Tiešsaistes veikalu saraksts, kas pieņem Bitcoin

Pat ja Bitcoin joprojām tiek uzskatīts par kaut ko vērts turēt, nevis tērēt dažādiem produktiem, ir daudz tiešsaistes mazumtirgotāju, kuri ļoti centās integrēt maksāšanas iespējas par minēto kriptovalūtu.

Populārākie tiešsaistes veikali, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu

Mūsdienās ar Bitcoin jūs varat iegādāties praktiski visu, sākot no VPN pakalpojumiem līdz mājas precēm, picām un beidzot ar lidmašīnas biļetēm. Zemāk ir saraksts ar dažiem labākajiem tiešsaistes veikaliem, kas pieņem Bitcoin kā samaksu par saviem produktiem.

Microsoft

Microsoft ir viens no pirmajiem tehnoloģiju gigantiem, kas kopš 2014. gada pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu dažiem saviem labākajiem produktiem. Pievienojot Bitcoins savam Microsoft kontam, jūs varat iegādāties jebko, sākot no Windows 10 licencēm, spēlēm, filmām un lietotnēm sistēmā Windows un Xbox veikali. Microsoft uz laiku pārtrauca pieņemt Bitcoins to raksturīgo svārstīguma problēmu dēļ, bet vēlāk atkal sāka tos pieņemt kā maksājuma veidu.

microsoft

Avots: microsoft.com

Pārsniegums

Pārsniegums bija viens no pirmajiem lielajiem tiešsaistes mazumtirgotājiem, kas sāka pieņemt Bitcoins kā samaksu par saviem produktiem jau 2014. gadā. Interneta veikals ļauj saviem klientiem maksāt par daudziem produktiem, izmantojot Bitcoins, sākot no elektronikas, piemēram, televizoriem un klēpjdatoriem vai datoriem. ar mājām saistīti produkti, piemēram, spilveni.

Īpaši iespaidīgākais šajā mazumtirgotājā ir fakts, ka tas nodrošina atbalstu visām galvenajām kriptovalūtām, ne tikai Bitcoin. Tie ietver Ethereum, Litecoin, Domuzīme, Monero, un Bitcoin Cash.

Tie, kuri vēlas maksāt, izmantojot digitālos līdzekļus, var to izdarīt, izvēloties vēlamo valūtu, lai pabeigtu pirkumu. Kad maksājums ir nosūtīts, uzņēmuma izmantotā maksājumu sistēma konvertēs valūtu uz Bitcoins un beigs pirkumu.

Firma plānoja pārdot savu mazumtirdzniecības biznesu, lai sāktu strādāt ar blokķēdes tehnoloģiju. Tomēr lietas nav tik skaidras attiecībā uz nākotni, kuru uzņēmums plāno pieņemt.

Planet Express

Planet Express ir ASV pasta un paku pārsūtīšanas pakalpojums, kas ir ļoti noderīgs personām, kuras dzīvo ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Tas ir īpaši noderīgi uzņēmumiem un e-komercijas uzņēmumiem, kuriem ir starptautiski klienti un kuri vēlas sūtīt pakas uz ārzemēm.

Uzņēmums pašlaik atbalsta maksājumus Bitcoin (BTC), kas uzņēmumiem atvieglo samaksu par pieprasītajiem pakalpojumiem. Turklāt tas varētu būt lieliski, lai sāktu reklamēt starptautisku maksājumu ķēdi Bitcoin, sākot no klientiem, kuri maksā BTC par saviem produktiem, un e-komercijas uzņēmumiem, kuri izmanto to pašu BTC, kas saņemts, lai samaksātu par sūtīto paketi..

Izmantojot Planet Express, ir iespējams iegādāties jebko no ASV uzņēmumiem un saņemt piegādi citur pasaulē. Turklāt viņiem ir unikāla piegādes adrese, kas atrodas Kalifornijā. Tas varētu būt lielisks veids, kā sākt izmantot un tērēt Bitcoin pirkumiem un starptautiskai tirdzniecībai.

