Ceļvedis labākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām

Šajā rokasgrāmatā apskatīts labākās kriptovalūtas apmaiņas platformas, īpaši koncentrējoties uz kriptovalūtas apmaiņu.

labākās kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas apmaiņas, kriptovalūtas apmaiņas platformas, apmaiņas platformas, ceļvedis labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām

Lai sāktu ieguldīt kriptovalūtās un žetonos, vispirms ir jāatver konts kriptovalūtas biržā. A kriptovalūtas maiņa ir vienkārši platforma, kas atvieglo kriptovalūtu tirdzniecību starp daudziem pircējiem un pārdevējiem. Mēs atzīstam, ka var būt biedējoši novērtēt, kura apmaiņa ir laba vai kura ne, un šis raksts palīdzēs jums uzzināt par vislabākajām tirgū šobrīd piemērotākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām.

[Lasīt vairāk: Kripto iesācēju ceļvedis: 5 lietas, kas jāzina kripto iesācējiem]

Kriptovalūtu tirdzniecības soli pa solim process

Ja jūs esat jauns kriptonauda tirgū, pirmais solis būtu atrast uz fiat balstītu kriptogrāfijas valūtas maiņu, kas ļauj noguldīt vietējo naudu. Stingro noteikumu dēļ visās naudas maiņas procedūrās pirms naudas iemaksas ir jāpārbauda konts. Jums ir jāpabeidz process “Zini savu klientu” (KYC), iesniedzot personu apliecinošu dokumentu un visu citu personisko informāciju.

Vispirms jums vajadzētu atrast valūtas maiņu savā valstī, lai pārvērstu naudu no sava bankas konta Bitcoin, kas ir pamata valūta.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visas kriptogrāfijas biržas pieņem fiat naudu; dažas apmaiņas ļauj noguldīt tikai monētas (visbiežāk Bitcoin), lai iegādātos citas alternatīvas monētas. Bitcoin ir vispopulārākais kripto, kas tiek piedāvāts gandrīz visās kriptogrāfijas valūtas biržās, un tas ir vārti citu monētu iegādei. Fiat akceptējošās biržas parasti piedāvā tikai nelielu skaitu monētu un tām ir zemāka tirgus likviditāte nekā tikai kriptovalūtas biržām..

Ja vēlaties iegādāties citus altkīnus un žetonus, jums jādara šādi:

1. darbība: Atveriet vietējo kriptogrāfijas valūtas maiņu savā valstī un pārbaudiet savu kontu (iesniedziet identitātes apliecinājumu)

2. darbība: Iemaksājiet līdzekļus no sava bankas konta savā šifrēšanas biržas kontā un sāciet pirkt Bitcoin

3. solis: Atveriet kriptogrāfijas apmaiņas kontu, kurā tiek piedāvātas dažādas citas monētas. Parasti šīs biržas nepieņem fiat noguldījumus un pieļauj tikai monētu noguldījumus

4. solis: Pēc konta verifikācijas pārsūtiet vietējā biržā iegādāto Bitcoin uz jauno kriptogrāfijas biržu, un jūs varat sākt pirkt citas monētas ar savu Bitcoin

(Skatīt arī: Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē)

Labākās Fiat pieņemošās kriptovalūtu biržas

Apskatīsim dažas no visaptverošajām kriptovalūtas biržām, kuras esam sarindojuši atbilstoši drošībai, regulējumam, maksai, maksājumiem un uzticības līmenim.

Monētu bāze

labākās kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas apmaiņas, kriptovalūtas apmaiņas platformas, apmaiņas platformas, ceļvedis labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām

Daudzi uzticami investori atbalsta Coinbase, un tāpēc to izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Coinbase ir saraksta augšgalā tāpēc, ka tā ir visuzticamākās un pazīstamākās tirdzniecības platformas pasaulē.

Coinbase pašlaik ir pieejama lietotājiem vairāk nekā 30 valstīs, kā arī ir lielākais bitkoka brokeris. Klientiem ir dažādas norēķinu metodes kriptovalūtu iegādei – izmantojot bankas kontu, SEPA pārskaitījumus un citus norēķinu veidus.

PROS

 • Ērts veids, kā jauni lietotāji var iegādāties
 • Augstāka likviditāte un pirkšanas limiti
 • Šeit glabāto valūtu nodrošina Coinbase apdrošināšana
 • Ievērojams daudzums reputācijas un drošības

CONS

 • Viduvējs klientu apkalpošanas atbalsts
 • Maksājumu veidi ir ierobežoti
 • Atbalstītas ierobežotas valstis

(Lasiet arī: Kriptovalūtas novērtēšanas ceļvedis: kā novērtēt kriptonauda)

Cex.io

labākās kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas apmaiņas, kriptovalūtas apmaiņas platformas, apmaiņas platformas, ceļvedis labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām

Otrais sarakstā ir Cex.io, kas nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, lietojot bitcoin un citas kriptovalūtas. Apmaiņas platforma ļauj lietotājiem ērti tirgot fiat valūtu ar kriptovalūtām un otrādi. CEX piedāvā iegādāties bitcoīnus par nelielu samaksu, izmantojot kredītkartes. Klienti var arī bez maksas veikt pirkumus, izmantojot bankas pārskaitījumus.

