Bitcoin Led Q2 aktīvu mītiņi ar 42% pieaugumu, neskatoties uz to, ka nepārsniedz $ 10K – Market Watch Weekly

Bitcoin (BTC) cena pagājušajā nedēļā svārstījās šaurā diapazonā no $ 8,900 līdz $ 9,300, beidzoties ar -0,62% zaudējumiem atbilstoši OKEx Spot cenai, tā mēneša laikā realizētā svārstība sasniedzot jaunu zemāko līmeni – 35%.

BTC / USD realizētā nepastāvība. Avots: Šķībs

Tikmēr saskaņā ar BTC.com, Bitcoin hash likme turpināja pieaugt, šonedēļ sasniedzot 6% pieaugumu, sasniedzot jaunu visu laiku augstāko līmeni, kas pārsniedz 123 EH / s. Jaukšanas ātruma palielināšanās izraisīs arī ieguves grūtību pieaugumu; tomēr lētāka elektroenerģija plūdu sezonas dēļ Ķīnā varētu to novērst pagaidām.

Runājot par veiktspēju, Cardano (ADA) ceturto nedēļu pēc kārtas vadīja lielo kapitālu grupu, katru nedēļu iegūstot masveida 20,57% pēc ļoti gaidītā Shelley jaunināšanas. Ētera (ETH), otra lielākā digitālā valūta, nedēļu pabeidza ar ļoti pieticīgu 0,93% pieaugumu, savukārt EOS palielināja 1,69%, uzsākot VOICE beta – EOS balstītu decentralizētu sociālo tīklu.

Bitcoin SV (BSV) atkal bija lielākais zaudētājs lielu kapitālu kriptovalūtu ziņā, šonedēļ nokrītot par -3,99%.

DeFi sektors turpināja palikt karsts pagājušajā nedēļā, kur Synthetic (SNX) un Kyber Network (KNC) pieauga par vairāk nekā 30%, savukārt Bancor (BNT) un 0X (ZRX) ieguva 20% vai vairāk. Saskaņā ar datiem, DeFi žetonu kopējā tirgus vērtība ir palielinājusies līdz 7,35 miljardiem ASV dolāru salīdzinājumā ar pagājušās pirmdienas 6,3 miljardiem DeFi tirgus vāciņš.

Nedēļas atdeve no galvenajām kriptovalūtām 6 / 22–6 / 28. Avots: TradingView

2. ceturksnī Bitcoin pārspēja galvenās aktīvu klases

Milzīgais fiskālais un monetārais stimuls otrajā ceturksnī palīdzēja akciju tirgiem, zelta un Bitcoin cenām strauji palielināties, un ralliju vadīja Bitcoin ar 42.2% peļņu. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka Bitcoin otrajā ceturksnī pakāpeniski samazinājās ienesīguma samazināšanās tendence – aprīlī palielinājās par 34,4%, maijā – par 34,4%, jūnijā – par 9,5% un jūnijā – par -3,3%. Tomēr aprīlī Bitcoin galvenokārt stimulēja trešās puses sagaidīšana, kad mēneša pēdējās divās dienās tas pieauga par 23%.

No otras puses, kamēr Bitcoin centās pārkāpt 10 000 dolāru atzīmi, Nasdaq ir atgriezies jaunā visu laiku augstākajā līmenī pēc 30% ceturkšņa ienesīguma un S&P 500 pieauga par 20% – tā lielākais ceturkšņa pieaugums kopš 1998. gada 4. ceturkšņa. Zelts arī sasniedza visu laiku augstāko līmeni, kas nav redzams kopš 2012. gada oktobra pēc 12,9% ceturkšņa atdeves..

Kopumā kļūst skaidrs, ka tirgus agrīnās prognozes par ceturksni bija pārāk pesimistiskas, un atveseļošanās, visticamāk, turpināsies 2020. gada otrajā pusē.

Bitcoin salīdzinājumā ar galvenajām aktīvu klasēm Q2. Avots: TradingView, OKEx

Viena mēneša korelācija starp BTC un SPX pēdējos trīs mēnešos ir pakāpeniski pārvērtusies no negatīvas uz pozitīvu un tagad ir 66%, kas nozīmē samērā spēcīgu korelāciju starp šiem diviem aktīviem – tikmēr korelācija starp BTC un zeltu svārstās tuvu 0%.

Bitcoin – S&P 500 Realizētā korelācija. Avots: Šķībs

Bitcoin tehniskā analīze

Svētdienas āmura svečturis ikdienas diagrammā norāda, ka izpārdošana potenciāli ir beigusies, un tuvākajā laikā gaidāms cenu kāpums. Tomēr 30 dienu slīdošais vidējais un 60 dienu slīdošais vidējais veidoja lācīgu krustu, mazinot daļu no pirkšanas noskaņojumiem, kas atsaucās uz šo rādītāju..

Stundu diagrammā mēs esam redzējuši RSI (t.i., relatīvā spēka indeksa) bullish atšķirības. Tomēr, tā kā augšējā pretestība joprojām ir aptuveni 9 250 USD, tirgotāji pirms pievienošanās rallijam sagaidīs izlaušanos.

OKEx BTC Spot Price (BTC / USDT) 1h diagramma. Avots: TradingView

Skatoties uz priekšu šonedēļ

Mēs šonedēļ negaidām nekādus nozīmīgus makroekonomiskos atjauninājumus, izņemot ISM neražojošo PMI un sākotnējo bezdarbnieku prasību pārskatu.

Kriptogrāfijā TRON (TRX) 7. jūlijā izlaidīs sava protokola v4.0 un Kyber Network (KNC) tajā pašā dienā ieviesīs KyberDAO. Tikmēr VeChain (VET) pieaug par jaunumi ka tā rīkos galveno paziņojumu Šengenas Pašvaldības Tautas valdības 9. jūlijā notikušajā pasaules AI konferencē.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem. Sekojiet OKEx Insights vietnē un .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me