7 būdai nustatyti kredito taisymo suktybę

Deja, ten yra žmonių, kurie visada bando pasinaudoti viskuo, kuo tik gali. Nesvarbu, ar tai būtų šlamšto skambutis, ar sukčiavimas, ar net vaikinas gatvėje, bandantis pasiimti jūsų pinigus, šie sukčiai yra visur. Kreditų taisymo suktybėmis siekiama pasinaudoti jau beviltiškais žmonėmis. Žmonės, kuriems reikia fiksuoto kredito, norint gauti automobilį ar būsto paskolą, dažnai ieškos visų, kurie galėtų padėti. Nors yra daug teisėtų vietų, kurios gali padėti, yra ir įsilaužimų, kurie paims jūsų sunkiai uždirbtus pinigus ir nepadarys nieko, kas jums padėtų. Norime padėti išvengti šių aferų, todėl pateikiame 7 būdus, kaip nustatyti ir išvengti kreditų taisymo suktybių.

1. Pažvelkite į jums duodamus dokumentus

Jei sudarote sutartį su kredito taisymo įmone ir ji jums nepateikia dokumento, pavadinto „Vartotojo kredito bylos teisės pagal valstybės ir federalinius įstatymus“, jie pažeidžia įstatymus. Gali būti, kad jie jūsų nesąžiningai apgaudinėja, tačiau sąmoningai slepia informaciją, kad turite teisėtą teisę savarankiškai atlikti bet kokius veiksmus, kad atitaisytumėte savo kreditą ir kuriuos jie taip pat ketina atlikti. Tai yra raudona vėliava.

2. Perskaitykite sutartį

Patikrinkite, ar sutartyje nėra ko nors neįprasto ir nedvejodami jų paklauskite, ieškokite internete ir pan. Be to, įsitikinkite, kad sutartyje yra labai detaliai išdėstyta, kiek mokate ir kokius veiksmus jie atliks jūsų vardu. Norite būti tikri, kad turite teisiškai įpareigojantį dokumentą, užtikrinantį, kad iš tikrųjų gaunate tai, už ką mokate. Be to, įsitikinkite, kad sutartis yra labai konkreti ir joje yra jūsų vardas ir įmonės, su kuria dirbate, pavadinimas. Galiausiai paklauskite, ar yra išlyga, leidžianti bent 3 dienas nuspręsti atšaukti.

3. Iš anksto paprašykite nepasirašytos kopijos

Jums nereikėtų pasirašyti sutarties, kad galėtumėte ją peržiūrėti, todėl prieš nuspręsdami ją pasirašyti įsitikinkite, kad turite kopiją, kurią galite perskaityti ir pasilikti. Tada patikrinkite, ar yra informacija, kurią išvardijome aukščiau.

4. Atkreipkite dėmesį į mokesčius

Kredito taisymo agentūroms neleidžiama imti išankstinių mokesčių pagal įstatymą. Kai kurios įmonės tai daro, nes jos nežino apie šį įstatymą, tačiau vis dėlto tai yra raudona vėliava, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį. Tai kartu su sutarties negavimu gali būti labai stiprus ženklas, kad jūs būsite apgauti. Paprastai sukčiai bandys paimti jūsų pinigus ir paleisti turėdami kuo mažiau įrodymų, todėl išankstiniai mokesčiai gali būti ženklas, kad kažkas negerai.

5. Bendrovė žada per daug

Mes visi norime, kad kreditų taisymo strategijos veiktų, tačiau yra tik keletas dalykų, kurių kredito taisymo agentūros dėl savo pobūdžio tiesiog negali išspręsti. Vienas iš jų yra teisėta skola, kai skolintojas turi daugybę įrodymų, kad skola galioja. Jei įmonė žada jus išvesti iš teisėtų skolų, jie arba apgaudinėja, kad darote kažką šešėlinio ir neteisėto, kad gautumėte rezultatų. Bet kokiu atveju, jei įmonė žada, kad pamatysite bet kokio tipo rezultatus ar pasikeis balai, verta jų vengti, nes galite būti tikri, kad jie vienaip ar kitaip pažeidžia įstatymus..

6. Jie prašo susikurti naują tapatybę

Kaip minėta paskutiniame punkte, kai kurios įmonės bando daryti neteisėtus veiksmus, kad gautumėte norimą rezultatą. Vienas iš jų bando kreiptis dėl asmens tapatybės vagystės ir priversti jus užsiregistruoti naujam SSN ar EIN. Nors šios įmonės gali būti nesąžiningos, jų gauti rezultatai priklausys nuo didelių nusikaltimų ir jų tikrai reikėtų vengti, kaip maro. Neduokite šioms įmonėms savo verslo ir būtinai praneškite apie jas.

7. Jie prašo jūsų atsisakyti savo teisių

Jei jums suteikiamas dokumentas, kuriuo atsisakoma bet kurios jūsų teisės, tai yra pagrindinė raudona vėliava. Kredito taisymas nereikalauja atsisakyti jokių teisių. Laimei, daugumos jų, pavyzdžiui, jūsų teisių pagal CORA, iš tikrųjų negalima atsisakyti, nepaisant to, ką pasirašote. Paprastai įmonės, užsiimančios šia praktika, bandys paimti jūsų pinigus, tada darys jums spaudimą ir pasakys, kad neturite jokių galimybių susigrąžinti pinigus ir jos niekada neteiks jokių paslaugų.

Ar galite pasitikėti kreditų taisymo įmonėmis?

Visiškai! Nors šiame pasaulyje yra žmonių, kurie visada bando pasinaudoti jumis, yra ir teisėtų įmonių, kurios rūpinasi jumis kaip asmeniu ir kaip klientu. Šios įmonės bus skaidrios apie savo paslaugas, mokesčius ir jūsų teises viso proceso metu ir nebandys jūsų spausti jokia agresyvia pardavimo taktika. Geriausios kreditų taisymo agentūros nedalyvaus jokioje raudonoje vėliavoje, nurodytoje šiame straipsnyje, taigi, jei nematote nieko šiame sąraše esančioje agentūroje, galite būti ramūs.

Jei jus domina teisėtų kreditų taisymo paslaugų paieška, rekomenduojame geriausias kreditų taisymo įmones.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me