Naršymas po skirtingas „OKEx“ paskyras

Kada nors susimąstėte, kiek sąskaitų tipų yra „OKEx“?

Atsakymas yra 9 – Finansavimo sąskaita, neatidėliotina sąskaita, maržinė sąskaita, ateities sandorių sąskaita, nuolatinio apsikeitimo sąskaita, pasirinkimo sandorių sąskaita, „Fiat“ sąskaita, taupomoji sąskaita ir Kasybos sąskaita.

Gali atrodyti bauginanti valdyti 9 skirtingas sąskaitas, jau nekalbant apie tai, kad visą parą ir visą parą turite pasivyti nuolat besikeičiančią rinką. Bet sąskaitos yra specialiai sukurtos patenkinti įvairius jūsų prekybos poreikius, kad visada galėtumėte iš jų kuo geriau pasinaudoti. Pažvelkime į sąskaitas ir jų funkcijas.

Skirtingos sąskaitos & jų funkcijos

Mes siūlome skirtingas sąskaitas, kad vartotojai galėtų lengvai valdyti savo turtą ir lengvai kontroliuoti riziką, kiekvienos sąskaitos turtas yra nepriklausomas ir perleidžiamas. Pavyzdžiui, jei vartotojams reikia vykdyti neatidėliotinų ar išvestinių finansinių priemonių prekybą, jie turi iš anksto pervesti lėšas į atitinkamas neatidėliotinų ar išvestinių finansinių priemonių sąskaitas per lėšų pervedimo uostą..

1. Finansavimo sąskaita

Apsvarstykite šią savo „pagrindinę“ sąskaitą „OKEx“, nes finansavimo sąskaita tvarko indėlius, išėmimus ir jūsų lėšų likutį. Bet kokie oro lašai ir premijos, kurias laimite iš mūsų akcijų, taip pat siunčiami į jūsų finansavimo sąskaitą (būtinai apsilankykite mūsų svetainėje, kad jas surinktumėte!). Tu gali perveskite lėšas į savo finansavimo sąskaitą, arba atsiimti lėšų iš savo finansavimo sąskaitos į asmeninę piniginę ar sąskaitas kitose platformose.

2. Taškinė sąskaita

„Spot Account“ naudojama neatidėliotinai prekybai. Čia galite patikrinti savo prekybos balansą ir naudoti juos prekiaujant visoms poroms neatidėliotinų priemonių rinkoje. Norėdami prekiauti, pirmiausia turite pervesti lėšas į savo „Spot“ sąskaitą iš savo finansavimo sąskaitos.

3. Maržos sąskaita

Maržos sąskaita specialiai sukurta prekybai maržomis. Kiekviena maržos prekybos pora yra susieta su viena maržos sąskaita, ir jūs turite valdyti riziką atskirai kiekvienai prekybos porai. Norėdami atlikti prekybos poros maržinę prekybą, turite pervesti lėšas ta pačia valiuta kaip pagrindinė valiuta arba kotiruoti poros valiutą į atitinkamą maržos sąskaitą. Tiesioginis lėšų pervedimas galimas tarp prekybos porų maržos sąskaitų ta pačia pagrindine valiuta (pvz., Galite pervesti ETH iš savo ETH / USDT maržos sąskaitos į savo ETH / BTC maržos sąskaitą)..

4. Ateities sandorių sąskaita

Ateities sandorių sąskaita naudojama ateities prekybai. Kiekviena ateities sutartis turi vieną atitinkamą ateities sąskaitą, o kiekvienos sąskaitos pajamingumas ir rizika apskaičiuojami atskirai. Kadangi mes turime dviejų rūšių ateities sandorius, USDT ir monetų garantijas, pervedimas tarp sąskaitų vyksta skirtingai. Tik pagrindinės valiutos, tokios kaip BTC ir ETH, gali būti pervedamos kaip maržos į ateities sandorių su monetomis maržą ateities sąskaitose, o tik USDT gali būti pervedamos į USDT maržuotų ateities sandorių ateities sąskaitas..

