Druskos atnaujinimas po generalinio direktoriaus pasitraukimo

Po 2017 m., Kurie neabejotinai buvo vieni geriausių kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos metų, 2018 m. Sukėlė daug sunkumų įvairiems kriptografijos projektams, įskaitant Druska, narystės pagrindu sukurta ir „blockchain“ užtikrinta skolinimo ir skolinimosi platforma.

Vasarį sustabdžiusi naujas narystes, 2018 m. Liepos mėn. SALT dar kartą patyrė šiurkštų lopą, kai jos generalinis direktorius Shawnas Owenas staiga nusprendė palikti įmonę.

Šis įvykis įvyko labai netrukus po to Nexo (vienas stipriausių SALT konkurentų, taip pat „blockchain“ remiamų paskolų teikėjas) pasiūlė pirkti įmonę. Tos savaitės penktadienį „Nexo“ paskelbė a Ketinimų protokolas (LOI) įsigyti SALT turtą, pavyzdžiui, „gautinos paskolos, užtikrintos atitinkamu įkeistu turtu, prekės ženklo turtu ir klientų duomenų baze“.

Kadangi labai nedaug oficialių detalių pateko į šviesą, šis staigus pasitraukimas sukėlė daug blogos spaudos SALT, kai kurie žmonės netgi atkreipė dėmesį į galimybę pasitraukti iš apgaulės – apgaulingą neetiškų kriptovaliutų reklamuotojų, kurie išnyksta investuotojų pinigais, galimybę projekto ICO (pradinis monetų siūlymas).

Kas nutiko po to?

Pradedantiesiems, „Nexo“ pasiūlymą plačiai atmetė druskos bendruomenė, susirūpinusi dėl tokio tipo reklaminių triukų. Toliau Seaną Oweną pakeitė laikinasis prezidentas ir generalinis direktorius Billas Sinclairas, kaip aprašė platformos pareigūnas. tinklaraščio straipsnis.

Naujasis generalinis direktorius nepraleido progos išreikšti pasitikėjimo projektu ir optimizmo dėl druskos ateities, teigdamas, kad „nekantrauju sukurti nuolatinių inovacijų tiltą tarp tradicinių finansinių paslaugų ir„ blockchain “. Malonu dirbti su tokiais protingais ir atsidavusiais žmonėmis, o mes tik pradedame “.

4

Šaltinis: Vikipedija

Nepaisant visų iššūkių ir kliūčių, SALT, atrodo, nesustabdė savo vystymosi, nes vis daugiau tinklaraščių įrašų, kuriuose buvo pranešta apie įvairius įvykius, platformos „Medium“ tinklaraštis.

Po įvykių visi ankstesni gandai apibrėžti kaip nepagrįsti. Neseniai tinklaraščio straipsnis nuo rugpjūčio 1-osios Billas Sinclairas tvirtai pabrėžė įmonės įsipareigojimą būsimoms naujovėms. Todėl generalinis direktorius švelniai išreiškė dėkingumą už įvairių konkurentų susidomėjimą perkant druską.

„Neseniai SALT sulaukė daugybės rinkodaros užklausų, rodančių susidomėjimą mūsų verslo įsigijimu. Nors mes vertiname konkurentų susidomėjimą mūsų tikslu ir verslo modeliu, mūsų įmonė nėra parduodama ir mes nesiekiame jokio M&A (susijungimai ir įsigijimai) veikla “ – pareiškė jis.

Generalinis direktorius baigė tinklaraščio įrašą dar kartą išreikšdamas didžiulį pasitikėjimą savo atstovaujamu projektu. „Iki šiol aptarnauta daugiau nei 50 mln. USD paskolų, daugiau nei 70 000 vartotojų bazė ir aktyvios paskolos 3 šalyse, bendruomenė turėtų būti tikra, kad SALT išlieka stipri ir yra skirta savo produktams, paslaugoms ir prieinamumui gerinti.“

Naujoji druskos POA programa

Per kitas savaites SALT paskelbė nenumaldomą vystymosi troškulį, kai paskelbė apie naują Prieigos įrodymo (POA) programa skirta išplėsti narių lankstumą.

