptogrāfijas telpā ir vislabākais darbības laiks. Apmaiņa notiek gandrīz bez pārtraukuma kopš 2011. gada.

Papildu drošība: Bitstamp, tāpat kā lielākā daļa biržu, apgalvo, ka izmanto uzlabotas drošības procedūras, lai aizsargātu klientus un viņu līdzekļus. 98% aktīvu tiek glabāti saldētavā, personas dati ir ļoti šifrēti, un iekšējās kontroles ierobežo kļūdas un piekļuvi.

Viegla lietotāja saskarne: Bitstamp ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Tomēr Bitstamp ir īpaši draudzīgs tirgotājiem iesācējiem, un komanda ir ieguldījusi ievērojamas pūles, lai padarītu tās apmaiņu viegli lietojamu, pat ja jūs nekad iepriekš neesat nodarbojies ar kriptogrāfiju. Jūs varat iemaksāt un izņemt tieši no sava bankas konta, piemēram, izmantojot SEPA pārskaitījumus ES.

Mobilās lietotnes: Bitstamp ir mobilās lietotnes iOS un Android. Mobilajās lietotnēs ir visi tie paši pasūtījumu veidi un tirdzniecības rīki kā darbvirsmas versijā.

Institucionālā līmeņa arhitektūra: Bitstamp nodrošina visu līmeņu kriptogrāfijas tirgotājus, ieskaitot institucionālos tirgotājus, ar spēcīgu likviditāti, uzticamu pasūtījumu izpildi un pastāvīgu darbības laiku.

Vairāki API: Bitstamp piedāvā FIX un HTTP API, un lietotāji reāllaika datu straumēšanai var izveidot savienojumu ar Bitstamp WebSocket, padarot pieredzējušus tirgotājus viegli integrēt Bitstamp pašreizējā tirdzniecības iestatījumā.

Tūlītēja izņemšana: Dažās sekundēs izņemiet skaidru naudu no Bitstamp, izmantojot vairākas izņemšanas metodes un tikai dažus klikšķus.

Augstas maksas maza apjoma tirgotājiem: Bitstamp prasa augstākas maksas nekā parastā apmaiņa. Ikviens, kura tirdzniecības apjoms ir mazāks par 10 000 USD 30 dienu laikā, maksās tirdzniecības maksu 0,50% par visiem pāriem. Likmes pazeminās līdz pat 0.0%, ja mēnesī tiek tirgoti vairāk nekā 10 miljardi USD.

SEPA depozīti un izņemšana: Bitstamp atbalsta SEPA pārskaitījumus ES iedzīvotājiem, tādējādi atvieglojot naudas iemaksu un izņemšanu no jūsu Eiropas bankas konta uz jūsu Bitstamp kontu. SEPA depozīti ir bez maksas, savukārt SEPA naudas izņemšana ir fiksēta maksa 3 EUR.

Kripto noguldījumi un izņemšana: Bitstamp atbalsta kriptogrāfijas depozītus un izņemšanu BTC, ETH, XRP, LTC un BCH.

Kredītkaršu noguldījumi: Tāpat kā labi regulētas biržas, piemēram, Coinbase, arī Bitstamp ļauj iegādāties kriptonauda, ​​izmantojot kredītkartes. Visiem kredītkartes pirkumiem tiek piemērota 5% maksa, taču jūs varat likumīgi iegādāties jebkuru kriptogrāfijas daudzumu, izmantojot kredītkarti.

Savienots ar uzticamiem finanšu nosaukumiem: Bitstamp ir savienots ar dažām uzticamākajām finanšu institūcijām pasaulē, tostarp Swissquote, Credit Agricole un Čikāgas preču biržu. Tikai dažām citām kriptogrāfijas apmaiņām ir šāda veida partnerattiecības.

Fiat tirdzniecība: Bitstamp atbalsta fiat tirdzniecību, un tam ir vairākas fiat valūtas un kriptogrāfijas valūtu pāri. Jūs varat pirkt un pārdot kriptogrāfiju par USD vai EUR. Bitstamp ļauj izmantot Šveices frankus (CHF) un Lielbritānijas mārciņas (GBP), lai gan pašlaik nevarat tirgoties ne ar vienu, ne otru valūtu (tirdzniecībai tie tiks konvertēti USD vai EUR).