Expedia

Mēs dzīvojam laikā, kad ceļot ir vieglāk nekā jebkad agrāk, tāpēc nākamajam ceļojumam ar Bitcoins rezervēt ir daudz jēgas. Expedia ir viena no pasaules lielākajām tiešsaistes ceļojumu rezervēšanas aģentūrām un kopš 2014. gada pieņem Bitcoins. Expedia sadarbojās ar Coinbase, lai ieviestu šo jauno maksājumu iespēju, kas pēdējo pāris gadu laikā ir izrādījusies veiksmīga. Diemžēl Bitcoin maksājumi pašlaik tiek pieņemti tikai viesnīcu rezervējumiem.

eGifter

eGifter ir tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj jums izmantot savus grūti nopelnītos Bitcoins, lai iegādātos dāvanu kartes no vietām, kas tieši nepieņem Bitcoins, piemēram, Amazon, JCPenny, Sephora, Home Depot, Kohl’s un daudzās citās. Tāpat kā Expedia un Overstock, arī eGifter ir Coinbase partneris.

eGifter

Avots: corporate.egifter.com

Shopify (veikali Shopify)

Jums var būt zināms Shopify, pasaulē pazīstama e-komercijas platforma, kas ļauj tirgotājiem izveidot savus tiešsaistes veikalus un pārdot preces līdzīgā veidā kā Amazon, eBay un citiem tiešsaistes gigantiem. 2013. gadā visi Shopify tirgotāji saņēma iespēju pieņemt Bitcoin maksājumus ar pakalpojuma BitPay palīdzību.

Teorētiski neko nevar nopirkt no pašas Shopify vietnes, izmantojot Bitcoin, jo viņu SaaS platforma nepieņem kriptovalūtas. Šī opcija ir pieejama tikai tirgotājiem, kuri izmanto platformu Shopify, izmantojot tādus pakalpojumus kā Monētu bāzes tirdzniecība.

CheapAir

CheapAir ir amerikāņu lidojumu rezervēšanas pakalpojums, kas ļauj apmaksāt lidojumus, izmantojot plašu kriptovalūtu klāstu, ieskaitot Bitcoin. Pakalpojums ļauj rezervēt gan vietējos, gan starptautiskos lidojumus. Lai izmantotu CheapAir Bitcoin norēķinu sistēmas priekšrocības, jums jābūt Coinbase makam.

Newegg

Newegg ir viens no lielākajiem elektronisko mazumtirdzniecības uzņēmumiem un pieņem Bitcoin kā standarta maksājuma veidu, izmantojot BitPay kā savu oficiālo maksājumu apstrādes partneri. Pašlaik Newegg pieņem Bitcoin par pienācīgu produktu un pakalpojumu klāstu, izņemot zvanu pasūtījumus, Newegg dāvanu kartes, tirgus priekšmetus, abonēšanas pasūtījumus, premier dalības, atpakaļ nosūtīšanas etiķetes. Dažas no populārākajām izvēlēm lietotājiem, kuri maksā ar Bitcoin, ir datoru aparatūras daļas, kā arī kalnrūpniecības aparatūra.

newegg

Avots: www.newegg.com

PizzaForCoins

Vai atceraties stāstu par puisi, kurš 2010. gadā iztērēja 10 000 Bitcoins divām Papa John picām? Nesakot, ka picas iegāde ar Bitcoin radīs līdzīgu kļūdu, taču mūsdienās picu varat iegūt, iztērējot gandrīz 50 kriptovalūtas (ieskaitot Bitcoin) plkst. PizzaForCoins.

Pakalpojums darbojas kā sava veida starpnieks, jo tas vispirms atrod picas biznesu netālu no jūsu atrašanās vietas un pēc tam ļauj to pasūtīt un par to maksāt digitāli. Paturiet prātā, ka neliela maksa par pakalpojumu ir iekļauta gala maksājuma summā.

Niedru juvelieri

Niedru juvelieri ir ievērojams ASV bāzēts juvelieris ar daudzām vietām, kas aptver vairāk nekā 13 štatus. Sākot ar niedru juvelieriem, jūs varat iegādāties visu, sākot no rotaslietām līdz augstākās klases pulksteņiem un vaļējiem dimantiem. Jūs varat ne tikai norēķināties ar Bitcoin visās šajās vietās, bet pakalpojums ietver bezmaksas piegādi ar bruņotu transportu jebkuriem brīvo dimantu pirkumiem, kuru vērtība pārsniedz 25 000 USD.

Gyft

Gyft ir tiešsaistes dāvanu karšu pakalpojums, kas ļauj iegādāties preces no iespaidīga tiešsaistes mazumtirgotāju klāsta (precīzāk, vairāk nekā 200). Pakalpojums piedāvā kartes mazumtirgotājiem, piemēram, Southwest Airlines, Whole Foods, CVS Pharmacy, Hotels.com un Target. Lai iegādātos kartes no Gyft, jums ir nepieciešams Coinbase konts.

