Kā tirgot kriptonauda ar starpību OKEx

Soli pa solim apmācība kriptovalūtas tirdzniecībai ar rezervi OKEx

Tirdzniecība ar kriptovalūtām OKEx ir paredzēta vienkārša un intuitīva gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Mēs nodrošinām uzlabotu tirdzniecības funkciju pieejamību pieredzējušiem lietotājiem, lai atvieglotu sarežģītas tirdzniecības stratēģijas. Viena no šādām iezīmēm ir maržas tirdzniecība, un šī apmācība palīdzēs jums to sākt.

Marža tradicionālajās finansēs ir nauda, ​​kas aizņemta no brokera ieguldījumu veikšanai, un tā ir starpība starp ieguldījumu kopējo vērtību un aizdevuma summu. Kriptovalūtu gadījumā maržas tirdzniecība attiecas uz praksi izmantot aizņemtos līdzekļus kriptogrāfijas tirdzniecībai.

Tirgotāji izmanto rezervi, izvēloties sviras reizinātājus, lai palielinātu iespējamos ieguvumus vai zaudējumus. Kredītplecs ļauj lietotājiem atvērt tirdzniecības pozīcijas, kas pārsniedz viņu tirdzniecības konta sākotnējo atlikumu (izmantojot maržu).

Piemēram, ja tirgotājam ir 0,2 BTC, kredītplecs 5x nozīmē, ka tirgotājs var aizņemties papildus 0,8 BTC un ievadīt garo vai īso pozīciju ar 1 BTC. Ja pēc tam tirgotājs aizver pozīciju ar 20% peļņu, viņš iegūs 0,2 BTC (1,2 BTC – 1 BTC). Apskatot to pašu tirdzniecību bez sviras, tirgotājs iegūtu tikai 0.04 BTC (20% no 0.2 BTC).

Tomēr tas pats attiecas arī uz zaudējumiem, kur tirgotājs, noslēdzot aizņemto pozīciju (1 BTC) par 20% zaudējumiem, zaudē 0,2 BTC – salīdzinājumā ar 0,04 BTC zaudējumiem bez sviras.

Sviras izmantošana kalpo tikai riska un atlīdzības palielināšanai un nemaina nevienu no nosacījumiem, kas saistīti ar atvasinājumu, piemēram, nākotnes līgumus vai opcijas..

Jūs varat sākt tirgot kriptonauda ar starpību OKEx, izmantojot tālāk sniegtos soli pa solim norādījumus.

1. solis: dodieties uz maržas tirdzniecības sadaļu

Dodieties uz OKEx sākumlapu un dodieties uz Tirdzniecība augšējā izvēlnē, lai skatītu pieejamos tirgus. Pēc tam noklikšķiniet uz Pamata saskaņā "Maržas tirdzniecība" marķējumu, lai atvērtu maržas tirdzniecības sadaļu. Pamata versija piedāvā labu sākumpunktu iesācējiem, taču, ja esat pieredzējis tirgotājs, varat izvēlēties Papildu lai iegūtu plašāku informācijas paneli.

Šīs rokasgrāmatas nolūkos, kā tirgot kriptovalūtu ar maržu, mēs izmantosim pamata informācijas paneli kā atsauci uz maržas tirdzniecību OKEx.

2. solis: aktivizējiet maržinālo tirdzniecību

Maržinālo tirdzniecības iesācējiem ir jāsaprot un jāatzīst iesaistītie riski, un tikai pēc izvēles rūtiņas atzīmēšanas un noklikšķināšanas Iesniegt vai būs iespējams sākt tirgot kriptonauda ar rezervi OKEx, kā parādīts zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā.

3. solis: pārskaitiet līdzekļus uz maržas kontu

Lai sāktu tirdzniecību, ir jāapmaksā jūsu drošības konts. Ja jūsu drošības kontā nav neviena atlikuma, noklikšķiniet uz Pārskaitījums (vai nu lapā “Marža tirdzniecība”, vai augšējā izvēlnes nolaižamajā sarakstā “Aktīvi”), lai pārvietotu līdzekļus starp kontiem.

Ja jūsu OKEx kontā nav kripto aktīvu, varat vai nu iegādāties kriptogrāfiju, vai arī uzzināt, kā noguldīt kriptogrāfiju OKEx, izmantojot mūsu iesācēju rokasgrāmatu par kriptogrāfijas tirdzniecību.

Kad jūsu kontā ir kriptogrāfijas līdzekļi, varat doties uz "Pārskaitījums" sadaļā, kā parādīts zemāk, lai tos pārvietotu no sava "Finansēšanas konts" tirdzniecības pārim zem jūsu "Maržas konts" lai sāktu tirdzniecību.

Šajā piemērā mēs pārsūtīsim 0,002 BTC uz ETH / BTC pāri maržas kontā.