Piecas tirgojamas kriptovalūtas: Bitstamp atbalsta tirdzniecību piecās kriptovalūtās, ieskaitot BTC, XRP, ETH, LTC un BCH.

TradingView tehniskie rādītāji: Bitstamp ir pilnībā integrējis TradingView savās diagrammās, ļaujot lietotājiem viegli piekļūt dažādiem tehniskajiem indikatoriem, svečtura opcijām un grafiku veidošanas rīkiem..

Bitstamp valūtas un pāri

Bitstamp ir izmantojis atbalstīto valūtu Coinbase stilu, izvēloties atbalstīt nelielu skaitu augstas kvalitātes valūtu un pāru, nevis uzskaitīt simtiem valūtu un pāru. Šodien Bitstamp ir uzskaitīti aptuveni 15 pāri. Pāri ietver dažādas fiat valūtu (EUR un USD) un kriptovalūtu (BCH, BTC, XRP, ETH un LTC) kombinācijas. BTC / USD, BTC / EUR un XRP / USD pāri ir visvairāk tirgotie pāri Bitstamp, kas veido aptuveni 90% no visa tirdzniecības apjoma.

Bitstamp valūtas un pāri

Bitstamp atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Bitstamp ir labi regulēta birža, kas atbalsta virkni populāru depozīta un izņemšanas iespēju. Jūs varat iemaksāt un izņemt, izmantojot kriptogrāfiju (BTC, XRP, LTC, ETH un BCH), SEPA bankas pārskaitījumus, kredītkartes un starptautiskus pārskaitījumus.

Bitstamp reģistrācijas un pieteikšanās process

Tāpat kā citas regulētas biržas, Bitstamp prasa lietotājiem pabeigt ID pārbaudi pirms tirdzniecības platformā. Visiem lietotājiem ir jāievēro KYC / AML noteikumi. Pirms noguldāt līdzekļus vai tirgoties Bitstamp, jums būs jāaugšupielādē pase, autovadītāja apliecība vai valsts izdots personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju. Jums būs arī jāpārbauda tālruņa numurs un e-pasta adrese. Kopumā pieteikšanās un reģistrēšanās process ir vienmērīgs un vienkāršs. Bitstamp atbalsta 2FA, izmantojot Google Authenticator vai Duo.

Bitstamp tirdzniecība

Bitstamp ir vienkārša pirkšanas / pārdošanas tirdzniecības saskarne, kas atvieglo tirdzniecību gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Advanced TradingView diagrammas ir pieejamas progresīvākiem tirgotājiem, un Bitstamp piedāvā FIX un HTTP API, lai palīdzētu integrēties ar jūsu esošo tirdzniecības iestatījumu.

Bitstamp tirdzniecība

Ir pieejams tikai neliels skaits darījumu, tostarp tūlītēji pasūtījumi, ierobežoti pasūtījumi, tirgus pasūtījumi un apturēšanas uzdevumi. Visi darījumi ir pieejami tirdzniecības loga labajā pusē.

Bitstamp maksas

Bitstamp iekasē maksu no 0,0% līdz 0,50% atkarībā no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma. Ikviens, kurš tirgojas ar mazāk nekā 10 000 USD mēnesī, maksās maksu 0,50% apmērā, kas tirdzniecībā pārsniedzot 20 000 USD mēnesī samazinās līdz 0,25%. No turienes maksas pakāpeniski samazinās atkarībā no apjoma:

Bitstamp maksas

Kredītkartes pirkumiem ir jāmaksā 5% maksa neatkarīgi no pirkuma summas. SEPA depozīti ir bez maksas, savukārt SEPA naudas izņemšana ir fiksēta maksa 3,00 EUR.

Bitstamp izmaksas

Starptautiskajiem pārskaitījumiem ir 0,05% maksa (minimālā maksa 7,50 USD vai EUR un maksimālā maksa 300 USD vai EUR), savukārt starptautisko pārskaitījumu maksa ir 0,1% (minimālā maksa 25 USD vai EUR, nav maksimālā) ).

Kriptogrāfijas depozīti ir bez maksas, lai gan pēc izņemšanas jums būs jāmaksā neliela maksa (piemēram, 0,0005 BTC par bitcoin izņemšanu).