Vairāk zīmogu globāli

Vairāk zīmogu globāli nesen paziņoja, ka sāks pieņemt maksājumus, izmantojot “četrdesmit dažādas populāras kriptovalūtas”. Kā jau bija paredzēts, Bitcoin ir starp šīm kriptovalūtām. Vairāk zīmogu Global ļauj jums izvēlēties lidojumus, automašīnu nomu, viesnīcu rezervēšanu un visu veidu citus ceļojumu komplektus.

Bitcoinshirt.co

Bitcoinshirt.co ir tiešsaistes mazumtirgotājs, kas specializējies “bailīgu” Bitcoin preču, piemēram, T-kreklu, kapucu, kafijas krūžu, cepuru, plakātu un daudz ko citu, tirdzniecībā. Interneta veikals ir slavens ar savu radošo dizainu, kuru var iegādāties, izmantojot vairāk nekā 30 dažādu veidu tiešsaistes kriptovalūtas.

tiešsaistes veikali, kas pieņem Bitcoin

Avots: https://bitcoinshirt.co/

Star Jets International

Viens no uzņēmumiem, kas pievienoja atbalstu Bitcoin, ir Star Jets International, privāts uzņēmums, kas nodarbojas ar biznesa klientiem, kuri vēlas, lai viņiem būtu savi privātie lidojumi dažādās pasaules vietās..

Saskaņā ar EconoTimes datiem lietotāji tagad var maksāt par lidojumiem, izmantojot Bitcoin, kas ir populārākais digitālais aktīvs tirgū. Klients var viegli izvēlēties galamērķi un sākuma lidostu un izbaudīt privātu lidojumu, lai ierastos laikā uz svarīgu sanāksmi.

Star Jets International izpilddirektors Rikijs Sitomers minēja, ka Bitcoin kļūst plaši pieņemts visur pasaulē.

Šajā jautājumā viņš komentēja:

“Bitcoin kļūst par arvien pieņemamāku maksājuma veidu, un mēs vēlamies, lai mūsu klienti varētu elastīgi maksāt, izmantojot šo apmaiņas līdzekli.”

Norwegian Air

Norwegian Air, viena no nozīmīgākajām aviokompānijām Eiropā, paziņoja, ka strādā pie risinājuma, lai varētu pieņemt Bitcoin un citas kriptovalūtas par biļetēm, kuras viņi pārdod klientiem visā pasaulē..

Kā ziņo Yahoo Finance, firma ne tikai būs pieņemot Bitcoin, bet tas arī atvērs savu kriptovalūtas biržu. Lietotāji, kas dzīvo Norvēģijā, varēs ātri un droši iegādāties lidojumus, izmantojot Bitcoin. Firma apkalpo 195 lidmašīnu floti ar 500 maršrutiem visā pasaulē.

Izmantojot kriptovalūtas maksājumus, uzņēmumiem ir iespējams samazināt izmaksas, kas saistītas ar kredītkartes un debetkartes operācijām. Izmantojot Bitcoin un citus digitālos līdzekļus, ir iespējams samazināt uzņēmumu maksātās maksas un sākt piedāvāt arī lētākas biļetes.

Garbarino Viajes

Garbarino Viajes, Argentīnas uzņēmums, kas pārdod lidojumu un viesnīcu biļetes, informēti ka lietotāji tagad var iegādāties par šiem produktiem un pakalpojumiem, izmantojot Bitcoin. Viņu oficiālajā ziņojumā teikts, ka Bitcoin ir valūta, kas ļauj lietotājiem apmainīties ar precēm un pakalpojumiem un kurai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar fiat valūtām.

Lietotājiem tagad būs iespējams veikt racionalizētāku maksājumu procesu, kurā viņiem tikai jānosūta BTC, lai iegūtu biļetes un viesnīcas numurus. Paplašinoties uzņēmumiem, kas pieņem lielāko digitālo valūtu, tie tuvākajā nākotnē sasniegs jaunus augstākos līmeņus.

AT&T

Telekomunikāciju gigants AT&T sāka maksāt Bitcoin maksājumus par rēķiniem šī gada sākumā. Saskaņā ar oficiālu paziņojumu presei firma paziņoja, ka vēlas piedāvāt uzlabotus risinājumus un paplašināt savus pakalpojumus.

Šajā jautājumā Kevins Makdormans ir AT viceprezidents&T Communications Finance Business Operations komentēja:

“Mums ir klienti, kuri izmanto kriptonauda, ​​un mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt viņiem iespēju apmaksāt rēķinus, izmantojot vēlamo metodi.”