Lietotājiem, kuri vēlas profesionālu tirdzniecību, apmaiņas platforma piedāvā personalizētus un viegli lietojamus tirdzniecības paneļus un maržas tirdzniecību.

Iesācējiem CEX piedāvā brokeru pakalpojumu, kas viņiem palīdzēs vienkāršāk iegādāties bitcoīnus un citas kriptovalūtas, kas ir vairāk vai mazāk salīdzinājumā ar tirgus likmi. Tā kā Cex.io vietne ir droša un intuitīva, lai kriptovalūtas varētu uzglabāt drošajā saldētavā.

PROS

 • Bitcoins iegāde ar kredītkarti par zemu maksu
 • Pienācīgs valūtas kurss
 • Lielisks atbalsts visā pasaulē
 • Ļoti pazīstama apmaiņas platforma

CONS

 • Visaptverošs pārbaudes process pirkšanas limitu palielināšanai
 • Klientu atbalsts ir vidējs
 • Kriptovalūtu noguldīšana platformā ir dārga

(Skatīt vairāk: Kriptovalūtas tirgus kategorija: Kriptovalūtas maiņas monētas)

LocalBitcoins

labākās kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas apmaiņas, kriptovalūtas apmaiņas platformas, apmaiņas platformas, ceļvedis labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām

LocalBitcoins ir vienādranga (P2P) apmaiņas platforma ar pircējiem un pārdevējiem, kas atrodas vairāk nekā tūkstošos pilsētu visā pasaulē. LocalBitcoins tiek izmantots kā darījuma konts, kur pircēji un pārdevēji vienojas par vienādiem tirdzniecības noteikumiem.

Izmantojot LocalBitcoins, jūs varat satikt tirgotājus, kuri pirks vai pārdos bitcoīnus skaidrā naudā, sūtīs naudu caur PayPal vai pat noguldīs naudu bankas filiālē. Pārdevējiem tiek piemērota komisija 1% apmērā, kas nosaka savus valūtas maiņas kursus.

LocalBitcoins ir vērtēšanas sistēma, kas vērtē katru tirgotāju ar reputācijas rangu un atklāti parāda savu iepriekšējo darbību.

PROS

 • Viens no privātajiem un drošākajiem kriptovalūtu iegādes veidiem
 • Tūlītēji pārskaitījumi
 • Lietotājam draudzīgs un vienkārši lietojams iesācējiem
 • Dažādas norēķinu metodes kriptovalūtu iegādei
 • Nav nepieciešams personas kods

CONS

 • Ir bijuši krāpšanās gadījumi; piesardzība ir obligāta
 • Pērkot ar skaidru naudu, maksa parasti ir augstāka
 • Ierobežotā pirkuma summa
 • Valūtas kurss ir augsts

(Lasīt vairāk: Decentralizētas apmaiņas ceļvedis: populāru DEX salīdzinājums)

SECINĀJUMS

Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība tiek pievērsta visaugstākajā kriptovalūtas biržā, kas ir pieņemama, un, lai arī mēs atzīstam, ka ir simtiem citu biržu, tām, kuras mēs izvēlējāmies, veicās dažādos faktoros, piemēram, drošībā, nodevās un sabiedrības uzticības līmenī. Lietotājiem ir ļoti ieteicams apbruņoties ar attiecīgām zināšanām par kriptovalūtām un tirdzniecību, ņemot vērā milzīgo krāpšanu un krāpniecisko shēmu daudzumu, kas pašlaik pastāv neregulētajā kriptovalūtu tirgū..

(Jūs varētu interesēt arī tas, vai avārija Bitcoin cenā novedīs pie tā zaudēšanas?)

Izdevīgi resursi, lai jūs sāktu darbu

Ja sākat ceļojumu uz sarežģīto kriptovalūtu pasauli, šeit ir saraksts ar noderīgiem resursiem un ceļvežiem, kas jums palīdzēs:

labākās kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas maiņas, kriptovalūtas apmaiņas platformas, apmaiņas platformas, ceļvedis labākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs
 • Kriptovalūtas likviditātes ceļvedis: kā izmērīt likviditāti & Tirgot labi

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
 • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Lasiet arī: Kripto tirdzniecības rokasgrāmata: 4 izplatītākās kļūmes, ko katrs kripto tirgotājs piedzīvos un vadīs pamatus kriptovalūtu tirdzniecībai: ievads kripto tehniskajā analīzē.

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus!

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me