Bitstamp drošības jautājumi un dīkstāves

Gadu gaitā Bitstamp ir saskāries ar dažiem lieliem drošības jautājumiem vai starpgadījumiem starp dīkstāvēm, kas ir īpaši iespaidīgi, ņemot vērā to, ka Bitstamp pastāv jau kopš 2011. gada. 2014. gada februārī Bitstamp uz laiku apturēja izņemšanu no tirgus uz dažām dienām pēc izplatīta pakalpojumu atteikuma uzbrukuma. Cilvēki, kas atradās uzbrukuma aizmugurē, nosūtīja Bitstamp izpilddirektoram Neikam Kodričam izpirkuma pieprasījumu pēc 75 BTC. Kodričs atteicās, un izņemšana atsākās dažas dienas vēlāk.

Vienīgais nozīmīgais incidents, kas saistīts ar Bitstamp, notika 2015. gada janvārī, kad Bitstamp pārtrauca tirdzniecību pēc tam, kad tika nozagti 19 000 BTC. Birža tika atvērta nedēļu vēlāk, un Bitstamp uzņēmās visu atbildību par uzlaušanu. Nozagtā BTC vērtība tajā laikā bija aptuveni USD 5 miljoni (USD 275 par BTC).

Šodien 98% Bitstamp aktīvu tiek turēti saldētavā. Visi personas dati ir “ļoti šifrēti”, un Bitstamp apgalvo, ka tā “iekšējā kontrole ierobežo kļūdas un piekļuvi”.

Bitstamp lietošanas ērtums

Bitstamp ir līdzīga tirdzniecības platforma jebkurai kriptogrāfijas valūtas maiņai, un interfeiss būs uzreiz pazīstams, ja iepriekš esat izmantojis apmaiņu. Bitstamp mēdz būt vieglāk lietojams un lietotājam draudzīgāks nekā parasta kriptogrāfijas valūtas maiņa. Viena no lielākajām iesācēju priekšrocībām ir tā, ka jums nav nepieciešams īpašnieks kriptogrāfiju, lai tirgotos ar Bitstamp. Tā vietā jūs varat iegādāties kriptogrāfiju tieši, izmantojot SEPA, kredītkartes vai citas depozīta metodes. Kamēr jums ir GBP, EUR, USD, CHF vai kāda no piecām atbalstītajām kriptovalūtām, jūs varēsit tirgoties Bitstamp.

kā lietot bitstamp

Bitstamp Trust un konfidencialitāte

Bitstamp ir uzticama un pārredzama apmaiņa. Apmaiņu regulē Luksemburgas valdība, kas Bitstamp piešķīra oficiālas ES maksājumu iestādes licenci.

Kā norādi uz Bitstamp uzticību Ņujorkas ģenerālprokurors 2018. gada septembrī veica aptauju par 14 kriptovalūtu apmaiņām, pēc tam pieprasīja no šīm apmaiņām vairāk informācijas. Bitstamp bija viena no 10 apmaiņām, kas atbildēja uz pieprasījumu, un viena no tikai septiņām apmaiņām, kas apstiprināja, ka viņi ir lūguši Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamenta (DFS) apstiprinājumu likumīgai darbībai Ņujorkas štatā.

Bitstamp bloķē VPN piekļuvi apmaiņai. Bitstamp arī regulāri veic virtuālās valūtas turēšanas revīzijas.

Bitstamp klientu apkalpošana

Bitstamp ir ievērojami ieguldījis klientu apkalpošanā. Apmaiņa ir viena no nedaudzajām kriptovalūtas biržām, kas piedāvā diennakts klientu atbalstu pa tālruni. Daudzām konkurējošām apmaiņām – pat dažām lielākām apmaiņas vietām – klientu atbalsts tiek nodrošināts tikai pa e-pastu ar ilgu atbildes laiku.