Lietotāji, kuri vēlas maksāt, izmantojot slavenāko kriptovalūtu, to var izdarīt, izmantojot myAT&T lietojumprogramma, izvēloties BitPay iespēju maksājumiem. BitPay ir viens no atzītākajiem uzņēmumiem, kas palīdz tirgotājiem, privātpersonām un firmām apstrādāt maksājumus virtuālajās valūtās (Bitcoin un Bitcoin Cash).

PornHub

Viena no populārākajām pron vietnēm apkārt pasaule, PornHub, paziņoja, ka tā sāka pieņemt digitālās valūtas jau 2018. gadā. Tas būtu palīdzējis uzņēmumam piesaistīt lielāku skaitu augstākās klases skatītāju un apmeklētāju.

Pēc dažu domām atskaites, tiešsaistes pornogrāfijas sniedzējs paskaidroja, ka mazāk nekā 1% no pirkumiem, kas veikti, izmantojot virtuālās valūtas. Pašlaik nav informācijas par to maksājumu skaitu, ko indivīdi veic platformā. Tas apgrūtina novērtējuma izveidošanu par to, cik lielu summu uzņēmums saņem digitālajos aktīvos.

Pirmā platformas pieņemtā kriptovalūta bija Verge (XVG), kas šobrīd ir 71. lielākais digitālais aktīvs tirgū ar 89,68 miljonu ASV dolāru vērtējumu, ziņo CoinMarketCap.

Travala

Travala, viesnīcu un naktsmītņu rezervēšanas vietne, kuras katalogā ir liels viesnīcu skaits, pašlaik pieņem maksājumus Bitcoin, XRP, Binance Coin (BNB), TrueUSD (TUSD) un citos digitālajos aktīvos..

Šī firma ir līdzīga CheapAir un Garbarino Viajes. Ir liels skaits lietotāju, kas ceļo un ir ieinteresēti iegādāties savus viesnīcas numurus un lidmašīnas biļetes, izmantojot virtuālās valūtas. Lietotāji platformā var ceļot līdz pat 82 000 galamērķiem visā pasaulē un izvēlēties viesnīcas numurus no 550 000 dažādu īpašumu.

Uzņēmums tika izveidots 2018. gadā, un tā mērķis bija nodrošināt uz blokķēdes balstītu ceļojumu sistēmu personām visā pasaulē. Kamēr Expedia samazināja Bitcoin maksājumus, ir arī citas firmas, kas virzās šajā virzienā.

PlayBoy

PlayBoy TV uzsākta pagājušajā gadā jauna maksājuma iespēja ar nolūku palīdzēt lietotājiem veikt maksājumus, izmantojot digitālos līdzekļus. Pieaugušo satura tīkls strādā pie īpaša kriptogrāfijas maka, un ir sagaidāms, ka viņi pieņems nozares digitālo valūtu.

PlayBoy Enterprises licencēšanas un plašsaziņas līdzekļu galvenā direktore Reena Patela komentēja, ka arvien pieaug citu maksāšanas līdzekļu popularitāte. Tāpēc firma uzskatīja, ka ir svarīgi piešķirt savai sabiedrībai lielāku elastību maksājumu jomā. Nākotnē uzņēmums var iekļaut kriptogrāfijas maksājumus citās uzņēmējdarbības jomās, piemēram, virtuālās realitātes iniciatīvās.

Alternatīvās aviokompānijas

Alternatīvās aviokompānijas ir lidojumu meklēšanas vietne, kas piedāvā veidus, kā rezervēt lidojumus no vairāk nekā 600 pasaules aviosabiedrībām, izmantojot dažādas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin.

Jūs varat iegādāties savas iecienītās lidmašīnas biļetes, izmantojot kriptovalūtas. Tas palīdzētu jums atrast jaunus monētu izmantošanas gadījumus un ietaupījumus digitālajos aktīvos.

Lai gan ir tikai 600 aviokompānijas – kas jau ir daudz – var būt pat lielāks skaits uzņēmumu, kas strādā ar Alternative Airlines, lai palīdzētu izmantot viņu kriptonauda, ​​ieskaitot Bitcoin.

Noslēguma vārdi

Kā jau bija paredzēts, tas ir tikai neliels skaits atsevišķu tiešsaistes veikalu un mazumtirgotāju, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu. Tomēr mūsu sarakstā minētie ir labi izveidoti veikali ar labu popularitāti un labu sabiedrības atbalstu, kas nozīmē, ka tie ir ļoti droši varianti.

Tādēļ, ja jums pieder daži Bitcoins un vēlaties tos tērēt tiešsaistē, nevarat kļūdīties, izmantojot kādu no šīm iespējām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me