Spēlē ‘Tokenization Sandbox’ kopā ar Vertalo

Palaišanas diena

Digitālie vērtspapīri ir šeit. Mēs zinām, ko viņi var darīt, un iespējas, ko viņi var pavērt. Tagad ir vajadzīgs tikai labs pārdošanas solis, un adopcija nāks; Piķis, kas ne tikai sola, bet faktiski nodrošina tādas lietas kā,

 • Izmaksu ietaupījums
 • Intuitīvas platformas
 • Pieejams
 • Elastīgs

Cenšoties paātrināt šo pieņemšanu, Vertalo tikko paziņoja par savas bezmaksas ‘Tokenization Sandbox’ palaišanu. Ar to viņi cer pārbaudīt visus šos punktus un vēl vairāk. Vertalo ir jāsaka sekojošais,

Izmantojot šo jauno iniciatīvu, digitālo aktīvu nozares dalībnieki bez sākotnējām izmaksām var ieviest un mācīties, apzīmējot digitālos aktīvus darījumos, kas citādi radītu dārgu programmatūras izstrādes un konsultāciju maksu, kas regulāri maksā vairāk nekā 50 000 dolāru par viena aktīva tokenizāciju. . “

Smilšu kaste

Kas tad īsti ir smilškaste un kāpēc tās ir svarīgas??

Mums visiem ir nepieciešama droša telpa, un tieši tā ir Sandbox – testēšanas vide, kas darbojas kā droša telpa, lai eksperimentētu un izmēģinātu jaunas lietas. Šajā konkrētajā gadījumā Sandbox ir tēma – Tokenization.

Mums vajag smilšu kastes, jo tās atvieglo pārmaiņas. Tas varētu būt izmaiņas noteikumos, pierādot tiem, kas tos veido, ka ir jauni veidi, kā droši sasniegt vecos mērķus. Vai varbūt tas ir tāds scenārijs kā šodien šeit aprakstītais, kad jauns sektors cenšas piesaistīt jaunus lietotājus un adoptēt, pārbaudot viņu piedāvājuma potenciālu..

Kāpēc tagad?

Vertalo ir paziņojis, ka šīs uzsākšanas mērķis ir veicināt digitālo vērtspapīru ieviešanu. Kāpēc gan tagad?

Nu, pasaules ekonomika mainās. Tradicionālie ieguldījumu veidi un pakalpojumi, kas to ļauj, ir jāmaina līdz ar to.

Ņemot vērā pašreizējo investīciju operāciju plūsmu visā pasaulē, pašreizējais ir tikpat labs laiks, lai sāktu patiesi virzīties uz jaunu standartu pieņemšanu; Standarti, kuru izstrādē Vertalo strādā daudz, un degvielas ieviešana.

Vai kāds klausās?

Tagad, kad esam noskaidrojuši, kas ir smilšu kaste un kāpēc tāda ir nepieciešama tagad, vai tiešām ir kāds, kurš vēlas piedalīties?

Pirms pat darbības uzsākšanas 27 uzņēmumi, skaitot, jau ir pieteikušies dalībai – būtībā nododot skanīgu “JĀ”.

Daži no ievērības cienīgajiem vārdiem starp tiem, kas piedalās, ir,

Kas ir kastē?

Tie, kas pievienojas jautrībai Tokenization Sandbox, var sagaidīt dažādas piedāvātās iespējas un iespējas. Tajos ir iekļauti šādi risinājumi:

 • Cap tabulas un ieguldītāju saraksta faila augšupielāde.
 • Maksimālās tabulas vai klientu saraksta marķēšana minūtēs.
 • Jaunizdotā marķiera izvietošana dažu minūšu laikā tabulā vai klientu sarakstā.
 • Bezatslēgas maku izveide dažu minūšu laikā, kuriem piekļūstat tīmeklī, izmantojot e-pasta adresi un paroli.
 • Ieguldītāju piekļuve savam bezatslēgu makam var piekļūt, izmantojot e-pasta / paroles vadītu vietni.
 • Ieguldītāju iespēja izmantot pašpārvaldes makus savu bezatslēgu maku vietā.
 • Kontroliera funkcijas ieviešana, lai ļautu emitentiem pievērsties krāpnieciskiem vai kļūdainiem darījumiem, pamešanai, izkrāpšanai un pārsūtīšanai pēc nāves prasībām.
 • Spēja dažu minūšu laikā apmainīt ķēdes, neietekmējot pamatā esošo vērtspapīru vai tā ieguldītājus.
 • Savienojums ar iepriekš integrētiem pakalpojumu sniedzējiem

Lai gan Vertalo turpina atbalstīt vairākas blokķēdes, viņi ir skaidri norādījuši, ka, viņuprāt, Tezos ir atbilde, virzoties uz priekšu, dažādu iemeslu dēļ, ko mēs apskatījām ŠEIT.

Kurš ir tiesīgs piedalīties?

Tā kā mērķis ir adopcija, ir ērti, ka Tokenization Sandbox ir atvērta dažādiem kandidātiem. Tie, kas ir tiesīgi piedalīties, ir:

 • Žetonu izsniedzēji
 • Brokeru dīleri
 • Kustoņi
 • Apmaiņa
 • Alternatīvās tirdzniecības sistēmas (ATS)

Tā kā 27 ir tieši ārpus vārtiem, nevajadzētu būt pārsteigumam redzēt, ka uzņēmumi, kas iekļaujas katrā aizzīmes punktā, piedalās.

Komentārs

Kopā ar Tokenization Sandbox palaišanu Vertalo izpilddirektors Deivs Hendriks veltīja laiku, lai dalītos pārdomās par programmas piedāvājumu. Viņš paziņoja,

“Vertalo Sandbox programma ir jaunievedums, kas paredzēts, lai mazinātu šķēršļus digitālo aktīvu pārveidošanai un ļautu tirgus dalībniekiem … Lai radītu pārliecību par digitālās pārveidošanas programmām, mums ir jāpāriet garām dārgiem pakalpojumiem preču darījumiem, piemēram, žetonu izsniegšanai. ”

Viņš turpina,

“Vertalo veids, kā to izdarīt, ir dot uzņēmumiem iespēju modelēt un mācīties no to tokenizācijas darbībām, izmantojot freemium un bez riska, Vertalo Tokenization Sandbox. Kad uzņēmumi pabeidz kapitāla struktūru, līdzekļu vākšanas stratēģiju un emisijas procesu, Vertalo var palīdzēt šiem uzņēmumiem, pārceļot tos uz ražošanu, vai arī viņi var meklēt cita pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, ja Vertalo nav piemērots. Investīciju banku, emitentu un brokeru-dīleru pakļaušana Vertalo lietotājam draudzīgajai platformai mūs virzīs tālu priekšā, kur mēs atrodamies šodien. ”

Celtniecības impulss

Ja atpazīstat vārdu ‘Vertalo’, tas varētu būt no mūsu nesenā skatījuma uz viņu darbu ar RECM. Šajā skatījumā mēs apspriežam nekustamā īpašuma līdz USD 300 miljonu simbolizēšanu, Vertalo atbalstot visu procesu.

Vertalo, lai atbalstītu tokenizācijas centienus, kas atrodas RECM portfeļa apkārtnē

Vertalo

Vertalo, kas atrodas ārpus Ostinas, Teksasas štatā, tika dibināts 2017. gadā. Lai gan specializējies vāciņu tabulas pārvaldībā, Vertalo ir paplašinājis savas iespējas, nodrošinot daudzveidīgu pakalpojumu kopumu, kas ietver digitālos vērtspapīrus..

Izpilddirektors Deivs Hendrikss šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me