Derekas Schlossas, „Security Token Academy“ strategijos direktorius – interviu serija

Derekas Schlossas yra „Security Token Academy“ strategijos direktorius. Jis anksčiau mums paskelbė „Minties lyderių“ kūrinį „Pakankamas decentralizavimo ir saugumo ženklai“.

Kaip iš pradžių įsitraukėte į „Security Token Academy“?

Turiu išsilavinimą verslumo, teisės srityse ir gana didelį susidomėjimą griaunančiomis technologijomis. Prieš kelerius metus susidomėjau „blockchain“, skaitmeninimo, atvirųjų tinklų ir vertybinių popierių įstatymų sankirtomis – pradėjau tyrinėti ir rašyti šiomis temomis. Tuo metu vadovavau savo ankstesnei įmonei ir dėstiau verslumą Oregono universitete.

Stephenas McKeonas (partneris, bendradarbiavimo fondas) yra geras mano draugas, taip pat buvęs patarėjas viename iš mano ankstesnių startuolių. Stephenas sudarė nuostabų rašytinį darbą ir mąstė apie saugos žetonus ir dirbo kaip „Security Token Academy“ (STA) vyriausiasis patarėjas strategijos klausimais. Praleidęs laiką su STA komanda ir sužinojęs daugiau apie jos edukacinį darbą, 2019 m. Sausio mėn. Įstojau į STA kaip strategijos direktorius.

Ar galėtumėte pasidalinti su mumis svarbiausiu „Security Token Academy“ tikslu?

„Security Token Academy“ siekia būti pirmaujanti švietimo žetonų pramonės platforma, o komanda yra pasirengusi padengti ir palengvinti skaitmenizuotų vertybinių popierių raidą, kai pramonė progresuos ateinančiais metais. Dėl didelio susidomėjimo finansų ateitimi STA rengia edukacinius renginius, vaizdo ir tinklalaidžių interviu, pirmaujančią savaitinį naujienlaiškį, įžvalgius atvejų tyrimus ir pasakojimus su komandomis ir paslaugų teikėjais, kuriančiais saugos žetonų pramonę..

Kokie yra skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus projektai, kurie jums kelia didžiausią įspūdį?

Sritis, kuri man atrodo įdomiausia, neabejotinai yra infrastruktūros sluoksnis – projektai, kuriais sukuriami įrankiai ir pagrindai pramonei tiek mažmeninėse, tiek institucinėse rinkose. Aš jau rašiau apie tai anksčiau, tačiau, skirtingai nei kitose „blockchain“ pramonės srityse, reikės visiškai optimizuotos (ir suderintos) „nuo galo iki galo“ ekosistemos, kad galėtume pamatyti pagrindinio saugumo žetonų priėmimą. Tai apima tokias sritis kaip teisinė, tarpininkų veikla, emisija, prekyba, globa ir gyvenimo ciklo laikymasis.

Naudodami saugumo žetonus, mes kuriame visiškai naują finansinę architektūrą – tokią, kurioje kiekvieną įsivaizduojamą turtą galima skaitmeniniu būdu suvynioti, susekti ir prekiauti kartu su nepatikimomis knygomis. Daugelyje projektų buvo investuota daug išteklių, kad būtų galima sukurti ir optimizuoti skirtingas šio infrastruktūros sluoksnio dalis, ir, mano požiūriu, buvo įdomu stebėti, kaip šie galvosūkiai pradeda derėti tarpusavyje.

Reguliuojamiems saugos ženklams kapitalo pritraukimui naudojamos SEC sutelktinio finansavimo taisyklės. Ar galėtumėte pateikti kiekvieno reglamento išskaidymą? Pavyzdžiui, taisyklės A +, taisyklė D, taisyklė CF?

Kiekvienas, kuris skaito tai, turėtų samdyti advokatą, kad gautų daugiau konkretumo ir niuansų, tačiau galiu peržvelgti keletą svarbiausių dalykų. Kadangi saugumo žetonai yra tiesiog skaitmeninis vertybinių popierių atvaizdavimas, jiems taip pat taikomos tos pačios taisyklės kaip ir neapdorotiems vertybinių popierių pasiūlymams. Dėl to vertybinių popierių aukos, teikiamos JAV rezidentams, turi būti arba užregistruotos SEC, arba išimtys pagal 1933 m. Vertybinių popierių įstatymą..

Registruoto siūlymo teikimas turi daug privalumų – emitentai paprastai gali prašyti akredituotų ir neakredituotų investuotojų, juos parduoti įvairiems investuotojų fondams, vertybiniai popieriai gali būti laisvai perleidžiami prekybai iškart po pardavimo, o išleidžiančioms bendrovėms nėra taikomi reguliavimo apribojimai. iškeltas. Tai pasakius, registruoti pasiūlymai ir nuolatiniai ataskaitų teikimo reikalavimai gali būti gana brangūs ir daug laiko reikalaujantys.

