Investavimas į 3D spausdinimo atsargas (priedų gamyba)

Apžvelgdami 3D spausdinimo (taip pat žinomo kaip priedų gamybos) investavimo galimybes, investuotojai dažnai kreipiasi į 3D spausdinimo įmones, kurios parduoda prototipų mašinas žmonių namuose, tačiau realybė yra reali galimybė, kurią 3D spausdinimo įmonės teikia pramoninei gamybai. Nesvarbu, ar tai 3D spausdinimo kūno audiniai, arba raketos, tai yra pramonė, subrendusi augimui.

Mes ištirsime, kas yra priedų gamyba, kuo ji skiriasi nuo įprastos gamybos, pramonės, kuri bus sutrikdyta, taip pat kai kurie rinkos lyderiai šioje erdvėje.

Kas yra priedų gamyba?

Norėdami tai apibūdinti, tiesiog priedų gamyba naudoja duomenų kompiuterinio projektavimo (CAD) programinę įrangą ar 3D objektų skaitytuvus, kad nukreiptų spausdintuvą į sluoksnius po sluoksnio, tiksliai geometrinėmis formomis, įdėti ir pridėti medžiagos. Todėl priedų gamybos procesas prideda medžiagos, kad sukurtų objektą, o ne atimtų medžiagą. Tai žymiai sumažina atliekų kiekį, yra ekologiškesnis ir sukuria produktą, kurio svoris yra žymiai mažesnis. Svorio mažinimo nauda yra nepaprastai svarbi norint sumažinti laivybos išlaidas, ir šios išlaidos padidėja aviacijos ir kosmoso pramonėje, kur raketos orbitoje paleidžia pagamintus krovinius. Vienas šio svorio sumažinimo pavyzdžių yra Materializuotis įmonė, sėkmingai 3D spausdinantis titaną su a Svorio sumažėjimas 63%.

Pramonės šakos, kurias gali sutrikdyti 3D spausdinimas

3D spausdinimas trikdo kelias pramonės šakas, bet ne, kur tai bus paveikiau nei sveikatos priežiūros srityje. Mes galime lengvai įsivaizduoti ateitį, kai tikslioji medicina sugeba 3D spausdinti piliules, kurios tiksliai pritaikytos kieno nors genomui, lyčiai, svoriui ir kitiems unikaliems identifikatoriams. 130 svarų moteris turėtų vartoti tabletes su kitokiu medicininių ingredientų kiekiu nei 260 svarų svaras.

Tos pačios taisyklės bus taikomos, kai atspausdinamos tikros kūno dalys, kurios gali būti atspausdintos naudojant embriono ar genetinę medžiagą, sukurtą atsižvelgiant į konkretų genomą / individą. Šis tikslumas neleistų vartoti imunosupresantų, tai yra vaistai ar vaistai, kurie mažina organizmo sugebėjimą atmesti persodintą organą, tačiau, deja, organizmas praranda savo sugebėjimą kovoti su infekcijomis. 3D spausdinimas padės mums pereiti nuo apibendrinto vieno dydžio, tinkančio visiems vaistams, prie tikslaus genomo taikymo medicinos.

Kalbant apie madą, asmeniui gali būti nuskaitytas veidas ar kojos mobiliuoju telefonu, o pasirinkti batai ar akiniai nuo saulės gali būti pritaikyti būtent to asmens kojoms ar veidui. Moteris, įsigijusi suknelę, galėjo išsirinkti suknelę, nuskaityti kūną, kad išmatuotų tikslią suknelę, ir paprašyti, kad suknelė būtų pagaminta vietoje arba išsiųsta pristatyti kitą dieną..

Taip pat bus daroma didelė įtaka lengviesiems automobiliams ir aviacijai. Įsivaizduokite degalų ar elektros sąnaudų skirtumą, kai 3D dalys gali būti atspausdintos automobilių dalys arba potencialiai visi automobiliai, o tai žymiai sumažina svorį. Pervežant konteinerius su puse svorio, taip pat sumažėtų didžiulės išlaidos ir aplinkosauga, kaip ir paleidžiant raketas į kosmosą su lengvais 3D spausdintais palydovais..

Toliau pateikiamos trys įmonės, kurios gali būti pirmaujančios šiame naujame gamybos procese.

Realizuotis (NASDAQ: MTLS)

Buveinė yra Belgijoje, filialai yra visame pasaulyje, Materializuotis sujungė didžiausią programinės įrangos kūrėjų grupę pramonėje su viena didžiausių 3D spausdinimo įrenginių pasaulyje. „Materialize“ sutrikdo kelias pramonės šakas, įskaitant kosminių laivų titano įdėklų projektavimą, kurie yra 66% lengvesni nei tradicinė gamyba. Nuo 2013 m. Jie bendradarbiauja su dešimtimis prekių ženklų, kad galėtų pristatyti savo akinių kolekcijas į rinką.