4. solis: izvēlieties maržas tirdzniecības pāri

Tagad maržas tirdzniecības paneļa kreisajā joslā varat izvēlēties vēlamo tirdzniecības pāri. Izvēlieties USDT tirdzniecības pāriem ar USDT starpību vai noklikšķiniet KRIPTO Bitcoin pāriem esošajiem tirdzniecības pāriem. Pie katra maržas tirdzniecības pāra tiek parādīts arī maksimālais aizņemto līdzekļu daudzkārtojums. Šajā piemērā mēs atlasām ETH / BTC pāris zem "KRIPTO."

5. solis: izvēlieties aizņemto līdzekļu apjomu

Pēc tam, kad esat izvēlējies maržas tirdzniecības pāri, varat izvēlēties aizņemtā līdzekļa summu, noklikšķinot uz zilā kaste marķēts "Kredītplecs," kas atrodas maržas tirdzniecības paneļa augšējā labajā pusē. Ja jums nepieciešama palīdzība, nosakot aizņemto līdzekļu apjomu, varat apskatīt aizņemšanās limitu pie pašreizējā aizņemtā līdzekļa un nepieciešamo uzturēšanas rezervi. Ja izvēlētā sviras vērtība ir lielāka par ieteicamo rezervi, tiek parādīts šāds brīdinājuma ziņojums: "Jūsu kredītplecs ir salīdzinoši augsts, lūdzu, ņemiet vērā riskus."

Klikšķis Iesniegt pēc tam, kad esat izvēlējies vēlamo sviras koeficientu.

Pēc tam, kad esat izvēlējies sviras koeficientu, varat noklikšķināt uz Aizņemties no aktīvu joslas labās puses aizņemties papildu līdzekļus, lai palielinātu maržas pozīciju.

Mūsu piemērā mums ir 0,002 BTC kā maržas tirdzniecības konta sākotnējais atlikums. Izvēloties 5x kredītplecu, mēs varam atvērt pozīciju līdz 0.01 BTC, kas nozīmē, ka mēs varam aizņemties papildus 0.008 BTC.

Kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, jūs varat izvēlēties aizņemto līdzekļu īpatsvaru un summu, kuru vēlaties aizņemties. Klikšķis Iesniegt lai apstiprinātu aizņēmumu.

Pieejamā summa BTC tagad kļūst par 0,01, kas norāda, ka esat veiksmīgi aizņēmies 0,008 BTC.

6. solis: ievadiet maržas darījuma informāciju

Mūsu ETH / BTC piemērā noklikšķiniet uz Pērciet ETH cilni, lai iegādātos Ether, vai noklikšķiniet uz Pārdod ETH cilni, ja vēlaties pārdot Ether.

Jūs varat ievadīt "Pasūtījuma veids," "Cena BTC" un "ETH summa" pirkt / pārdot pēc tam, kad esat izvēlējies sviras koeficientu. ETH / BTC gadījumā jums jāiegādājas minimālā summa 0,001 ETH.

Klikšķis Pērciet (garu) ETH uzsākt garo pozīciju vai Pārdod (īso) ETH lai uzsāktu īsu pozīciju.

7. darbība: pārskatiet darījumu

Pēc tam, kad darījums ir iesniegts un izpildīts, varat pārskatīt savas pozīcijas statusu, noklikšķinot uz Pasūtījumu vēsture cilne tirdzniecības sākumlapas apakšdaļā. Šajā sadaļā ir sniegta noderīga informācija, piemēram, “Piepildītā un pasūtījuma summa”, “Vid. Piepildīta cena un pasūtījuma cena," “Statuss” un tā tālāk.

Ja pasūtījums nav izpildīts, sadaļā Pārbaudiet pasūtījuma statusu Atveriet pasūtījumus.

8. darbība: (pēc izvēles) atceliet pasūtījumu

Ja vēlaties atcelt atvērto pozīciju, to varat izdarīt, noklikšķinot Atcelt cilnē “Atvērt pasūtījumus”.

9. solis: (pēc izvēles) atmaksājiet aizņemto summu

Ja vēlaties atmaksāt aizņemto summu, noklikšķiniet uz Atmaksāt tirdzniecības paneļa labajā pusē. Izvēlieties kriptovalūtas vienību un ievadiet atmaksājamo summu, pēc tam noklikšķiniet Iesniegt.

Likvidācijas noteikumi OKEx

Tirgojot kriptovalūtu ar starpību, ja lietotāja maržas konta vērtība nokrītas zem uzturēšanas rezerves, tas izraisīs maržas pieprasījumu. Šajā gadījumā ieguldītājiem ir jāiemaksā papildu līdzekļi, lai izpildītu kriptovalūtas biržas noteikto uzturēšanas rezervi. Ja tas netiks izdarīts, tiks piespiedu kārtā daļēji vai pilnībā likvidēta lietotāja rezerves pozīcija OKEx.

Sīkāku informāciju par piespiedu daļēju vai pilnīgu likvidāciju skatiet šajā rakstā.

Sīkāku informāciju par maržas tirdzniecības noteikumiem OKEx skatiet šajā rakstā.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me