Ieguldījumi grafikā (GRT) – viss, kas jums jāzina

Grafiks (GRT) cenšas atvieglot vienmērīgu datu apmaiņu starp blokķēdēm un lietojumprogrammām. Platforma ir viena no pirmajām tirgū pieejamajām decentralizētajām indeksēšanas un vaicājumu programmatūrām. Kā tāds, tā turpina redzēt arvien pieaugošo adopciju. Iespaidīgi, kopš tīkls ir izveidots 2020. gadā, tīkls jau ir sasniedzis vairāk nekā miljardu vaicājumu.

Grafiks piedāvā izstrādātājiem ērti lietojamu, rentablu un drošu API. Šis tīklā ļauj decentralizētām lietojumprogrammām pievienot datus Ethereum blokķēdei, izmantojot viedos līgumus. Grafika API izmanto dažas no populārākajām DeFi platformām tirgū. Konkrēti, AAVE, Aragon, Balancer, DAOstack, Uniswap un Synthetix izmanto šo tehnoloģiju, lai uzlabotu datu atsaucību.

Kādas problēmas atrisina grafiks (GRT)?

Pirms 2020. gada jums vajadzēja būt tehniski noskaņotam izveidot Dapp, kas paļaujas uz efektīvu piekļuvi datiem no Ethereum blokķēdes. Toreiz izstrādātājiem bija jāizdomā sava stratēģija datu vākšanai un pārveidošanai no dažādiem avotiem. Atzīstot šo tehnisko barjeru, Graph izstrādāja jaudīgu rīku kopu, lai palīdzētu veicināt inovācijas un vienkāršotu šo kādreiz sarežģīto procesu. Viņu galvenās rūpes bija paveikt šo uzdevumu, nemazinot drošību.

Grafiks (BRT) - Twitter

Grafiks (BRT) – Twitter

Nesenā DeFi (decentralizēto finanšu) sektora paplašināšanās ir vēlreiz paplašinājusi Ethereum tirgus pozīcijas. Ethereum ir neapšaubāmi vispopulārākā DeFi bloku ķēde ar simtiem platformu, kas darbojas kopš 2020. gada. Tādējādi Graph ir ideāli novietots, lai palīdzētu šai attīstībai.

Grafika priekšrocības (GRT)

Izmantojot Graph’s pieeju, ir daudz priekšrocību. Konkrēti, tīkls spēj indeksēt datus, kas nāk no Ethereum, IPFS un PoA tīkliem. Tādā veidā Graph novērš vaicāšanas tehniskos šķēršļus.

Kā darbojas grafiks (GRT)

Grafiks izmanto blokķēdes tehnoloģiju un uzlabotu indeksēšanas protokolu kombināciju, lai uzlabotu bloku ķēdes datu vaicāšanu. Konkrēti, tā paļaujas uz GraphQL tehnoloģiju, lai sniegtu pilnīgu datu aprakstu katrā API. Ikviens var izmantot Graph Explorer portālu, lai skenētu platformas apakšgrāfus.

Apakšgrāfi

Apakšgrāfi ir Graph ekosistēmas pamatprotokols. Šajā tīklā izstrādātāji var izveidot un publicēt dažādas API. Pēc tam šie protokoli tiek sagrupēti atvērtajos API, kurus sauc par apakšgrāfiem. Lietotāji iegūst piekļuvi šiem datiem, izmantojot GraphQL API. Šobrīd tīklā ir izvietotas 2300+ apakšgrāfas.

Grafika sākumlapa

Grafika sākumlapa

Apakšgrāfa manifests

Katrā apakšgrāfā ir apakšgrāfa manifests. Šis ir apakšgrāfa apraksts. Jūs atradīsit tādu informāciju kā viedie līgumi, blokķēdes notikumi un pat procedūra notikumu datu kartēšanā.

Grafika mezgls

Grafu mezgli ir vēl viena kritiska tīkla sastāvdaļa. Šie mezgli atrod visu informāciju, kas atbild uz apakšgrāfa jautājumiem. Lai veiktu šo uzdevumu, mezgls skenē visu blokķēdes datu bāzi un apkopo visus datus, kas attiecas uz lietotāju veiktajiem vaicājumiem..

Grafiks (BRT)

GRT ir Graph galvenā lietderība un pārvaldība. Šo ERC-20 marķieri var izmantot, lai pārsūtītu vērtību globāli. Konkrēti, atlīdzības tiek izmaksātas GRT. GRT turētāji iegūst arī citas tiesības tīklā. Redzams, ka marķiera maksimālais daudzums ir 10 000 000 000 BRT monētu.

