OKEx Jumpstart: izskaidroti jauni noteikumi

4 punkti, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu OKOx marķieru pārdošanu

Īsumā

  • Vairs nav abonementu, kas nāk rindā.
  • Jūsu piešķīruma summa tiks noteikta, pamatojoties uz OKB turēšanas summu un periodu vai tirdzniecības apjomu.
  • Jaunie noteikumi būs spēkā no gaidāmās 9. marķiera pārdošanas.

Kopš darbības uzsākšanas OKEx Jumpstart sešu mēnešu laikā jau ir rīkojis astoņus marķieru pārdošanas darījumus. Lai gan mums ir glaimojošs milzīgais lietotāju atbalsts, mēs vienmēr meklējam iespēju uzlabot savus produktus un pakalpojumus.

Pārskatot mūsu kopienu atsauksmes, mēs esam nonākuši pie bažām, ka daudziem lietotājiem bija grūtības nodrošināt kvotas, it īpaši, ja izpārdošana notika tikai dažās sekundēs. Lai ļautu plašāk piedalīties žetonu tirdzniecībā, no gaidāmās 9. OKEx Jumpstart marķiera pārdošanas un tālāk, mēs ieviesīsim uzlabotos noteikumus. Šeit ir daži svarīgi atzīmēt:

1. Divas pavisam jaunas abonēšanas sesijas ar zemāku slieksni

Iepazīstinām ar divām OKEx Jumpstart abonēšanas sesijām: OKBelievers ekskluzīvas kvotu sadales sesija un OKTraders privilēģiju piešķiršanas sesija.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem pārdošanas gadījumiem, lai piedalītos marķieru tirdzniecībā, ieinteresētajiem lietotājiem ir jānotur dienas minimums tikai 100 OKB iepriekšējās 5 dienas pēc kārtas (salīdzinājumā ar 100 OKB 30 dienas iepriekš) pirms katras žetona pārdošanas dienas. Zemāks slieksnis, kā piedāvā jaunie noteikumi, jūs varat nodrošināt lielāku piešķīrumu, turot vairāk OKB 5 dienu laikā.

Turklāt saskaņā ar jaunajiem noteikumiem tas, kā jūs izpildāt prasību, mainīs jūsu piešķīruma koeficientu divās sesijās. Sīkāka informācija tiks izstrādāta turpmāk.

2. OKB turēšanas aprēķins: turēšana vairāk ilgāk, nekā pēdējā brīža pirkšana vairumā

Iepriekš tika novērots, ka daži lietotāji mēģināja panākt OKB vidējo dienas turēšanu, pērkot OKB vairumā pēdējās dienās pirms pārdošanas. Ar jaunajiem noteikumiem mēs aicinām ieinteresētos lietotājus nepārtraukti turēt nepieciešamo OKB summu.

Atcerieties jauno OKBelievers ekskluzīvas kvotu sadales sesija pieminēts virs? Šīs sesijas noteikumi ir līdzīgi iepriekšējās pārdošanas pirmās abonēšanas sesijas noteikumiem. Tomēr, nepārtraukti turot nepieciešamo OKB daudzumu, var iegūt lielāku piešķīruma koeficientu un līdz ar to lielāku piešķīrumu.

Zemāk esošajā tabulā parādīta koeficientu atšķirība, nepārtraukti turot OKB (pa kreisi) un pērkot vairumā pēdējā minūtē (pa labi):

Gadījumā, ja jūsu minimālās un vidējās turēšanas koeficienti atšķiras, jums tiks piešķirts koeficients atkarībā no tā, kurš lielums ir lielāks. Savu koeficientu un OKB momentuzņēmumu ierakstus vienmēr varat pārbaudīt OKEx Jumpstart vietnē.

Kā vienmēr, ja pārtraucat turēt vai nesasniedzat prasīto vidējo OKB dienas vidējo turēšanu, varat atgūt savu atbilstību, pirms pārdošanas dienas iegādājoties OKB vairumā, lai sasniegtu vēlamo vidējo dienas turēšanas prasību.

3. Jauna tirdzniecības apjoma sesija

Atšķirībā no iepriekšējās otrās abonēšanas sesijas, jaunā OKTraders piešķiršanas privilēģiju sesija ir īpaša abonēšanas sesija vietnei tikai lielākas pārdošanas piedāvājuma simboliska pārdošana.

Šajā sesijā piešķiršanas priekšrocība tiek piešķirta tiem, kas daudz tirgojas ar OKEx, jo šīs sesijas piešķīruma koeficienti ir atkarīgi no viena OKEx uzkrātā tirdzniecības apjoma (Bitcoin) kopš OKEx izveidošanas. Savus koeficientus varat noteikt vietnē OKEx Jumpstart.

Attiecīgie koeficienti ir šādi:

4. Jauna piešķīruma formula: vairs netiek pārdoti visi ienākošie

Pārskatot mūsu kopienu atsauksmes, mēs nobažījāmies, ka daudzi mūsu lietotāji nav apmierināti ar izslēgšanu no iepriekšējās pārdošanas. Tā mēs nolēmām atteikties no modeļa, kurš pirmais brauc, un ļauj pēc iespējas vairāk dalībnieku pievienoties mūsu marķieru tirdzniecībai, mainot piešķīruma formulu.

Jaunā piešķīruma formula ir šāda:

Šī formula attiecas gan uz OKBelievers ekskluzīvās sadales sesiju, gan uz OKTraders privilēģiju piešķiršanas sesiju.

Vienkārši sakot, jūsu piešķīrumu noteiks jūsu koeficients, abonētā summa un kopējais sesijas daudzums neatkarīgi no jūsu secības, kādā piedalāties sesijā.

5. Labāka aizsardzība pret krāpšanos

Mums ir arī zināmas sūdzības, ka daži lietotāji mēģināja nodrošināt piešķīrumu, manipulējot ar vairākiem kontiem. Lai aizsargātu vispārējo lietotāju intereses, OKEx Jumpstart KYC verifikācijas prasība tiks atcelta uz KYC2. To darot, mēs ceram panākt taisnīgumu gan institucionālo, gan mazumtirdzniecības lietotāju vidū.

Abonēšanas laiks abām sesijām tiks pagarināts no 10 minūtēm līdz 30 minūtes un vairs nav abonēšanas ierobežojuma tiks noteikta, ļaujot plašāk piedalīties visiem lietotājiem.

Lai iegūtu detalizētus noteikumus, lūdzu, skatiet šo saiti:OKEx Jumpstart žetonu pārdošanas noteikumu uzlabošana

Mēs turpināsim klausīties

OKEx Jumpstart nekļūtu par veiksmīgu un uzticamu platformu bez mūsu lietotāju – gan institucionālo, gan mazumtirdzniecības – atbalsta. Mēs uzskatām, ka godīga vide ir vienīgais veids, kā mums un nozarei augt tālāk.

Kā vienmēr, mēs vēlamies jūs aicināt sniegt vērtīgas idejas par jaunajiem noteikumiem. Lūdzu, nevilcinieties atstāt savas domas mūsu sociālajos tīklos.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me