Belgijoje sėkmingai pasirodė Gento universitetinės ligoninės prof. Phillip Blondeel vadovaujama chirurgijos grupė Pirmoji viso veido transplantacija Belgijoje dėka pacientui pritaikyto planavimo ir „Materialize“ 3D spausdinimo. Jei yra įmonė, kuri trikdo rinką ir yra rinkos lyderė, tai „Materialize“.

„3D Systems Corp“ (NASDAQ: DDD)

„3D Systems Corp“ yra rinkos lyderis daugelyje pramonės šakų, kurios priklauso nuo priedų gamybos. Vienas iš pavyzdžių yra tai, kaip jie yra laboratorijų, dantų platintojų ir originalių gamintojų skaitmeninės odontologijos partneriai. Unikali, aukščiausios klasės gamybos technologija užtikrina puikų prigludimą, funkciją ir estetiką visiems dantų protezams, nesvarbu, ar jie būtų cementuoti, ar nuimami, ar laikomi implantais..

Jie taip pat siūlo aukščiausios klasės 3D spausdinimo paslaugos metaliniams implantams ir prietaisams naudojamas ortopedijos, stuburo, kraniomaxillofacial (CMF), stomatologijos ir veterinarijos reikmėms. Medicinos prietaisų įmonės remiasi patirtimi ir tiesioginio metalo spausdinimo (DMP) galimybėmis, kad padėtų jiems nuo prototipų kūrimo ir bandomųjų serijų iki didelės apimties gamybos..

Kalbant apie automobilių gamybos aparatūrą, programinės įrangos ir paslaugų sprendimai jie siūlo įmonėms kurti lengvesnes detales, kad sumažintų gamybos sąnaudas, suprojektuotų ir gamintų naujoviškus mazgus, kurie sumažintų detalių skaičių ir užtikrintų didesnį tvirtumą bei efektyvumą ir sukurtų tikroviškus prototipus, kurie kelis mėnesius gali pašalinti iš produkto kūrimo proceso.

Kitos pramonės šakos, kuriose jie užsiima, yra aviacija, gynyba ir juvelyriniai dirbiniai.

„Stratasys Ltd“ (NASDAQ: SSYS)

UAB „Stratasys“ yra vienas iš populiariausių namų pavadinimų, kai kalbama apie 3D spausdinimą, bendrovė yra Amerikos ir Izraelio 3D spausdintuvų ir 3D gamybos sistemų, skirtų greitai biure pagrįstų prototipų ir tiesioginių skaitmeninių gamybos sprendimų, gamintoja. Jie sukūrė patikimo 3D spausdinimo partnerio reputaciją tokiose pramonės šakose kaip kosminė technika, automobiliai, plataus vartojimo gaminiai, odontologijos, medicinos ir transporto pramonė..

„Stratasys“ išsiskiria tuo, kaip jie tapo vieno langelio sprendimu įvairiems pramonės žaidėjams. Automobilių pramonei tai leidžia įmonėms beprecedentiu greičiu ir efektyvumu prototipuoti, išbandyti ir gaminti įvairiausius įrankius, įtaisus, armatūrą ir gatvėms paruoštas detales..

Sveikatos priežiūros medicinos specialistai gali patvirtinti įrenginio našumą ant paciento gautų 3D spausdintų anatominių modelių, palyginti su esamais modeliais, tokiais kaip gyvūnai ir lavonai. Remiantis tikru paciento vaizdavimu, 3D spausdinti modeliai viename atspaude imituoja įvairias audinių savybes.

Akcijų brokerio pasirinkimas

Pirmas jūsų kelionės žingsnis turėtų būti akcijų brokerio pasirinkimas. Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

Investavimas į 3D spausdinimo atsargas (priedų gamyba) Investavimas į 3D spausdinimo atsargas (priedų gamyba) Investavimas į 3D spausdinimo atsargas (priedų gamyba)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

3D spausdinimas vis dar yra ankstyvas, daugelis investuotojų atmetė pramonę dėl to, kad ji nebuvo taip gerai pripažinta kaip kitos žinomos pramonės šakos, tokios kaip dirbtinis intelektas ir „blockchain“. Nepaisant to, tai yra pramonė, kuri visiškai sutrikdys ir pakeis žmonių gamybos būdą. Sumanūs investuotojai turėtų susipažinti su šia pramone ir suvokti, kad ateitis bus labai kitokia nei šiuolaikinio standartizuoto surinkimo linijos tipo gamybos procesas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me