Lietotāja rokasgrāmata Bitstamp: kā iestatīt un lietot Bitstamp

Bitstamp ir viens no vienkāršākajiem un vienkāršākajiem iestatīšanas procesiem, ko atradīsit kriptogrāfijas apmaiņas telpā. Pirmo reizi izveidot un pārbaudīt kontu ir viegli. Tālāk ir sniegts detalizēts ceļvedis.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni Bitstamp.net, lai reģistrētos platformai. Lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Reģistrēties.

pierakstieties bitstampā

Izvēlieties, vai jūsu konts ir paredzēts personīgai vai korporatīvai lietošanai.

bitstamp konts

Ievadiet savu vārdu un e-pasta adresi.

kā pievienoties bitstampam

2. Pārbaude

Bitstamp nosūtīs jums e-pastu. Lai to apstiprinātu, noklikšķiniet uz saites savā e-pastā.

bitstamp pārbaude

Pēc tam jums būs jāsāk verifikācijas process. Bitstamp pieprasīs tālruņa numuru, pēc tam nosūtīs tekstu, lai pārbaudītu šo numuru.

bitstamp drošība

Pēc tam jums būs jāaugšupielādē valsts izdota personas identitāti apliecinoša dokumenta fotoattēls. Pieļaujamās personas apliecības formas ir pase, autovadītāja apliecība vai valsts ID karte.

3. Divu faktoru autentifikācija

Bitstamp, tāpat kā lielākā daļa kriptovalūtu biržu, stingri iesaka klientiem pirms naudas noguldīšanas platformā izveidot divfaktoru autentifikāciju (2FA). Bitstamp atbalsta 2FA ar Google Authenticator vai Duo. Lejupielādējiet kādu no lietotnēm, pēc tam skenējiet QR kodu, lai apstiprinātu 2FA savā kontā.

bitstamp trading lietotāja rokasgrāmata

4. Maksājuma veids

Kad esat verificējis savu kontu, varat iemaksāt naudu. Bitstamp atbalsta vairākas depozīta metodes, tostarp SEPA (bankas pārskaitījumiem no ES bankām), starptautiskos bankas pārskaitījumus un kriptogrāfijas depozītus (BTC, XRP, LTC, ETH vai BCH). Visi noguldījumi vietnē Bitstamp ir bez maksas, izņemot pārskaitījumus un kredītkaršu depozītus.

bitstamp maksājuma metode

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Tirgot kriptovalūtu vietnē Bitstamp ir vienkārši. Vienkārši noklikšķiniet uz vēlamā pāra, pēc tam ievadiet summu, kuru vēlaties pirkt vai pārdot. Jūs varat izvēlēties tūlītēju, tirgu, limitu vai apturēt pasūtījumus.

bitstamp kriptovalūtu tirdzniecība

Bitstamp parāda jūsu maksu tieši tirdzniecības ekrānā, ļaujot viegli saprast, cik tieši katrs darījums jums maksā.

bitstamp ceļvedis

6. Izstāšanās

Jūs varat izņemt savus līdzekļus no Bitstamp, izmantojot tās pašas iespējas, kas jums bija, noguldot līdzekļus, tostarp SEPA, starptautiskos bankas pārskaitījumus un kriptogrāfijas izņemšanu (BTC, XRP, LTC, ETH un BCH).

bitstamp pārskats

Pēdējais vārds

Bitstamp ir Eiropas monētu bāze. Luksemburgā bāzētā kriptovalūtas birža piedāvā ērtu kriptogrāfijas tirdzniecību cienījamā, uzticamā vidē. Bitstamp ir tikai 14 kriptonauda un fiat valūtu pāri un atbalsta divas fiat valūtas (USD un EUR) un piecas kriptogrāfijas valūtas (BTC, ETH, XRP, LTC un BCH), uzsverot kvalitāti, nevis daudzumu.

Viens no lielākajiem Bitstamp trūkumiem ir tas, ka vidusmēra lietotājs (kurš mēnesī tirgo mazāk nekā 10 000 USD) maksās samērā augstas tirdzniecības maksas – 0,5%. Tomēr tirdzniecības maksas ievērojami samazinās, palielinoties līdz 0,25% ar 20 000 ASV dolāru apjomu mēnesī.

Ja jūs meklējat cienījamu, Eiropas kriptovalūtas apmaiņu, kas atbalsta SEPA pārskaitījumus, kredītkaršu maksājumus un cienījamu kriptogrāfijas tirdzniecību, Bitstamp var būt pareizā izvēle jums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me