Valdīšana

Graph padome ir atbildīga par Graph turpmākās attīstības vadību. Interesanti, ka tīkls tuvākajos mēnešos pāriet uz decentralizētu pārvaldības modeli. Konkrēti, platforma plāno sākt DAO. Šī pieeja ļaus lietotājiem balsot par visām izmaiņām protokola tehniskajos parametros. DAO popularitāte pieaug to iekļaujošā rakstura dēļ.

Grafu fonds

Graph Foundation cenšas veicināt Graph tīkla plašu ieviešanu un paātrinātu inovāciju. Grupa finansē jaunus produktus un tīklus, izmantojot Graph. Ieinteresētie līdzautori, kuri vēlas palīdzēt izmantot Graph panākumus, var pieteikties savai Grantu programmai. Fonds piešķir dotācijas un ekosistēmas finansējumu projektiem, kurus uzskata par aizraujošiem un ar izaugsmes potenciālu. Šis finansējums tiek iegūts no 1% no tīkla maksām.

Stake un delegatori

GRT lietotāji var likt savus žetonus un nopelnīt pasīvas atlīdzības. Staikotāji deleģē savu GRT eksistēt indeksētājiem. Pretī viņi nopelna daļu no atlīdzības, ko vada šie mezgli.

Indeksētāji un kuratori

Grafikā tiek izmantoti arī indeksētāja mezgli. Kā norāda nosaukums, viņu uzdevums ir uzturēt platformas indeksēšanas funkciju. Pēc tam kuratori identificē apakšgrāfus, kas satur attiecīgo informāciju, kas jāpievieno indeksam.

Zvejnieki

Zvejnieki ir vēl viens grafika unikālais tips. Šie tīkla dalībnieki apstiprina atbilžu pareizību uz jautājumiem.

Šķīrējtiesneši

Pēdējais puzles gabals ir Šķīrējtiesneši. Viņu mērķis ir noteikt, vai indeksētājs ir ļaunprātīgs vai nē. Ja tiek konstatēts, ka mezgls ir ļaunprātīgs, šķīrējtiesneši to noņems no tīkla.

Grafika vēsture (GRT)

Yaniv Tal ir The Graph līdzdibinātājs un izpilddirektors. Tīkla tīkls sāka darboties 2020. gada decembrī pēc trīs gadu beta testēšanas. Neilgi pēc tā palaišanas Graph nodrošināja vairākas augsta līmeņa integrācijas no jaunajām DeFi platformām.

Grafiks (BRT) - CoinMarketCap

Grafiks (BRT) – CoinMarketCap

Kā nopirkt grafiku (GRT)

GRT ir pieejams daudzās pasaules vadošajās biržās. Konkrēti, Binance, Krakena, un Poloniex piedāvāt tirgotājiem šo unikālo digitālo aktīvu. Šobrīd nav pieejami fiat / GRT tirdzniecības pāri, tāpēc vispirms būs jāpārvērš sava fiat valūta uz Ethereum, Bitcoin vai kādu no tīkla vietējiem marķieriem. No turienes jums vienkārši jāizvēlas, cik lielu GRT vēlaties iegādāties, un jūsu darījums tiks izpildīts dažu sekunžu laikā.

Mēs rekomendējam Binance apjoma un likviditātes dēļ.

Ieguldījumi grafikā (GRT) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi grafikā (GRT) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi grafikā (GRT) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt grafiku (GRT)

GRT ir saderīgs ar jebkuru ERC-20 maku. Metamask ir bezmaksas iespēja, kas tirgotājiem pieejama gan datora, gan mobilajā versijā. Tīmekļa lapas papildinājums ļauj tieši savienot seifu ar Web3 iespējotām lapām un DEX, piemēram, Uniswap. Šī funkcija atvieglo jūsu žetonu tirdzniecību.

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus GRTor, ja plānojat HODLing šo kripto uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta grafiku (GRT).

Grafiks (GRT) – spilgtas decentralizētas nākotnes pamatelementi

Grafiks sniedz ļoti nepieciešamo pakalpojumu nozarei, kas atrodas vēl viena gada sākumā. Tīkls turpina veicināt turpmāku inovāciju un decentralizētās nozares attīstību. Jūs varat sagaidīt, ka vēl vairāk DeFi platformu izmantos šo drošo un efektīvo metodi Ethereum blokķēdes datu iegūšanai, jo nozare uzziedēs. Pagaidām Graph ir nolēmis turpināt savu stūrakmens tehnoloģiju lomu tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me