Arba vertybinių popierių emitentas gali prašyti atleisti nuo registracijos. 2012 m. JOBS įstatymas buvo pasirašytas įstatymu, sukuriančiu atnaujintą mažmeninės prekybos dalyvavimo neapmokestinamų vertybinių popierių aukcionuose pagal „Reg CF“, „D D“ ir „A A +“ reguliavimo sistemą. Nors egzistuoja daugybė unikalių taisyklių, pateikiami keli bendri kiekvienos kategorijos bruožai:

Reguliavimo sutelktinis finansavimas („Reg CF“) leidžia tam tikroms įmonėms pasiūlyti ir parduoti vertybinius popierius (iki 1,07 mln. USD per metus) interneto platformoje per tarpininką, kuris yra registruotas tarpininkas-prekiautojas ar registruotas finansavimo portalas, ir leidžia tiek akredituotiems, tiek neakredituotiems investuotojams. dalyvauti.

D taisyklės 506 straipsnio b punktas neleidžia naudoti bendro raginimo, tačiau leidžia emitentams parduoti vertybinius popierius be metinio lėšų rinkimo limito neribotam akredituotų investuotojų skaičiui, taip pat nedaugeliui patyrusių neakredituotų investuotojų..

D taisyklės 506 straipsnio c punktas leidžia parduoti vertybinius popierius be metinio lėšų rinkimo limito, kai visi pirkėjai yra akredituoti investuotojai, o emitentas imasi pagrįstų veiksmų, kad patikrintų, ar kiekvienas pirkėjas yra akredituotas investuotojas..

A + taisyklė leidžia paprastai pareikalauti parduoti vertybinius popierius iki 20 mln. USD (1 pakopa) arba 50 mln. USD (2 pakopa) ir leidžia dalyvauti akredituotiems ir neakredituotiems investuotojams..

Kuris iš šių reglamentų, jūsų manymu, geriausiai tinka STO?

Tai tikrai yra kiekvieno atvejo sprendimas – emitentams svarbu suprasti ilgalaikius lėšų rinkimo tikslus, tada ten dirbti atgal, kad būtų rasta siaurai šiems tikslams pritaikyta sistema. Be to, yra daugybė teisinių klausimų ir svarstymų, su kuriais susiduria emitentai, bandydami pasirinkti geriausią savo vertybinių popierių pasiūlymo teisinę sistemą. Aš visada rekomenduoju atsisėsti ir peržiūrėti galimas galimybes pas teisininką, turintį tiek vertybinių popierių įstatymų, tiek „blockchain“ pagrįsto lėšų rinkimo patirties..

Ar turite kokių nors projektų, kuriuose naudojamos pirmiau nurodytos išimtys, pavyzdžių?

Daugelis ankstyviausių saugumo ženklų projektų JAV panaudojo Reg D taisyklės 506 straipsnio c punkto struktūrą. Tai sakant, buvo keletas pasiūlymų, kurie naudojo skirtingas sistemas, kurios buvo geriau pritaikytos jų pasiūlymams. Laikui bėgant tikiuosi pamatyti daugiau „Reg CF“, „Reg A +“ ir galiausiai registruotų pasiūlymų.

Kalbant apie „tinklo“ žetonus – viena pagrindinių tendencijų, kurią aš ir toliau matau, yra vis daugiau iš anksto paleistų tinklų, kurie siekia JAV vertybinių popierių įstatymų, kad galėtų tinkamai pradėti savo naujus tinklus. „Blockstack“ pardavė 23 mln. USD vertės „investicinės sutarties“ žetonus pagal „Reg A +“ ir „Reg S.“. „Althea“ paleidžia savo decentralizuotą interneto tinklą, derindama „Reg CF“ sąvoką su „token airdrops“ sąvoka Respublikos akcijų sutelktinio finansavimo platformoje. „CoinList“ padeda tokiems projektams kaip „Kadena“ ir „NuCypher“ pradėti reguliuotus „Reg D“ pasiūlymus „CoinList“ platformos viršuje. Tikiuosi, kad šia tema vadovausis daugiau iš anksto paleistų tinklų. Laikui bėgant, daugelio iš šių tinklų tikslas bus pasiekti būseną, kurioje tinklo žetonai, iš pradžių parduoti kaip investicinės sutartys, gali pereiti nuo saugumo prie nesaugaus, nes investicijų sutarties veiksniai nyksta, o pagrindinis tinklas tampa labiau decentralizuotas.

Kur matote turgų per 5 metus?

Skaitmeniniai ir nepatikimi žurnalai teikia daugybę privalumų, palyginti su mūsų senosiomis sistemomis – aš tvirtai jaučiu, kad bręstant įrankiams ir taisyklėms, pramonė klestės.

Tuo tarpu turime sukurti pramonės pagrindą įvairiems naudojimo atvejams ir galutiniams vartotojams – kitaip tariant, tinkamus įrankius tinkamiems segmentams. Mums reikia advokatų, pasiryžusių suprasti turto skaitmeninimą ir laikyti, kad tokenizavimas yra tvirtas klientų kelias. Mums reikia įstatymų leidėjų ir reguliuotojų, teikiančių rekomendacijas, siaurai pritaikytas šiai žalingai technologijai. Jei įstatymų leidėjai ir reguliavimo institucijos gali dirbti kartu visose jurisdikcijose, dar geriau. Galiausiai turime toliau tobulinti švietimą šioje erdvėje – į tai mes ir orientuojamės „Security Token Academy“.

Galų gale emitentai pirmenybę suteiks tokenizavimui, o investuotojai to reikalaus.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Security Token Academy“ arba perskaitykite straipsnį, kurį Derekas parašė „Decentralization and Security Tokens“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me