5. Nuolatinio apsikeitimo sąskaita

Nuolatinė apsikeitimo sąskaita naudojama amžinojo apsikeitimo apsikeitimo sandoriuose. Panašus į maržos sąskaitą, kiekviena nuolatinio apsikeitimo sutartis turi atskirą nuolatinio apsikeitimo sąskaitą, o kiekvienos sąskaitos pajamingumas ir rizika apskaičiuojami atskirai. Tik pagrindinės valiutos, tokios kaip BTC ir ETH, gali būti pervedamos kaip maržos į amžinojo apsikeitimo sandorio monetas su nuolaida nuolatinio apsikeitimo sąskaitas, o tik USDT gali būti pervedamos kaip nuolaidos į nuolatinio apsikeitimo sąskaitas su nuolatinio apsikeitimo USDT marža..

6. Pasirinkimų sąskaita

Opcionų sąskaita naudojama prekybai opcionais. Kadangi mes jau pradėjome prekybą BTC pasirinkimo sandoriais, dabar galite įnešti BTC į savo „Options“ sąskaitą prekybai.

7. Taškinė sąskaita

„Spot Account“ naudojama neatidėliotinai prekybai. Tu gali pakeisti „fiat“ valiutą į kriptovaliutą pagal sistemos keitimo kursą. Konvertuota šifruotė bus išsaugota jūsų „Fiat“ paskyroje.

8. Taupomoji sąskaita

Taupomoji sąskaita yra vieta, kur saugote savo pajamas iš taupymo. Taupymas yra pridėtinės vertės produktas, leidžiantis vartotojams dalintis „OKEx“ pajamomis iš paskolų už maržą. Logika paprasta. Kai įvesite atsargines monetas į taupomąją sąskaitą, mes paskolinsime fondą kaip maržos paskolas mūsų maržos prekybininkams. Tada dalis iš prekybininkų surinktų maržos palūkanų bus paskirstyta kaip jūsų taupymo palūkanos. Yra nėra minimalaus indėlio reikalavimo ar užrakinimo apribojimų. Naudodami taupomąją priemonę, galite tinkamai panaudoti atsargines monetas.

9. Kasybos sąskaita

Kasybos sąskaita naudojama kaupiate savo kasybos derlių iš „OKEx Pool“. Galite naudoti savo kasybos sąskaitoje esančias lėšas žetonams statyti, o jūsų „OKEx Pool“ sugeneruotas kriptografinis derlius taip pat bus įskaitytas į jūsų atitinkamos kriptovaliutos kasybos sąskaitą..

Pagrindinė sąskaita & subsąskaitų

Galite pastebėti, kad yra dviejų tipų sąskaitos, kurių neapėmėme – pagrindinės sąskaitos ir jų subsąskaitos. Pagrindinė paskyra gali kreiptis dėl kelių subsąskaitų, o kiekviena jos paskyra turi nepriklausomas sąskaitos numeris ir slaptažodis. Antrinės paskyros valdomos naudojant pagrindinę sąskaitą naudojant padalijimo leidimus. Dalis jūsų lėšų gali būti pervesta į subsąskaitas, kad galėtumėte atskirai atlikti neatidėliotinų sandorių, maržos, ateities ir pasirinkimo sandorių operacijas nenaudodami lėšų iš pagrindinės sąskaitos. Tačiau jūs negali atsiimti lėšų iš jūsų subsąskaitų. Pirmiausia turite pervesti lėšas iš savo subsąskaitų į pagrindinę sąskaitą ir tada iš jos atsiimti lėšas.

Jūsų subsąskaitų operacijų mokesčio pakopa ir KYC patvirtinimo lygis sutampa su pagrindine paskyra. Tačiau užsakymų iš pagrindinės sąskaitos ir kiekvienos subsąskaitos skaičius skaičiuojamas atskirai. Tokiu būdu galite prekiauti lanksčiau ir lengviau valdyti.

Vis dar sumišęs?

Kartais ir mes. Nesijaudinkite, mes visada jūsų paslaugoms. Nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu el. Paštu [email protected] arba pabendraukite su mumis per telegramą https://t.me/OKExOfficial_English!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me