„Įvedę ilgai lauktą POA, nariai dabar turi daugiau lankstumo struktūrizuodami savo paskolas. Tai suteikia nariams galimybę pritaikyti savo požiūrį, kad būtų patenkinti individualūs skolinimosi poreikiai. Nariai nebeturi iš anksto išpirkti SALT narystės vienetų, kad galėtų naudotis skolinimosi limitais. Jie gali paprasčiausiai naudoti savo SALT narystės skyrius, kad pritaikytų savo paskolos sąlygas “. tinklaraščio įraše aprašoma.

Trumpai tariant, POA suteikia platformos vartotojams paprastą būdą modifikuoti paskolos sąlygas naudojant SALT žetoną.

SALT paslaugos dabar prieinamos 35 JAV valstijose

Dar įspūdingiau yra įmonės plėtimasis savo veiklos dar 20 valstijų JAV. Šiuo žingsniu SALT padidino savo rinkos pasiekiamumą 60%, išplėsdamas savo skverbimąsi į 35 valstijas, iš viso iš 50 Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai, kad SALT tai valdė meškų rinkos metu, turėtų pats įrodyti, kad įmonė reiškia verslą. Lygiai taip pat įkvepia ir tai, kad druska viršijo kliūtis, tokias kaip didelis geografinis JAV mastas ir reguliavimo įvairovė tarp visų susijusių valstybių.

„Iki šiol SALT skolinimas veikė 15 JAV jurisdikcijų, taip pat Naujojoje Zelandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Mūsų aktyvus siekimas papildomų galimybių suteikti nariams galimybę pasiteisino. Mes didžiuojamės galėdami pranešti apie 20 naujų jurisdikcijų pridėjimą JAV, kuriose galime išplėsti savo veiklą iki 35. Veiksmingai išplėtėme pasiekiamumą 60%. Kai mūsų augimas tęsiasi, tikimės pateikti papildomų pranešimų apie tai, kur veiksime. Šiandien džiaugiamės galėdami aptarnauti gausybę naujų narių paraiškų “, – aprašoma tinklaraščio įraše.

1

Šaltinis: https://blog.SALTlending.com

Nauja partnerystė ne pelno organizacijoms

Druska taip pat paskelbė per a tinklaraščio straipsnis kad jos „filantropinė seserinė organizacija“ – SALT tilto fondas, bendradarbiaudamas su „Doing Good“ fondu, ištiesė pagalbos ranką kitoms mažoms ne pelno organizacijoms.

Dinamiškos kainodaros įvedimas

Savo tinklaraščio straipsnis, SALT apibūdina savo rekordinį augimą ir tai, kad ji nebėra tik pradedanti įmonė. Šiame įraše taip pat siūloma pažvelgti į tai, kaip įmonė pereina prie dinamiško kainodaros modelio, visus susijusius pranašumus ir kaip šis žingsnis atspindi viską, ko SALT išmoko iš savo patirties ir iš savo bendruomenės.

2

Šaltinis: „Adobe Stock“

Pirkdami SALT narystes tiesiogiai iš „SALT Lending“, vartotojams bus naudinga konkurencinga grąžinamųjų išmokų politika, „nebus galima įsigyti kiekio pagal nurodytą kainą“, „nesumažės kaina“ ir galimybė peržiūrėti kainos atnaujinimus skolininko informacijos suvestinėje realiu laiku.

„Tikslas yra pasiūlyti konkurencingą kainą ir lengvą patirtį mūsų klientams,“Pareiškė generalinis direktorius Billas Sinclairas.

Remiantis visais dabartiniais įvykiais, druską galima būtų apibūdinti kaip puikų profesionalumo pavyzdį. Pirmasis 2018 m. Pusmetis įmonei buvo įdomus laikotarpis, turintis daug pakilimų ir nuosmukių, tačiau SALT sugebėjo ne tik įveikti visas kliūtis ir kliūtis, bet ir sugebėjo išlaikyti įspūdingą evoliucijos laipsnį visose srityse..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me